افتتاح و وریفای حساب های اینترنتی

اطمینان،سرعت عمل،قیمت

ما با بهره گیری از یک تیم متخصص و مجرب،حساب های اینترنتی مورد نیاز شما را در کمترین زمان ممکن و با کمترین تعرفه ها برای شما افتتاح میکنیم و در بالاترین سطح شفافیت و امنیت آن را بطور کامل وریفای و تایید میکنیم.
حساب های اینترنتی با نام و مشخصات حقیقی شما افتتاح و وریفای می شوند و به دلیل شفافیت بالا در مرحله وریفای کردن،حساب ها فاقد هرگونه مشکلات احتمالی خواهند بود.
بنابراین شما میتوانید براحتی و بدون محدودیت و با اطمینان خاطر از حساب هایی که تیم متخصص و مجرب کلیکسوری برای شما افتتاح و وریفای می نمایند استفاده کنید.

پی زا

Peyza

99,000
 تومان
حساب پی زا
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای

تحویل 3 تا 7 روز

وب مانی

Web Money

79,000
تومان
حساب وب مانی
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای

تحویل 3 تا 5 روز

پرفکت مانی

Perfect money

59,000
 تومان
حساب پرفکت مانی
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای

تحویل 1 تا 3 روز

بیت کوین

Bitcoin

29,000
تومان
حساب بیت کوین
ثبت سفارش

افتتاح + وریفای

تحویل 24 ساعته

قوانین افتتاح و تایید حساب اینترنتی و رفع مسئولیت
همان طور که می دانید افرادی که در ایران زندگی می کنند به دلیل تحریم ها از حق استفاده از برخی حساب های اینترنتی نظیر پی زا و پی پال برای انجام خریدها و فعالیت های مالی اینترنتی خود و یا دریافت درآمدهای اینترنتی محروم هستند به همین دلیل ما برای افتتاح این نوع حساب ها مجبور به دور زدن تحریم ها هستیم.
به همین منظور اگر خواهان افتتاح و استفاده از این نوع حساب های اینترنتی میباشید باید نکاتی را در هنگام کار با حساب های اینترنتی مد نظر قرار دهید:
به دلیل اینکه ما نمی توانیم بر روی اکانت ها و حساب های افتتاح شده برای شما کنترلی داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها برای کارهایی در جهت خلاف قوانین پی زا یا پی پال مورد استفاده قرار گیرد ما در قبال اکانت شما بعد از افتتاح و وریفای و تحویل آن به شما هیچ گونه مسئولیتی نخواهیم داشت. اما به افرادی که فعالیتهایشان را مطابق با قوانین پی زا و پی پال انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتیکه به نکات و توصیه های گفته شده در این متن عمل کنند هیچ گونه مشکلی برای حسابشان پیش نخواهد آمد. اما از آنجایی که این اکانت ها به دلیل تحریم بودن کشور %۱۰۰ قانونی نیستند هیچ گونه تضمینی کاملی در این زمینه وجود ندارد.

نکاتی که باید در حین کار با حساب های پی زا و پی پال رعایت شوند:
1-هرگز در داخل ایران با آی پی ایران وارد حساب پی زا و پی پال خود نشوید، در اینصورت اکانت شما مسدود خواهد شد.
2-برای ورود به حساب و یا خرید و استفاده از حساب حتما قبل از آن آی پی خود را تغییر دهید.توجه داشته باشید که آی پی شما باید با آی پی کشوری که در فرم افتتاح حساب وارد شده یکسان باشد.
بطور مثال اگر حساب اینترنتی شما با آی پی کشور آلمان ساخته شده باشد و تاییدیه آدرس مربوط به کشور آلمان باشد باید قبل از ورود و استفاده از حساب آی پی خود را به آی پی آلمان تغییر دهید.
(این اطلاعات بعد از افتتاح حساب برای شما توسط ما ارسال خواهد شد)
3-بعد از افتتاح حساب ابتدا سعی کنید با مبالغ پایین با پی زا و پی پال کار کنید تا به حساب شما شک نکنند و حساب شما محدود نشود.
4-از منابع معتبر پول دریافت کنید و به منابع معتبر پول ارسال کنید.
(از حساب های تایید شده و وریفای شده پول دریافت کنید و برای ارسال پول نیز به حساب های تایید شده واریز کنید)
5-هرگر نیازی نیست که گاه و بیگاه به حساب خود در پی زا و پی پال سر بزنید،پی زا و پی پال به ازای هر تراکنش برای شما ایمیل میفرستد پس میتوانید با چک کردن ایمیل های خود از وضعیت حساب خود آگاه شوید.
6-باز کردن پی زا و پی پال به صورت گاه و بیگاه علی الخصوص با وی پی ان های اشتراکی ریسک بسته شدن حساب شما را بالا میبرد و موجب ضرر و زیان میشود.پس فقط زمانیکه قصد داشتید مبلغی را از حسابتان به حساب شخص دیگر واریز کنید با تغییر آی پی به کشور مورد نظر وارد حسابتان شوید.

رفع مسئولیت:
بعد از باز کردن اکانت پی زا یا پی پال وریفای شده توسط کلیکسوری و تحویل آن به شما هیچ مسئولیتی مبنی بر محدودیت و مسدودی حساب شما بر عهده سایت کلیکسوری نخواهد بود، کلیکسوری فقط حساب را برای شما افتتاح و تایید میکند و هیچ مسئولیتی بابت بسته شدن حساب ها به دلیل نوع استفاده شما از حساب ها در هر هنگام و در هر صورت بر عهده سایت کلیکسوری نخواهد بود.
        
مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب پی زا و پی پال:
برای افتتاح حساب پی زا و وریفای آن نیاز است شما حتما یک کارت شناسایی تایید شده در کشور ثبت نامی خود(به طور مثال کشور ایتالیا) به سایت پی زا ارائه دهید که این کارت شناسایی میتواند یک driver's license یا همان گواهینامه رانندگی باشد،بنابراین برای تهیه این مدرک شما باید اسکن کارت ملی و همچنین اسکن عکس پرسنلی خود را همراه با فرم درخواست افتتاح حساب برای ما ارسال کنید.
برای افتتاح حساب پی پال نیاز است شما حتما اسکن پاسپورت خود را ارائه دهید، در صورتیکه شخص خودتان پاسپورت ندارید میتوانید اسکن پاسپورت یکی از بستگان خود را ارسال کنید و اکانت را به نام آن شخص باز کنید و خودتان بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید.
برای افتتاح حساب پرفکت مانی حتما نیاز نیست که پاسپورت داشته باشید و با ترجمه کارت ملی یا گواهینامه رانندگی نیز میتوان حساب را افتتاح و تایید کرد.زیرا کمپانی و سایت پرفکت مانی هرگز ایران را تحریم نکرده است و کار با این سایت همانند یک سایت داخلی بدون هیچ گونه محدودیتی قابل انجام است.