مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پی زا یک سیستم پرداخت آنلاین محبوب است که خدمات مالی امن و راحت را برای افراد و مشاغل ارائه می دهد. با پی زا، کاربران به راحتی می توانند پول ارسال و دریافت کنند، خرید آنلاین انجام دهند و وجوه خود را با انعطاف پذیری مدیریت کنند.

خدمات ما در باز کردن و تأیید حساب در پی زا برای افرادی مانند شما تخصص دارد. ما می‌دانیم که فرآیند راه‌اندازی و تأیید حساب پرفکت مانی می‌تواند زمان‌بر و پیچیده باشد. اینجاست که ما وارد می شویم تا روند را برای شما ساده کنیم. تیم اختصاصی ما تمام مراحل لازم را از راه‌اندازی حساب تا تأیید، انجام خواهد داد و تجربه‌ای روان و بدون دردسر را تضمین می‌کند.

هنگامی که حساب پی زا شما با موفقیت باز و تأیید شد، اطلاعات حساب تأیید شده را به شما تحویل خواهیم داد. با حساب تایید شده پی زا خود، می توانید از مزایای تراکنش های آنلاین بی نقص، انتقال سریع وجوه و مدیریت آسان امور مالی خود بهره مند شوید.

اجازه ندهید پیچیدگی های راه اندازی و تأیید حساب پی زا شما را از دسترسی به یک سیستم پرداخت آنلاین قابل اعتماد باز دارد. همین امروز با ما سفارش دهید و کارشناسان ما تمام مراحل را برای شما انجام خواهند داد. با استفاده از خدمات ما، می توانید در زمان صرفه جویی کنید، دردسرهای باز کردن و تأیید حساب را از بین ببرید و حساب تایید شده پی زا خود را به سرعت دریافت کنید.

توجه:

با در نظر گرفت شرایطی که برای سایت پی زا بوجود آمده است در حال حاضر امکان افتتاح و وریفای حساب پی زا وجود نخواهد داشت. سایت با عنوان Payza، توسط یک هیات ‌منصفه عالی فدرال در منطقه کلمبیا تحت تعقیب قانونی قرار گرفته‌است و مدعی شده که آن‌ها یک شرکت خدمات مالی بدون مجوز اینترنت را اداره می‌کنند که بیش از ۲۵۰ میلیون دلار در معاملات پرداخت کرده‌است.
انتقال پول موضوعی است که وجوه ارسالی به نمایندگی از مردم را به هر وسیله‌ای انتقال می‌دهد، از جمله انتقال الکترونیکی در آمریکا یا به مناطق خارج از کشور. در بیشتر ایالت‌ها یا حوزه‌های قضایی، عملیاتی کردن پول در انتقال پول بدون مجوز، به عنوان یک جرم یا یک جنایت قابل مجازات تلقی می‌شود. عدم دریافت مجوز در این حوزه قضایی یک جرم جنایی فدرال است. به موجب قانون کلمبیا، کسب و کاره‌ای انتقال پول باید مجوز اداره بانکداری و موسسات مالی منطقه کلمبیا را کسب کنند و عدم انجام این کار یک جنایت است.
سایت پی زا متهم به عملیاتی کردن یک کسب‌وکار انتقال پول است که بدون مجوز دولتی لازم و ارسال آگاهانه وجوهی که از فعالیت غیر قانونی در ماه مارس ۲۰۱۲ تا زمان حاضر به دست آمده‌است، فعالیت می‌کند.
کیفر خواست اتهام رسمی است مبنی بر اینکه یک متهم تخلف از قوانین جنایی را مرتکب شده‌است و شاهدی بر گناه نیست. هر متهم تا زمانی که گناهکار شناخته نشود بی‌گناه شناخته می‌شود.
اگر شما سوال یا نگرانی‌هایی درباره حساب کاربری تان دارید، یا اگر باور دارید که شما یک قربانی هستید، لطفا یک ایمیل برای USADC.OBOPAYZA@usdoj.gov بفرستید. لطفا نام، آدرس ایمیل و اطلاعات تماس را در پیام خود بگنجانید. یک نفر در عرض پنج روز کاری به ایمیل شما پاسخ خواهد داد. در حالی که ما نمی‌توانیم به عنوان وکیل شما عمل کنیم و یا به شما مشاوره حقوقی بدهیم، شما ممکن است به دنبال مشاوره یک وکیل در رابطه با این یا مسائل حقوقی دیگر باشید.
همچنین بخوانید:  افتتاح و وریفای حساب نتلر (Neteller)

پر​سش های متداول

بعد از خرید چه موقع و چگونه سفارش را تحویل می دهید؟

اقداماتی که باید توسط ما صورت بگیرد در همان ساعات اولیه ثبت سفارش انجام میشود. پس از آن به رویه های رسیدگی سایت مورد نظر بستگی دارد که چه موقع مدارک را بررسی و نتیجه را اعلام کند. با اینحال طبق تجربه ما حدودا 1 تا 3 روز زمان میبرد تا سفارش تکمیل گردد. همچنین در این بین شما میتوانید با مراجعه به بخش سفارش ها از روند گام به گام اقدامات ما جهت تکمیل سفارشتان آگاه شوید. پس از تکمیل سفارش نیز اطلاعات حساب در پروفایل کاربری شما بارگذاری خواهد شد و شما میتوانید آن را دریافت کنید علاوه بر آن از طریق سامانه پیامکی سایت و ایمیل، تکمیل سفارش به اطلاع شما خواهد رسید.

آیا باید برای استفاده از حساب حتما آن را وریفای کرد؟

این موضوع بسیار مهم است زیرا شاید در ظاهر و در ابتدا برای استفاده از حساب ها نیازی به وریفای کردن آن نباشد و شما فقط محدودیت هایی را در استفاده با حساب های وریفای نشده داشته باشید، اما وریفای و تایید کردن حساب ها صرفا برای دریافت مزیت های بیشتر و محدودیت های کمتر نمیباشد. شما باید توجه داشته باشید که یکی از اصلی ترین قوانین حساب های بین المللی جلوگیری از پولشویی و استفاده از حساب ها بر خلاف قوانین بین المللی میباشد. بنابراین حساسیت و محدودیت های بسیار بیشتری بر روی حساب های وریفای نشده اعمال میشود و ممکن است با کوچکترین موردی حساب شما لیمیت و مسدود شود که منجر به بلوکه شدن موجودی حساب شما خواهد شد. بنابراین به شدت توصیه میکنیم قبل از استفاده و واریز پول به حساب خود حتما آن را بطور کامل وریفای نمایید.

مزیت استفاده از حساب وریفای شده چیست؟

اصلی ترین مزیت حساب های وریفای شده استفاده بی دردسر و بدون محدودیت از آن میباشد، در واقع اگر شما حساب خود را وریفای نکنید نمیتوانید از تمامی امکانات و ویژگی های آن استفاده کنید و برای برداشت دارایی های خود نیز با مشکل و محدودیت مواجه خواهید شد.

چه تظمینی وجود دارد که حساب پس از وریفای مسدود نشود؟

حساب های ساخته شده توسط ما در بالاترین سطح اطمینان، امنیت و شفافیت افتتاح و وریفای خواهند شد. در عین حال حساب ها با چهره و مشخصات هویتی افراد وریفای خواهند شد تا ریسک مسدود شدن حساب را به حداقل برساند. علاوه بر این هنگامیکه یک حساب در سایتی تایید و وریفای میشود به این معنی است که تمامی الزامات آن سایت و حساب را برآورده کرده است. پس مطمئنا با رعایت نکات امنیتی که همراه اطلاعات حساب برای شما فرستاده خواهد شد مشکلی برای حساب شما بوجود نخواهد آمد. با این حال تیم پشتیبانی ما همواره برای راهنمایی و رفع مشکلات شما آماده هستند.

من یک حساب دارم آیا میتوانید همان را وریفای کنید؟

بله بطور معمول امکان وریفای حساب هایی که از قبل توسط شما افتتاح شده اند وجود دارد، تنها کافیست در بخش توضیحات فرم سفارش این موضوع را وارد کنید تا اقدامات لازم برای وریفای همان حساب برای شما فراهم شود. البته در برخی از حساب ها ضروری است قبل از اقدام به وریفای شرایط آن حساب بررسی شود زیرا ممکن است به دلیل نحوه افتتاح و استفاده شما از آن حساب محدودیت هایی برای وریفای آن بوجود آمده باشد.

حساب های وریفای شده فیک است؟

در برخی از سایت ها پس از خرید بلافاصله اطلاعات حساب را در اختیار شما میگذارند، این بدان معناست که این حساب ها از قبل با مشخصات فیک و غیر واقعی افتتاح و وریفای شده اند، استفاده از این نوع حساب ها اصلا توصیه نمیشود زیرا اگر به هر دلیلی حساب شما محدود یا مسدود شود به هیچوجه نمیتوانید اثبات کنید که این حساب و دارایی های درون آن متعلق به شماست. اما حساب هایی که توسط ما ساخته میشوند بطور کامل با مشخصات حقیقی شما افتتاح و وریفای خواهند شد و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی از این حساب ها استفاده کنید.

مراحل ارسال درخواست

در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت و دریافت کنید

مشاوره قبل از خرید

اگر برای خرید و استفاده از خدمات و محصولات ما به راهنمایی و مشاوره تخصصی نیاز دارید، لطفا در ساعات مشخص شده با تیم پشتیبانی اختصاصی ما تماس بگیرید. تیم ما آماده کمک به شما با هر گونه سوال و ارائه به روز رسانی در مورد خریدها و سفارشات شما است. برای راحتی شما، ویژگی چت آنلاین وب سایت ما نیز برای پاسخگویی به سوالات شما در دسترس است. ما اینجا هستیم تا به هر نحوی که می توانیم به شما کمک کنیم و مشتاقانه منتظر خدمت به شما هستیم.

مشاوره تلفتی

پاسخگویی هر روز 10 الــی 20

021-91691154  09200546654
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
137 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید