انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
راهنمای جامع سایت های کلیکی

Paid to click یک مدل کسب‌وکار آنلاین است که ترافیک آنلاین را برای وبسایت ها از طریق افرادی که قصد کسب درآمد از خانه دارند، فراهم می کند. وب سایت‌های کلیکی (PTC) به عنوان واسطه‌های بین تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان عمل می‌کنند؛ سایت های تبلیغ کننده برای نمایش تبلیغات خود در سایت های کلیکی پول می‌پردازد، و زمانی که کاربران سایت های کلیکی تبلیغ را می‌بیند، بخشی از این پرداخت ها به بازدید کننده می رسد.

همه چیز در تبلیغ کنندگانی خلاصه میشود که به مشتریانی برای محصولات و خدمات خود نیاز دارند. هر وب سایت جدید آنقدر محبوب نیست که بتواند تعداد کافی از بازدیدکنندگان را بدست آورد تا مشتریان جدیدی را جذب کند. اکنون آن‌ها به دنبال راه‌هایی برای جذب مشتریان جدید هستند. 
یک سایت کلیکی به این تبلیغ کنندگان کمک می‌کند تا با نمایش تبلیغات خود به اعضای خود، مشتریان را جذب کنند. در نتیجه، تبلیغ کنندگان به آن‌ها پول پرداخت می‌کنند و زمانی که شما روی این آگهی‌ها کلیک می‌کنید سایت های کلیکی به عنوان یک واسط بخشی از آن پول را به شما پول می‌دهند.
خود سایت های کلیکی از بازاریابی ارجاعی (معرفی زیرمجموعه) به عنوان یک روش تبلیغاتی استفاده می‌کنند. علاوه بر این، معمولا با روش‌های دیگر برای افزایش درآمد، مانند تکمیل نظرسنجی و کارهای ساده، بازی کردن، خرید، و غیره ترکیب می‌شود و سپس کاربران می‌توانند درآمد خود را به صورت نقد از طریق حساب های اینترنتی دریافت کنند.

اینیک فرآیند بسیار ساده است. اول، باید یک حساب کاربری رایگان که در فهرست وب سایت‌های معتبر قرار دارند، ایجاد کنید بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری به بخش مشاهده تبلیغات بروید. در این صفحه فهرست آگهی‌های موجود برای مشاهده را خواهید دید. تنها در یک زمان روی یک آگهی کلیک کنید و در پنجره جدیدی که باز خواهد شد، صبر کنید تا تایمر یا نوار زمان به پایان برسد و مرورگر به طور خودکار پول را به حساب شما واریز کند. زمانی که پاسخ را از مرورگر دریافت کردید، پنجره را ببندید و به صفحه تبلیغات برگردید و تبلیغ بعدی را مشاهده کنید. این فرآیند را تکرار کنید تا تمام تبلیغات موجود را تماشا کنید. برای هر تبلیغ شما بین ۰.۰۰۰۱ تا 0.1 دلار آمریکا بسته به نوع و زمان آگهی دریافت خواهید کرد. برخی آگهی‌های تبلیغاتی ممکن است برای ۵ ثانیه و برخی دیگر برای ۳۰ ثانیه اجرا شوند. آگهی های طولانی تر درآمد بیشتری برای شما دارند.

امروزه درباره سایت های کلیکی بحث و اظهار نظر های متفاوتی صورت میگیرد، معمولا افراد زیادی نمیتوانند از سایت های کلیکی کسب درآمد کنند و کل اعتبار و ماهیت آن را محکوم می‌کنند. اما این همیشه حقیقت ندارد و شما واقعا می‌توانید به خوبی از آنها درآمد داشته باشید.

اگر شما به صورت آنلاین جستجو کنید، متوجه خواهید شد که صدها سایت کلیکی وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید با کلیک روی آگهی‌ها پول به دست آورید. اما درک اینکه چه تعداد از آن‌ها معتبر هستند دشوار است. از آنجا که اغلب این سایت ها به اصلاح اسکم یا کلاهبرداری هستند و پس از رسیدن به حد مشخصی از درآمد، سایت خود را منحل می‌کنند. این سایت ها درواقع برای خود شروع به کسب درآمد کرده‌اند و نه برای شما.

با این حال، سایتهای بسیار خوبی نیز وجود دارند که می‌توانید انتظار داشته باشید از آن‌ها درآمد کسب کنید. این وب سایت‌ها واقعا پول پرداخت می‌کنند و بسیار مشهور و محبوب هستند. اعضای آن‌ها درک می‌کنند که آن‌ها در یک محل قانونی فعالیت میکنند که به عنوان نمونه میتوان از نئوباکس و کلیکس سنس نام برد که بیش از 10 سال آنلاین بوده‌اند و صادقانه به اعضایشان پرداختی داشته اند. از آنجا که اغلب سایت های PTC نمیتوانند برای مدت طولانی فعالیت کنند، هر سایت کلیکی با بیش از 3 سال حضور آنلاین و تعداد زیادی بازخورد مثبت می‌تواند قانونی و معتبر خوانده شود.

بطور کل میتوان گفت مدل کسب و کار paid to click یک روش قانونی و معتبر میباشد، اما همیشه افراد سودجو در هر کسب و کاری وجود دارند که از آن مدل کسب و کار برای منافع خود و کلاهبرداری از دیگران سوء استفاده میکنند، بنابراین اگر مسیر درست را دنبال کنید، تنها چیزهای درست برای شما اتفاق خواهند افتاد. اما اگر چیزهای اشتباهی را دنبال کنید، ممکن است همه چیز تاثیر منفی بر وضعیت مالی شما داشته باشد. شما به عنوان یک کاربر موظف هستید قبل از فعالیت در هر سایتی با تحقیق و بررسی از اعتبار و ماهیت آن اطمینان حاصل کنید.

فعالیت در سایت های کلیکی نیاز به دانش و امکانات خاصی ندارد، اگر الزامات زیر را داشته باشید میتوانید از همین امروز شروع کنید.

-یک کامپیوتر شخصی یا لپ‌تاپ.

-اتصال به اینترنت با حداقل سرعت 512 کیلو بایت.

-حساب‌ Gmail یا پست های الکترونیکی دیگر.(ایمیل)

-حساب اینترنتی برای برداشت درآمد.

-کسب اطلاعات و آگاهی های لازم.

ما در کلیکسوری اطلاعاتی را برای شما گردآوری کرده ایم که کاملا آموزنده است. از آنجا که تمام اطلاعاتی که شما نیاز دارید تا درباره سایت های کلیکی بدانید و اینکه چطور می‌توانید بیش‌ترین درآمد را داشته باشید، در این مطلب قرار داده شده است. پس زمان بگذارید تا مقالات را به طور کامل و با دقت بخوانید که احتمالا بعد از آن فکر نمی‌کنیم به کمک دیگری نیاز داشته باشید.

اکنون زمان شروع است...

راهنمای جامع سایت های کلیکی (PTC)

قبل از شروع کار،مطالب زیر را بطور کامل مطالعه کنید!

قوانین سایت ها

اصطلاحات سایت ها

محیط های کاربری

امنیت حساب

سایت های معتبر

سایت های اسکم

شناسایی اسکم ها

استراتژی های رشد

نحوه کلیک کردن

حساب های اینترنتی

برداشت درآمد

پرسش و پاسخ

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات