انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

توجه: با در نظر گرفت شرایطی که برای سایت پی زا بوجود آمده است در حال حاضر امکان افتتاح و وریفای حساب پی زا وجود نخواهد داشت.
سایت با عنوان Payza، توسط یک هیات ‌منصفه عالی فدرال در منطقه کلمبیا تحت تعقیب قانونی قرار گرفته‌است و مدعی شده که آن‌ها یک شرکت خدمات مالی بدون مجوز اینترنت را اداره می‌کنند که بیش از ۲۵۰ میلیون دلار در معاملات پرداخت کرده‌است.
انتقال پول موضوعی است که وجوه ارسالی به نمایندگی از مردم را به هر وسیله‌ای انتقال می‌دهد، از جمله انتقال الکترونیکی در آمریکا یا به مناطق خارج از کشور. در بیشتر ایالت‌ها یا حوزه‌های قضایی، عملیاتی کردن پول در انتقال پول بدون مجوز، به عنوان یک جرم یا یک جنایت قابل مجازات تلقی می‌شود. عدم دریافت مجوز در این حوزه قضایی یک جرم جنایی فدرال است. به موجب قانون کلمبیا، کسب و کاره‌ای انتقال پول باید مجوز اداره بانکداری و موسسات مالی منطقه کلمبیا را کسب کنند و عدم انجام این کار یک جنایت است.
سایت پی زا متهم به عملیاتی کردن یک کسب‌وکار انتقال پول است که بدون مجوز دولتی لازم و ارسال آگاهانه وجوهی که از فعالیت غیر قانونی در ماه مارس ۲۰۱۲ تا زمان حاضر به دست آمده‌است، فعالیت می‌کند.
کیفر خواست اتهام رسمی است مبنی بر اینکه یک متهم تخلف از قوانین جنایی را مرتکب شده‌است و شاهدی بر گناه نیست. هر متهم تا زمانی که گناهکار شناخته نشود بی‌گناه شناخته می‌شود.
اگر شما سوال یا نگرانی‌هایی درباره حساب کاربری تان دارید، یا اگر باور دارید که شما یک قربانی هستید، لطفا یک ایمیل برای USADC.OBOPAYZA@usdoj.gov بفرستید. لطفا نام، آدرس ایمیل و اطلاعات تماس را در پیام خود بگنجانید. یک نفر در عرض پنج روز کاری به ایمیل شما پاسخ خواهد داد. در حالی که ما نمی‌توانیم به عنوان وکیل شما عمل کنیم و یا به شما مشاوره حقوقی بدهیم، شما ممکن است به دنبال مشاوره یک وکیل در رابطه با این یا مسائل حقوقی دیگر باشید.

مدارک مورد نیاز

پی زا

  تصویر کارت ملی

از کارت ملی خود عکس با کیفیت و با وضوح بالا مطابق با این تصویر بگیرید. تمامی لبه های کارت باید در عکس قرار بگیرند.

پی زا

عکس از صورت

پشت به دیواری بایستید و با کمک فرد دیگری مطابق با این تصویر، عکس بگیرید. عکس افقی باشد. اشیاء و موارد دیگری در عکس وجود نداشته باشد.

پی زا

افتتاح و وریفای حساب پی زا

حساب پیزا یا همان آلرت پی قدیم یک نوع بانکداری الکترونیک مانند پی پال میباشد که از آن برای ترانسفر یا نقل و انتقال آنلاین پول الکترونیکی اسفاده میشود. 
داشتن حساب پی زا برای افرادی که در سایت های کلیکی از جمله نئوباکس که معتبرترین سایت کلیکی میباشد بسیار با اهمیت میباشد. 
وریفای کردن حساب، امنیت حساب شما را بالا میبرد و همچنین محدودیت نقل و انتقال را از بین می برد و شما میتوانید با خیال راحت با حسابتان کار کنید.وریفای کردن حساب برای دریافت پول اجباری نیست اما برای انتقال پول به حساب وریفای شده نیاز میباشد.
هنوز حساب پی زا ندارید و یا نتوانسته اید آن را  وریفای کنید..! افتتاح آن را به کارشناسان مجرب کلیکسوری بسپارید تا در کوتاهترین زمان و با کمترین قیمت یک حساب payza امن و مطمئن را برای شما افتتاح و در بالاترین سطح وریفای نمایند

مشاوره قبل از خرید

فقط در صورتیکه برای خرید و استفاده از خدمات و محصولات کلیکسوری نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید در ساعات تعیین شده با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید. در عین حال برای پیگیری خرید و سفارشات خود نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید. علاوه بر آن چت آنلاین سایت نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی میباشد.

پشتیبانی تلفنی

تماس با ما:

092 00 54 66 54

7 روز هفته 10 تا 12 صبح - 16 تا 18 بعدازظهر

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
137 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات