انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
سایت کلیکی عطی ادز

ATIADS

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی سایت عطی ادز

سایت عطی ادز atiads یکی دیگر از سایت های کلیکی گروه Ati میباشد که در مارس 2018 راه اندازی شده است و در مدت بسیار کم رشد بسیار زیادی بدست آورده است. اما علت رشد سریع سایت atiads ارتباط بسیاری به سایت های دیگر این گروه یعنی aticlix و aticlixer دارد.
البته تعداد سایت های این گروه به این سه محدود نمیشود و سایت های دیگری از جمله atibux - atirotator و atibrushes به وسیله این گروه راه اندازی شده اند که در مقالات دیگر به معرفی و بررسی آنها پرداخته خواهد شد.
با وجود این تعداد سایت، اولین سوالی که در ذهن ما نقش بدست این بود که آیا گروه یا شخص عطیف رضا از عهده ادراه این تعداد سایت بر خواهند آمد یا خیر! در حال حاضر که این چنین به نظر می آید.
طبق بررسی های کلیکسوری، سایت عطی ادز یکی از محبوب ترین سایت های کلیکی بین کاربران ایرانی میباشد و بالغ بر 80 درصد از بازدید کنندگان سایت atiads کلیکرهای ایرانی میباشند و این آمار برای سایت های عطی کلیکس و عطی کلیکسر نیز صادق است و بطور کل کاربران ایرانی استقبال بسیار خوبی نسبت به سایت های این گروه داشته اند.
در ادامه به بررسی و آنالیز پلن سایت atiads میپردازیم:
در سایت عطی ادز 7 عضویت در دسترس کاربران قرار دارد. عضویت اول، استاندارد میباشد که بطور معمول و بصورت رایگان بعد از ثبت نام به کاربران تعلق میگیرد که دارای محدودیت های بیشتری میباشد.
به عنوان مثال سقف 50 دایرکت و 100 رنت ریفرال، ماکسیموم برداشت 10 دلار و عدم پرداخت آنی میباشد.
در ادامه این محدودیت ها به ترتیب در عضویت های national - country - province - district - city افزایش پیدا خواهد کرد تا به عضویت نهایی که Atiworld میباشد برسد.
در عضویت نهایی جذب دایرکت ریفرال بدون محدودیت میباشد و برای رنت ریفرال نیز سقف 5000 تایی تعیین شده است.
همچنین تا 5 دلار از ارتقاء عضویت زیرمجموعه ها کمیسیون پرداخت میشود و 5 درصد نیز به ازای هر خرید آنها در این عضویت دریافت خواهید کرد.
علاوه بر آن سقف برداشت رقم 250 دلار برای هر روز میباشد که هم رقم بسیار بالا میباشد هم و محدودیت درخواست نیز روزانه تعیین شده است.
انتظار پرداخت برای عضویت نهایی نیز بصورت "آنی" عنوان شده است.
البته این مزایای بالا، حق عضویت بالایی هم میطلبد که 799 دلار برای مدت یکسال میباشد.
در بررسی ها مشخص شد سایت عطی ادز برای اجاره 5 ریفرال مبلغ 1 دلار را تعیین کرده است که به طور معمول در اکثر سایت ها به همین مقدار قیمت گذاری شده است، همچنین مشخص شد ارزش کلیک رنت ریفرال ها در هر یک از عضویت ها مقدار ثابت 0.002 دلار میباشد.
به علاوه اینکه این ارزش کلیک فقط بر روی تبلیغات استاندارد اعمال شده است، البته بر روی تبلیغات اکستند نیز اعمال میشود ولی همانطور که میدانیم تبلیغات اکستند به دلیل گران بودن بیشتر جنبه نمایشی به خود گرفته است و عملا در حساب کاربران برای کلیک کردن فعال نخواهد شد.
پس با یک حساب سرانگشتی اگر هر ریفرال هر 4 تبلیغ استاندارد را در هر روز کلیک کند بعد از 30 روز 120 کلیک انجام داده است که ارزش این 120 کلیک 24 سنت خواهد شد و اگر 20 سنت هزینه اجاره ریفرال را کسر کنیم سود حاصله از هر رنت ریفرال 4 سنت خواهد بود.
البته اگر هر ریفرال 100 درصد مقدار ممکن یعنی همان 4 تبلیغ استاندارد را کلیک کند.!
با این وجود باید میانگین کلیک ریفرال های عطی ادز حداقل 3.5 باشد تا حداقل 1 سنت سود نصیب شما شود.
و در بهترین شرایط در عضویت نهایی با 5000 رنت ریفرال و 100 درصد کلیک ممکن، منهای هزینه اجاره و میانگین هزینه عضویت سود حاصله 133 دلار 33 سنت در ماه خواهد بود.
البته نباید پتانسیل درآمد یک سایت را به بخش تبلیغات کلیکی آن محدود کرد، جدا از اجاره ریفرال شما از روش های دیگر موجود در این سایت نیز میتوانید بر درآمد خود بیافزایید.
و در پایان یک نکته بسیار عجیب در این سایت به چشم خورد! در قسمت بنرهای این سایت یک اخطار داده شده است که کاربران مجاز به ارجاع و جذب زیرمجموعه از سایت های ایرانی رو روسی نیستند!!! و اگر از طریق این سایتها ارجاعی صورت گیرد زیر مجموعه های جذب شده از لیست شما حذف خواهند شد. یعنی فقط از زیر مجموعه بودن شما خارج میشنود نه از خود سایت!
این مورد عجیب ترین و مضحکترین اخطار یا قانونی است که تا به امروز تیم آنالیز کلیکسوری در بررسی های خود با آن مواجه شده است.
به لطف همین کاربران ایرانی این سایت در حال حاضر رتبه 54000 جهانی دارد، البته قطعا این رتبه بهتر هم خواهد شد.
اما دلیل وضع کردن این قانون چه میباشد را باید از مدیر یا مدیران این سایت جویا شد. البته احتمال میرود مصرف منابع (پهنای باند، رم، سی پی یو و فضای هارد) کاربران ایرانی از سایت عطی ادز به مراتب بالاتر از سودهی آنها برای ادمین سایت عطی ادز باشد.
در پایان باید گفت درست است که این سایت به سرعت به جمع سایت های معتبر پیوست اما هنوز یک سایت نوپا محسوب میشود و باید دید در ماه های آینده وضعیت این سایت به چه شکل خواهد شد.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 5 $
بیشترین کاربران ایران - افغانستان - روسیه
انتظار پرداخت 24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک 0.001 تا 0.02 $
تعداد تبلیغات + 20
پرداخت به Skrill - Neteller - Perfect Money - SolidTrustPay - Payeer - Payoneer - Advcash
کشور مورد قبول همه کشورها
شروع فعالیت 2018
میانگین کلیک ریفرال 4 +
ارزش کلیک ریفرال DR 0.0002upto 0.01 - RR 0.002 $
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه 7500 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات