انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی جامع سایت یونی کلیک، بررسی ویژگی‌ها، فرصت‌های کسب درآمد و مزایای جامعه برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

سایت یونی کلیک Uniclique سومین سایت از گروه Clique Media میباشد. همچنین میتوان آن را به عنوان خواهر کوچکتر کلیک بوک Cliquebook و کلیک استریا Cliquesteria لقب داد. یونی کلیک در ابتدا با پسوند net در مارس 2017 راه اندازی شد و سپس در آکوست 2018 سایت خود را به پسوند Info ریدایرکت کرد. یونی کلیک در مدت کوتاهی رشد بسیار خوبی بدست آورد و دلیل آن هم اعتباری است که خواهران بزرگترش به آن داده اند.

پلن یونی کلیک تقریبا مخلوطی از پلن کلیک بوک و کلیک استریا میباشد، در بخش تبلیغات شما آگهی های متعددی را برای کلیک مشاهده که میکنید که تعداد آنها از عدد 60 تجاوز میکند که مشابه کلیک بوک میباشد. آگهی های استاندارد، ارزش 0.005 $ دارند، درست مانند کلیک استریا. همچنین تعداد روش های کسب درآمد در یونی کلیک نیز مشابه کلیک استریا میباشد. البته از همین بخش میتوان فهمید که تمرکز نیکولای کاستاروف “مالک گروه کلیک مدیا” بر روی سایت کلیک بوک معطوف شده است، اما به این معنی نیست که یونی و استریا از قافله عقب بمانند و آمارها نشان میدهد که این دو سایت نیز از رتبه و محبوبیت بسیار بالایی نزد کلیکرها برخوردار هستند.

از اطلاعات موجود در جدول آپگرید یونی کلیک متوجه میشویم که بهای بیشتری به دایرکت ریفرال داده شده است و اگر شما از آن دست افرادی هستید که میتوانید زیرمجموعه مستقیم بیشتری جذب کنید، امیدوار باشید که بتوانید درآمد بیشتری هم به واسطه جذب دایرکت ریفرال بدست آورید. البته اگر زیرمجموعه های مستقیم شما بر روی تبلیغات استاندارد و اکستند کلیک بکنند به شما کمیسیون تعلق خواهد گرفت.

سقف جذب DR برای عضویت استاندارد 100 نفر میباشد و در عضویت نهایی این محدودیت به 10000 نفر خواهد رسید.
اما اگر شما علاقمند به اجاره ریفرال هستید این بخش را نیز از دست ندهید زیرا از تمامی آگهی های کلیک شده رنت ریفرال ها درآمد کسب خواهید کرد. سقف جذب RR نیز دقیقا مشابه DR تعیین شده است.

حداقل و حداکثر برداشت در عضویت رایگان یونی کلیک 2 دلار برای هر درخواست میباشد. همچنین میتوانید از حسابهای Payza, PerfectMoney, SolidTrust Pay, Okpay, Bitcoin, Payeer برای برداشت درآمد خود استفاده کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت یونی کلیک تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت2 $
بیشترین کاربرانایران – آنگولا – ونزوئلا
انتظار پرداخت24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک0.0005 تا 0.04 $
تعداد تبلیغات+ 60
پرداخت بهPerfectmoney – SolidTrustPay – Bitcoin – Payeer
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2017
میانگین کلیک ریفرال2 +
ارزش کلیک ریفرالDR 0.0015 upto 0.0125 – RR 0.001 $
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1425 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات