انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

با راهنمای جامع ما حساب پی یر خود را افتتاح و وریفای کنید. در این آموزش دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید، اسناد مورد نیاز را ارسال کنید و نکات ضروری را برای اطمینان از تجربه وریفای موفق دنبال کنید.

حساب پی یر یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که میتوانید از آن به عنوان یک حساب بانکی در بیش از 200 کشور در سراسر دنیا استفاده کنید در این مطلب میتوانید آموزش افتتاح و وریفای حساب پی یر را بصورت تصویری و گام به گام مشاهده کنید و به کمک آن یک حساب پی یر برای خود افتتاح و تایید نمایید.

نکته مهم قبل ایجاد حساب: در تمامی سایت ها عنوان شده است که سایت پی یر کاربران ایرانی را تحریم نکرده است و شما میتوانید بدون هیچ مشکلی از این حساب استفاده کنید. این موضوع تا حدودی صحت دارد اما نکته مهم در بخش وریفای حساب پی یر میباشد. بله سایت پی یر ایران را تحریم نکرده است و شما میتوانید با آی پی ایران وارد این سایت بشوید و با وارد کردن اطلاعات هویتی و مکانی خود در ایران یک حساب پی یر برای خود ایجاد کنید و بدون مشکل از آن استفاده کنید.

اما سایت پی یر یک سیاست محطاتانه برای کاربران ایرانی در نظر گرفته است و این سایت اجاره فعالیت و استفاده از حساب را به کاربران ایرانی میدهد اما هرگز حساب شما را بطور کامل وریفای و تایید نخواهد کرد. در واقع شما بصورت ناشناس و بدون هویت در این سایت فعالیت خواهید کرد که البته محدودیت هایی از نظر انتقال و دریافت وجه خواهید داشت و جدا از آن نمیتوانید از تمامی امکانات این حساب استفاده کنید.
اما در کل حساب وریفای نشده نیز بخش عمده ای از نیازهای شما را برآورده خواهد کرد.

با این حال در صورتیکه میخواهید به طور کامل حساب خود را وریفای نمایید باید با آی پی کشور دیگری به غیر از ایران ثبت نام کنید و توجه داشته باشید کشوری را انتخاب کنید که بتوانید مدارک هویتی و مکانی آن را نیز جهت وریفای به سایت پی یر ارائه دهید.

برای افتتاح حساب پی یر ابتدا بر روی لینک اصلی سایت payeer کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت پی یر منتقل بشوید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب پی یر خود را با موفقیت افتتاح کنید.

بعد از اینکه بروی لینک بالا کلیک کردید به صفحه اصلی ثبت نام سایت پی یر منقل میشوید. مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه SIGN-UP کلیک کنید.

سایت پی یر

در مرحله بعد تصویر شماره 1 را خواهید دید، مطابق توضیحات درون تصویر عمل کنید. بعد از اینکه فیلد های تصویر شماره 1 را پر کردید گزینه SIGN UP را بزنید و سپس وارد ایمیل تان بشوید و مطابق با تصویر شماره 2 کد 5 رقمی موجود در ایمیل ارسالی سایت پی یر را کپی کنید. سپس به پنجره ثبت نام سایت پی یر بازگردید و کد 5 رقمی را مطابق با تصویر شماره 3 در فیلد مربوطه وارد کنید و گزینه CONFIRM را بزنید.

فرم ثبت نام

در مرحله بعد همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است اطلاعاتی مانند (رمز عبور-عبارت محرمانه و نام حساب) برای شما تعیین شده است. شما میتوانید از این اطلاعات استفاده کنید و یا به دلخواه خود آنها را تغییر دهید، که پیشنهاد میشود این اطلاعات را تغییر دهید.

در فیلد های new password و repeate new password یک رمز عبور مناسب و قوی وارد کنید. در فیلد secret word یک عبارت محرمانه وارد کنید و آن را حتما یادداشت کنید، در صورتیکه اطلاعات حساب خود را فراموش کنید می توانید توسط این عبارت حساب خود را بازیابی کنید. در فیلد account name هم به طور پیش فرض شماره حسابتان به عنوان نام حسابتان قرار داده شده است که شما میتوانید در صورت دلخواه نام دیگری برای حساب خود انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که با تغییر این فیلد فقط نام نمایشی حساب شما تغییر خواهد کرد و شماره حساب تغییر نخواهد کرد.

تنظیمات رمز عبور

بعد از انجام تغییرات لازم بر روی گزینه NEXT کلیک کنید تا وارد حساب خود شوید. بله شما موفق شدید به راحتی حساب پی یر خود را افتتاح کنید. در اولین اقدام بعد از ورود به حساب خود مانند آن چیزی که در تصویر زیر میبینید باید اطلاعات ورود به حساب خود را در یک جای امن یادداشت و ذخیره کنید.

همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است در آخرین خط از اطلاعات حساب یک عبارت با عنوان Master Key وجود دارد.
این عبارت در بخش امنیتی حساب مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بعد از ذخیره اطلاعات دکمه DONE را بزنید و سپس برای وریفای کردن حساب بر روی آیکون چرخ دنده در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید.

ذخیره اطلاعات

بعد از کلیک بر روی آیکون چرخ دنده شما وارد بخش تنظیمات حساب خود خواهید شد و برای وریفای کردن حساب پی یر خود باید در تب PROFILE اطلاعات خود را وارد کنید و مدارک مورد نیاز را به سایت پی یر ارسال کنید.

در این قسمت در فیلد Type of account نوع حساب را در همان حالت Personal قرار میدهیم. در فیلد های بعدی نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی و مطابق با آنچکه در مدراک هویتی و آدرس تان هست وارد می کنید. در بخش Your passport or ID شما بر روی یکی از دکمه های Browse کلیک میکنید و مدرک هویتی خود را مانند پاسپورت وارد میکنید. در بخش Proof of address هم مدرکی جهت تایید مکان زندگی خود ارسال میکنید و بر روی دکمه SEND کلیک میکنید. بعد از آن پیام موفقیت آمیز بودن ارسال مدارک را مشاهده خواهید کرد.

بررسی مدارک حدودا 2 تا 4 روز به غیر از شنبه و یکشنبه به طول می انجامد. توجه داشته باشید که درصورتیکه می خواهید حسابتان وریفای و تایید شود هرگز مدارک ایرانی خود را ارسال نکنید. زیرا همانطور که در ابتدای آموزش عنوان کردیم سایت پی یر حساب کاربران ایرانی را تایید نخواهد کرد البته ناگفته نماند که شما میتوانید بدون مشکل از حساب خود استفاده کنید اما حسابتان در صورتیکه با آی پی ایران ثبت نام کرده باشید تایید نخواهد شد.

وریفای حساب

حال پیام بالا را ببندید برای بالا بردن امنیت حساب پی یر خود بر روی تب SECURITY کلیک کنید. تنظیمات امنیتی اختیاری هستند اما توصیه میشود اعمال شوند. در اولین مرحله شما میتوانید شماره موبایل خود را به حسابتان متصل کنید که این گزینه پیشنهاد نمیشود زیرا ممکن است پورت های دریافت پیام کوتاه این سایت توسط ایران مسدود شود و در آینده برای دریافت تاییدیه های ورود به مشکل برخورد کنید. پس از این گزینه صرفه نظر میکنیم و به سراغ متصل کردن حساب به تلگرام می رویم.

برای اتصال حساب به تلگرام شما باید در بخش APPS و در فیلد Telegram آی دی تلگرام خود را وارد کنید. (در صورتیکه آی دی تلگرام ندارید به تنظیمات تلگرام خود بروید و با کلیک بر روی آیکون قلم یک آی دی برای خود وارد کنید.) بعد از آن در سمت راست فیلد گزینه BIND ACCOUNT OF TELEGRAM نمایش داده خواهد شد. قبل از اینکه بر روی این گزینه کلیک کنید ابتدا تلگرام خود را باز کنید و آماده نگه دارید.

تنظیمات امنیتی

حال میتوانید گزینه BIND ACCOUNT OF TELEGRAM را بزنید و برای اتصال حساب خود به تلگرام مراحل زیر را انجام دهید. بعد از کلیک بر روی گزینه فوق بخش سمت چپ تصویر زیر نمایش داده خواهد شد. در این زمان شما باید در تلگرام خود آی دی ربات سایت پی یر را وارد کنید و به صفحه چت یا پیام دادن به ربات وارد شوید. بعد از ورود به صفحه چت ربات، باید کد فعال سازی 5 رقمی خود را که در تصویر زیر به شما نشان داده شده است را برای ربات ارسال کنید. بعد از آن ربات برای شما پیام Code is correct را ارسال می کند.

در این زمان در پنجره سایت بر روی همان بخش قبل  مانند تصویر سمت راست دکمه Confirm نمایان میشود و شما باید این دکمه را بزنید.
“تمام! حساب شما به تلگرام متصل شد”

اتصال حساب به تلگرام

حال میتوانید در بخش AUTHORIZATION با توجه به گزینه های موجود انتخاب کنید که در چه شرایطی سایت برایتان کد تاییدیه را ارسال کند. بعد از این مرحله شما میتوانید برای امنیت بیشتر حساب خود در انتهای همان تب SECURITY بخش MASTER KEY را نیز برای حساب خود فعال کنید. به همین منظور به انتهای تب سکوریتی بروید و مطابق با تصویر زیر تیک گزینه ENABLE MASTER KEY را بزنید و بر روی دکمه CONFIRM کلیک کنید. بعد از آن پنجره وارد کردن مستر کی برایتان باز میشود و شما باید همان کد 3 رقمی master key را که در ابتدای ورود به حساب دریافت کردید را در این پنجره وارد کنید و دکمه OK  را بزنید. بعد از آن پیام تغییر پارامترها را مشاهده خواهید کرد.

فعال کردن کلید اصلی

آموزش افتتاح و وریفای حساب پی پر (PAYEER) به پایان رسید. توجه داشته باشید که برای موفقیت آمیز بودن افتتاح و وریفای حساب پی پر باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید. با این حال اگر نتوانستید بدرستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را از طریق این لینک به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.

امید واریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات