انجمن کاربران ورود - ثبت نام

GRANDBUX

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی سایت گرند باکس

سایت گرند باکس در 30 ژانویه سال 2014 بود که پلن اولیه خود را بر پایه پرداخت به ازای کلیک یا همان PTC راه اندازی کرد و تا سال 2017 توانست چیزی بالغ بر 350000 کاربر را به سایت خود جذب کند و در بین کلیکرها از محبوبیت خوبی برخوردار شود و اگر شما از هر کلیکری سوال میکردید تا لیستی از چند سایت کلیکی معتبر را به شما معرفی کند بی گمان سایت Grandbux در5 گزینه اول لیست قرار میگرفت. 
 این روند رو به رشد گرند باکس به همین شکل ادامه داشت که به یکباره در اوایل نیمه دوم سال 2017 همه چیز بطور مرموزی تغییر پیدا کرد و هر کاربری که در مرورگر خود آدرس Grandbux.net را فراخوانی میکرد با پیام عدم دسترسی به سایت مذکور روبه رو میشد..!
 و این عدم دسترسی بود و 10 ها سوال بی جوابی که در ذهن تک تک کاربران گرند باکس نقش میبست. 
 آیا گرند باکس هم با این همه اعتبار بسته شد؟ آیا گرند باکس هم مثل 99 درصد سایت های کلیکی اسکم از آب درآمد!؟ یا اینکه داستان چیز دیگریست...!
 بله داستان چیز دیگری بود و طولی نیانجامید که بعد از چند هفته گرند باکس از طرح و پلن جدید و کاملا متفاوت خود رونمایی کرد و داستان چیزی جز بروزرسانی کلی سایت گرند باکس نبود.!
 اما این پلن جدید چیست؟ پلنی که به گفته مدیران آن تعدادی از کاربران آن در همان روزهای آغازین پلن جدید در حال بهره گیری از مزایای سطوح خود هستند و تعدادی از این کاربران در همان ساعات اولیه توانسته اند برای خود بیش از 100 دلار پول نقد بدست بیاوند. 
 البته این نکته را نیز عنوان کرده اند که در پلن مشکلاتی نیز وجود دارد که برنامه نویسان سایت هنوز مشغول کار بر روی آن هستند اما این اطمینان را به کاربران داده اند که ثانیه ای را هدر نمیدهند و در اسرع وقت  یک سایت کامل و بدون عیب و نقص را در اختیار کاربران خود قرار میدهند.
 Grandbux در حال حاضر یک پلت فرم مبادلات تبادل تعاملی با یک برنامه پاداش سخاوتمند است که تا 50٪  از فروش آگهی را به سمت شما هدایت می کند.
 به گفته مدیران گرند باکس هر جزئیاتی که شما در Grandbux جدید مشاهده می کنید، به دقت توسط تیم برنامه نویسی اختصاصی  گرند باکس به منظور ارائه خدمات فوق العاده ای به کاربران ارائه شده است که هیچ برنامه و سایت مشابه دیگری قبلا به آن دست نیافته است و پلن جدید کاملا منحصر به فرد میباشد. 
 گرند باکس یک توازن نقدی جدید با 0 دلار برای همه اعضا ایجاد کرده است به این معنی که درآمد های قبلی و اعتبارات قبلی کاربران را در پلن جدید در توازن خرید یا همان Purchase balance قرار داده است تا بتواند درآمد جدیدی را بدون هیچ گونه محدودیتی در سقف برداشت پرداخت کند.
 اما نحوه کسب درآمد در پلن جدید متفاوت از پلن قبل میباشد و شما تنها زمانی می توانید درآمد کسب کنید که زیر مجموعه های مستقیم یا اجاره ای شما از خدمات آگهی گرند باکس از جمله (آگهی های تبلیغاتی ، نظرسنجی و به زودی انواع تبلیغاتی مانند شبکه، بنر، مینی جاب ها)، بر اساس سطح خود، خریداری کنند و شما تا 50 درصد از خرید این خدمات توسط زیرمجموعه های خود پاداش دریافت میکنید و از آنجایی که هزینه و بازده تبلیغات در پلن جدید مناسب میباشد(1000 بازدید فقط 50 سنت) پیش بینی میشود کاربران و زیرمجموعه ها رغبت بیشتری برای خرید این خدمات نشان بدهند.
 البته گرند باکس راه های بیشتردیگری را برای کسب درآمد در آینده نزدیک معرفی خواهد کرد. 
نوع عضویت و آپگرید نیز به سطح یا (Level) تغییر پیدا کرده است و دارای 50 سطح میباشد که ابتدا سطح شما 0 خواهد بود و با این نکته که تمام سطوح رایگان هستند و همیشه رایگان میمانند و شما میتوانید بصورت رایگان سطوح خود را ارتقا دهید این بدان معنی است که شما برای بهره مند شدن از امکانات و مزایای سطوح بالاتر نیازی به پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه ندارید.
 شما می توانید به سادگی در نظرسنجی ها شرکت کنید و با دریافت XP سطح خود را برای همیشه بدون پرداخت یک دلار ارتقا دهید.
 یکی از ویژگی های این پلن این میباشد که شما از سطح 1 به بالا علاوه بر دریافت XP بایت نظرسنجی Ad exchange نیز دریافت میکنید که با استفاده از آن میتوانید بصورت رایگان از سایت تبلیغات خریداری کنید و نکته جالب اینجاست که شما با خرید تبلیغات میتوانید به ازای هر بازدیدی که از تبلیغ شما انجام میشود درست مثل زمانی که خودتان نظرسنجی ها را مشاهده میکنید،XP دریافت میکنید .
 درواقع بازدید دیگران از تبلیغ شما نیز برایتان XP بهمراه خواهد داشت و متعاقبا با سرعت بیشتری به سطوح بالاتر دست پیدا خواهید کرد. 
 بنابراین برای رشد سریع در نظرسنجی ها شرکت کنید و با Ad exchange بدست آمده نیز برای خود تبلیغ ایجاد کنید. 
 بازدید نظرسنجی ها نیز بسیار کوتاه و آسان بوده و فقط در کمتر از 5 ثانیه انجام میشوند! 
 در پایان میشود استنباط کرد پلن جدید قوی تر از پلن قبلی میباشد و یک پلن برد برد برای هر دو طرف (کاربر و سایت) میباشد و جدا از تمامی ویژگی ها و امکانات جدیدی که این سایت دارد، میتوان بهره خوبی از بخش تبلیغات رایگان این پلن به دلیل خرید تبلیغات به ازای XP دریافت شده از بازدید نظرسنجی ها برد.
 تبلیغاتی که میتوان از آن برای جذب زیر مجموعه مستقیم برای دیگر سایت ها استفاده بهینه برد.
 لازم به ذکر است که این شرکت مورد اعتماد درکالیفرنیا امریکا به ثبت رسیده است و در سانتا مونیکا مستقر میباشد.
پیشنهاد میشود برای درک بهتر پلن جدید گرند باکس بخش آموزش محیط کاربری سایت گرند باکس را نیز مشاهده کنید. 

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد، بنابراین همیشه جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

جدول اطلاعات

حد نصاب برداشت 1$
بیشترین کاربران هند - ویتنام - سریلانکا
انتظار پرداخت آنی
ارزش کلیک 1XP   -  UPTO 2.5  Ad Exchange
تعداد تبلیغات + 1000
پرداخت به Payza - Bitcoin - Payeer
کشور مورد قبول تمام کشورها
شروع فعالیت 2014
میانگین کلیک ریفرال + 50
ارزش کلیک ریفرال 1XP + UPTO 50 % Commission
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه 5000$

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
38 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات