مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
قوانین استفاده

قوانین و نکات کلیدی سایت های کلیکی

با راهنمای جامع ما، از شرایط استفاده از خدمات سایت های کلیکی آگاه شوید ودر مورد قوانین، مقررات و دستورالعمل های تعیین شده توسط این پلتفرم ها برای اطمینان از فعالیت درست و بدون خطا بیاموزید. در مورد بایدها و نبایدها، خط‌ مشی‌های حساب، و فرآیندهای حل اختلاف اطلاعاتی کسب کنید. به خودتان قدرت دهید تا با اطمینان خاطر در سایت های کلیکی پیمایش کنید و در عین حال به شرایط استفاده آنها پایبند باشید.

قوانین سایت های کلیکی و در کل شرایط استفاده کاربران از خدمات سایت های کلیکی تقریبا همگی مشابه یکدیگر میباشد که شما با ثبت نام در هر یک از سایت های کلیکی ملزم به رعایت  آنها میباشید در این مطلب ما قوانین کلی و مهمی که باید توسط کاربران اینگونه سایت ها رعایت بشود را در اینجا بازگو خواهیم کرد.

لازم به ذکر است رعایت این قوانین به منظور جلوگیری از مسدود شدن حساب ها و البته آشنایی با چون و چرای این تجارت، میبایست توسط افرادی که میخواهند وارد این نوع از کسب و کار شوند مورد توجه قرار بگیرد. توجه داشته باشید که کلیات این قوانین در همه سایت ها مشابه است و گاها ممکن است در جزییات تفاوت هایی وجود داشته باشد بنابرین بهتر است بعد از مطالعه این مطلب خودتان نیز به بخش قوانین سایت های مورد نظرتان مراجعه کنید تا از جزییات نیز آگاهی بدست بیاورید البته شما با رعایت نکات گفته شده در این مطلب هیچگونه مشکلی در آینده پیدا نخواهید کرد.

قوانین عمومی

– اعضا باید حداقل یک بار در هر 30 روز به منظور فعال ماندن وارد حساب کاربری خود بشوند این زمان ممکن است در بعضی از سایت ها مقداری کم یا بیشتر باشد .
– موجودی حساب، عضویت، امتیاز، معارفه و اعتبارات تبلیغات اعضای غیر فعال به حالت تعلیق در خواهد آمد .
– حساب های کاربری در صورت عدم فعالیت پس از گذشت 60 روز حذف خواهند شد و تمامی موجودی حساب، امتیاز، معارفه و اعتبارات تبلیغات نیز از دست خواهد رفت.
– در صورت استفاده از اطلاعات نادرست در هنگام ثبت نام حساب کاربران معلق خواهد شد.
-کاربران باید در برخی از سایت ها به منظور برداشت درآمد هویت خود را تایید کنند، بنابراین در هنگام ثبت نام از مشخصات حقیقی خود استفاده کنید.
– در هنگام ثبت نام از نام و نام خانوادگی حقیقی استفاده کنید اما برای انتخاب نام کاربری یا همان User Name میتوانید از اسم های مستعار استفاده کنید. 
– نام و نام خانوادگی شما در سایت مخفی خواهد ماند اما نام کاربری شما در لینک معارفه قرار خواهد گرفت .
– برای تیکت زدن و درخواست پشتیبانی از سایت و ارتباط با مدیران سایت باید به زبان انگلیسی درخواست بزنید که البته خیلی به ندرت به این کار ممکن است احتیاج پیدا کنید که در صورت نیاز میتوانید به راحتی از مترجم گوگل استفاده کنید.
– شما در هر سایت فقط میتوانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب کاربری و قرار دادن آن به عنوان زیر مجموعه خود به مسدود شدن تمامی آنها می انجامد.
– اگر شما اطلاعات کاربری خود را فراموش کرده اید آن را از طریق پست الکترونیکی به شما ارسال میکنند پس حتما در هنگام ثبت نام از یک ایمیل معتبر استفاده کنید زیرا در اکثر سایت برای تایید ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیلتان نیز ارسال خواهد شد.
– حساب های کاربری در یک فرمت غیر قابل برگشت.نگه داشته میشود و در صورت  هک شدن حساب کاربری سایت ها هیچ مسئولیتی را قبول نخواهند کرد.
– در صورت استفاده از نرم افزار های خودکار کلیک کردن و ترویج دادن آن به اشخاص دیگر و یا تلاش برای دور زدن و یا گول زدن سایت ها حساب شما بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف خواهد شد و در صورت نقض این قوانین همه مانده حساب خود را نیز از دست خواهید داد .
-سیاست ضد تقلب. هر گونه تلاش برای استفاده از نرم افزار کلیک خودکار، برای ورود به سیستم با استفاده از نرم افزار و تلاش برای هک سیستم را توسط یک سیستم قدرتمند مانیتورینگ، تجزیه و تحلیل میکند و به محض مشاهده تخلف بصورت اتوماتیک حساب فرد خاطی مسدود خواهد شد.
– تبلیغات نباید در روی گوشی های تلفن همراه و یا تبلت ها مشاهده شود. انجام این کار ممکن است به تعلیق دائم حساب شما منجر شود. تبلیغات باید فقط در سیستم های کامپیوتر و یا لپ تاپ و با استفاده از ماوس صورت بگیرد.
 – داشتن یک نام کاربری نامناسب و غیر اخلاقی ممکن است به تعلیق حساب شما منجر شود. 
– ورود به سیستم از پراکسی ها، فیلتر شکن ها یا شبکه های به اشتراک گذاشته مانند: (مدارس، شبکه های LAN، کافی نت، و غیره) مجاز نیست.
-هرگز از یک آی پی در یک روز وارد دو یا چند حساب کاربری نشوید، اینکار منجر به مسدود شدن حساب شما خواهد شد.
– به منظور کسب درآمد از زیرمجموعه ها شما موظف هستید روزانه تبلیغات حساب خود را نیز مشاهده کنید، تعدا مورد نیاز در اکثر سایت های کلیکی 4 و در برخی 6 و یا 10 تبلیغ میباشد. 
– حساب قابل انتقال و یا فروش نیست.
– اگر هر یک از اعمال شما باعث آسیب رساندن به شهرت و اعتبار سایت ها شود، آنها این حق را دارند که حساب کاربری شما را به طور دائم به حالت تعلیق دربیاورند.
– ارسال پول به حساب اینترنتی شخص دیگری غیر از شما امکان پذیر نمیباشد و شما نمیتوانید از حساب شخص دیگری که در سایت عضویت دارد استفاده کنید و انجام این کار به تعلیق حساب شما منجر میشود.
– مدت زمان انتظار پرداخت ها در سایت ها متفاوت است در بعضی بصورت آنی همان لحظه انتقال میابد و در بعضی دیگر از چند ساعت تا گاها یک هفته انجام میشود. برای اطلاع دقیق به بخش قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.
– در هنگام پر کردن اطلاعات پرداخت یا همان شماره حساب های اینترنتی تمامی مسئولیت آن بر عهده شماست و در صورتی که اشتباه اطلاعات را وارد کنید و پول شما به حساب شخص دیگری واریز شود مسئول خود شما هستید.

همچنین بخوانید:  آموزش ویدیویی کلیک خودکار

سوالات متداول

چند تا حساب میتوانیم داشته باشیم ؟ 
هرشخص با یک کامپیوتر و یک خط اینترنت ( IP ) ، فقط و فقط میتواند یک حساب باز کند ، یعنی فقط میتوانید یک بار در هر سایت ثبتنام کنید ، اگر حساب دیگری باز کنید،که بطور مثال آن را زیر مجموعه خودتان بکنید هر دو حساب بسته خواهد شد و هر مقدارموجودی در حساب باشد از دست میرهود و دیگر قابل برگشت نیست. دقت کنید که هر خط اینترنت یک آی پی آدرس داره ( IP ) و وقتی شما ثبتنام میکنید این آی پی آدرس در سیستم ثبت میشه و اگه شخص دیگری با این آی پی ثبتنام کنه و جزو زیر مجموعه شما قرار بگیرد ،تقلب محسوب میشود و هر دوحساب بسته خواهد شد.

ما در خانه یک خط اینترنت داریم و یکی دیگر از اعضای خانواده میخواهد عضو شود ، میتوانم با VPN آی پی را تغییر بدم و یک حساب باز کنم؟
تحث هیچ شرایطی این کارا نکنید ،زیرا به غیر از آی پی ،آدرس مک دستگاه شما نیز در سیستم ثبت میشود اگر این کار را بکنید هر دو حساب بسته میشود.

چگونه میتوانیم برای یک نفر دیگر از اعضای خانواده ام در سایت حساب باز کنیم ؟
باید بطور واضح بگویم مشکل اصلی زمانی ایجاد میشود که شخص دوم زیر مجموعه شما گردد و یا با یک آی پی و یک سیستم او هم تبلیغات را کلیک کند اگر شخص دیگری از اعضای خانواده تان میخواهد عضو  شود ، باید یک خط اینترنت و یک سیستم مجزا داشته باشد ، در غیر اینصورت اگر با اینترنت و کامپیوتری که شما ثبتنام کرده اید ، این کار رو انجام بدهد و عضو زیر مجموعه شما شود ، هر دو حساب بسته میشود.

همچنین بخوانید:  آموزش حل مشکل باز نشدن سایت های کلیکی و سایر سایت ها

آیا من فقط باید با آی پی آدرس و اینترنت و کامپیوتری که حساب باز کرده ام همیشه کار کنم و نمیتوانم اینترنت و کامپیوتر دیگری استفاده کنم و وارد حسابم بشوم و فعالیت کنم؟
برای وارد شدن به حساب و چک کردن میتوانید از هر جا و هر کامپیوتری وارد حسابتان بشوید ، اما نمیتوانید برای کسب درآمد و یا کلیک کردن اگهی ها اقدام کنید چون ممکن است شخص دیگری نیز همان روز از آن آی پی و سیستم بطور اتقاقی ثبت نام کرده باشد و بروی تبلیغات کلیک کرده باشد و اگر حساب دومی هم این کار را انجام بدهد آن حساب تعلیق خواهد شد.

اگر یکی از قوانین سایت را رعایت نکنم و حسابم بسته شود ، موجودی حسابم چه میشود؟
هر زمان حسابی بسته شود ، موجودی حساب غیر قابل برگشت است.

اگر حساب بسته شود دوباره میتوانیم در همان سایت ثبت نام کنیم ؟
بله ، برای ثبت نام مجددباید با نام کاربری و ایمیل جدید ثبت نام کنید.

آیا میتوانم حسابم را به نام شخص دیگری انتقال بدهم؟
خیر این کار امکان پذیر نیست.

آیا میتوانم نام کاربری خود ( Username) را تغییر بدهم؟
خیر این کار امکان پذیر نیست.

آیا میتوانم پسووردم را عوض کنم ؟
بله این کار را میتوانید به دفعات در قسمت Personal Setting انجام دهید.

آیا فقط باید با اینترنت و کامپیوتری که با آن حساب باز کردایم آگهی ها رو کلیک کنم؟
 خیر شما میتوانید از اینترنت و سیستم دیگری نیز برای کلیک کردن برروی آگهی ها استفاده کنید  بطور مثال از کامپیوتر و اینترنت محل کار،اما با رعایت چند نکته اول مطمئن شوید شخص دیگری از آن برای ثبت نام و کلیک کردن در سایت های کسب درآمد استفاده نمیکند. در هر روز ( 24 ساعت ) شما میتوانید فقط با یک IP آگهی هایتان را کلیک کنید به این ترتیب که اگر بطور مثال در محل کار صبح  بر روی تعدادی از تبلیغاتتان کلیک کنید تا زمانیکه زمان سرور سایت به اصطلاح تایم سرور صفر نشده (زمان صفر یعنی 12 شب به وقت سایت) شما نمیتوانید در خانه  بر روی تبلیغات کلیک کنید .

همچنین بخوانید:  راهنمای جامع سایت های کلیکی (PTC)

در چه ساعاتی از روز باید آگهی ها را کلیک کرد؟
در هر زمان از روز میتوانید بر روی تبلیات کلیلک کنید.

از چه زمانی میتوانیم زیرمجموعه اجاره کنیم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.

از چه زمانی میتوانیم زیرمجموعه مستقیم بگیریم و دوستانمان را زیرمجموعه خودمان کنیم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی  در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.
نکته مهم:
از روزی که مجموعه دار میشوید، حال چه اجاره ای و چه مستقیم ، اگر یک روز بر روی آگهی هایتان کلیک نکنید روز بعد از کلیک های زیر مجموعه ها  پورثانت دریافت نخواهید کرد.درواقع کسب درآمد از زیر مجموعه ها منوط به کلیک کردن آگهی ها توسط خودتان نیز هست.

اگر زیرمجموعه شخص دیگری بشوم، آیا ایشان اطلاعات حساب من را دارد ؟
خیر، وقتی شما زیر مجموعه شخص دیگری میشوید فقط یوزرنیم ، تاریخ ثبت نام و تعداد کلیک های شما برای او قابل مشاهده است.

آیا از کلیک های زیر مجموعه ی زیر مجموعه ی خودم نیز  مبلغی دریافت میکنم؟
خیر در اکثر سایت ها شما فقط از زیر مجموعه های خودتون درآمد خواهید داشت اما در بعضی از سایت ها تا چند لول پایین تر نیز میتوانید درآمد داشته باشید که البته معتبر ترین سایت ها این گزینه را ندارند و فقط بعضی از سایت ها برای جذب بیشتر کاربر این امتیاز را در نظر میگیرند که این کار در پلن های سود دهی چندان منطقی و معقول نیست.

آیا میتوانم از حساب بانکی اینترنتی شخص دیگری برای دریافت پول از سایت ها استفاده کنیم؟
خیر اگر حساب اینترنتی شخص دیگری در آن سایت ثبت شده باشد نمیتوانید از آن برای دریافت درآمدتان استفاده کنید و باید خودتان یک حساب اینترنتی مجزا برای خود افتتاح کنید.

از چه زمانی میتوانم عضویتم را ارتقا بدم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.

چه زمانی میتوانم درآمد کسب شده ام را از سایت  دریافت کنم ؟
در تمامی سایت های کسب درآمد یک حد نصاب برای درخواست برداشت درآمد وجود دارد که در اکثر آنها 2 دلار میباشد و زمانیکه موجودی حسابتان به حد نصاب مشخص شده برسد میتوانید درخواست انتقال درآمد به حساب الکترونیکی خود را به سایت بدهید . 

امید میرود این مطلب برای شما مفید واقع گردد

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
74 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات