استراتژی جذب زیر مجموعه مستقیم یا دایرکت ریفرال

استراتژی جذب زیر مجموعه مستقیم یا دایرکت ریفرال

Direct Referral

در این مطلب قصد داریم شما را با روش های جذب زیر مجموعه مستقیم یا دایرکت ریفرال (Direct Referral) به منظور افزایش درآمد در سایت های کلیکی آشنا کنیم.
همانطور که میدانید راه اصلی افزایش درآمد داشتن زیر مجموعه یا به اصطلاح ریفرال میباشد که در تمامی سایت های کلیکی دو نوع متفاوت ریفرال برای افزایش درآمد وجود دارد.
1-دایرکت ریفرال (Direct Referral) یا زیر مجموعه مستقیم
2-رنت ریفرال (Rent Referral) یا زیر مجموعه اجاره ای
البته بحث دایرکت ریفرال فقط مختص به سایت های کلیکی نمیباشد و در بسیاری از سایت هایی که خدمات  یا محصولاتی را در اینترنت ارائه میدهند بخشی با نام affiliate program وجود دارد که کاملا مشابه دایرکت ریفرال در سایت های کلیکی میباشد.
در واقع affiliate program برنامه ای است که کاربران هر سایت به وسیله آن میتوانند با معرفی کردن آن سایت به افراد دیگر (در صورتیکه منجر به استفاده از خدمات و محصولات شود) درآمد و پورسانت کسب کنند.
در مورد رنت ریفرال باید توضیح بدهیم که همانطور که از نامش پیداست شما افرادی را از خود سایت برای مدت مشخصی و با پرداخت مبلغی برای مدت یک ماه به اجاره خودتان درمیاورید که مدت زمان این اجاره به دفعات و بدون محدودیت قابل تمدید میباشد که متعاقبا کاربرد این ریفرالها برای ما افزایش درآمد میباشد.
همانطور هم که در مطالب دیگر سایت تخصصی کلیکسوری به آن اشاره شد ما از کلیک هایی که رنت ریفرال ها برای خودشان انجام میدهند مبالغ مشخص شده ای را با توجه به نوع عضویتمان و نوع تبلیغاتی که رنت ریفرال ها انجام میدهند دریافت میکنیم که این قابلیت اجاره کردن ریفرال یکی از مهترین مزایای سایت های کسب درآمد آنلاین میباشد
اما سوژه مورد توجه این مطلب زیر مجموعه مستقیم یا همان دایرکت ریفرال ها میباشند
عملکرد این دو نوع ریفرال ها مشابه هم میباشد اما با دو تفاوت چشمگیر و قابل توجه... !
تفاوت هایی که جذابیت فعالیت در این کسب و کار آنلاین را دو چندان میکند اگر مطلب بررسی و محاسبه روند کسب درآمد در سایت های PTC را مطالعه کرده باشید بطور کامل با عملکرد رنت ریفرال ها یا زیر مجموعه های اجاره ای آشنا هستید
رنت ریفرال ها علاوه بر مزیت های جالبی که دارند معایبی هم در خود جای داده اند از جمله هزینه بر بودن آنها ، به عبارت دیگر شما برای داشتن آنها باید هزینه ای را پرداخت کنید و دیگر دائمی نبودن آنها در واقع بخشی از سودی که آنها به شما میرسانند را باید صرف اجاره و تمدید مجدد و ماهانه خود آنها بکنید
برای درک بهتر بطور مثال این ریفرال های اجاره مانند این است که شما برای کسب درآمد یک مغازه اجاره میکنید و مشغول فعالیت میشوید ، مسلما شما از این مغازه درآمد خواهید داشت و خب متعاقبا باید بخشی از درآمدتان را برای اجاره مغازه کنار بگذارید تا سر هر ماه آن را به صاحب مغازه پرداخت کنید. ریفرال های اجاره ای هم به همین شکل هستند.
ضعف دیگر رنت ریفرال ها این است که عملکرد آنها قبل از اجاره قابل پیش بینی نیست بطور مثال مشخص نیست که این ریفرال ها چگونه فعالیت میکنند ، آیا هر روز آگهی های خود را کلیک میکنند یا اینکه میانگین کلیک های آنها چگونه است؟
با این حال شما با آمار هایی که بعد از اجاره ریفرال ها توسط سایت به شما ارائه میشود میتوانید عملکرد اینگونه ریفرال ها را مشاهده کنید و با توجه به این موضوع آنها را برای بالا بردن عملکردشان مدیریت کنید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید اما در اینجا میخواهیم تفاوت هایی را برای شما بازگو کنیم که صحت بر برتری دایرکت ریفرال در برابر رنت ریفرال میگذارد.
تفاوت اول این است که در دایرکت ریفرال یا زیر مجموعه مستقیم بر خلاف زیر مجموعه اجاره ای شما برای داشتن آنها هزینه ای را پرداخت نمیکنید.
تفاوت دوم این است که دایرکت ریفرال ها محدودیت زمانی ندارند و بر خلاف رنت ریفرال ها بصورت دائم زیر مجموعه شما هستند.
تفاوت سوم این است که شما از فعالیت های دیگر زیر مجموعه های مستقیم خود نیز بهره مند میشوید.
اگر آنها عضویت خودشان را ارتقا بدهند شما از این بایت کمیسیون یا پورسانت دریافت میکنید.
اگر آنها در مینی جاب ها موفق باشند و درآمدی داشته باشند شما از آن درآمد نیز پورسانت دریافت میکنید.
اگر آنها برای اجاره و یا کارهای دیگر در سایت سرمایه گذاری کنند شما درصدی را به عنوان پورسانت دریافت میکنید.
بله این تفاوت های فوق العاده ی زیر مجموعه مستقیم از زیر مجموعه اجاره ای میباشد در ریفرال های اجاره ای شما فقط از کلیک کردن آنها بر روی آگهی های خودشان سود میبردید اما در دایرکت ریفرال شما از چندین فعالیت آنها سود خواهید برد.
البته تمامی این مزایا به این دلیل از طرف سایت ها ارائه میشود که زیرا شما افراد جدیدی را به سایت آنها معرفی کرده اید و این بر اعتبار و سود آنها میافزاید افرادی که میتوانند خانواده ، دوستان ، آشنایان و یا همکاران شما باشند که براحتی از طریق لینک معارفه شما میتوانند بطور مستقل در سایت ها ثبت نام کنند و جزیی از زیر مجموعه شما گردند.
حال که با تفاوت های دایرکت ریفرال و رنت ریفرال آشنا شدید استراتژی ها و روش های جذب زیر مجموعه مستقیم را به شما معرفی میکنیم.
روش اول تبلیغات سینه به سینه میباشد که موثرترین نوع تبلیغ میباشد.
شما میتوانید در مورد کسب و کار جدید و آنلاین خود برای خانواده ، دوستان ، آشنایان و حتی همکاران خود توضیح دهید و آنها را با مزایا و چگونگی انجام این کار آشنا کنید و آنها را برای فعالیت در این کار ترغیب کنید و بعد لینک معارفه خود را در اختیار آنها قرار دهید تا آنها توسط آن لینک وارد سایت مورد نظر شوند و در سایت ثبت نام کنند و در این راه میتوانید تجربیات و دانسته های خود را در اختیار آنها قرار دهید و برای رسیدن به موفقیت آنها را پشتیبانی کنید.
روش دوم استفاده از تبلیغات درون سایتی خود سایت های کسب درآمد آنلاین میباشد.
در این روش شما میتوانید با درآمد هایی که از خود سایت ها بدست می آورید درخواست تبلیغ برای لینک معارفه خود بدهید به این طریق که شما از سایت میتوانید چندین نوع از تبلیغ را برای جذب زیر مجموعه مستقیم به سایت سفارش بدهید بطور مثال شما میتوانید با پرداخت مبلغ 1 دلار حدود 25000 مشاهده بنر سفارش بدهید که در این بنر لینک معارفه سایت مورد نظرتان را قرار میدهید و افرادی که این بنر ها را مشاهده میکنند اگر بر روی آن بنر تبلیغاتی کلیک کنند مستقیم وارد سایت مورد نظر شما میشوند و در نهایت اگر در آن سایت ثبت نام کنند چون بواسطه لینک معارفه شما وارد سایت شده اند بعد از ثبت نام مستقیم بطور دائم زیر مجموعه شما میشوند.
و یا اینکه تبلیغی مشابه همان تبلیغاتی که خودتان همه روزه کلیک میکنید برای لینک معارفه خودتان به سایت سفارش دهید و همینطور یک نوع از تبلیغات هست که شما میتوانید درخواست پرداخت به ازای ثبت نام را بدهید شما میتوانید برای آموزش کامل نحوه سفارش دادن انواع تبلیغات درون سایتی به این لینک مراجعه کنید.
شما همچنین میتوانید با اجاره لینک در سایت کلیکسوری لینک معارفه خود را بر روی دکمه ثبت نام سایت های معتبر در صفحه معرفی آنها  پیوند کنید تا هر فردی که از طریق سایت کلیکسوری در سایت مورد نظر ثبت نام می کند، زیر مجموعه شما گردد. 
همچنین میتوانید با اجاره جایگاه های ثابت در سایت کلیکسوری بنرهای سایت های معتبری که در آن عضو هستید را در کلیکسوری قرار دهید و از طریق بازدیدکنندگان سایت کلیکسوری زیر مجموعه مستقیم جذب کنید.
روش سوم عضویت در سایت های جدید کلیکی میباشد.
برخی از سایت های جدید برای جذب کاربر در ابتدای فعالیت خود مزایای خوبی را برای کاربران اولیه خود در نظر میگیرند که این مزایا گاها هدیه نقدی و آپگرید رایگان عضویت میباشد و چون این سایت های جدید هنوز پرداختی آنها مشخص نشده است که آیا پرداختی دارند یا خیر ما میتوانیم از هدایای نقدی ، مزایا و درآمد های  بدست آمده از آنها برای تبلیغات درون سایتی برای لینک معارفه خود استفاده کنیم که حتی اگر این سایت ها پرداختی نداشته باشند شما میتوانید از تبلیغات درون سایتی آنها استفاده کنید و افرادی را که در این سایت ها فعالیت دارند را به عضویت در سایت های دیگر ترغیب کنید.
روش چهارم قرار دادن مطلب مرتبط در وبلاگ ، وبسایت و شبکه های اجتماعی میباشد.
شما میتوانید در صورت داشتن وبلاگ یا وبسایت  و با قرار دادن یک مطلب مرتبط با کسب و کار جدید خود کاربران وبلاگ و وبسایت خود را ترغیب به فعالیت در این روش کسب درآمد کنید و یا اگر صفحاتی در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، فیس بوک و یا هر کجا که افرادی در آنجا حضور دارند دارید میتوانید برای جذب زیر مجموعه مستقیم مطالبی را به انضمامه لینک معارفه خود در آنها قرار دهید و دایرکت ریفرال جذب کنید.
با بکارگیری این روش ها براحتی و به مرور میتوانید برای خود زیر مجموعه مستقیم جذب کنید و بر درآمد خود بیافزایید.

امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد
مدیریت سایت کلیکسوری

23
دیدگاه بگذارید

avatar
11 دیدگاه های مطرح شده
12 پاسخ داده شده
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش به دیدگاه
داغ ترین دیدگاه
10 نویسندگان دیدگاه
احسان برهانسارامحمد مهدیعلیمدیر سایت آخرین نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
من را با خبر کن از
احسان برهان
مهمان
احسان برهان

چگونه زیر مجموعه غیر مستقیم بگیریم

سارا
مهمان
سارا

سلام میشه اتوپی را برای من توضیح بدید خیلی مهمه برا ممنون از سایت خوبتون

محمد مهدی
مهمان
محمد مهدی

سلام من تازه با سایت های کلیکی آشتا شدم و دارم کار میکنم خیلی ام جدی ام ولی یه مشکلی دارم من پولام رو توی حساب payeer ام میریزم ولی چطوربه پول ایران تبدیل کنم و نقدش کنم ممنون اگه راهنمایی کنید سایتتون عالیه

علی
مهمان
علی

سلام خسته نباشید
من میخواستم توی سایتتون سایت عطی رو بگذارم برای تبلیغ..امروز یک سایت رو گذاشتم ایا پست عطی کلیکس رو نمیذارید؟ نبود توی گزینه ها
مرسی

mahdi
مهمان
mahdi

باسلام
سپاس
واقعا کارتون بیسته
یک سوال
سایت نئوباکس یه بخش بازی هم داره که میشه ازش درآمد کسب کرد.آیا بازی دایرکت ریفرالهامون برای ما هم درآمد داره؟

امیر
مهمان
امیر

سلام.وقتتون بخیر
الان نزدیک کریسمسه بنظرتون با توجه به تعطیلات داخل نئوباکس 20دلار سرمایه گذاری بکنم یا بزارم برای 20روز دیگه؟؟
واینکه آیا درسته که میگن نئوباکس 70الی80%رفرها کار نمیکنن و سایت های مثل کلیک بوک یا فمیلی بازخورد بهتری دارن؟

البته من همه نظرات خوندم و از استراتژِی هایی که در نظرات فرمودین اسکرین شات گرفتم که بهشون عمل کنم
مثلا همه پول رفرال نخریم بخشی بزاریم برای تعویض بخشی برای تمدید و اگه زیر مجموعه ایی 3روز کلیک نکرد تعویضش کنیم…
با توجه به این استراتژی نئوباکس جواب میده؟

حسین
مهمان
حسین

سلام به بخشید چهطوری میتونم ریفرال اجاره ای بگیرم اما نه واسه سی روز حداقل واسه 4 ماه ک بتونم از تخفیفش برخوردار بشم
چیکار باید بکنم؟

امیر
مهمان
امیر

سلام.وقتتون بخیر
میخام دوستم بیارم زیر مجموعه ام چطور میتونم شماره دایرکت ریفرالمو براش بفرستم؟
خدمتتون عرض کنم در سایت فمیلی کلیکس فعالیت میکنم و شما و الباقی سایتها این مطلب جا انداختین….
کد دایرکت ریفرال در فمیلی کلیکس کجاست؟؟؟

منم
مهمان
منم

سلام اینکه بعضی روزا، خود به خود، تعداد ریفرالام نسبت به روز قبل کم میشه برای چیه؟ خاموش بودن اتوپی میتونه باعث این بشه حتی قبل از پایان دوره ی سی روزشون!؟

منم
مهمان
منم

سلام. در جدول فعالیت ریفرال ها ، در قسمت تعداد کلیک مجموع کلیک هاشون تا همون روزو میزنه درسته؟ در قسمت Earn هم مجموع درآمدشون تا او روز و می نویسه؟ اگه اینطور باشه گاهی تعداد کلیک ها به عدد درآمد نمیخوره. مثلا در سایت دایموند گاهی آدم گیج میشه.
امکانش هست معیار یا معیارهای اصلی تعویض ریفرال ها رو بگید؟ بعد از چند روز و روی چه اعدادی تعویض باید حتمی باشه. چه اعدادی بیشتر بهشون وقت بدیم و چند روز وقت بدیم و کدوم ریفرال ها کارشون عالی و خوبه؟ ممنون

mehrad
مهمان
mehrad

سلام
ببخشید این طور که من متوجه شدم هر سایتی قوانین خاص خودشونو برای برداشت دارن(مثلا مقدار قابل انتقال در هر روز یا اینکه از قبل باید سرمایه گذاری شده باشه تو سایت) لطفا یه اموزش هم در رابطه با این موضوع تو سایت قرار بدین اگر هم برای همه سایتا سنگیمه نوشتنش لطفا حداقل برای سایت ها معتبر اضافه کنید