مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
کلیک بر روی تبلیغات

آموزش نحوه کلیک کردن بر روی تبلیغات

با راهنمای جامع ما بر هنر کلیک کردن بر روی تبلیغات مسلط شوید. تکنیک‌ها، نکات و بهترین روش‌ها را برای به حداکثر رساندن درآمد خود از طریق کلیک بر روی آگهی کشف کنید. یاد بگیرید چگونه تبلیغات با ارزش بالا را شناسایی کنید، سرعت کلیک خود را بهینه کنید و از دام های رایج اجتناب کنید. دانش خود را برای استفاده حداکثری از فرصت های کلیک بر روی تبلیغات و افزایش پتانسیل درآمد خود تقویت کنید.

دوستان گرامی به منظور آموزش کلیک کردن بر روی تبلیغات سایت های کلیکی و دریافت مبلغ آن و همچنین جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات احتمالی برای حساب کاربری خود نکاتی را بیان میکنیم که باید در هنگام انجام کار و کلیک کردن بر روی تبلیغات سایت های کلیکی رعایت شوند.

1- خاموش کردن وی پی ان
اگر در سیستم شما وی پی ان و یا هر نوع فیلتر شکن وجود دارد قبل از کلیک کردن بر روی تبلیغات چک بکنید وی پی ان شما خاموش باشد. زیرا کلیک کردن با آی پی های اشتراکی ممکن است منجر به تعلیق حساب شما گردد.

2- نرم افزارهای کلیک خودکار
توجه داشته باشید که نباید از نرم افزار های خودکار کلیک کردن استفاده کنید. کلیک کردن بر روی تبلیغات باید به صورت دستی انجام شود در غیر این صورت ممکن است حساب شما مسدود شود.

3- کلیک با موس
کلیک کردن حتما باید در کامپیوتر ها و یا لپ تاپ ها و بوسیله موس انجام گردد. برای کلیک کردن از تبلت ها ، موبایل ها و سیستم عامل های اندرویدی استفاده نکنید این کارممکن است  منجر به تعلیق حساب کاربری شما شود. البته گزارش شده در برخی از سایت ها میتوان از طریق اتصال موس با رابط OTG به تبلت و موبایل، بر روی تبلیغات کلیک کرد. (آزمایش این روش مشکلی را بوجود نمی آورد اما در صورت عدم امکان با اخطار مواجه خواهید شد)

همچنین بخوانید:  آموزش ویدیویی کلیک خودکار

4- تبلیغات باید بصورت تک تک مشاهده شود.
هیچگاه چندین تبلیغ را بصورت همزمان در یک سایت برای مشاهده باز نکنید زیرا مبلغ آن به حساب شما منظور نمیگردد و شما مجبور میشوید مجددا آن تبلیغ را مشاهده کنید.در برخی از سایت ها حتی باید صفحه تبلیغی که مشاهده میکنید پیش روی شما باز باشد به این معنی که اگر یک تبلیغ را باز کنید و پنجره را پایین بیاورید و یا یک صفحه دیگری را در اینترنت مطالعه کنید نوار زمان آن تبلیغ حرکت نمیکند تا زمانیکه صفحه آن تبلیغ پیش روی شما باز باشد.

5- تبلیغات در هر روز  یکبار برای شما فعال میشوند.
در صورتیکه بر روی تبلیغی کلیک کنید و آن را مشاهده کنید و مبلغ آن تبلیغ به حسابتان واریز شود آن تبلیغ تا روز بعد خاموش میباشد و مجدد در روز بعد برای کلیک کردن روشن میشود و شما میتوانید بر روی آن کلیک کنید.

6- مشاهده روزانه تبلیغات
در صورتیکه دارای زیر مجموعه میباشید برای کسب درآمد از زیرمجموعه ها باید خودتان نیز تبلیغات خود را کلیک کرده باشید. اگر یک روز شما بر روی تبلیغات خود کلیک نکنید فردای آن روز از کلیک های زیر مجموعه خود درآمد کسب نمیکنید. در اکثر سایت ها باید حداقل 4 تبلیغ از نوع استاندارد کلیک بکنید در برخی دیگر 6 تبلیغ و برخی 10 تبلیغ.

7- تکمیل مشاهده تبلیغات
هر تبلیغ با توجه به نوع آن مدت زمان متفاوتی دارد بطور مثال از 10 ثانیه تا 1 دقیقه ممکن است طول بکشد. هر تبلیغی که کلیک میشود باید تا انتهای زمانش باز بماند و بعد از اتمام زمان آن باید بروی گزینه “تایید مشاهده” نیز کلیک شود. این گز ینه در واقع به منظور جلوگیری از کلیک کردن خودکار توسط ربات ها و نرم افزار های کلیک خودکار قرار داده شده است که به نوعی یک کپچا میباشد. این کپچا بعد از مشاهده تبلیغ از شما میخواهد از بین عکس هایی که در جلوی آن قرار دارد عکسی را انتخاب کنید که بصورت سر و ته قرار گرفته است، با این کار تایید میشود که شما یک انسان هستید و تبلیغ را بدرستی مشاهده کردید در این حالت مبلغ مورد نظر به حسابتان واریز میشود.

همچنین بخوانید:  آموزش محیط کاربری سایت نئوباکس

8- تبلیغ ضد تقلب
در برخی از سایت ها در میان تبلیغات و آگهی هایی که برای شما قرار گرفته است یک تبلیغ وجود دارد که به اصطلاح به آن چیتینگ گفته میشود. این تبلیغ به منظور جلوگیری از تقلب کردن کاربران قرار داده شده است و شما هرگز نباید بر روی آن کلیک کنید در صورت کلیلک کردن بر روی آن مبلغی از شما کسر میگردد. تصاویری از این نوع تبلیغ سایت های مختلف را در ادامه آموزش قرار داده ایم.

نحوه کلیک کردن و تکمیل مراحل آن

مراحل و نحوه کلیک کردن بر روی تبلیغات در تمامی سایت های کلیکی مشابه یکدیگر میباشد با یک تفاوت جزیی که آن هم در نوع گزینه های تایید نهایی مشاهده تبلیغ میباشد. به این شکل که شما بعد از کلیک کردن بر روی یک تبلیغ صفحه جدیدی در مرورگر شما باز میشود که شما را وارد صفحه تبلیغ مورد نظر میکند. در تصاویر زیر نمونه هایی از تبلیغات سایت های مختلف را مشاهده میکنید.

صفحه تبلیغات

بعد از کلیک کردن بر روی هر یک از تبلیغات وارد صفحه جدید میشوید.
برای این مرحله تصویری از صفحه مشاهده تبلیغات سایت کلیک بوک و مراحل انجام آن را قرار داده ایم 

مشاهده تبلیغ

همان طور که در تصویر بالا و در مرحله شماره 3 مشاهده میکنید سایت کلیک بوک برای تایید مشاهده تبلیغ توسط شما در کپچای خود از تصویر لوگوی سایت خود استفاده کرده است و از شما میخواهد بر روی تصویر برعکس شده کلیک کنید و در نهایت وقتی به مرحله 4 رسیدید میتوانید صفحه این تبلیغ را ببندید و برای مشاهده تبلیغ بعدی اقدام کنید.

همچنین بخوانید:  همه چیز درباره کوینز یا سکه ها در نئوباکس

مراحل مشاهده تبلیغات در سایت های دیگر هم به همین ترتیب میباشد فقط در مرحله 3 هر سایتی عکس های متفاوتی را در کپچای خود قرار میدهد که شما در آنها نیز باید تصویر بر عکس شده را انتخاب کنید. اما این مورد در تنها در سایت نئوباکس متفاوت است که مراحل آن را در تصویر زیر میتوانید مشاهده کنید.

تبلیغات کلیکی

همانطور که در تصویر بالا و در سایت نئو باکس مشاهده میکنید قسمت ضد تقلب و کپچای سایت در مرحله اول و به گونه متفاوتی از سایت های دیگر قرار گرفته است و در مرحله 3 هم نوار زمان به شکل دایره قرار گرفته است. شما باید در مراحله ظاهر شدن نوار زمان منتظر بمانید تا نوار زمان پر و کامل شود. در ادامه تصاویری از تبلیغات چیتینگ یا ضد تقلب سایت ها را قرار داده ایم تا شما با آنها آشنا شوید. دقت داشته باشید که هیچ وقت بر روی این نوع از تبلیغات کلیک نکنید در غیر این صورت مبلغی از درآمد های کسب شده شما کم خواهد شد

تبلیغ ضد تقلب

تصویر بالا بخشی از تبلیغات موجود در دو سایت گرند باکس و کلیک بوک را نشان میدهد همانطور که مشاهده میکنید تبلیغات چیتینگ در کنار تبلیغات عادی قرار گرفته اند که بر روی آنها پیغام DO NOT CLICK نوشته شده است. به این معنی که شما نباید بر روی این نوع از تبلیغات کلیک کنید

امید میرود این آموزش برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید