انجمن کاربران تماس با ما پیگیری سفارش
سایت عطی کلیکسر

Aticlixer

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی سایت عطی کلیکسر

سایت عطی کلیکسر Aticlixer یک پلتفرم تبلیغاتی است که به تبلیغ کنندگان از سراسر جهان اجازه می دهد تا به هزاران نفر از مشتریان بالقوه آنها دسترسی پیدا کنند. اعضا می توانند به غیر از تماشای تبلیغات، با تکمیل آفرها، انجام وظایف ساده و رقابت با یکدیگر، درآمد کسب کنند.
سایت کلیکی عطی کلیکسر Aticlixer، یکی دیگر از سایت هایی است که توسط گروه ati media در اواخر سال 2017 راه اندازی شده است. این سایت نیز مانند سایت های دیگر این گروه به واسطه استقبال خوب کاربران ایرانی رشد سریعی داشته است.
سایت های دیگر گروه عطی، aticlix، atibux، atiads، atirotator و atibrushes هستند.
چندین راه کسب درآمد از سایت عطی کلیکسر وجود دارد که از منوی earn money در دسترس هستند.
در این منو علاوه بر روش های روتین مانند مشاهده تبلیغات و آفرها، میتوانید در بازی spin and win شانس خود را برای بردن شدن دلار، ریفرال و امتیاز امتحان کنید.
بطور کل سایت عطی کلیکسر مشابه عطی باکس میباشد، اما در عطی کلیکسر بخش جدید با نام leader board ایجاد شده است که ممکن است در دیگر سایت های این گروه نیز اضافه شود. در لیدر بورد شما میتوانید لیست 100 کاربر برتری که بیشترین درآمد را از سایت aticlixer بدست آورنده اند را با جزییات کامل مشاهده نمایید. جزییاتی مانند نام کاربری، تعداد ریفرال ها، مقدار درآمد، مقدار سرمایه گذاری و همچنین درصد ROI این کاربران را مشاهده کنید. در این بخش نام کاربران ایرانی زیادی به چشم میخورد!
بخش دیگری با عنوان خرید بلیت قرعه کشی در سایت عطی باکس وجود دارد که چندان جالب به نظر نمی رسد، زیرا شما هیچ اطلاعاتی به غیر از فرم خرید بلیط در این بخش مشاهده نمیکنید.
در عطی کلیکسر کاربران ایرانی، انگلیسی، اوکراینی و روسی برای برداشت درآمد نیاز به ارتقاء عضویت دارند.
شما نیز میتوانید در سایت عطی کلیکسر (aticlixer) عضو شده و با بررسی های شخصی با معایب و مزایای دیگر آن آشنا شوید و از فرصت های درآمد زایی آن به نفع خود استفاده کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد، بنابراین همیشه جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 4 $
بیشترین کاربران ایران - هند - مکزیک
انتظار پرداخت 24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک 0.0025 تا 0.02 $
تعداد تبلیغات + 20
پرداخت به Perfect MoneyPayeer - solidtrustpay - Skrill - Neteller - Bitcoin
کشور مورد قبول همه کشورها
شروع فعالیت 2017
میانگین کلیک ریفرال 2 +
ارزش کلیک ریفرال DR: 0.0002 upto 0.01 - RR:0.001 $
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه 2625 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات