انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت عطی کلیکس aticlix را میتوان یکی از خوش اقبال های سایت های کلیکی دانست. عطی کلیکس در تاریخ 08/08/2017 راه اندازی شده است و در مدت کمی توانست به سرعت رشد کند و به یک سایت معتبر یا همان legit تبدیل شود. همین رشد سریع و بدست آوردن محبوبیت نسبتا خوبی آن هم در مدت زمان چند ماه شاید اصلی ترین دلیل ما برای خوش اقبال نامیدن این سایت باشد، البته نمیتوان مدیریت صحیح و پرداخت های به موقع و مستمر درآمد های کاربران را نادیده گرفت.

شاید با نگاه به نگارش نام این سایت از خودتان بپرسید چرا کلیکسوری aticlix  را به پارسی “عطی” کلیکس نوشته است  و از (آتی کلیکس یا اتی کلیکس) استفاده نکرده است.! دلیل این امر بخاطر نام مالک و مدیر سایت aticlix میباشد. سایت aticlix متعلق به Atif raza یا عطیف رضا از پاکستان است و ati مخفف نام عطیف مییباشد بنابراین ما هم نام پارسی این سایت را عطی کلیکس قرار دادیم.

ما هر چه در پلن سایت عطی کلیکس کنکاش کردیم متوجه نشدیم چرا این سایت با استقبال خوبی از طرف کلیکر ها مواجه شده است.! ارزش کلیک دایرکت ریفرال ها که 0.0005 میباشد و کلیک های ریفرال های اجاره ای نیز 0.0015 دلار در عضویت استاندارد تعیین شده است که در اکثر سایت های کلیکی این رقم حداقل 0.005 دلار میباشد. البته شما در عضویت  نهایی این سایت و با پرداخت مبلغ 720 دلار در سال میتوانید ارزش کلیک های زیر مجموعه های مستقیم و اجاره ای خودتان را به 0.01 دلار برسانید.

در سایت Aticlix تبلیغات نسبتا زیادی برای کلیک کردن وجود دارد و علاوه بر آن شما میتوانید از بخش offerwalls به تبلیغات کلیکی بیشتری نیز دسترسی پیدا کنید که البته معمولا این نوع تبلیغات از ارزش کمتری برخوردار هستند. با این وجود این سایت ارزش ثبت نام و فعالیت را دارد و آنطور هم که از بازخوردهای  این سایت مشخص هست کاربران آن از درآمدهای کسب شده خود در این سایت رضایت دارند.

جدا از کسب درآمد از تبلیغات کلیکی شما میتوانید در بخش Revenue_shares نیز سپرده گذاری کنید و بازپرداخت آن را روزانه و به مدت 100 روز و با سود کلی 20 درصد دریافت کنید. حداقل سپرده گذاری 5 دلار است که پس از پایان 100 روز به شما 6 دلار برگردانده شده است، به علاوه اینکه شما با سپرده گذاری هر 5 دلار جدا از دریافت 20 درصد سود، 1000 اعتبار جهت تبلغ، 25000 بازدید بنری، 1 عدد تبلیغ هنگام ورود به سایت و همچنین 50 امتیاز بصورت رایگان دریافت خواهید کرد.

بنابراین هوشمندانه ترین کار برای افرادی که قصد دارند در این سایت تبلیغات کلیکی خریداری کنند این است که با سپرده گذاری یک تیر و چند نشان بزنند. اما توجه داشته باشید به دلیل اینکه این سایت هنوز از قدمت و سابقه کمی برخوردار است ترجیحا از سرمایه گذاری های زیاد در آن پرهیز کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت عطی کلیکس تنظیم شده است.

حداقل برداشت 3$
بیشترین کاربرانایران-فرانسه-پاکستان
انتظار پرداخت24 ساعت
ارزش کلیک0.003 الی  0.02 $
تعداد تبلیغات+ 30
پرداخت بهPayeer, Cryptocurrency Wallet, Payza, PerfectMoney
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2017
میانگین کلیک ریفرال2
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0005 Up To 0.01      –      RR: 0.0015 Up To 0.01
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه750$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
44 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات