انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

با راهنمای جامع ما، بر روند افتتاح و وریفای حساب بلاک چین مسلط شوید. دستورالعمل ها، نکات و بهترین شیوه های گام به گام را بیاموزید تا با اطمینان در دنیای فناوری بلاک چین حرکت کنید.

برای افتتاح حساب بلاک چین ابتدا بر روی لینک اصلی سایت بلاکچین کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت منتقل بشوید. اگر نتوانستید وارد سایت blockchain.info شوید از فیلترشکن استفاده کنید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب بلاک چین خود را با موفقیت افتتاح کنید.

بعد از اینکه بروی لینک بالا کلیک کردید به صفحه اصلی ثبت نام سایت Blockchain منقل میشوید سپس مطابق با تصویر عمل کنید.
نکته:
برای انتخاب رمز باید یک رمز قوی و طولانی انتخاب کنید این رمز باید متشکل از حروف اعداد و کاراکتر باشد.
برای قوی تر شدن رمزتان بین حروف و اعداد رمزتان از کاراکترهای @ ، $ ، # و & میتوانید استفاده کنید.

فرم ثبت نام

بعد از اینکه روی گزینه Continue کلیک کردید وارد حساب بلاکچین تان خواهید شد و با پیام خوشامدگویی
زیر مواجه میشوید. مطابق با تصویر زیر گزینه مورد نظر را بزنید.

پیام خوشامد

در مراحل بعد شما باید اقدامات لازم برای تایید ایمیل و بالا بردن امنیت حساب کاربری تان را انجام بدهید تا یک حساب مطمئن برای نقل و انتقال های بیت کوینی خود داشته باشید. مطابق با تصویر زیر عمل کنید.

امنیت حساب

در این بخش شما باید 3 مرحله امنیتی را برای حساب خود انجام دهید.
هنگامی که شما ثبت نام را انجام دادید یک ایمیل تاییدیه برای شما توسط سایت فرستاده شده است.
اگر در ایمیلتان پیغامی ارسال نشده بود برای ارسال مجدد مطابق با تصویر زیر عمل کنید.

تایید ایمیل

برای تایید ایمیل وارد ایمیلتان بشوید و ایمیلی که از طرف سایت Blockchain برایتان ارسال شده است را باز کنید و
مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه تایید ایمیل کلیک کنید.
نکته:
در انتهای این ایمیل یک شماره آیدی برایتان تخصیص داده شده است که برای ورود به حسابتان باید از این شماره آیدی استفاده کنید.

لینک تایید ایمیل

بعد از کلیک بر روی لینک فعالسازی و تایید ایمیل ،پیغام تایید شدن ایمیل در صفحه جدید برایتان نمایان میشود.
در این مرحله برای ورود مجدد به حسابتان بر روی گزینه wallet کلیک کنید.

پیام تایید ایمیل

در مرحله بعد مطابق با تصویر زیر عمل کنید.

لینک ورود

در این بخش باید در قسمت Wallet ID باید همان آیدی را که در انتهای ایمیل فعال سازی قرار داشت را وارد کنید.
و در کادر بعدی هم مطابق با تصویر زیر عمل کنید.

فرم ورود

بعد از ورود مجدد به حسابتان در همان بخش security center باید مرحله بعدی را انجام دهید. این مرحله برای انجام بک آپ گیری و ریکاوری حسابتان میباشد که اگر شما به هر دلیلی اطلاعات حسابتان را از دست بدهید و یا حتی توسط هکر ها هک شده باشید میتوانید با اطلاعاتی که در این بخش دریافت میکنید حسابتان را براحتی ریکاوری کنید. مطابق با تصویر زیر مراحل را ادامه دهید.

عبارات بازیابی

در این مرحله همانطور که در تصویر زیر پیداست از شما خواسته شده برای مشاهده بخش عبارات بازیابی  رمز عبور اصلی خود را وارد کنید.

رمز ورود

در ادامه و در این مرحله سایت  12 کلمه به شما نشان میدهد که هر یک از این کلمات جلوی یک شماره قرار گرفته اند. در این بخش شما میتوانید فرمی را دریافت کنید که این کلمات را در آن یادداشت کنید و یا خودتان یک کاغذ آماده کنید و کلماتی را که سایت به شما میدهد همراه با شماره آن ها یادداشت کنید و در جای امنی نگه داری کنید. فرم را دانلود کنید و به مرحله بعد بروید.

برگه بازیابی

فرم دانلودی همانند تصویر زیر میباشد همانطور که مشاهده میکنید در ابتدا یک لینک ریکاوری قرار دارد. اگر زمانی اطلاعات حسابتان را از دست دادید باید از طریق این لینک وارد بخش ریکاوری بشوید و بعد آن 12 کلمه ای که در مراحل بعدی دریافت میکنید را وارد کنید تا حسابتان ریکاوری شود.

در قسمت بعدی هم مشاهده میکنید که 12 شماره قرار دارد که جلوی آنها خالی است اگر میتوانید از این فرم پرینت بگیرید و آن 12 کلمه را در جلوی شماره های خودشون بنویسید اگر هم به پرینتر دسترسی ندارید این 12 کلمه را بر روی یک کاغذ یادداشت کنید.

برگه عبارات بازیابی

در مرحله قبل که بر روی next step کلیک کردید همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید 4 کلمه اول به شما نشان داده میشود. این کلمات را در فرمتان در جلوی شماره خودشان یادداشت کنید و به مرحله بعد بروید.

عبارات بازیابی

و بعد 4 کلمه دوم را یادداشت کنید و مطابق تصویر زیر گزینه Next 4 words را بزنید. سپس 4 کلمه آخر را هم یادداشت کنید و مطابق تصویر زیر عمل کنید.

در این مرحله سایت 4 شماره را بصورت تصادفی انتخاب کرده است و از شما میخواهد طبق کلماتی که در مراحل قبل به شما نشان داده است، آن کلمات در کادر زیر شماره خودشان وارد کنید. کلمات را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

تایید عبارات بازیابی

همانطور که مشاهده میکنید کلمات ریکاوری تایید شدن حالا close را بزنید.

تایید عبارات بازیابی

در مرحله create password Hint شما باید یک رمز یا یک عبارت دیگر برای خودتان انتخاب کنید. در واقع این بخش یک گزینه برای کمک به شما میباشد که در صورتیکه رمز اصلی خود را فراموش کردید این عبارت به شما یادآوری کند که رمز عبور شما چه چیز بوده است. بطور مثال شما رمز عبور اصلی خود را (مرسدس بنز) گذاشته اید بنابراین عبارت Hint را چیزی قرار میدهید که با مشاهده آن رمز عبورتان را به خاطر بیاورید، مثلا عبارت Hint را (ماشین) قرار میدهید و وقتیکه شما رمز عبورتان را فراموش کرده باشید سایت به شما عبارت ماشین را نشان میدهد و شما حتما یادتان خواهد آمد که رمز عبورتان را نام یک ماشین گذاشته بودید. با این حال بهتر است تمامی این اطلاعات را یک جا یادداشت کنید که فراموش نشوند. مطابق با تصویر زیر مراحل را ادامه دهید.

یادآور رمز

در مرحله دوم باید شماره موبایل خوتان را وارد کنید.
طبق تصویر زیر عمل کنید.

ورود دو مرحله ای

در صورتی که بخواهید امینت ورود به حسابتان را افزایش دهید میتوانید این قسمت را فعال کنید. با فعال کردن این گزینه در هنگام ورود به حساب یک کد به موبایلتان نیز ارسال میشود. برای فعال کردن این قابلیت مراحل زیر را انجام دهید.

ورود دو مرحله ای
ورود دو مرحله ای
ورود دو مرحله ای

با انجام مراحل بالا هر موقع بخواهید وارد حسابتان بشوید یک کد نیز به موبایلتان ارسال میشود.
حالا در مرحله 3 برای بالاتر بردن امنیت حساب تان و جلوگیری از نفوذ هکرها به حسابتان مراحل زیر را انجام دهید.

تنظیمات امنیتی
تنظیمات امنیتی

با انجام تمامی مراحل بالا شما توانسته اید حسابتان را بطور کامل افتتاح ، وریفای و ایمن کنید. حالا اگر بخواهید شخصی برای شما بیت کوین واریز کند و یا سایتی به حساب بیت کوین شما پول واریز کند باید شماره حساب بیت کوین خود را برای آنان ارسال کنید.
برای دیدن شماره حساب بیت کوین خود مراحل زیر را انجام دهید.

آدرس کیف پول

شماره حساب بیت کوین شما در این بخش مشخص شده است.
تمامی شماره حساب های بیت کوینی که در سایت Blockchain ایجاد شده اند با شماره 1 شروع میشوند.
کد QR نیز برای استفاده در نرم افزارهای بیت کوین مورد استفاده قرار میگیرد .

آدرس کیف پول

توجه داشته باشید که اولین شماره حساب بیت کوین شما ثابت میباشد و تغییر نمیکند اما اگر در همین حساب کاربری چندین شماره حساب ایجاد کنید، آدرس های آنها بعد از هر نقل و انتقالف به دلیل مسائل امنیتی تغییر خواهد کرد. بنابراین همیشه قبلا از اینه شماره حساب تان را برای واریز پول در اختیار دیگران قرار دهید از همین بخش شماره آن را چک کنید و در صورت تغییر،از آدرس جدید استفاده کنید.

آموزش افتتاح و وریفای حساب بلاک چین به پایان رسید، توجه داشته باشید که باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید با این حال اگر نتوانستید بدرستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را از طریق این لینک به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.

امید وارم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
31 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات