مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
برداشت درآمد

آموزش مراحل برداشت درآمد از سایت نئوباکس

با آموزش جامع ما بر روند برداشت درآمد از سایت نئوباکس مسلط شوید. روش های گام به گام، گزینه های برداشت و بهترین روش ها برای دسترسی به درآمد خود را بیاموزید. بینش ارزشمندی در مورد تنظیمات حساب، محدودیت های برداشت و امنیت تراکنش به دست آورید. به خود قدرت دهید تا با اطمینان خاطر درآمد خود را از سایت نئوباکس برداشت کنید و از ثمره تلاش های آنلاین خود لذت ببرید.

در این آموزش قصد داریم برداشت یکی از درآمد های کسب شده از سایت نئوباکس را برای شما به تصویر بکشیم. البته برداشت درآمد از سایت های کلیکی مانند neobux ساده ترین بخش فعالیت شما در اینگونه سایت ها میباشد و عملا مراحل برداشت درآمد بسیار ساده میباشد. اما با این حال ترجیح دادیم یکی از برداشت ها را بصورت تصویری به شما نشان دهیم تا هم درآمدزایی از این روش برای شما عزیزان ملموس تر شود هم اینکه برای آن دسته از افرادی که آگاهی کمتری در این زمینه دارند جنبه یادگیری و آموزشی داشته باشد.

همانطور که میدانید برای برداشت درآمد از سایت های کلیکی و کلا هر سایتی که شما بواسطه آن در اینترنت درآمد کسب میکنید نیاز به داشتن یک حساب بین المللی میباشد. در فضای وب حساب های اینترنتی گوناگون و متعددی وجود دارد از جمله پی پال، پی زا، بلاکچین، پرفکت مانی، اوکی پی، وب مانی و چندین حساب اینترنتی دیگر.

در هر سایت کلیکی و یا سایت های کسب درآمد تعدادی از این حساب ها توسط آن سایت برای کاربران پشتیبانی شده است و کاربران هر سایت با توجه به آن حساب ها میتوانند پول به سایت واریز کنند و یا مانند این آموزش از آن سایت درآمد برداشت کنند. اگر تا به حال موفق به افتتاح حساب اینترنتی برای خود نشده اید میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر آموزش های افتتاح حساب های اینترنتی را مشاهده کنید و برای خود اولین حساب اینترنتی مورد نیاز خود را افتتاح کنید.

هر حساب اینترنتی دارای یک شماره حساب میباشد که وقتی شما بخواهید شخص یا سایتی مبلغ یا درآمدی را به حساب شما انتقال دهد باید آن شماره حساب را در اختیار آن شخص یا سایت قرار دهید تا او بتواند مبلغ مورد نظر را برای شما انتقال دهد. در اکثر حساب های اینترنتی این شماره حساب همان ایمیلی میباشد که در هنگام ثبت نام در آن سایت در فرم ثبت نام قرار میدهید. بطور مثال در هنگام افتتاح حساب پی زا، سایت پی زا در فرم ثبت نام خود از شما میخواهد یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید،این آدرس ایمیل در نهایت همان شماره حساب شما تلقی میگردد زیرا هر آدرس ایمیل منحصر به فرد میباشد و شخص دیگری آن را نمیتواند داشته باشد.

همچنین بخوانید:  استراتژی جذب زیرمجموعه مستقیم یا دایرکت ریفرال

در سایت های کلیکی و سایت های کسب درآمد نیز در هنگام ثبت نام از شما میخواهد که اگر حساب اینترنتی دارید آدرس و شماره حساب اینترنتی خود را در فرم ثبت نام وارد کنید.البته بعد از ثبت نام نیز شما میتوانید این آدرس و شماره حساب را در قسمت تنظیمات هر سایت کلیکی به دفعات تغییر دهید.

خب حالا با این مقدماتی که گفته شد میرویم و مراحل برداشت درآمد از یکی از معتبرترین سایت های کلیکی که سایت نئوباکس میباشد را انجام میدهیم. در این آموزش یک درآمد 200 دلاری برداشت خواهد شد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در قسمت حساب اصلی در سایت نئوباکس 200 دلار و 54 سنت درآمد کسب شده است.

یکی از مزایای خوب سایت نئوباکس این است که پرداخت درآمد آن Instant میباشد که به معنی پرداخت آنی و فوری میباشد که این ویژگی در کمتر سایتی دیده میشود و در سایت نئوباکس بعد از زدن چند دکمه بلافاصله درآمد شما بصورت اتوماتیک به حساب اینترنتی شما منتقل میشود.

خب حالا برای برداشت این درآمد 200 دلاری همانند تصویر زیر بر روی گزینه Your Payment کلیک میکنیم. این گزینه در سایت های دیگر با عنوان Cashout و یا Withdraw نیز قابل مشاهده است.

برداشت درآمد

بعد از کلیک کردن بر روی دکمه Your Payment شما وارد صفحه ای میشوید که باید در آن انتخاب کنید که درآمد و مبلغ مورد نظر به کدام حساب اینترنتی منتقل شود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید سایت نئوباکس برای کاربران خود از 4 حساب اینترنتی پی زا ، پی پال ، نتلر و اسکریل پشتیبانی میکند.

همچنین بخوانید:  آموزش محیط کاربری سایت های کلیکی

اگر شما هر یک از این حساب ها را داشته باشید و آدرس آنها را در تنظیمات حساب نئوباکس خود ثبت کرده باشید تمامی این حساب ها به رنگ سبز و فعال قابل مشاهده و انتخاب میباشد اما همانگونه که در تصویر زیر مشاهده میکنید فقط حساب پی زا فعال میباشد چرا که ما فقط آدرس و شماره حساب پی زا که همان ایمیل حساب پی زا میباشد را در سایت نئوباکس ثبت کرده ایم. پس به همین منظور بر روی گزینه و حساب پی زا کلیک میکنیم و به مرحله بعد میرویم.

انتخاب حساب

در این مرحله همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید اطلاعاتی در مورد انتقال وجهی که قرار است انجام شود را به شما نشان میدهد و از شما میخواهد که اگر این اطلاعات درست است بر روی گزینه YES کلیک کنید تا انتقال وجه انجام شود. این اطلاعات شامل مبلغ انتقال و شماره حساب شما میباشد.مشاهده میکنید که این شماره حساب یک آدرس ایمیل میباشد که مربوط به حساب پی زای ثبت شده توسط ما میباشد.

در این مرحله دقت داشته باشید که آدرس ایمیل یا شماره حساب دقیقا مطابق با شماره حساب اینترنتی شما باشد به این منظور چک شود که نکند به اشتباه در هنگام ثبت شماره حساب اینترنتی در سایت مذکور(نئوباکس) حروف یا عددی را اشتباه تایپ کرده باشید. بعد از اینکه از صحت شماره حساب خود اطمینان حاصل کردید میتوانید بر روی کزینه YES که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید تا انتقال انجام شود

تایید برداشت درآمد

بعد از کلیک بر روی گزینه YES عملیات انتقال وجه به حساب اینترنتی شما انجام میشود و در تصویر بعدی به شما نشان میدهد که درخواست شما در حال پردازش میباشد و از شما میخواهد که تا پایان پردازش منتظر بمانید که این انتظار بیشتر از چند ثانیه طول نخواهد کشید.

همچنین بخوانید:  آموزش کار با مینی جاب ها
پردازش درخواست

بعد از گذشت چند ثانیه همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است پیغامی برای شما به نمایش در می آید که در آن گفته شده برداشت شما با موفقیت انجام شد و درآمد شما به حساب مورد نظر واریز شد

تایید برداشت

همانطور که مشاهده کردید تمامی این مراحل با زدن چند دکمه ساده و در زمانی کمتر از 1 دقیقه انجام شد و در سایت نئوباکس درآمد شما بلافاصله به حساب اینترنتی شما منتقل میشود. برای اطمینان از واریز و انتقال درآمد به حسابتان نیازی نیست که حتما وارد حساب اینترنتی خود شوید تا موجودیتان را چک کنید تمامی حساب های اینترنتی بعد از هر نقل و انتقالی یا واریز و برداشتی بلافاصله یک ایمیل به شما ارسال میکنند مثل زمانیکه وقتی با کارت بانکی خود تراکنشی انجام میدهید بانک مورد نظر یک اس ام اس نیز برای شما ارسال میکنید.

بعد از این تراکنش نیز سایت پی زا هم بلافاصله یک ایمیل برای ما ارسال کرد که در آن اطلاعات این تراکنش قابل مشاهده هست. اطلاعاتی همچون مبلغ واریز،تاریخ و ساعت واریز ، نام واریز کننده و شماره مرجع که شما میتوانید در تصویر زیر آن را مشاهده کنید.

ایمیل دریافت پول

اگر هنوز در سایت نئوباکس ثبت نام نکرده اید برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
53 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید