انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

با راهنمای جامع ما، نحوه افتتاح و وریفای حساب اسکریل را بدون دردسر بیاموزید. فرآیند گام به گام، نکات و اطلاعات ضروری برای ایجاد و احراز هویت حساب اسکریل خود را کشف کنید.

اسکریل یا مانی بوکرز سابق یکی از بزرگ‌ ترین سیستم‌ های پرداخت آنلاین اروپا و یکی از بزرگ‌ ترین شرکت‌ های مستقل جهان است که بیش از 35 میلیون کاربر در آن حساب دارند. در این مطلب میتوانید آموزش افتتاح و وریفای حساب اسکریل skrill را بصورت تصویری و گام به گام مشاهده کنید و به کمک آن یک حساب اسکریل skrill برای خود افتتاح و تایید نمایید.

برای افتتاح حساب اسکریل قبل از انجام هر کاری یک vpn یا فیلتر شکن تهیه نمایید. توجه داشته باشید که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران هستند نمیتوانند در این سایت حساب افتتاح کنند و بطور کل امکان دسترسی به سایت و استفاده از آن از طریق آی پی ایران امکانپذیر نیست. به همین منظور شما برای افتتاح حساب در سایت اسکریل باید با آی پی کشوری به غیر از ایران وارد سایت اسکریل شوید. با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید برای تهیه یک vpn اقدام کنید و یا از طریق این لینک از پکیج تغییر آی پی سایت کلیکسوری استفاده کنید.

اما چند نکته مهم درباره استفاده از vpn ها به منظور افتتاح حساب های اینترنتی باید رعایت شود. وی پی ان ها از سرورهای کشورهای مختلفی برای تغییر آی پی استفاده میکنند نکته مهمی که اینجا باید رعایت شود این است که برای افتتاح حساب اسکریل بهتر است از سرور و آی پی کشورهای امریکا، کانادا و انگلیس استفاده نشود. توجه داشته باشید که بعد از افتتاح حساب اسکریل به دلیل مسایل امنیتی برای ورود به سایت اسکریل و استفاده از آن باید از IP همان کشوری استفاده شود که با آن ثبت نام را انجام داده اید.

در ادامه با مراحل افتتاح حساب اسکریل و وریفای کردن آن همراه ما باشید. در ابتدا وی پی انی را که تهیه کردید باز کنید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و وی پی ان را فعال کنید. بهتر است از آی پی کشورهایی مانند ایتالیا یا آلمان برای ثبت نام در اسکریل استفاده کنید. بعد از اینکه وی پی ان فعال شد برای اطمینان از تغییر آی پی به سایت زیر مراجعه کنید و اطلاعاتی را که در تصویر زیر مشخص شده است یادداشت کنید. این اطلاعات در حین افتتاح حساب مورد استفاده قرار میگیرد.

نقشه

وقتی سایت اطلاعات آی پی را باز کردید اگر آی پی تغییر کرده باشد همان گونه که در تصویر بالا مشاهده میکنید بر روی نقشه شهری که آی پی شما در آن قرار دارد را نشان میدهد. در این حالت نقشه را زوم کنید تا نام خیابان های اطراف بالن سفید رنگ مشخص شود و بعد نام یک خیابان را بصورت تصادفی یادداشت کنید و بعد اطلاعات مربوط به آی پی را که در پایین صفحه مشخص شده یادداشت کنید.

بعد از آنکه از تغییر آی پی خود اطمینان حاصل کردید برای افتتاح حساب بر روی لینک اصلی سایت Skrill کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت منتقل بشوید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب خود را با موفقیت افتتاح و وریفای کنید.

بعد از اینکه بر روی دکمه بالا کلیک کردید به صفحه اصلی سایت اسکریل منتقل خواهید شد. حال مطابق با تصویر زیر بر روی دکمه REGISTER کلیک کنید.

لینک ثبت نام

در مرحله بعد، در فرم ثبت نام و در فیلد EMAIL یک ایمیل معتبر وارد کنید (لینک فعالسازی حساب به این ایمیل ارسال میشود). در فیلد Password نیز یک رمز عبور قوی که ترکیبی از اعداد و حروف باشید را به طول حداقل 8 کاراکتر وارد کنید و از آنجاییکه فیلد تکرار رمز عبور در این فرم وجود ندارد برای اطمینان از رمز وارد شده بر روی Show Password کلیک کنید و در ادامه برای رفتن به مرحله بعد دکمه Next را بزنید.

ایمیل و رمز

در مرحله بعد همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است شما باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. در فیلد First Name نام و در فیلد Surname نام خانوادگی خود را مطابق با پاسپورت خود و به انگلیسی وارد کنید. در فیلد I Live In کشوری را که وی پی ان شما به آن متصل شده است را انتخاب کنید. (به صورت پیشفرض مقدار این فیلد باید با کشور وی پی ان شما یکسان باشد)

سپس در فیلد Date of Birth تاریخ تولدتان را مطابق با تاریخ پاسپورت خود وارد کنید. DD برای روز MM برای ماه و YYYY برای سال میباشد. توجه داشته باشید که اعداد روز و ماه تک رقمی را باید همراه با صفر (09/01/1980) قرار دهید. بعد از تکمیل این مرحله دکمه NEXT را بزنید.

اطلاعات شخصی

با ورود به قدم سوم شما باید اطلاعات و موقعیت مکانی خود را وارد کنید. این بخش را با توجه به مواردی که در سایت مشاهده اطلاعات آی پی در دسترس است تکمیل کنید. بنابراین در فیلد Address 1 نام یک خیابان و یک شماره آپارتمان یا همان پلاک را وارد کنید. فیلد آدرس 2 الزامی نمیباشد. در فیلد City شهر خود و در فیلد Postal Code کد پستی شهر خود را وارد کنید و سپس دکمه NEXT را بزنید.

اطلاعات آدرس

در قدم نهایی شما باید واحد ارزی را که میخواهید با آن کار کنید را انتخاب کنید. از آنجاییکه اکثر تبادلات و نقل و انتقالات در سایت های کسب درآمد آنلاین به دلار میباشد با کلیک بر روی کادر مربوطه واحد USD – U.S Dollar که دلار امریکا میباشد را انتخاب کنید. در صورتیکه فکر میکنید نقل و انتقالات شما بیشتر با یورو انجام میشود واحد یورو را انتخاب کنید. (دقت داشته باشید بعد از انتخاب، واحد ارز قابل تغییر نمیباشد). در نهایت کپچای I’m not a robot را حل کنید و بر روی دکمه Open Account کلیک کنید.

انتخاب واحد ارز

بعد از تکمیل مراحل بالا و کلیک بر روی دکمه OPEN ACCOUNT شما به صفحه کاربری خود منتقل میشوید. در این مرحله برای ارتقاء امنیت حساب خود و ورودی آسان و سریع به حساب دکمه CREATE A PIN را بزنید.

ایجاد پین کد

سپس در پنجره ای که بصورت پاپ آپ برای شما باز میشود در فیلد Enter PIN یک شماره 6 رقمی به دلخواه وارد نمایید و دکمه SAVE را بزنید.

وارد کردن پین

در اقدام بعدی شما باید وارد ایمیلتان بشوید و ایمیل ارسالی سایت اسکریل باز کنید و سپس بر روی لینک فعالسازی و تایید ایمیل کلیک کنید تا ثبت نام خود را بطور کامل تکمیل کرده باشید.

تایید ایمیل

تا به این مرحله شما توانسته اید یک حساب اسکریل را بطور کامل و صحیح افتتاح کنید. اما همانطور که میدانید حساب های اینترنتی وریفای نشده دارای محدودیت های زیادی هستند به عنوان مثال وقتی شما در معرض حجم معینی از معاملات قرار بگیرید امکان برداشت یا خرید کردن توسط حسابتان مسدود خواهد شد و از شما درخواست ارائه مدارک هویتی و مکانی خواهد شد. همچنین اگر درخواست برداشت یا انتقال شما از حد مجاز بیشتر باشد، ممکن است درخواست شما را رد کنند و در عوض شما را مجبور به ارسال اسناد برای تأیید هویت و آدرس خود کنند.

حتی ممکن است اگر شما به دفعات وارد حساب خود بشوید و تراکنش هایی را انجام بدهید و برای وریفای حساب تان اقدامی را انجام ندهید باز هم از شما درخواست ارائه مدارک کنند. همچنین محدودیت های دیگر حساب های وریفای نشده اسکریل، سقف 500 یورو معادل 570 دلار تراکنش در ماه و سقف 2000 یورو معادل 2277 دلار حجم تجمعی تراکنش ها بطور کل میباشد.

به این معنی که وقتی شما بطور کل 2000 یورو تراکنش انجام داده باشید باید حتما بعد از حسابتان را وریفای نمایید. به همین منظور برای وریفای حساب اسکریل خود و رهایی از محدودیت ها، در صفحه کاربری خود از منوی سمت چپ گزینه SETTINGS را بزنید و سپس بر روی Verification و بعد بر روی VERIFY NOW کلیک کنید.

وریفای حساب اسکریل

بعد از آن برای وریفای حساب، شما به صفحه ای منتقل میشوید که میبایست 5 مرحله را تکمیل کنید. در قدم اول همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید برای وریفای، ابتدا باید حساب شما دارای اعتبار باشد. حداقل اعتبار کافی برای باز شدن مراحل وریفای واریز 5 یورو یا 5.7 دلار میباشد.

در صورتیکه در حساب خود اعتبار ندارید بر روی دکمه GO TO DEPOSIT کلیک کنید و از روش های واریز موجو مانند کارت های اعتباری، حساب نتلر، حساب های بانکی و دیگر روش های موجود مبلغ مورد نظر را به حساب تان واریز کنید. همچنین میتوانید از افراد و سایت های دیگری که دارای حساب اسکریل هستند اعتبار فوق را خریداری کنید تا به حساب شما منتقل کنند.

واریز سپرده

بعد از سپرده گذاری و واریز پول به حساب خود، مجدد به بخش وریفای حساب برگردید. در مرحله و قدم دوم شما مانند تصویر زیر صفحه وریفای از طریق اکانت فیس بوک را مشاهده میکنید. در صورتیکه شما اکانت فیس بوک خود را به حساب اسکریل خود متصل بکنید، این اقدام مقداری وریفای حساب شما را تسهیل میبخشد، اما از آنجاییکه اطلاعات ثبت شده مکانی در اکانت فیس بوک شما ممکن است با کشور ایران مرتبط باشد بهتر است با کلیک بر روی گزینه NO THANKS از انجام این مرحله صرف نظر کنید. ضمن اینکه بطور انجام این مرحله اختیاری نیز میباشد. پس با کلیک بر روی گزینه ذکر شده به مرحله بعد میرویم.

اتصال فیسبوک

در قدم سوم همانطور که در تصور زیر مشاهده میکنید 3 گزینه برای تایید هویت شما پیش رویتان قرار دارد.

گزینه اول که سریعترین راه برای تایید هویت میباشد، ارسال مدارک از طریق یک اپلیکیشن میباشد. به گفته مدیران اسکریل تایید هویت از این طریق در کمتر از 5 دقیقه میسر خواهد بود. در این گزینه شما باید اپلیکیشن مورد نظر را از طریق لینک های موجود بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و از طریق آن از خود به همراه مدارک هویتی تان عکس سلفی گرفته و برای اسکریل آپلود نمایید.

گزینه دوم نیز یکی دیگر از روش های سریع برای تایید هویت میباشد. برای استفاده از روش دوم، سیستم شما باید به یک “وب کم” مجهز باشد. در این حالت و بعد از کلیک بر روی این گزینه وب کم شما بطور خودکار روشن خواهد شو و شما باید مجوز دسترسی اسکریل به وب کم خود را در مرورگر تایید کنید و سپس از خود و مدرک تان از طریق وب کم عکس بگیرید و آن را آپلود نمایید. مدت زمان انتظار برای بررسی و تایید مدارک در این روش نیز کمتر از 24 ساعت میباشد.

اما در این آموزش ما گزینه سوم را که بصورت معمول در اکثر سایت ها برای تایید هویت در دسترس است را انتخاب میکنیم. البته انتخاب هر یک از گرینه ها بستگی به شما و شرایط مدارکتان دارد. با این حال بر روی گزینه سوم که آپلود تصویر و فایل مدارک است کلیک میکنیم و ادامه وریفای کردن حساب اسکریل را پیش میبریم.

گزینه آپلود مدارک

نوع و حالت مدارک مورد نیاز جهت وریفای حساب اسکریل در هر 3 گزینه یکسان است و تفاوت آنها روش تهیه عکس از چهره و مدارک میباشد. بطور کل شما باید تصویری را ارائه دهید که مدرک هویتی شما در کنار چهره شما قرار گرفته باشد و تصویر شما شفاف و اطلاعات مدارک شما با کیفیت و قابل خواندن باشد.

به همنظور صفحه اول پاسپورت خود را در کنار صورتتان قرار دهید و از شخص دیگری بخواهید که با دوربین گوشی به نحوی از شما عکسبرداری کند که چهره و اطلاعات پاسپورتتان به طور واضح قابل مشاهده باشند. سپس بعد از تهیه عکس در این مرحله بر روی دکمه Upload file from your device کلیک کنید و از سیستم خود فایل مورد نظر را انتخاب و آپلود نمایید.

بارگذاری مدارک

بعد از آپلود و ارسال مدارک، چند روز زمان احتیاج است تا مدارک شما توسط کارشناسان اسکریل بررسی و تایید شود که نتیجه آن از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.  بنابراین برای ادامه و تکمیل مراحل وریفای بر روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.

ارسال مدارک

در قدم بعدی از شما درخواست شده است آدرس خود را از طریق گزینه های موجود تایید نمایید. در این بخش 2 روش برای تایید آدرس وجود دارد، روش اول تایید آدرس از طریق Geolocation میباشد. خدمات تایید آدرس از این روش فقط برای کشورهای منتخب در دسترس است.

در صورتیکه از آی پی استاتیک برای تغییر آی پی استفاده کرده اید میتوانید از این گزینه برای تایید آدرستان استفاده کنید که به سرعت تایید خواهد شد. اما اگر کشوری که با آی پی آن ثبت نام کردید پشتیبانی نمیشود، شما میتوانید از طریق گزینه دوم یک سند تأیید آدرس را آپلود کنید.

برای این کار گزینه Upload Address Document را انتخاب کنید و از سیستم خود فایل مدرک آدرس خود را آپلود نمایید. بررسی مدارک از طریق این روش نیز به چند روز زمان احتیج دارد و نتیجه آن از طریق ایمیل به اطلاعتان خواهد رسید.

گزینه بارگذاری مدرک

بعد از انجام اقدامات و ارسال مدارک لازم، خلاصه درخواست وریفای حساب خود را در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد و همانطور که گفته شد نتیجه بررسی مدارک به ایمیلتان ارسال خواهد شد. در پایان بر روی دکمه GO TO DASHBOARD کلیک کنید و از حساب خود خارج شوید.

رفتن به داشبورد

آموزش افتتاح و وریفای حساب اسکریل (Skrill) به پایان رسید. توجه داشته باشید که برای موفقیت آمیز بودن افتتاح و وریفای حساب اسکریل باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید و مدارک و تصاویر ارسالی شما از کیفیت و شرایط لازم برخوردار باشد. با این حال اگر نتوانستید بدرستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را از طریق این لینک به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.

امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات