انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی سایت کلیکی عطی باکس، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

سایت کلیکی عطی باکس atibux، چهارمین سایتی است که توسط گروه ati media در آگوست 2018 راه اندازی شده است. این سایت نیز مانند سایت های دیگر این گروه به واسطه استقبال خوب کاربران ایرانی رشد سریعی داشته است. سایت های دیگر گروه عطی، aticlix، aticlixer، atiads، atirotator و atibrushes هستند.

چندین راه کسب درآمد از سایت عطی باکس وجود دارد که از منوی earn money در دسترس هستند. در این منو علاوه بر روش های روتین مانند مشاهده تبلیغات و آفرها، میتوانید در بازی spin and win شانس خود را برای بردن شدن دلار، ریفرال و امتیاز امتحان کنید. همچنین اگر توانایی جذب حداقل 50 زیرمجموعه مستقیم را در یک ماه داشته باشید، میتوانید در بخش referral contest نیز شانس برنده شدن داشته باشید. نفر اول این مسابقه 100 دلار به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد.

بخش دیگری با عنوان خرید بلیت قرعه کشی در سایت عطی باکس وجود دارد که چندان جالب به نظر نمی رسد، زیرا شما هیچ اطلاعاتی به غیر از فرم خرید بلیط در این بخش مشاهده نمیکنید. در عطی باکس کاربران ایرانی و انگلیسی برای برداشت درآمد نیاز به ارتقاء عضویت دارند. شما نیز میتوانید در سایت عطی باکس (atibux) عضو شده و با بررسی های شخصی با معایب و مزایای دیگر آن آشنا شوید و از فرصت های درآمد زایی آن به نفع خود استفاده کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت عطی باکس تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت3 $
بیشترین کاربرانایران – آنگولا – هند
انتظار پرداخت24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک0.001 تا 0.0025 $
تعداد تبلیغات+ 15
پرداخت به  Perfect Money – Payeer – solidtrustpay – advcash
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2018
میانگین کلیک ریفرال2 +
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0005 upto 0.01 – RR:0.001 $
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1050 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات