انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت کلیک بوک در نوامبر 2015 فعالیت خود را آغاز کرده است و مالک آن شخصی به نام نیکولای کاسترو از بلغارستان میباشد. البته این شخص مالک سایت کلیکس تریا و یونی کلیک نیز میباشد. سایت cliquebook با تعداد زیادی از کاربرانی که همه روز در آن عضو میشوند پیوسته در حال رشد است. در سایت cliquebook گزینه هایی زیادی برای کسب درآمد و سود وجود دارد و ریفرال های اجاره ای نیز از تعادل خوبی برخوردار هستند. در کلیک های شبکه ای این سایت نیز میتوان روزانه تا 2 دلار جایزه کسب کرد. حداقل برداشت در سایت کلیک بوک 5 دلار میباشد و البته سایت کلیک بوک سایت مناسبی برای سرمایه گذاری نیز میباشد .

توجه داشته باشید در صورتیکه کاربر استاندارد هستید قبل از درخواست برداشت باید هویت خود را در سایت های نیکولای کاسترو تایید کنید. شما میابیست تصویری از مدرک هویتی خود را به نام کاربری به آدرس cliquebook14@gmail.com برای مدیر سایت جهت وریفای حسابتان ارسال کنید. مدارک ترجیحا با ترجمه انگلیسی در کنار مدرک اصلی ارسال گردد.  فقط توجه داشته باشید که اطلاعات حساس مدارکتان را تار کنید.مانند شماره سریال ،کد ملی و عکس صرفا برای ادمین نام و نام خانوادگی اهمیت دارد.

اگر تصمیم به ثبت نام و فعالیت در سایت کلیک بوک را داشتید آموزش محیط کاربری سایت کلیک بوک را نیز مطالعه کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت کلیک بوک تنظیم شده است.

حداقل برداشت5$
بیشترین کاربرانایران – ونزوئلا – هند
انتظار پرداختچند ساعت
ارزش کلیک0.0005 الی  0.025 $
تعداد تبلیغات+ 60
پرداخت بهSolidTrustPay – Payeer, – Bitcoin  – Payza, – PerfectMoney
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2015
میانگین کلیک ریفرال3.5
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0015 Up To 0.025      –      RR: 0.0015 Up To 0.025
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1350$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
190 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات