مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
حساب پی زا

آموزش افتتاح و وریفای حساب پی زا

توجه: سایت پی زا به دلیل نقض قوانین مالی منحل شده است

برای افتتاح حساب پی زا قبل از انجام هر کاری یک vpn یا فیلتر شکن تهیه نمایید. توجه داشته باشید که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران هستند نمیتوانند از این حساب استفاده کنند، زیرا هنگامی که شما به اینترنت وصل میشوید یک IP به شما تعلق میگیرد این IP حاوی اطلاعات دقیق موقعیت مکانی شما میباشد بنابراین براحتی برای هر سایتی موقعیت مکانی شما قابل تشخیص و رویت است.
به همین منظور شما برای افتتاح حساب در سایت پی زا و یا هر سایت دیگری که ایران را تحریم کرده است باید IP و اطلاعات موقعیت مکانی خودتان را با کمک VPN ها تغییر دهید. با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید برای تهیه یک vpn اقدام کنید و یا از طریق این لینک از پکیج تغییر آی پی سایت کلیکسوری استفاده کنید.
اما چند نکته مهم درباره استفاده از vpn ها به منظور افتتاح حساب های اینترنتی باید رعایت شود. وی پی ان ها از سرورهای کشورهای مختلفی برای تغییر آی پی استفاده میکنند نکته مهمی که اینجا باید رعایت شود این است که برای افتتاح حساب پی زا به هیچ وجه از سرور و آی پی کشورهای امریکا-کانادا و انگلیس استفاده نشود.
توجه داشته باشید که بعد از افتتاح حساب پی زا به دلیل مسایل امنیتی برای ورود به سایت پی زا و استفاده از آن باید از همان vpn و IP همان کشور استفاده شود. به این معنی که اگر بطور مثال با آی پی کشور هلند ثبت نام کردید برای استفاده از حساب نیز همیشه باید از آی پی کشور هلند وارد حسابتان بشوید. در غیر این صورت حسابتان توسط سایت پی زا مسدود خواهد شد.
در ادامه مراحل افتتاح حساب پی زا و وریفای کردن آن قدم به قدم و بصورت تصویری گنجانده شده است.

در ابتدا وی پی انی را که تهیه کردید باز کنید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و وی پی ان را فعال کنید. فراموش نشود از سرور های کشور امریکا-کانادا و انگلیس استفاده نشود. بعد از اینکه وی پی ان فعال شد برای اطمینان از تغییر آی پی به سایت زیر مراجعه کنید و اطلاعاتی را که در تصویر زیر مشخص شده است یادداشت کنید. این اطلاعات در حین افتتاح حساب مورد استفاده قرار میگیرد.

اطلاعات آی پی

وقتی سایت اطلاعات آی پی را باز کردید اگر آی پی تغییر کرده باشد همان گونه که در تصویر بالا مشاهده میکنید بر روی نقشه شهری که آی پی شما در آن قرار دارد را نشان میدهد. در این حالت نقشه را آنقدر زوم کنید تا نام خیابان های اطراف بالن سفید رنگ مشخص شود و بعد نام یک خیابان را بصورت تصادفی یادداشت کنید و بعد اطلاعات مربوط به آی پی را که در پایین صفحه مشخص شده یادداشت کنید.

همچنین بخوانید:  معرفی و آموزش ووچر پرفکت مانی

بعد از آنکه از تغییر آی پی خود اطمینان حاصل کردید برای افتتاح حساب بر روی لینک اصلی سایت پی زا کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت پی زا منتقل بشوید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب خود را با موفقیت افتتاح کنید.

بعد از اینکه بروی لینک بالا کلیک کردید به صفحه اصلی ثبت نام سایت پی زا منتقل میشوید. مطابق با تصاویر زیر مراحل افتتاح حساب را پیش ببرید.

لینک ثبت نام

بعد از اینکه بر روی sign up کلیک کردید صفحه زیر باز میشود. در کادر کشور باید کشوری انتخاب شده باشد که در سایت اطلاعات آی پی مشخص شده بود. بعد از چک کردن نام کشور بر روی گزینه personal کلیک کنید.

نوع حساب

بعد از اینکه بر روی personal کلیک کردید در صفحه بعدی مطابق با عکس زیر اطلاعات خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که شماره حساب پی زای شما همین ایمیلی میشود که در این مرحله وارد میکنید.

فرم ثبت نام

با تکمیل مرحله بالا صفحه پایین برای شما باز میشود که از شما میخواهد وارد ایمیلی که دادید بشوید و بر روی لینک فعالسازی که سایت پی زا برایتان فرستاده است کلیک کنید. اگر ایمیلتان را چک کردید و پیغامی از طرف پی زا ارسال نشده بود ارسال مجدد را بزنید.

ایمیل تایید

وارد ایمیل خود بشوید و بر روی لینک فعال سازی مشخص شده در تصویر زیر کلیک کنید.

لینک تایید ایمیل

بعد از کلیک بر روی لینک فعال سازی در صفحه جدید حساب پی زای شما باز میشود.
مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر (Neteller)
تکمیل ثبت نام

برای وارد کردن اطلاعات شخصی در مرحله بعد روی Get started کلیک کنید.

تکمیل ثبت نام

در این قسمت شما باید حیطه شغلی و نوع شغل خود را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.
بطور مثال حیطه IT و شغل نرم افزار

انتخاب شغل

در این مرحله نوبت به آن رسیده است که اطلاعاتی را که از سایت اصلاعات آی پی در ابتدای آموزش یادداشت کردید را در کادر های مربوطه وارد کنید.

اطلاعات آدرس

در مرحله همانطور که پیداست شما باید یک شماره تماس ثابت وارد کنید. فرمت این شماره باید همانند فرمت شماره تلفن ثابت در همان شهری باشد که آی پی شما از آنجاست. این شماره تماس چندان مهم نیست اما باید در فرمت درست وارد شود. به این شکل که کد شهر و تعداد شماره ها درست باشد.

برای پیدا کردن فرمت شماره تلفن آن شهر عبارت amsterdam resturant در گوگل مپ جستجو کنید. البته شما باید بجای شهر amsterdam شهر آی پی خودتان را وارد کنید. و بعد در نقشه باز شده بر روی یکی از آیکون های رستوران که بر روی نقشه مشخص شده است کلیک کنید تا اطلاعات آن رستوران از جمله تلفن ثابت آن در سمت چپ صفحه نمایان شود آن شماره تلفن را یادداشت کنید.

شماره تلفن

بعد از اینکه به شماره تلفن ثابت دست پیدا کرد آن را در کادر مربوطه در این این مرحله وارد کنید .

ثبت شماره تلفن

بعد از وارد کردن شماره تلفن و زدن دکمه save وارد آخرین بخش ثبت نام و افتتاح حساب پی زا میشوید.
مطابق با تصویر زیر مراحل را انجام دهید و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

تنظیمات امنیتی

در بخش بالا همانطور که مشاهده میکنید شما باید یک سوال امنیتی را از بین سوالات موجود انتخاب کنید و در کادر پایینی آن یک جواب را به دلخواه خود وارد کنید. این سوال و جواب برای بازیابی رمز عبورتان در پی زا میباشد آنها را در جایی یادداشت کنید. در ادامه تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید (در اینترنت نرم افزارهای تبدیل تاریخ را میتوانید پیدا کنید). در قسمت Securit PIN شما باید یک رمز 4 تا 8 رقمی انتخاب کنید. این رمز با رمز ورود شما فرق دارد و درواقع مانند رمز دوم کارت عابر بانک شما میباشد و برای انتقال و خریدهای اینترنتی استفاده میشود.

همچنین بخوانید:  آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام (moneygram)
پایان ثبت نام

خب شما مراحل ثبت نام را بدرستی انجام دادید و حساب پیزای خودتون رو افتتاح کردید.
در این بخش اگر بخواهید حسابتان را تایید یا به اصطلاح وریفای کنید در صفحه اصلی حساب پیزا مطابق تصویر زیر عمل کنید.

وریفای

بعد از ورود به گزینه Verification صفحه جدیدی برای شما باز میشود که در در تصویر زیر مشاهده میکنید.
در آن توضیحی مبنی بر عدم نیاز به وریفای حساب پی زا داده شده است.

ضرورت وریفای

بله در ابتدا سایت پیزا اعلام میکنید که شما تا سقف 500 دلار نیازی به وریفای حساب پیزا ندارید اما چون کشور ما تحریم است و ما از وی پی ان ها برای استفاده از حساب پیزا استفاده میکنیم ممکن است در اولین خرید یا انتقالی که ما میخواهیم انجام دهیم به اکانت ما شک کند و از ما بخواهد حساب خود را وریفای کنیم. در این حالت و در همان گزینه Verification شما باید دو مورد را در سایت پیزا تایید کنید.

تایید هویت و تایید آدرس:

شما باید با ارسال تصویر مدرکی تایید کنید که اطلاعات هویتی از جمله نام و نام خانوادگی و همچنین تاریخ تولدی که در هنگام ثبت نام وارد کردید و همچنین اطلاعات کشور و محل سکونت شما درست بوده است. این مدرک باید برای کشوری باشد که شما در هنگام ثبت نام وارد کردید،کشور وی پی انی که از آن استفاده کردید. بطور مثال شما باید تصویر گواهینامه رانندگی مربوط به آن کشور را ارسال کنید.

آموزش افتتاح و وریفای حساب پی زا به پایان رسید، توجه داشته باشید که باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید. با این حال اگر نتوانستید بدرستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را از طریق این لینک به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
119 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات