انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

CLIQUEBOOK

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی سایت کلیک بوک

سایت کلیک بوک در نوامبر 2015 فعالیت خود را آغاز کرده است و مالک آن شخصی به نام نیکولای کاسترو از بلغارستان میباشد. البته این شخص مالک سایت کلیکس تریا و یونی کلیک نیز میباشد. سایت cliquebook با تعداد زیادی از کاربرانی که همه روز در آن عضو میشوند پیوسته در حال رشد است. در سایت cliquebook گزینه هایی زیادی برای کسب درآمد و سود وجود دارد و ریفرال های اجاره ای نیز از تعادل خوبی برخوردار هستند. در کلیک های شبکه ای این سایت نیز میتوان روزانه تا 2 دلار جایزه کسب کرد. حداقل برداشت در سایت کلیک بوک 5 دلار میباشد و البته سایت کلیک بوک سایت مناسبی برای سرمایه گذاری نیز میباشد . توجه داشته باشید در صورتیکه کاربر استاندارد هستید قبل از درخواست برداشت باید هویت خود را در سایت های نیکولای کاسترو تایید کنید. شما میابیست تصویری از مدرک هویتی خود را به نام کاربری به آدرس cliquebook14@gmail.com برای مدیر سایت جهت وریفای حسابتان ارسال کنید. مدارک ترجیحا با ترجمه انگلیسی در کنار مدرک اصلی ارسال گردد.  فقط توجه داشته باشید که اطلاعات حساس مدارکتان را تار کنید.مانند شماره سریال ،کد ملی و عکس
صرفا برای ادمین نام و نام خانوادگی اهمیت دارد. اگر تصمیم به ثبت نام و فعالیت در سایت کلیک بوک را داشتید آموزش محیط کاربری سایت کلیک بوک را نیز مطالعه کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد، بنابراین همیشه جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

جدول اطلاعات

حداقل برداشت 5$
بیشترین کاربران ایران - ونزوئلا - هند
انتظار پرداخت چند ساعت
ارزش کلیک 0.0005 الی  0.025 $
تعداد تبلیغات + 60
پرداخت به SolidTrustPay - Payeer, - Bitcoin  - Payza, - PerfectMoney
کشور مورد قبول تمام کشورها
شروع فعالیت 2015
میانگین کلیک ریفرال 3.5
ارزش کلیک ریفرال DR: 0.0015 Up To 0.025      -      RR: 0.0015 Up To 0.025
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه 1350$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
190 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات