انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
آموزش خرید تبلیات دز سایت های کلیکی

آموزش سفارش و خرید تبلیغات در سایت های کلیکی

در این مطلب قصد داریم نحوه خرید تبلیغات مختلف و کاربرد و استفاده آنها را برای شما بطور کامل شرح دهیم تا شما عزیزان بتوانید از این ویژگی استفاده کنید و از آن برای رشد درآمد خود بهره مند شوید.
همانطور که میدانید اکثر تبلیغاتی و گزینه های کسب درآمدی که همه روزه در سایت های کلیکی در حساب شما فعال میشوند و شما بر روی آنها کلیک میکنید ، توسط کاربران و اعضای خود سایت ها خریداری شده اند و در قسمت تبلیغات برای کلیک کردن عموم کاربران قرار داده میشوند تا بدین وسیله برای خود دایرکت ریفرال جذب کنند.
بخش دیگری از این تبلیغات توسط مدیران سایت های دیگر به منظور بالا بردن رتبه سایت خود و جذب مخاطب و بازدیدکننده خریداری شده و در اینگونه سایت ها قرار گرفته است.
این تبلیغات در انواع مختلفی طبقه بندی میشوند که هر یک از آنها کاربردی متفاوت اما هدفی یکسان دارند که آن هم جذب مخاطب میباشد.
اکنون انواع این تبلیغات را به شما معرفی میکنیم و در ادامه نحوه سفارش و خرید آنها را به شما میآموزیم.
-نوع اول،تبلیغات Paid To click Ads میباشد
این نوع تبلیغ همان تبلیغات کلیکی است که شما همه روزه در سایت های مختلف بر روی آنها کلیک میکنید و مبلغی را دریافت میکنید.
-نوع دوم،تبلیغات Banner Ads میباشد
این گونه از تبلیغات را شما به دفعات بسیار در گوشه و کنار هر سایتی میتوانید مشاهده کنید،تبلیغاتی که در اندازه های مختلف و با تصاویری متحرک تمام فضای های خالی یک سایت را به خود اختصاص داده اند،این تبلیغات را تبلیغات بنری میگویند.
-نوع سوم،تبلیغات Login Ads میباشد
این تبلیغات در هنگام وارد شدن کاربران به حساب کاربریشان برای آنها نمایش داده میشود
-نوع چهارم، تبلیغات Paid To Signup میباشد
این تبلیغات پرداخت به ازای عضویت میباشد که میتوان به واسطه آن کاربران را ترغیب به عضویت و یا ثبت نام کرد
-نوع پنجم،تبلیغات Text Ads میباشد
این نوع تبلیغات هم مانند تبلیغات بنری میباشد اما با این تفاوت که فقط بصورت یک متن به نمایش در خواهد آمد و دیگر در آن از عکس های متحرک استفاده نمیشود
چند نمونه دیگر هم از تبلیغات وجود دارند که کاربردی مشابه با نمونه های ذکر شده دارند بنابرین به توضیح آنها نمیپردازیم
حال که با انواع تبلیغات آشنا شدید نحوه سفارش و خرید دو نوع اول آنها که پرکاربردتر و پراستفاده تر میباشد را به شما میآموزیم که البته مراحل خرید و ثبت همه آنها یکسان میباشد.
در تمامی سایت های کسب درآمد دو نوع حساب وجود دارد
حساب اول حسابی است که درآمد های کسب شده شما را نشان میدهد که به آن Account Balance که به اصطلاح حساب برداشت شما میباشد و شما فقط میتوانید مبالغی در این حساب جمع میشود را به حساب های اینترنتی خود انتفال دهید.
اما حساب دوم حسابی میباشد که شما از اعتبار درون آن برای خرید کردن از سایت های کسب درآمد استفاده میکنید که به این حساب Purchase Balance یا حساب خرید میگویند.
حال اگر شما بخواهید از امکانات غیر رایگان سایت ها از جمله خرید ریفرال یا تبلیغات استفاده کنید باید مبلغ آن را به سایت پرداخت کنید،این پرداخت از طریق حساب دوم که همان Purchase Balance میباشد انجام میشود به همین منظور شما برای خرید کردن از سایت ها اول باید در حساب خریدتان اعتبار داشته باشد.
برای انتقال اعتبار به حساب خرید دو روش وجود دارد
روش اول انتقال درآمد های کسب شده به این حساب میباشد به این ترتیب که شما میتوانید از درآمدهایی که از خود سایت کسب کرده اید که در Account Balance شما هم ذخیره شده است این انتقال را انجام دهید و از حساب برداشت به حساب خریدتون در سایت پول واریز کنید.
روش دوم انتقال پول از حساب های اینترنتی میباشد که شما میتوانید به طور مستقیم از حساب های اینترنتی که آن سایت پشتیبانی میکند بطور مثال از حساب بیت کوین،پرفکت مانی،پی زا و غیره ... که دارید مبلغی را به حساب خریدتان در سایت مورد نظر واریز کنید که اصطلاحا به این دو روش انتقال وجه، Add Fund یا واریز پول میگویند.
برای شروع کار مراحل واریز پول را انجام میدهیم.این مراحل برای نمونه در سایت کلیک بوک انجام شده است و روش کار در سایت های دیگر نیز به همین ترتیب میباشد
در تصویر زیر موجودی Account Balance و Purchase Balance قابل مشاهده است ما از گزینه Add Fund مبلی را که در حساب برداشتمان ذخیره شده است را به حساب خریدمان انتقال میدهیم تا بتوانیم تبلیغات مورد نظرمان را از سایت خریداری کنیم.

خرید تبلیغات از سایت های کلیکی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید در حساب برداشت حدودا 2 دلار و 18 سنت پس انداز شده است و در حساب خرید نیز 2 سنت از قبل وجود دارد
حالا بر روی گزینه Add Fund کلیک میکنیم و مراحل انتقال پول را انجام میدهیم
بعد از کلیک بر روی گزینه Add Fund وارد بخشی میشویم که در تصویر زیر مشاهده میکنید
در این بخش باید از منوی Method حسابی را که میخواهیم از اعتبار آن به سایت پول واریز کنیم را انتخاب کنیم و در قسمت Amount باید مبلغی را که میخواهیم انتقال دهیم را وارد کنیم

آموزش درج آگهی در سایت های کلیکی

اگر بر روی منوی Method کلیک کنید گزینه هایی را مشاهده میکنید
اولین گزینه ای که در تمامی سایت ها یکسان میباشد گزینه Account Balance یا همان حساب برداشت میباشد و گزینه های بعدی حساب های اینترنتی است که هر سایت تعدادی از آنها را پشتیبانی میکند
ما در این آموزش انتقال پول را از حساب برداشت انجام داده ایم اما شما میتوانید در این بخش از حساب های اینترنتی نیز استفاده کنید
این گزینه ها در تصویر زیر قابل مشاهده است

خرید تبلیغات کلیکی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید اولین گزینه Account Balance میباشد و گزینه های بعدی حساب های اینترنتی ای است که سایت کلیک بوک آنها را پشتیبانی میکند و شما در صورت داشتن این حساب ها میتوانید از اعتبار درون آنها به سایت پول واریز کنید.
در این مرحله همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ما گزینه Account Balance را انتخاب کرده ایم و در قسمت Amount هم مقدار پولی که میخواهیم انتقال دهیم را وارد کرده ایم.

سفارش تبلیغات کلیکی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بعد از انتخاب حساب به شما در جلوی کادر Amount نشان میدهد که حداقل مبلغی که باید از آن حساب واریز کنید چقدر است،که در سایت کلیک بوک برای Account Balance مقدار آن 10 سنت میباشد و برای حساب های اینترنتی در اکثر سایت ها حداقل آن 5 دلار میباشد.
همانطور که میبینید ما برای اینکه بتوانیم تبلیغات مورد نظر را خریداری کنیم حدود 2 دلار و 18 سنت واریز خواهیم کرد.
بعد از وارد کردن مقدار پول بر روی گزینه Send کلیک میکنیم و به مرحله بعد میرویم.

آموزش درج آگهی

در مرحله ای که در تصویر بالا مشاهده میکنید باید بر روی گزینه ای که مشخص شده کلیک کنید تا انتقال پول شما انجام شود.
نکته:
اگر شما در مرحله انتخاب حساب برای واریز پول از منوی Method حساب های اینترنتی را انتخاب میکردید در این مرحله سایت شما را به صفحه وارد کردن اطلاعات آن حساب اینترنتی منتقل میکرد که شما با وارد کردن اطلاعات حساب اینترنتی خود و تایید نهایی مبلغ مشخص شده را واریز میکردید.درست مانند هنگامی که میخواهید از یک سایت فروشگاهی خرید کنید و سایت شما را به صفحه انتقال وجه بانک مورد نظر هدایت میکند و شما با وارد کردن اطلاعات کارت عابر بانک خود و رمز آن خرید میکنید.
برای واریز از حساب های اینترنتی هم مشابه همین مثال است.
خب ، بعد از کلیک کردن بر روی گزینه مشخص شده پیغام تایید واریز مانند تصویر زیر به شما نشان داده میشود

آموزش خرید تبلیغات کلیکی

حالا اگر به صفحه اصلی خود بازگردید خواهید دید که مبلغ مورد نظر از حساب برداشت شما به حساب خریدتان منتقل شده است و شما میتوانید برای خرید تبلیغات اقدام کنید.
به همین منظور در تمامی سایت های کسب درآمد گزینه ای به نام Advertise وجود دارد.این گزینه به طور معمول در منوی تمامی سایت قرار دارد که در تصویر زیر نیز قابل مشاهده است.
با کلیک بر روی این گزینه به بخش خرید تبلیغات منتقل میشویم

خرید تبلیغات

بر روی گزینه Advertise کلیک میکنیم و وارد بخش خرید تبلیغات میشویم
در تصویر زیر انواع تبلیغات را مشاهده میکنید که در منوی داخل هر یک از آنها مقدار مشخصی با مبالغ معینی برای انتخاب وجود دارد که ما در این بخش تبلیغات نوع Paid To Click Ads و Banner Ads را که در تصویر زیر مشخص کردیم را برای خرید در نظر داریم.توجه داشته باشید که این بخش سبد خرید ندارد به این معنی که شما نمیتوانید همزمان در این مرحله چند نوع تبلیغ خریداری کنید و باید یکی را انتخاب کنید ، مراحل خرید را کامل کنید ،دوباره بازگردید و نوع بعدی را انتخاب کنید و بخرید.

آموزش خرید تبلیغات کلیکی

در تصویر بالا مشاهده میکنید که ارزانترین تبلیغات Paid to click با 1000 اعتبار $1.5 و تبلیغات بنری با 25000 اعتبار 70 سنت میباشد که جمع قیمت آنها برای خرید 2 دلار و 20 سنت میشود که اگر خاطرتان باشد ما در ابتدا 2 سنت در حساب خرید داشتیم و بعد از حساب برداشت حدود 2 دلار 18 سنت به آن انتقال دادیم و الان در حساب خریدمان 2 دلار و 20 سنت داریم که میتوانیم با آن این دو نوع از تبلیغات را خریداری کنیم.
به همین منظور ابتدا بر روی گزینه Buy Now از تبلیغات Paid to click Ads کلیک میکنیم و مراحل خرید آن را انجام میدهیم و بعد از خرید آن مجددا تبلیغ بعدی Banner Ad را به همین شکل خریداری میکنیم.

نحوه خرید تبلیغات از سایت های پی تی سی

بعد از اینکه تبلیغ یا تبلیغات مورد نظرمان را از قسمت Advertise خریداری کردیم باید به صفحه اصلی برگردیم و از منوی عمودی که در تمامی سایت ها وجود دارد بر روی گزینه Advertiser Panel کلیک کنیم و وارد بخش تنظیمات تبلیغات شویم

روش خرید تبلیغات در سایت های کلیکی

در صفحه بعدی از منوی Manage نوع تبلیغی را که خریداری کردیم را انتخاب میکینم و بعد از آن بر روی گزینه Click here to add a new advertisement کلیک میکنیم تا تنظیمات اصلی مربوط به آن تبلیغ را اعمال کنیم و آن را برای نمایش در سایت فعال کنیم

آموزش خرید تبلیغات کلیکی

بعد از کلیک بر روی Click here to add a new advertisement صفحه تنظیمات تبلیغ مورد نظر باز میشود و ما باید اطلاعاتی که میخواهیم آن تبلیغ نمایش دهد را وارد میکنیم.
ما در مرحله قبل تبلیغ نوع Paid To Click Ads را انتخاب کردیم و تصویری که در زیر مشاهده میکنید تنظیمات این تبلیغ میباشد

آموزش درج آگهی در سایت های کلیکی

توضیحات تکمیلی تصویر بالا:
Title: در این قسمت یک عنوان برای تبلیغ خود وارد کنید
Subtitle: توضیحاتی را که میخواهید در کادر تبلیغاتان نمایش داده شود را وارد کنید.
Target URL: آدرسی را که میخواهید بعد از کلیک شدن تبلیغ افراد به آن صفحه منتقل شوند را وارد کنید.
نکته مهم:این آدرس مهمترین بخش تنظیمات تبلیغتان میباشد و به عنوان آدرس هدف شناخته میشود.در صورتیکه میخواهید برای خود زیرمجموعه مستقیم جذب کنید باید لینک معارفه خود را در این قسمت وارد کنید و افراد و کاربرانی که در آن سایت عضو نیستند و در صورتیکه بعد از کلیک کردن اقدام به ثبت نام کنند زیرمجموعه مستقیم شما خواهند شد.
نکته مهم دیگری که در این بخش باید به آن توجه داشته باشید این است که هیچ وقت نباید لینک معارفه یک سایت را در خودش تبلیغ کنید..به طور مثال اگر در سایت کلیک بوک عضویت دارید و در همین سایت تبلیغ خریداری کرده اید نباید لینک معارفه همین سایت را در کادر Target URL وارد کنید چراکه عملا این تبلیغ شما بی نتیجه و بی فایده خواهد بود زیرا واضح است که افرادی که تبلیغ شما را میبینند خودشان از قبل عضو همین سایت هستند،پس ثبت نام جدیدی اتفاق نخواهد افتاد.
پس توجه داشته باشید که در هر سایت باید از لینک معارفه سایت دیگری به عنوان آدرس هدف استفاده کنید.مثلا اگر در سایت کلیک بوک تبلیغ میکنید از لینک معارفه سایت نئوباکس استفاده کنید.
Image URL: در این قسمت باید آدرس تصویری را که میخواهید در کنار توضیحات تبلیغتان نمایش داده شود را وارد میکنید.
اگر به بخش Banner ها مراجعه کنید در آنجا آدرس URL بنرهای مختلف قرار داده شده است که شما میتوانید از آنها استفاده کنید
Maximum Clicks Per Day: در این کادر میتوانید انتخاب کنید که در هر روز چه تعداد کلیک انجام شود.
بطور مثال اگر 1000 کلیک خریداری کرده اید میتوانید در این کادر انتخاب کنید که در هر روز فقط 100 کلیک انجام شود که به این ترتیب در 10 روز تبلیغ شما به پایان خواهد رسید.
Premium Members: بهتر است این گزینه در حالت NO قرار داشته باشد
Ad Value: از منوی این بخش میتوانید ارزش کلیک ها و مدت زمان آن را انتخاب کنید.
اگر خاطرتان باشد اعتبار تبلیغی که خریداری کرده بودیم 1000 عدد بود.این 1000 اعتبار با ارزانترین ارزش کلیک محاسبه خواهد شد.به این معنی که اگر شما از منوی Ad Value ارزانترین ارزش تبلیغ را انتخاب کنید تا 1000 کلیک برای تبلیغ شما انجام خواهد شد که مسلما مدت زمان مشاهده تبلیغ هم بسیار کم میباشد.اما اگر ارزش تبلیغ را بالاتر انتخاب کنید اعتبار بیشتری برای هر کلیک استفاده میشود.
Target Country:شما در این بخش میتوانید مشخص کنید که این تبلیغ برای کدام کشور ها نمایش داده شود.اگر All Country را انتخاب کنید تبلیغ شما برای تمامی کاربران سایت نمایش داده خواهد شد اما اگر مثلا ایران را انتخاب کنید فقط برای افرادی که از ایران عضو این سایت شده اند نمایش داده خواهد شد.
بعد از وارد کردن تنظیمات تیک گزینه Terms Of Service را بزنید و بر روی گزینه SEND کلیک کنید تا پیغام تایید مانند تصویر زیر برایتان نمایش داده شود.

آموزش خرید تبلیغات بنری

بر روی گزینه Continue کلیک کنید تا به صفحه پنل تبلیغات بازگردید
همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ما یک تبلیغ برای به نمایش درآمدن در سایت آماده کرده ایم حالا در این مرحله باید بر روی گزینه Click here to validate this ad کلیک کنیم.
این کلیک کردن به منظور فعالسازی تبلیغ انجام میشود و مانند زمانی که شما بر روی یک تبلیغ کلیک میکنید صفحه جدیدی باز میشود و نوار زمان مشاهده تبلیغ نمایان میشود و شما باید بعد از پر شدن نوار زمان درست مانند تبلیغاتی که خودتان کلیک میکنید بر روی تصویر واژگون شده کلیک کنید تا پیغام فعالسازی تبلیغتان نمایش داده شود مانند تصویر زیر...

نحوه درج تبلیغات بنری

با نمایش پیام تایید بالا متوجه میشوید که تنظیمات تبلیغتان را به درستی انجام داده اید
حالا تبلیغ شما آماده به نمایش گذاشتن برای کاربران سایت میباشد.
پنجره تبلیغ را ببندید و برای تکمیل مرحله نهایی مانند تصاویر زیر عمل کنید.
بر روی گزینه Allocate کلیک کنید
در صفحه بعد در کادر Credits to allocate میتوانید تمامی یا بخشی از اعتبار 1000 تایی تبلیغتان را برای این تبلیغ استفاده کنید
توجه داشته باشید که کادر Cost Value به شما میگوید که ارزش تبلیغی که انتخاب کرده اید چقدر است و هر کلیک برابر با چند Credit یا همان اعتبار میباشد.
به طور مثال در تصویر زیر مشاهده میکنید که ارزش و زمان مشاهده تبلیغ 0.0001 دلار است و هر کلیک برابر با 1 Credit میباشد
بنابراین شما در کادر Credits To Allocate میتوانید عددی تا 1000 انتخاب کنید.
و اگر مثلا ارزش و زمان تبلیغی که در مراحل قبلی انتخاب کردید 0.001 باشد در کادر Cost Value به شما میگوید که هر کلیک 5 Credit نیاز دارد و شما میتوانید عددی تا 200 انتخاب کنید زیرا 200 ضربدر 5 کردیت میشود 1000 کردیت.
بعد از اختصاص اعتبار آخرین پیغام تایید برای شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش خرید تبلیغات بنری در سایت های کلیکی

بر روی گزینه Continue کلیک کنید تا تبلیغ شما برای کاربران سایت از همین لحظه به نمایش درآید.
حالا میتوانید به بخشی که همه روزه برای کلیک کردن تبلیغات به آن مراجعه میکنید بروید و تبلیغ کلیکی خودتان را ما بین تبلیغات دیگر مشاهده کنید.
تبلیغی که در تصویر زیر مشاهده میکنید نمونه انجام شده همین آموزش میباشد

روش خرید تبلیغات

آموزش سفارش ، خرید و فعالسازی تبلیغ نوع اول یا همان Paid To Click Ad به اتمام رسید
و حالا به تکمیل مراحل فعالسازی تبلیغ نوع دوم یا Banner Ad میپردازیم
تقریبا فعالسازی تمامی تبلیغات مراحلی مشابه دارد فقط تفاوت آنها در تنظیمات فرم اطلاعات آنها میباشد
برای فعالسازی تبلیغ بنری که همراه تبلیغ کلیکی در ابتدای آموزش خریداری کرده بودیم همانند تصاویر زیر عمل کنید.
در ابتدا باید به صفحه Advertiser Panel بازگردیم و از منوی Manege تبلیغ نوع Banner Ad را انتخاب کنیم و یک به یک مراحل را تکمیل کنیم تا بنر تبلیغاتی ما در تمامی صفحات سایت برای عموم کاربران سایت به نمایش درآید.

آموزش خرید تبلیغات کلیکی

بعد از این مرحله باید مانند تبلیغات Paid To Click Ads تنظیمات Allocate را انجام دهیم

آموزش خرید تبلیغات بنری

خب... دوستان گرامی آموزش سفارش،خرید و همچنین ست کردن لینک معارفه با تصاویر و بنر ها و به نمایش گذاشتن آنها در سایت به اتمام رسید.شما میتوانید با استفاده از تبلیغات درون سایتی و با جذب زیر مجموعه مستقیم بواسطه این تبلیغات بر درآمد خود در سایت های کسب درآمد بیافزایید.
ممکن است برخی از شما دوستان نخواهید درآمد های کسب شده از سایت های معتبر خود را برای خرید تبلیغات درون سایتی هزینه کنید و قصد برداشت این درآمد ها را داشته باشید اما در نظر داشته باشید که جذب زیرمجموعه مستقیم کمک بسیار زیادی به رشد درآمد شما در سایت های پی تی سی میکنند در این حالت شما میتوانید با عضویت در سایت های کلیکی جدید و فعالیت در آنها درآمد های حاصله از اینگونه سایت ها را در خود آنها برای خرید تبلیغات درون سایتی استفاده کنید.چراکه پرداختی سایت های جدید مشخص نیست اما میتوان از مزایای عضویت در آنها که گاها آپگرید رایگان،ارزش کلیک های بالاتر و همچنین هدیه نقدی است برای تبلیغات استفاده کنیم.

لیست سایت های جدید

امید میرود با اجرای این آموزش بتوانید سرعت بیشتری به ارتقاء و رشد درآمد خود در سایت های PTC بدهید
مدیریت سایت کلیکسوری

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات