مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
گرندباکس

آموزش محیط کاربری سایت گرند باکس

با راهنمای جامع ما بر محیط کاربری سایت گرند باکس مسلط شوید. ویژگی های بصری، تنظیمات و قابلیت هایی که محیط کاربری گرند باکس ارائه می دهد را کاوش کنید. یاد بگیرید که چگونه در این سایت پیمایش کنید، حساب خود را مدیریت کنید و پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانید.

در تصویر زیر اولین صفحه ای را مشاهده میکنید که شما بعد از ورود به سایت گرند باکس با آن روبه رو میشوید. شما در بخشی که با کادر مشکی آن را متمایز کردیم میتوانید نام و نام خانوادگی،سطح (Level) فعلی خود و همچنین آیکون آواتار که برای دسترسی به منوی حساب خود هست را مشاهده کنید.

در کادر زرد رنگ منوی سایت برای شما در دسترس است. در قسمت Help میتوانید جواب سوالات متداول بخش های مختلف سایت را مطالعه کنید سوالاتی مربوط به حساب،XP،زیرمجموعه،پرداخت و دریافت وجه و همچنین سوالات دیگر که پاسخ آنها بطور کامل داده شده است. در بخش Advertise شما میتوانید برای خرید خدمات و تبلیغات سایت اقدام کنید و از قسمت Earn XP شما میتوانید به گزینه هایی برای جمع آوری XP دسترسی پیدا کنید. گزینه هایی همچون Survey Ads و Play Grid و گزینه های دیگر.

اما شما میتوانید بطور مستقیم در کادری که با رنگ قرمز مشخص کردیم و با کلیک بر روی یکی از دسته بندی های بخش Survey Ads  به تمامی نظرسنجی های موجود دسترسی پیدا کنید و یک به یک آنها را تکمیل کنید و XP و Ad exchange دریافت کنید.

محیط گرند باکس

برای دسترسی به صفحه اصلی حساب در سایت گرند باکس شما باید بروی آیکون آواتار کلید کنید تا منوی آن باز شود. این آیکون در بالای صفحه سمت راست و در کادر مشکی قرار دارد که در تصویر زیر قابل مشاهده هست که بعد از کلیک بر روی آن منوی اکانت با 5 زیر گزینه قابل مشاهده میباشد.

My Account شما را به صفحه اصلی حساب خود هدایت میکند. 
Messegase بخش پیام میباشد که ممکن است شما گاها پیام هایی را از طرف مدیران سایت دریافت کنید. 
Settinges بخش تنظیمات حساب کاربری شما در گرند باکس میباشد که شما از طریق آن میتوانید تغییراتی در ایمیل،رمزهای عبور و شماره حساب های خود ایجاد کنید. 
از بخش Refer A Friend شما میتوانید لینک معارفه خود را در 2 آدرس متفاوت مشاهده کنید و در صورت نیاز از لینک معارفه خود کپی بگیرید و برای جذب زیر مجموعه آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. (هیچ تفاوتی بین لینک ها از نظر کارایی وجود ندارد اما آدرس لینک معارفه نسب به آدرس قبلی تغییر کرده است و برای جذب زیر مجموعه باید لینک معارفه جدید را در اختیار دیگران قرار دهید)   
Logout هم که برای خروج از حساب استفاده میشود. 
در کادر زرد رنگ هم مشاهده میکنید که 4 زیر گزینه از منوی Earn XP قابل دسترس هست. 
در بخش Survey Ads شما همه روزه به بیش از 1000 نظرسنجی برای انجام دسترسی خواهید داشت. 
در Play Grid شما میتوانید 5 بار بصورت روزانه شانس خودتون را برای دریافت XP و Ad exchange امتحان کنید. 
Micro Jobs نیز برای انجام کارهای کوچکی در وب میباشد که شما به ازای انجام آن میتوانید دلار یا XP دریافت کنید.
در Join contest شما با توجه به فعالیت های خود در سایت گرند باکس از قبیل انجام نظرسنجی ها،مینی جاب ها،معرفی زیرمجموعه و واریز پول میتوانید امتیازاتی را برای خود جمع آوری کنید که در پایان یه دوره زمانی مشخص مثلا (1 هفته) در صورت قرار گرفتن در بالای لیست کاربران برتر جوایز نقدی یا اعتباری خوبی دریافت خواهید کرد.

همچنین بخوانید:  آموزش محیط کاربری سایت های کلیکی
منوی کسب درآمد

حال با توجه به تصویر بالا برای دسترسی به صفحه اصلی حساب خود بر روی گزینه My Account کلیک میکنیم. در تصویر زیر شمای یک حساب کاربری در سایت گرند باکس را مشاهده میکنید که در ادامه توضیحات بخش های مختلف آن را خواهید دید.

باکس Ad Balance مربوط به اعتبار درون توازن تبلیغات شما میباشد. در صورتیکه شما بخواهید بطور مستقیم از گرند باکس تبلیغات و خدمات خریداری کنید باید این توازن را از طریق حساب های اینترنتی خود نظیر بیت کوین و پی زا شارژ کنید که اینکار با کلیک بر روی آیکون (+) قابل انجام میباشد. در سمت راست همین باکس یک کلید وجود دارد که شما با کشیدن آن به سمت راست میتوانید به باکس Ad Exchange دسترسی پیدا کنید.

در Ad Exchange اعتبار تبلیغاتی شما قابل مشاهده است که این اعتبارات با انجام نظرسنجی ها و غیره بدست خواهد آمد که از آن میتوانید برای خرید و ایجاد نظرسنجی برای خود استفاده کنید.
باکس Cash Balance مربوط به درآمد های دلاری کسب شده توسط شما میباشد و از طریق آیکون فلش قابل برداشت میباشد. در سمت راست همین باکس یک کلید وجود دارد که شما با کشیدن آن به سمت راست میتوانید به باکس Payments Received دسترسی پیدا کنید.

در Payments Received مقدار درآمدی که تا به حال از گرند باکس قدیم و جدید دریافت کردید قابل مشاهده است.
باکس Referrals تعداد زیر مجموعه های مستقیم شما را نشان میدهد. در سمت راست همین باکس یک کلید وجود دارد که شما با کشیدن آن به سمت راست میتوانید به باکس Old RRs دسترسی پیدا کنید. در Old RRs تعداد ریفرال های اجاره ای شما قابل مشاهده است.
باکس P.T. تاریخ و زمان فعلی را نشان میدهد. 
باکس Charts نمودار دریافت XP  را در چند روز گذشته  نشان میدهد که توسط شما،تبلیغات و ریفرال ها برای شما بدست آمده است. در سمت راست همین باکس یک کلید وجود دارد که شما با کشیدن آن به سمت راست میتوانید به نمودار دلارهای کسب شده در چند روز گذشته دسترسی پیدا کنید. 
باکس Survey Completed مربوط به نمودار نظرسنجی های انجام شده میباشد.
باکس Messages مربوط به پیام های دریافتی شما از سایت گرند باکس میباشد. 
باکس Advertisement Panel برای دسترسی به تبلیغاتی هست که شما در سایت فعال یا خریداری کرده اید.

همچنین بخوانید:  آموزش کار با مینی جاب ها
نمودارها

در ادامه، توضیحات بخش جزییات سطوح (Level) را خواهیم داد که برای دسترسی به این بخش میبایست بر روی نوار فرآیند نمایش دهنده سطح (Level) کلیک کنید. مکان این نوار در تصویر زیر با دست زرد رنگ مشخص شده است. بعد از کلیک بر روی نوار فرآیند سطح، پنجره باز خواهد شد که در تصویر زیر مشاهده میکنید.

Current XP تعداد XP دریافت شده در سطح فعلی شما را نشان میدهد. Required XP تعداد XP مورد نیاز برای به پایان رساندن سطح فعلی و رفتن به سطح بعد را نشان میدهد.Total XP مجموع XP دریافت شده از ابتدا تا به حال را نشان میدهد. 
بخشی که با فلش مشکی مشخص شده ، سطح فعلی شما را نشان میدهد و اعداد زیر آن بیانگر محدودیت های سطح شما میباشد. 
از بخشی که با فلش سبز مشخص شده، شما میتوانید سطوح دیگر را انتخاب کنید و اعداد و محدودیت های زیر آن را با سطح خود مقایسه کنید. و همانطور که در کادر آبی رنگ مشاهده میکنید سطح فعلی 4 میباشد و تفاوت آن با سطح 50 قابل مشاهده است.

Ad Exchange : عدد روبروی آن بیانگر مقدار اعتباری است که با انجام هر نظرسنجی دریافت میکنید
Max Referrals : سقف مجاز برای دریافت زیر مجموعه را در سطح مشخص شده نشان میدهد. 
Commission (%) : عدد روبروی آن بیانگردرصد پورسانتی است که از زیر مجموعه های خود دریافت میکنید. 
XP (Advertiser) : عدد آن بیانگر تعداد XP است که بواسطه مشاهده کاربران دیگر از نظرسنجی هایی که شما ایجاد کرده اید دریافت میکنید.
XP) Referral)  : تعداد XP دریافتی بواسطه زیرمجموعه 
XP) Member) : تعداد XP دریافتی به واسطه اعضا
Survey Limit : عدد آن بیانگر تعداد نظرسنجی است که شما میتوانید در سطح خود ایجاد کنید. 
(Cashout Time (day : عدد آن بیانگر مدت زمان انتظار برای هر برداشت درآمد میباشد.
Required XP : عدد آن تعداد XP مورد نیاز برای رسیدن به سطح انتخاب شده را نشان میدهد. 

سطح کاربری

شما براحتی میتوانید با انجام نظرسنجی ها XP های مورد نیاز برای رسیدن به سطوح بالاتر را دریافت و روزنه به یک سطح بالاتر دست پیدا کنید. به همین منظور برای دسترسی به بخش نظرسنجی ها بر روی منوی Earn XP کلیک کنید و زیر گزینه Survey Ads را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید:  بررسی و محاسبه روند کسب درآمد در سایت های کلیکی
منوی کسب درآمد

در این بخش برای شما روزانه بیش از 1000 نظرسنجی دردسته بندی های مختلف در دسترس میباشد که با انجام آنها میتوانید براحتی XP و Ad Exchange دریافت کنید. هر نظرسنجی تنها با چند کلیک ساده در کمتر از 5 ثانیه قابل انجام است. در تصویر زیر پلت فرم نظرسنجی ها قابل مشاهده هست و در ادامه با نحوه انجام آن آشنا میشوید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید هر نظرسنجی یک اسلایدر نمایش بنر و عکس دارد که شما با مشاهده این عکس ها میتوانید به مرحله پایانی نظرسنجی برسید. برای اینکار بر روی فلشی که در سمت راست هر اسلایدر قرار دارد کلیک کنید تا به گزینه های پاسخگویی به نظرسنجی برسید. البته این فلش کمی کمرنگ و ناپیداست که شاید برنامه نویسان سایت بعدا رنگ آن را اصلاح کنند اما با این حال شما حتی اگر در اطراف فلش هم کلیک کنید اسلایدر به جلو خواهد رفت. ضمنا اگر شما موس را بر روی اسلایدر هم نگه دارید خود به خود اسلایدر به جلو حرکت خواهد کرد اما کلیک بر روی فلش سریعتر خواهد بود.

در اسلاید آخر هر نظرسنجی شما به یک سوال و 2 پاسخ برخورد میکنید که در این مرحله نه نوع سوال مهم است نه جواب های آن و  فقط شما باید یکی از گزینه ها را انتخاب کنید تا XP و Ad Exchange خود را دریافت کنید. حتی در گوشه پایین اسلایدر گزینه ای با نام Not Interested (به معنی علاقمند نیستم) وجود دارد که با کلیک بر روی آن نیز XP و Ad Exchange خود را دریافت خواهید کرد و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید بعد از اینکه شما یکی از گزینه های پاسخ را انتخاب کردید پیام تایید انجام آن نظرسنجی و همچنین مقدار اعتبار دریافت شده به شما نشان داده خواهد شد.

بخش نظرسنجی

در نهایت بعد از اینکه شما تعدا XP مورد نیاز برای رفتن به سطح (Level) را بدست بیاورید با پیام تبریک زیر در حساب خود مواجه خواهید و علاوه بر رفتن به سطح بالاتر مقداری اعتبار Ad Exchange نیز به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد. این هدیه در سطوح بالاتر نیز افزایش میابد.

تکمیل نظرسنجی

برای مشاهده اطلاعات اصلی سایت و ثبت نام کلیک کنید

امیدواریم آموزش محیط کاربری سایت گرند باکس برایتان مفید بوده باشد. 

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید