مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
پی پال

آموزش افتتاح و وریفای حساب پی پال

با راهنمای جامع ما، نحوه افتتاح و وریفای حساب پی پال را بدون دردسر بیاموزید. فرآیند گام به گام، نکات و اطلاعات ضروری برای ایجاد و احراز هویت حساب پیپال خود را کشف کنید. بی‌وقفه به میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان بپیوندید که برای تراکنش‌های آنلاین امن به PayPal متکی هستند و از راحتی ارسال و دریافت پول با سهولت لذت می‌برند. دانش خود را برای راه اندازی و تأیید حساب پیپال بدون دردسر تقویت کنید.

داشتن حساب پی پال وریفای شده برای افرادی که در زمینه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارند میتواند بسیار ضروری و کارگشا باشد. در این مطلب میتوانید آموزش افتتاح و وریفای حساب پی پال را بصورت تصویری و گام به گام مشاهده کنید و به کمک آن یک حساب پیپال برای خود افتتاح و تایید نمایید.

همانطور که میدانید پی پال یک کمپانی امریکایی میباشد که با توجه به مسائل سیاسی کشور های زیادی از جمله کشور ایران را تحریم کرده است. بنابراین امکان استفاده از خدمات این کمپانی برای افرادی که در داخل ایران زندگی میکنند وجود ندارد حال چه این افراد ایرانی باشند چه خارجی. پس برای افتتاح حساب paypal شما باید آی پی خود را از طریق یک وی پی ان به آی پی کشوری که در لیست تحریم های پی پال نمیباشد تغییر دهید. البته در صورتیکه بتوانید از طریق ریموت دسکتاپ آی پی خود را تغییر بدهید به مراتب بهتر از تغییر آی پی از طریق وی پی ان و پروکسی میباشد. با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید برای تهیه یک ریموت دسکتاپ و یا vpn اقدام کنید و یا از طریق این لینک از پکیج تغییر آی پی سایت کلیکسوری استفاده کنید.

اما چند نکته مهم درباره استفاده از vpn ها به منظور افتتاح حساب های اینترنتی باید رعایت شود. وی پی ان ها از سرورهای کشورهای مختلفی برای تغییر آی پی استفاده میکنند نکته مهمی که اینجا باید رعایت شود این است که برای افتتاح حساب پی پال بهتر است از سرور و آی پی کشورهایی استفاده کنید که بتوانید در صورت نیاز مدارکی جهت تایید آدرس ارائه دهید. مزیت استفاده از ریموت دسکتاپ این است که الگوریتم های امنیتی پی پال به حساب شما مشکوک نخواهند شد و از شما درخواست ارائه مدارک نمیکنند. با این حال در صورتیکه بتوانید حساب پی پال خود را به طور کامل وریفای نمایید استفاده از وی پی ان ها نیز مشکلی برای شما ایجاد نخواهند کرد.

توجه داشته باشید که بعد از افتتاح حساب پی پال به دلیل مسایل امنیتی برای ورود به سایت paypal.com و استفاده از آن باید از IP همان کشوری استفاده شود که با آن ثبت نام را انجام داده اید.

مراحل افتتاح حساب پیپال و وریفای کردن آن

در ابتدا ریموت دسکتاپ یا وی پی انی که تهیه کردید  را فعال کنید. بهتر است از آی پی کشورهایی استفاده کنید که بتوانید مدارک آن را نیز تهیه کنید. بعد از اینکه آی پی خود را تغییر دادید، عبارت My IP را در گوگل جستجو کنید و بعد از نمایش دادن نتایج بر روی منوی Maps کلیک کنید تا نقشه مکان آی پی شما در گوگل مپ نمایش داده شود. سپس کمی نقشه را زوم کنید و مانند تصویر زیر بر روی یکی از بالن ها یا مکان ها موجود در نقشه کلیک کنید. با کلیک کردن بر روی یکی از مکان ها، آدرس و مشخصات آن مکان در سمت چپ نقشه نمایش داده میشود.

نقشه

بعد از آنکه از تغییر آی پی خود اطمینان حاصل کردید و یک آدرس از محدوده آی پی خود انتخاب کردید برای افتتاح حساب پی پال بر روی لینک اصلی سایت Paypal کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت منتقل بشوید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب خود را با موفقیت افتتاح و وریفای کنید. توجه داشته باشید که سایت پی پال برای هر یک از کشور ها مراحل نسبتا متفاوتی را جهت ثبت نام و وریفای حساب نمایش میدهد اما پایه و اساس ثبت نام و وریفای همگی یکسان میباشد.

بعد از اینکه بر روی دکمه بالا کلیک کردید به صفحه اصلی سایت پی پال منتقل خواهید شد.
حال مطابق با تصویر زیر بر روی دکمه Sign Up کلیک کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش افتتاح و وریفای حساب سالید تراست پی (solidtrustpay)
لینک ثبت نام

در مرحله بعد، شما باید نوع حساب را انتخاب کنید. در صورتیکه میخواهید انواع پرداخت های چندگانه را بپذیرید و یا یک درگاه پرداخت پی پال برای سایت خود ایجاد کنید حساب Business را انتخاب کنید. اما بصورت معمول برای مصارف شخصی حساب Personal را انتخاب کنید و بر روی دکمه Sign Up for a Personal Account کلیک کنید. از طریق حساب Personal میتوانید از هزاران سایت خرید انجام دهید، از سایت های کسب درآمد پول دریافت کنید و با کاربران دیگر پی پال پول جابجا کنید.

حساب شخصی

در مرحله بعد همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است شما باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.
در فیلد اول کشور با توجه به آی پی شما بصورت پیش فرض مشخص شده است، در غیر اینصورت کشور مورد نظرتان را از فیلد کشور انتخاب کنید.
در فیلد Email یک ایمیل معتبر وارد کنید و در فیلد های Create your password و Confirm your password رمز عبور حسابتان را انتخاب کنید. بعد از تکمیل کردن این فرم بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

فرم ثبت نام

در مرحله بعد باید مشخصات هویتی و مکانی خود را وارد کنید. فیلد هایی که نیاز به تکمیل کردن دارند در تصویر زیر مشخص شده است.
در فیلد وضعیت اشتغال در صورتیکه سن شما به سن تحصیل میخورد گزینه Student میتوانید گزینه مناسبی باشد. سپس با توجه به اطلاعات و مشخصاتی که از نقشه گوگل بدست آوردید فیلد های مرتبط با آدرس را تکمیل کنید.
در فیلد موبایل نیز باید یک شماره موبایل مربوط به همان کشور را وارد کنید. البته در این مرحله میتوانید از منوی کشویی موبایل گزینه Home را انتخاب کنید و با توجه اطلاعات موجود در نقشه گوگل یک شماره تلفن ثابت در این فیلد قرار دهید. اما در نظر داشته باشید که یکی از مراحل وریفای حساب پی پال تایید شماره موبایل میباشد.

در ادامه، در صورتیکه نمیخواهید اخبار محصولات و خدمات پی پال را دریافت کنید تیک دریافت اخبار را بردارید. سپس بعد از تکمیل کردن این فرم بر روی دکمه Agree and Create Account کلیک کنید.

فرم ثبت نام

در قدم بعدی شما میبایست یک کارت اعتباری معتبر را به حساب پی پال خود متصل کنید. یکی دیگر از مراحل وریفای حساب متصل کردن کارت اعتباری مانند ویزا یا مستر کارت به حساب پی پال میباشد. این مرحله در ادامه و از داخل حساب پی پال نیز قابل انجام میباشد بنابراین در این مرحله برای ورود به حساب بر روی لوگوی PayPal کلیک کنید.

کارت اعتباری

با طی کردن مراحل بالا شما توانسته اید در سایت پی پال یک حساب برای خود ایجاد کنید. بعد از ورود به حساب کاربری خود شما برای اینکه بتوانید از حساب پی پال خود استفاده کنید ابتدا باید ایمیل خود را تایید کنید زیرا شماره حساب شما در سایت پی پال همان ایمیل شما خواهد بود. شما بعد از تایید ایمیلتان میتوانید پول دریافت و پرداخت نمایید اما در صورتیکه از وی پی ان استفاده کنید و با تغییر مکرر آی پی وارد حساب خود شوید به احتمال زیاد پی پال به حساب شما مشکوک خواهد شد و از شما درخواست ارائه مدارک خواهد کرد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید شما بعد از ورود به حساب کاربری باید 3 مرحله برای وریفای حساب خود انجام دهید. تکمیل کردن این مراحل از لیمیت شدن حساب شما تا حد بسیار زیادی جلوگیری میکند. به همین منظور برای شروع بر روی گزینه Confirm your email کلیک میکنیم. تایید ایمیل پرداخت های شما را سریعتر میکند و اجازه دریافت پول از کاربران دیگر را نیز به شما میدهد.

همچنین بخوانید:  راهنمای افتتاح و وریفای حساب های آنلاین
تایید ایمیل

بعد از کلیک بر روی گزینه فوق، وارد ایمیلتان بشوید و بر روی دکمه Confirm My Email که درون ایمیل ارسالی پی پال میباشد کلیک کنید.

لینک تایید ایمیل

در اقدام بعدی شما باید برای تایید ایمیل خود مجدد در کادری که در تصویر زیر مشاهده میکنید رمز عبورتان را وارد کنید و بر روی گزینه Confirm My Email Address کلیک کنید.

رمز ورود

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید تایید ایمیل انجام شد. حال در این مرحله پی پال از شما میخواهد شماره موبایل خود را نیز تایید کنید. البته تایید شماره موبایل و حتی متصل کردن کارت اعتباری و حساب بانکی نیز اختیاری میباشد، اما تایید این موارد حساسیت پی پال را به حساب شما تا حد بسیار بالایی کاهش میدهد و از لیمیت شدن حساب شما جلوگیری میکند. همچنین با تایید موبایل شما میتوانید اپلیکیش پی پال را در گوشی خود نصب کنید و از خدمات آن استفاده کنید.
درصورتیکه فعلا نمیخواهید موبایل خود را تایید کنید بر روی گزینه Not Now کلیک کنید، اما برای تایید شماره موبایل و دریافت کد تاییدیه بر روی گزینه Get Code کلیک کنید.

تایید شماره موبایل

بعد از کلیک بر روی گزینه Get Code یک کد 6 رقمی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد، آن کد را در کادر مربوطه وارد کنید و دکمه Confirm را بزنید.

کد تایید شماره موبایل

بعد از دریافت پیام تایید شدن موبایل، برای انجام مراحل بعدی بر روی دکمه Go to my account کلیک کنید.

پیام تایید شماره

در این مرحله شما وارد صفحه اصلی حساب کاربری خود میشوید و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید مراحل تایید ایمیل و موبایل انجام شده است و شما در اقدام آخر باید یک حساب بانکی یا یک کارت اعتباری را به حساب پی پال خود متصل کنید. البته بهتر است در صورت امکان هم بانک و هم کارت اعتباری را به حساب متصل کنید. بنابراین برای این کار بر روی گزینه Link a bank or card کلیک کنید.

متصل کردن کارت اعتباری به پی پال

در مرحله اول شما باید کارت اعتباری خود را متصل کنید و در فیلد های مربوطه اطلاعات کارت اعتباریتان را وارد کنید.
امکان اتصال کارت های مجازی ویزا و مستر کارت در این مرحله وجود دارد. توجه داشته باشید که کارت های اعتباری ساخته شده توسط fake generator credit card متصل نخواهند شد. بعد از تکمیل کردن این فرم بر روی دکمه Link card کلیک کنید تا کارت اعتباری شما به حساب پی پالتان متصل شود.

اطلاعات کارت اعتباری

در صورتیکه اطلاعات کارت اعتباری شما درست باشد، اتصال با موفقیت انجام خواهد شد و مشخصات کارت شما در بخش Wallet قابل مشاهده خواهد بود. حال در آخرین اقدام جهت وریفای حساب پی پال شما میتوانید یک حساب بانکی را به اکانت پی پال خود متصل کنید.
توجه داشته باشید که لینک کردن حساب بانکی برای سایت پی پال یک اقدام بسیار مثبت شناخته میشود و موجب کاهش شدید حساسیت پی پال به حساب شما خواهد شد. برای اتصال حساب بانکی بر روی گزینه Link a bank account کلیک کنید.

متصل کردن حساب بانکی به پی پال

در مرحله بعد با توجه به کشور شما لیستی از بانک هایی که امکان اتصال مستقیم به سایت پی پال را دارند نمایش داده خواهد شد. اگر نام بانکی که در آن حساب دارید در لیست وجود داشت بر روی آن کلیک کنید و نام کاربری و رمز ورود به اینترنت بانک خود را وارد کنید. اما اگر نام بانک شما در لیست وجود نداشت بر روی دکمه I have a different bank کلیک کنید.

متصل کردن حساب بانکی به پی پال

در مرحله بعد شما باید در فیلد های مربوطه اطلاعات بانک و حساب بانکی خود را وارد کنید. در ابتدا از فیلد Country کشوری که در آن حساب بانکی دارید را انتخاب کنید، سپس در فیلد Bank Name نام بانک تان را بنویسید، از بخش Account Type نوع حساب بانکی را انتخاب کنید، در فیلد Routung Number شماره مسیر یابی آن بانک را وارد کنید و در پایان شماره حساب بانکی خود را در فیلد های Account Number وارد کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات لازم و پر کردن این فرم بر روی دکمه Confirm کلیک کنید.

همچنین بخوانید:  آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام (moneygram)
اطلاعات حساب بانکی

در صورتیکه اطلاعات حساب بانکی شما درست باشد، حساب به پی پال شما متصل خواهد شد و پیام لینک شدن حساب بانکی نمایش داده خواهد شد. اما صرفا لینک کردن حساب بانکی برای وریفای حساب کافی نمیباشد و شما باید اثبات کنید این حسابی که متصل کرده اید به شما تعلق دارد.
به همین دلیل در تصویر زیر به شما توضیح داده شده است که برای تایید کردن حساب بانکی خود چه اقدامی را انجام دهید.

برای تایید شدن حساب بانکی، سایت پی پال بعد یکی دو روز کاری 2 سپرده کمتر از یک دلاری را به حساب بانکی شما ارسال خواهند کرد. شما باید در این مدت حساب بانکی خود را بررسی کنید و بعد از دریافت آن 2 سپرده مقادیر واریز شده را در حساب پی پال خود وارد کنید. در این مرحله دکمه OK را بزنید و از حساب خود خارج شوید و منتظر واریز آن 2 سپرده باشید که به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

متصل کردن حساب بانکی به پی پال

بعد از اینکه سپرده های کمتر از 1 دلاری توسط سایت پی پال به حساب بانکی شما واریز شد، وارد حساب پی پال خود بشوید و به مسیری که در تصویر زیر مشخص شده است بروید و بر روی گزینه Confirm bank کلیک کنید.

تایید حساب بانکی

بعد از کلیک بر روی گزینه Confirm bank یک صفحه جدید برای شما باز خواهد شد و شما باید در 2 فیلدی که در این صفحه قرار دارند مقادیر واریز شده به حسابتان را وارد کنید. به عنوان مثال اگر 0.09 و 0.12 سنت از طرف پی پال برای شما واریز شده بود آن مقادیر را جداگانه در 2 فیلد زیر وارد کنید. بعد از وارد کردن مقادیر واریز شده بر روی دکمه Confirm کلیک کنید تا حساب بانکی شما به طور کامل تایید شود. به ندرت ممکن است برخی از بانک ها مقادیر کوچک را با هم ادقام کنند و یک تراکنش را به شما نشان دهند، در این حالت باید با پشتیبانی پی پال تماس بگیرید و بگویید یک سپرده برای شما واریز شده است.

وارد کردن مقدار سپرده

خب، همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید حساب بانکی نیز بطور کامل تایید و پیام تایید شدن آن به شما نمایش داده شد. آخرین اقدام شما برای وریفای حساب پی پال این است که بر روی دکمه Done کلیک کنید و تمام!

پیام تایید حساب بانکی

آموزش افتتاح و وریفای حساب پی پال (PayPal) به پایان رسید.
با وریفای ایمیل، موبایل و متصل کردن حساب بانکی و کارت اعتباری، شما در بالاترین سطح توانسته اید حساب پی پال خود را وریفای نمایید. البته این بدان معنا نیست شما بدون هیچ مراقبتی از حساب پی پال خود استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که الگوریتم های امنیتی پی پال مدام حساب های کاربران را برای جلوگیری از اقدامات خلاف قوانین و پولشویی رصد میکند. بنابراین از منابع معتبر پول دریافت و پرداخت کنید و هرگز با آی پی کشورهایی که پی پال آنها را تحریم کرده است وارد حساب خود نشوید.

در صورتیکه قوانین سایت پی پال را رعایت نکنید حساب شما لیمیت خواهد شد و از شما درخواست ارائه مدارک هویتی و مکانی بیشتری میکنند.
کارت شناسایی، پاسپورت، قبوض محل سکونت و همچنین صورتحساب بانکی از جمله مدارکی است که در صورت مشکوک شدن پی پال به حسابتان از شما درخواست خواهد شد. توجه داشته باشید که برای موفقیت آمیز بودن افتتاح و وریفای حساب پی پال باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید. با این حال اگر نتوانستید بدرستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.

امید واریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
25 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید