افتتاح و وریفای حساب های اینترنتی

اطمینان،سرعت عمل،قیمت

ما با بهره گیری از یک تیم متخصص و مجرب،حساب های اینترنتی مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن و با کمترین تعرفه ها برای شما افتتاح میکنیم و در بالاترین سطح شفافیت و امنیت آن را بطور کامل وریفای و تایید میکنیم.
حساب های اینترنتی با نام و مشخصات حقیقی شما افتتاح و وریفای می شوند و به دلیل شفافیت بالا در مرحله وریفای کردن،حساب ها فاقد هرگونه مشکلات احتمالی خواهند بود.
بنابراین شما میتوانید براحتی و بدون محدودیت و با اطمینان خاطر از حساب هایی که تیم متخصص و مجرب کلیکسوری برای شما افتتاح و وریفای می نمایند استفاده کنید..

پی زا

Peyza

99,000
 تومان
حساب پی زا
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای
تحویل 3 تا 7 روز

وب مانی

Web Money

79,000
تومان
حساب وب مانی
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای
تحویل 3 تا 5 روز

پرفکت مانی

Perfect money

79,000
 تومان
حساب پرفکت مانی
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای
تحویل 1 تا 3 روز

بیت کوین

BLOCKCHAIN

39,000
تومان
حساب بیت کوین
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای
تحویل 24 ساعته

اسکریل

skrill

390,000
 تومان
حساب اسکریل
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای + 5 $
تحویل 5 تا 7 روز

ایر تی ام

Airtm

290,000
 تومان
حساب ایر تی ام
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای
تحویل 2 تا 5 روز

نتلر

neteller

390,000
 تومان
حساب نتلر
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای + 5 $ 
تحویل 3 تا 7 روز

پی یر

Payeer

450,000
 تومان
حساب پی یر
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای
تحویل 3 تا 5 روز

قوانین افتتاح و تایید حساب اینترنتی و رفع مسئولیت
همان طور که می دانید افرادی که در ایران زندگی می کنند به دلیل تحریم ها از حق استفاده از برخی حساب های اینترنتی نظیر اسکریل، نتلر، پی زا و پی پال برای انجام خریدها و فعالیت های مالی اینترنتی خود و یا دریافت درآمدهای اینترنتی محروم هستند به همین دلیل ما برای افتتاح این نوع حساب ها مجبور به دور زدن تحریم ها هستیم.
به همین منظور اگر خواهان افتتاح و استفاده از این نوع حساب های اینترنتی میباشید باید نکاتی را در هنگام کار با حساب های اینترنتی مد نظر قرار دهید:
به دلیل اینکه ما نمی توانیم بر روی اکانت ها و حساب های افتتاح شده برای شما کنترلی داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها برای کارهایی در جهت خلاف قوانین پی زا یا پی پال مورد استفاده قرار گیرد ما در قبال اکانت شما بعد از افتتاح و وریفای و تحویل آن به شما هیچ گونه مسئولیتی نخواهیم داشت. اما به افرادی که فعالیتهایشان را مطابق با قوانین آنها انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتیکه به نکات و توصیه های گفته شده در این متن عمل کنند هیچ گونه مشکلی برای حسابشان پیش نخواهد آمد. اما از آنجایی که این اکانت ها به دلیل تحریم بودن کشور %۱۰۰ قانونی نیستند هیچ گونه تضمینی کاملی در این زمینه وجود ندارد.

نکاتی که باید در حین کار با حساب های پی زا و پی پال رعایت شوند:
1-هرگز در داخل ایران با آی پی ایران وارد حساب هایی که ایران را تحریم کرده اند نشوید، در اینصورت اکانت شما مسدود خواهد شد.
2-برای ورود به حساب و یا خرید و استفاده از حساب حتما قبل از آن آی پی خود را تغییر دهید.توجه داشته باشید که آی پی شما باید با آی پی کشوری که در فرم افتتاح حساب وارد شده یکسان باشد.
بطور مثال اگر حساب اینترنتی شما با آی پی کشور آلمان ساخته شده باشد و تاییدیه آدرس مربوط به کشور آلمان باشد باید قبل از ورود و استفاده از حساب آی پی خود را به آی پی آلمان تغییر دهید.
(این اطلاعات بعد از افتتاح حساب برای شما توسط ما ارسال خواهد شد)
3-بعد از افتتاح حساب ابتدا سعی کنید با مبالغ پایین با حساب ها کار کنید تا به حساب شما شک نکنند و حساب شما محدود نشود.
4-از منابع معتبر پول دریافت کنید و به منابع معتبر پول ارسال کنید.
(از حساب های تایید شده و وریفای شده پول دریافت کنید و برای ارسال پول نیز به حساب های تایید شده واریز کنید)
5-هرگر نیازی نیست که بطور مکرر به حساب خود سر بزنید،همه حساب های اینترنتی به ازای هر تراکنش برای شما ایمیل میفرستد پس میتوانید با چک کردن ایمیل های خود از وضعیت حساب خود آگاه شوید.
6-ورود مکرر به حساب هایی که ایران را تحریم کرده اند علی الخصوص با وی پی ان های اشتراکی ریسک بسته شدن حساب شما را بالا میبرد و موجب ضرر و زیان میشود.پس فقط زمانیکه قصد داشتید مبلغی را از حسابتان به حساب شخص دیگر واریز کنید با تغییر آی پی به کشور مورد نظر وارد حسابتان شوید.

رفع مسئولیت:
بعد از افتتاح حساب و وریفای آن توسط کلیکسوری و تحویل آن به شما هیچ مسئولیتی مبنی بر محدودیت و مسدودی حساب و از دست رفتن منابع مالی شما و همچنین خارج شدن از وریفای بر عهده سایت کلیکسوری نخواهد بود، کلیکسوری فقط حساب را برای شما افتتاح و وریفای میکند و هیچ مسئولیتی بابت بروز هرگونه مشکل برای حساب ها به دلیل نوع استفاده شما از حساب ها در هر هنگام و در هر صورت بر عهده سایت کلیکسوری نخواهد بود.

مشاوره قبل از خرید

فقط در صورتیکه برای خرید و استفاده از خدمات و محصولات کلیکسوری نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید در ساعات تعیین شده با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.
در عین حال برای پیگیری خرید و سفارشات خود نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید. علاوه بر آن چت آنلاین سایت نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی میباشد.

پشتیبانی تلفنی

تماس با ما:

092 00 54 66 54

7 روز هفته
10 تا 12 صبح - 16 تا 18 بعدازظهر