انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی سایت کلیکی عطی کلیکسر، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

سایت عطی کلیکسر Aticlixer یک پلتفرم تبلیغاتی است که به تبلیغ کنندگان از سراسر جهان اجازه می دهد تا به هزاران نفر از مشتریان بالقوه آنها دسترسی پیدا کنند. اعضا می توانند به غیر از تماشای تبلیغات، با تکمیل آفرها، انجام وظایف ساده و رقابت با یکدیگر، درآمد کسب کنند.

سایت کلیکی عطی کلیکسر Aticlixer، یکی دیگر از سایت هایی است که توسط گروه ati media در اواخر سال 2017 راه اندازی شده است. این سایت نیز مانند سایت های دیگر این گروه به واسطه استقبال خوب کاربران ایرانی رشد سریعی داشته است. سایت های دیگر گروه عطی، aticlix، atibux، atiads، atirotator و atibrushes هستند.

چندین راه کسب درآمد از سایت عطی کلیکسر وجود دارد که از منوی earn money در دسترس هستند. در این منو علاوه بر روش های روتین مانند مشاهده تبلیغات و آفرها، میتوانید در بازی spin and win شانس خود را برای بردن شدن دلار، ریفرال و امتیاز امتحان کنید.

بطور کل سایت عطی کلیکسر مشابه عطی باکس میباشد، اما در عطی کلیکسر بخش جدید با نام leader board ایجاد شده است که ممکن است در دیگر سایت های این گروه نیز اضافه شود. در لیدر بورد شما میتوانید لیست 100 کاربر برتری که بیشترین درآمد را از سایت aticlixer بدست آورنده اند را با جزییات کامل مشاهده نمایید. جزییاتی مانند نام کاربری، تعداد ریفرال ها، مقدار درآمد، مقدار سرمایه گذاری و همچنین درصد ROI این کاربران را مشاهده کنید. در این بخش نام کاربران ایرانی زیادی به چشم میخورد!

بخش دیگری با عنوان خرید بلیت قرعه کشی در سایت عطی باکس وجود دارد که چندان جالب به نظر نمی رسد، زیرا شما هیچ اطلاعاتی به غیر از فرم خرید بلیط در این بخش مشاهده نمیکنید. در عطی کلیکسر کاربران ایرانی، انگلیسی، اوکراینی و روسی برای برداشت درآمد نیاز به ارتقاء عضویت دارند. شما نیز میتوانید در سایت عطی کلیکسر (aticlixer) عضو شده و با بررسی های شخصی با معایب و مزایای دیگر آن آشنا شوید و از فرصت های درآمد زایی آن به نفع خود استفاده کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت عطی کلیکسر تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت4 $
بیشترین کاربرانایران – هند – مکزیک
انتظار پرداخت24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک0.0025 تا 0.02 $
تعداد تبلیغات+ 20
پرداخت بهPerfect Money – Payeer – solidtrustpay – Skrill – Neteller – Bitcoin
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2017
میانگین کلیک ریفرال2 +
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0002 upto 0.01 – RR:0.001 $
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه2625 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات