برداشت درآمد از سایت نئوباکس
آموزش

آموزش مراحل درخواست و برداشت درآمد از سایت نئوباکس

NEOBUX

در این آموزش قصد داریم برداشت یکی از درآمد های کسب شده از سایت نئوباکس را برای شما به تصویر بکشیم.
البته برداشت درآمد از سایت های کلیکی مانند neobux ساده ترین بخش فعالیت شما در اینگونه سایت ها میباشد و عملا مراحل برداشت درآمد بسیار ساده میباشد.
اما با این حال ترجیح دادیم یکی از برداشت ها را بصورت تصویری به شما نشان دهیم تا هم درآمدزایی از این روش برای شما عزیزان ملموس تر شود هم اینکه برای آن دسته از افرادی که آگاهی کمتری در این زمینه دارندجنبه یادگیری و آموزشی داشته باشد.
همانطور که میدانید برای برداشت درآمد از سایت های کلیکی و کلا هر سایتی که شما بواسطه آن در اینترنت درآمد کسب میکنید نیاز به داشتن یک حساب اینترنتی میباشد.
در فضای وب حساب های اینترنتی گوناگون و متعددی وجود دارد از جمله پی پال،پی زا،بیت کوین،پرفکت مانی،اوکی پی،وب مانی و چندین حساب اینترنتی دیگر.
در هر سایت کلیکی و یا سایت های کسب درآمد تعدادی از این حساب ها توسط آن سایت برای کاربران پشتیبانی شده است و کاربران هر سایت با توجه به آن حساب ها میتوانند پول به سایت واریز کنند و یا مانند این آموزش از آن سایت درآمد برداشت کنند.
اگر تا به حال موفق به افتتاح حساب اینترنتی برای خود نشده اید میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر آموزش های افتتاح حساب های اینترنتی را مشاهده کنید و برای خود اولین حساب اینترنتی مورد نیاز خود را افتتاح کنید.

آموزش افتتاح و تایید حساب اینترنتی

هر حساب اینترنتی دارای یک شماره حساب میباشد که وقتی شما بخواهید شخص یا سایتی مبلغ یا درآمدی را به حساب شما انتقال دهد باید آن شماره حساب را در اختیار آن شخص یا سایت قرار دهید تا او بتواند مبلغ مورد نظر را برای شما انتقال دهد.
در اکثر حساب های اینترنتی این شماره حساب همان ایمیلی میباشد که در هنگام ثبت نام در آن سایت در فرم ثبت نام قرار میدهید.بطور مثال در هنگام افتتاح حساب پی زا،سایت پی زا در فرم ثبت نام خود از شما میخواهد یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید،این آدرس ایمیل در نهایت همان شماره حساب شما تلقی میگردد زیرا هر آدرس ایمیل منحصر به فرد میباشد و شخص دیگری آن را نمیتواند داشته باشد.
در سایت های کلیکی و سایت های کسب درآمد نیز در هنگام ثبت نام از شما میخواهد که اگر حساب اینترنتی دارید آدرس و شماره حساب اینترنتی خود را در فرم ثبت نام وارد کنید.البته بعد از ثبت نام نیز شما میتوانید این آدرس و شماره حساب را در قسمت تنظیمات هر سایت کلیکی به دفعات تغییر دهید.
خب حالا با این مقدماتی که گفته شد میرویم و مراحل برداشت درآمد از یکی از معتبرترین سایت های کلیکی که سایت نئوباکس میباشد را انجام میدهیم.
در این آموزش یک درآمد 200 دلاری برداشت خواهد شد.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در قسمت حساب اصلی در سایت نئوباکس 200 دلار و 54 سنت درآمد کسب شده است.
یکی از مزایای خوب سایت نئوباکس این است که پرداخت درآمد آن Instant میباشد که به معنی پرداخت آنی و فوری میباشد که این ویژگی در کمتر سایتی دیده میشود و در سایت نئوباکس بعد از زدن چند دکمه بلافاصله درآمد شما بصورت اتوماتیک به حساب اینترنتی شما منتقل میشود.
خب حالا برای برداشت این درآمد 200 دلاری همانند تصویر زیر بر روی گزینه Your Payment کلیک میکنیم.
این گزینه در سایت های دیگر با عنوان Cashout و یا Withdraw نیز قابل مشاهده است.

آموزش نئوباکس

بعد از کلیک کردن بر روی دکمه Your Payment شما وارد صفحه ای میشوید که باید در آن انتخاب کنید که درآمد و مبلغ مورد نظر به کدام حساب اینترنتی منتقل شود.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید سایت نئوباکس برای کاربران خود از 4 حساب اینترنتی پی زا ، پی پال ، نتلر و اسکریل پشتیبانی میکند.
اگر شما هر یک از این حساب ها را داشته باشید و آدرس آنها را در تنظیمات حساب نئوباکس خود ثبت کرده باشید تمامی این حساب ها به رنگ سبز و فعال قابل مشاهده و انتخاب میباشد اما همانگونه که در تصویر زیر مشاهده میکنید فقط حساب پی زا فعال میباشد چرا که ما فقط آدرس و شماره حساب پی زا که همان ایمیل حساب پی زا میباشد را در سایت نئوباکس ثبت کرده ایم.
پس به همین منظور بر روی گزینه و حساب پی زا کلیک میکنیم و به مرحله بعد میرویم.

آموزش برداشت درآمد از نئوباکس

در این مرحله همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید اطلاعاتی در مورد انتقال وجهی که قرار است انجام شود را به شما نشان میدهد و از شما میخواهد که اگر این اطلاعات درست است بر روی گزینه YES کلیک کنید تا انتقال وجه انجام شود.
این اطلاعات شامل مبلغ انتقال و شماره حساب شما میباشد.مشاهده میکنید که این شماره حساب یک آدرس ایمیل میباشد که مربوط به حساب پی زای ثبت شده توسط ما میباشد.
در این مرحله دقت داشته باشید که آدرس ایمیل یا شماره حساب دقیقا مطابق با شماره حساب اینترنتی شما باشد به این منظور چک شود که نکند به اشتباه در هنگام ثبت شماره حساب اینترنتی در سایت مذکور(نئوباکس) حروف یا عددی را اشتباه تایپ کرده باشید.
بعد از اینکه از صحت شماره حساب خود اطمینان حاصل کردید میتوانید بر روی کزینه YES که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید تا انتقال انجام شود

چگونه از نئوباکس برداشت کنیم؟

بعد از کلیک بر روی گزینه YES عملیات انتقال وجه به حساب اینترنتی شما انجام میشود و در تصویر بعدی به شما نشان میدهد که درخواست شما در حال پردازش میباشد و از شما میخواهد که تا پایان پردازش منتظر بمانید که این انتظار بیشتر از چند ثانیه طول نخواهد کشید.

مراحل برداشت درآمد از نئوباکس

بعد از گذشت چند ثانیه همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است پیغامی برای شما به نمایش در می آید که در آن گفته شده برداشت شما با موفقیت انجام شد و درآمد شما به حساب مورد نظر واریز شد

کسب درآمد از نئوباکس

همانطور که مشاهده کردید تمامی این مراحل با زدن چند دکمه ساده و در زمانی کمتر از 1 دقیقه انجام شد و در سایت نئوباکس درآمد شما بلافاصله به حساب اینترنتی شما منتقل میشود. برای اطمینان از واریز و انتقال درآمد به حسابتان نیازی نیست که حتما وارد حساب اینترنتی خود شوید تا موجودیتان را چک کنید تمامی حساب های اینترنتی بعد از هر نقل و انتقالی یا واریز و برداشتی بلافاصله یک ایمیل به شما ارسال میکنند مثل زمانیکه وقتی با کارت بانکی خود تراکنشی انجام میدهید بانک مورد نظر یک اس ام اس نیز برای شما ارسال میکنید.
بعد از این تراکنش نیز سایت پی زا هم بلافاصله یک ایمیل برای ما ارسال کرد که در آن اطلاعات این تراکنش قابل مشاهده هست.
اطلاعاتی همچون مبلغ واریز،تاریخ و ساعت واریز ، نام واریز کننده و شماره مرجع که شما میتوانید در تصویر زیر آن را مشاهده کنید.

مدرک برداشت درآمد از نئوباکس

امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد
و شما نیز بزودی درآمد خود را برداشت کنید.
اما اگر هنوز در سایت نئوباکس ثبت نام نکرده اید برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید...

پیروز و پایدار باشید

"مدیر سایت کلیکسوری"

47
دیدگاه بگذارید

avatar
21 دیدگاه های مطرح شده
26 پاسخ داده شده
6 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش به دیدگاه
داغ ترین دیدگاه
22 نویسندگان دیدگاه
Pouyaامینمجتبیamirmohsen آخرین نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
من را با خبر کن از
Pouya
مهمان
Pouya

ببخشید الان تو نئوباکس میشه برداشت زد با airtmیعنی درگاه برداشت هست الانair tm؟و اینکه به نظرتون از کدوم برداشت راحت تره airtmیاskrillیا netrell؟

Pouya
مهمان
Pouya

سلام خسته نباشید.یه سوال داشتم.الان نئوباکس برای برداشت چه حساب هایی داره؟و برای اضافه کردن پول چه حساب هایی؟چون الان AIR TMرو هم اضافه کرده نمیدونم مال برداشته یا اضافه کردن

امین
مهمان
امین

سلام
من جدیدا متوجه شدم هر بار که مودم رو ری استارت می کنم (خاموش و روشن) ip عوض می شه.لابد برای خیلیهای دیگه هم اینجوریه.من زیاد توجه نکرده بودم.حالا با توجه به اینکه سایت نئو باکس رو IP خیلی حساسه ممکنه اکانت رو ساسپند کنه؟ یا بدتر از اون مثل خیلی از سایتها بعد از کلی فعالیت موقع cash out تایید نکنه و حساب رو مسدود کنه؟
ممنون بابت راهنمایی

مجتبی
مهمان
مجتبی

سلام
باتشکر از راهنماییتون
من توسایت neobuxفعالیت کردم و تو قسمت جدید گیم بازی هم میکنم اما بعد از اتمام بازی مبلغش به مین بالانسم نمیاد میره تو Received سوال من از شما اینه که چطوری پولو از این قسمت انتقال بدم؟
ممنون که وقت میگذرید

amir
مهمان
amir

سلام وقت بخیر خب شما گفته بودید که جطور برداشت کنیم هم اینا درست منم میدونم وقت می خوام بدونم ایا میشه با این سایت ها اینترنتی واسه برداشت پولمون روبه ریال تبدیل کنیم یا نه باید از یه سایت های مشخصی استفاده کنیم

mohsen
مهمان
mohsen

سلام و خسته نباشید
من تویه این سایت 5 دلار کسب کردم البته برای حل مینی جاب ها از vpn استفاده کردم و سری اخر به خاطر اینکه vpn هی قطع و وصل میشد مثل اینکه لو رفتم و بلاک شدم تویه این سایت ، میخواستم بدونم راهی هست که از حالت بلاک دربیارم اکانتمو و باید به چه ادرسی پیام بفرستم ، هرچی میگردم ایمیل پشتیبانیشو پیدا نمیکنم و تویه صفحه بلاک هم ادرسی نزده ولی گفته میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید و اکانتتون را از بلاک دربیارید
اگر امکانش هست لطفا کمکم کنید
با تشکر

mohsen
مهمان
mohsen

سلام . من قسط سرمایه گذاری در سایت
نیوباکس رو داشتم و مرحله گلدن رو بخرم و رفرال اجاره کنم به نظر شما با توجه به اینکه مرحله گلدن 90 دلار هست . میصرفه و میانیگن کلیک رفرال ها چند هست و دوم اینکه ایا شما خودتون توش فعالیت دارید و رفرال اجاره میکنید

mohsen
مهمان
mohsen

سلام وقتی در نیوباکس برداشت میزنم به ایر تم بهم ارور میده راه کارش چی میتونه باشه ممنون از سایتتون عالیه

میلاد
مهمان
میلاد

با سلام و درود
در حال حاضر سایت نئوباکس داره با چه حسابهایی کار میکنه ؟؟؟ و کدومشون برای دیافت وجه مناسبتره؟

Moslem
مهمان
Moslem

با سلام و عرض ادب فراوان با توجه به محدود شدن درگاه واریز و برداشت پول از سایت نئو باکس و عضویت تازه بنده که تا الآن 16 روز از عضویتم میگذره از مدیریت محترم سایت سوآلی داشتم مبنی بر اینکه: بنده قصد افتتاح(حساب اسکریل وریفای شده) از یکی از سایت های معتبر داخلی(میهن پرداخت دادنت) رو کردم ولی هنوز عملی نکردم این تصمیم. سوآل اول اینکه: آیا با توجه به مدت عضویتم شما صلاح می دونید که من اقدام به افتتاح حساب اسکریل وریفای شده کنم؟ سوآل دوم : آیا این سایت میهن پرداخت(mihanpardakht.net) از نظر شما که تجربه… ادامه مطلب »

هامون
مهمان
هامون

سلام
من میخوام تو سایت نیوباکس سرمایه گذاری کنم
لطف میکنی روش کلیشو برام بگی
چون اولا دو تا نترلا و اسکریل داره حساب پیزا نداره
ثانیا مث اینکه باید با فیلتر شکن پول بریزم
شما میتونید برام حساب اسکریل وری فای ثبت نام کنید
یه سوال دیگه هم داشتم
آیا میشه از حساب اسکریل به پرفکت مانی پول واریز کرد
ممنون

مهدی
مهمان
مهدی

سلام، اطلاعات کامل و کاربردی گذاشتین، واقعا مشخصه که زمان زیادی برای تهیه شون صرف شده، خسته نباشید.
آیا سایت نئو باکس پرداخت به بلاکچین هم داره؟ و اینکه اگه من از حساب بلاکچین خودم بخوام کیف پولم رو در نئو باکس شارژ کنم امکانش هست؟
با تشکر از زحمات شما

عباس
مهمان
عباس

سلام خسته نباشید بنده در یک سایت کلیکی 150 دلار دارم آیا با حساب بلاک چین (بیتکوین) میشه این پولو به تومن تبدیل کرد و سوال دیگه اینکه صرافی چقدر ازش کم میکنه ممنون میشم اگه جواب بدین یا علی

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

سلام
تو فامیلی کلیکس بخش زیر مجموعه های اجاره ای
این دو تا گزینه باید فعال باشن یا ن؟ اصلا برای چی هستن میشه یه توضیح بدین
Autorecycle is
Autopay

رضا حسینی
مهمان
رضا حسینی

با سلام متاسفانه باید بگم که شما این قدر درامد نداشته اید و میتوانم ثابت کنم چرا که وقتی درامد شما از 150 دلار به بالا را در یک برداشت برداشت کنید تعرفه پیزا به رنگ قرمز در زیر مقدار مبلغ نشان داده میشود و به صراحت بیان میکنید که چهار دلار بدیدل پورسانت کم میشود ولی متاسفانه بخاطر اینکه شما تابحال اینقدر برداشت نداشته اید و تجربه نکرده اید نمیدانید همچنین قوانینی هم هست لطفا دست از فتوشاپ و کلاهبرداری بردارید ممنون

amin
مهمان
amin

سلام،خسته نباشید
میخواستم بدونم چطوری باید حساب پی زا رو در سایت نئوباکس ثبت کنیم؟بعد از اینکه پولبه حساب پی زامون بیاد،میتونیم از اون حساب بصورت مستقیم پول را به حساب ایرانیمون انتقال بدیم؟
و اینکه الان شما میتونید برای ما حساب پی زا درست کنیدتا وجه خودمون را از نئوباکس بگیریم؟

Omid.H
مهمان
Omid.H

با سلام
نتلر و اسکریل هم نیاز به وریفای دارند؟؟
اگه وریفای لازم هستند وریفای اونا مثل پرفکت هست که درصد کارمزد تغییر میکنه یا مثل پیزاست که برای واریز حتما باید وریفای کرد؟؟؟

hamid
مهمان
hamid

سلام
آیا در زمان واریز وجه به حساب نئوباکس هم نیاز به تغییر IP نیست؟
و آیا میتوان دو یا چند اکانت نئوباکس رو به یک حساب پی زا مرتبط کرد یا خیر؟
ممنون از شما

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

با سلام سوال من در مورد این هست که ایا میشود از چند سایت کلیکی که من عضو میشم به یک حساب پول واریز کنم؟مثلا عضو تمام این سایتهای معتبر بشوم مشکلی نیست برای انتقال به یک حساب پی زا و یا پی پال؟؟

علی
مهمان
علی

سلام خسته نباشید. در حین برداشت پول از نئوباکس به حساب پی زا هم نیاز به تغییر دادن آی پی هست یا با آی پی ایران هم میشه این کارو انجام داد؟

حسین
مهمان
حسین

سلام . شما چند وقته تو neobux فعالیت اصلی تون رو شروع کردید .
زیر مجموعه ها تون 920 تا هستن . و در آمد کلشون تا الان زده 318 دلار
میخواستم بدونم این تعداد رو چند وقته خریدن تو چه مده 318 دلار پس دادن