انجمن کاربران تماس با ما پیگیری سفارش

صفحات درج لینک

نمونه صفحه معرفی سایت

صفحه معرفی سایت

صفحه معرفی سایت، صفحه ای است که در آن سایت ها معرفی شده اند و جزییات و جدول اطلاعات سایت در آن قرار گرفته است.

مشاهده صفحه معتبر ها

صفحه معتبر ها

صفحه معتبرها، صفحه ای میباشد که لیست 5 سایت برتر و دیگر سایت های معتبر در آن قرار گرفته است.

لینک ارجاع

خرید زیر مجموعه مستقیم

شما میتوانید با اجاره لینک ثبت نام سایت های معتبر،لینک معارفه خود را برای جذب زیر مجموعه مستقیم بر روی دکمه ثبت نام در صفحه معرفی سایت ها و یا بر روی دکمه ثبت نام در صفحه معتبرها قرار دهید.
در هنگامی که کاربران صفحه معرفی سایت ها و یا صفحه معتبرها را مشاهده میکنند در صورتیکه بخواهند در سایت مورد نظر عضو شوند بر روی دکمه ثبت نام کلیک میکنند که دکمه ثبت نام با لینک معارفه پیوند شده است.
بنابراین هر فردی که از طریق این لینک وارد سایت مورد نظر گردد و در آن عضو شود به طور مستقیم زیر مجموعه شما خواهد شد.
این روش کاملا موثرتر از خرید زیر مجموعه مستقیم از خود سایت های کلیکی یا خرید تبلیغات کلیکی یا بنری در آنها میباشد زیرا در این روش افراد جدید و با انگیزه دایرکت شما خواهند شد، ولی در خرید مستقیم از سایت های کلیکی احتمال اینکه ریفرال های غیر فعال نصیبتان شود زیاد است و همچنین در صورت خرید تبلیغ کلیکی یا بنری نیز احتمال جذب زیرمجموعه، پایین است زیرا اکثر کاربرانی که تبلیغ شما را کلیک یا بنر شما را مشاهده میکنند به طور معمول ممکن است در سایت مورد نظرتان از قبل ثبت نام کرده باشند و دیگر نیازی به ثبت نام نداشته باشند.
اما نیمی از بازدید کنندگان سایت کلیکسوری افراد جدیدی هستند که به تازگی با سیات های کلیکی آشنا شده اند، بنابراین اجاره دکمه ثبت نام سایت ها میتواند بازده بیشتری داشته باشد.

مشاوره قبل از خرید

فقط در صورتیکه برای خرید و استفاده از خدمات و محصولات کلیکسوری نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید در ساعات تعیین شده با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید. در عین حال برای پیگیری خرید و سفارشات خود نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید. علاوه بر آن چت آنلاین سایت نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی میباشد.

پشتیبانی تلفنی

تماس با ما:

092 00 54 66 54

7 روز هفته 10 تا 12 صبح - 16 تا 18 بعدازظهر

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات