انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی سایت کلیکی ادز سون، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

سایت ادز سون Adzseven یکی دیگر از سایت های کلیکی با سابقه میباشد که از سال 2015 فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است و تا به امروز بیش از 280 هزار کاربر و بیش از 80 هزار دلار پرداختی داشته است. در ادزسون و در عضویت استاندارد شما حدودا 50 آگهی برای مشاهده پیدا خواهید کرد که در مجموع حدود 3 سنت برای شما به همراه خواهند داشت.

علاوه بر آن یک نوع تبلیغ با نام Jackpot و با شانس برنده شدن 25 سنت وجود دارد. شما میتوانید 5 بار بر روی این تبلیغ کلیک کنید، تایمر و کپچا را کامل کنید و تا صفحه بعدی تبلیغ را پیگیری کنید. اگر 25 سنت را برنده نشدید چیزی را از دست نمیدهید زیرا شما برای هر تلاش ۰.۰۰۰۲۵ دلار به دست خواهید آورد. jackpot کاملا تصادفی می‌تواند برای هر کسی که یک تبلیغ را تکمیل میکند، رخ دهد و اگر برنده شوید، جایزه شما مستقیما وارد بالانس اصلی خواهد شد.

adzseven علاوه بر عضویت رایگان، 3 عضویت پولی، گلدن، دیاموند و آلتیمیت نیز برای کاربران خود در نظر گرفته است که هر سه بصورت ماهانه، 6 ماه و سالانه ارائه میشوند.

در ادز سون شما علاوه بر تبلیغات استاندارد، از کلیک هایی که زیرمجموعه ها بر روی تبلیغات Fixed انجام میدهند نیز کمیسیون دریافت خواهید کرد. این کمیسیون برای عضویت استاندارد 7.5% ، برای گلدن 10%، برای دیاموند 12.5% و برای آلتیمیت 15% در نظر گرفته شده است.

حداقل برداشت 5 دلار میباشد و یک کاربر استاندارد هر 7 روز یکبار میتواند درخواست برداشت خود را ثبت کند. سقف DR در عضویت استاندارد 100 و در عضویت نهایی نامحدود میباشد، سقف RR نیز برای عضویت استاندارد 100 و برای عضویت نهایی 4000 نفر میباشد. بازیافت خودکار و رایگان نیز که بطور معمول در عضویت رایگان 14 روز میباشد در عضویت های بعدی به ترتیب 12، 10 و 7 روز خواهند شد.

یکی دیگر از راه های کسب درآمد موجود در سایت adzseven بخش ماینینگ یا همان استخراج ارزهای دیجیتال میباشد که در برخی از سایت های کلیکی دیگر نیز با آن برخورد داشته ایم. در این نوع ماینینگ، سایت از طریق مرورگر درصدی از قدرت cpu سیستم شما را که بلااستفاده مانده است را درگیر استخراج ارز مونرو میکند. در این روش شما به ازای هر 1 میلیون هشی که انجام میدهید M0.00136652 مونرو دریافت خواهید کرد که میتوانید بعد از رسیدن به حد نصاب تعیین شده آن را به دلار تبدیل و به توازن اصلی خود انتقال دهید.

در نهایت شما میتوانید درآمدهای خود را از طریق حساب های پرفکت مانی، پی یر، بیت کوین و سولید تراست پی دریافت نمایید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت ادز سون تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت5 $
بیشترین کاربرانامریکا – ایران – هند
انتظار پرداخت24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک0.001 تا 0.0025 $
تعداد تبلیغات+ 45
پرداخت به  Bitcoin – Perfect Money – Payeer – solidtrustpay
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2015
میانگین کلیک ریفرال4 +
ارزش کلیک ریفرالDR & RR: 75% upto 150%
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانهنا مشخص
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات