قوانین و مقررات سایت های کلیکی

قوانین و نکات کلیدی سایت های کسب کلیکی

قوانین سایت های کلیکی و در کل شرایط استفاده کاربران از خدمات سایت های PTC تقریبا همگی مشابه یکدیگر میباشد که شما با ثبت نام در هر یک از سایت های کلیکی ملزم به رعایت  آنها میباشید در این مطلب ما قوانین کلی و مهمی که باید توسط کاربران اینگونه سایت ها رعایت بشود را در اینجا بازگو خواهیم کرد.
لازم به ذکر است رعایت این قوانین به منظور جلوگیری از مسدود شدن حساب ها و البته آشنایی با چون و چرای این تجارت، میبایست توسط افرادی که میخواهند وارد این نوع از کسب و کار شوند مورد توجه قرار بگیرد.
توجه داشته باشید که کلیات این قوانین در همه سایت ها مشابه است و گاها ممکن است در جزییات تفاوت هایی وجود داشته باشد بنابرین بهتر است بعد از مطالعه این مطلب خودتان نیز به بخش قوانین سایت های مورد نظرتان مراجعه کنید تا از جزییات نیز آگاهی بدست بیاورید البته شما با رعایت نکات گفته شده در این مطلب هیچگونه مشکلی در آینده پیدا نخواهید کرد
- اعضا باید حداقل یک بار در هر 30 روز به منظور فعال ماندن وارد حساب کاربری خود بشوند این زمان ممکن است در بعضی از سایت ها مقداری کم یا بیشتر باشد .
- موجودی حساب، عضویت، امتیاز، معارفه و اعتبارات تبلیغات اعضای غیر فعال به حالت تعلیق در خواهد آمد .
- حساب های کاربری در صورت عدم فعالیت پس از گذشت 60 روز حذف خواهند شد و تمامی موجودی حساب، امتیاز، معارفه و اعتبارات تبلیغات نیز از دست خواهد رفت.
- در صورت استفاده از اطلاعات نادرست در هنگام ثبت نام حساب کاربران معلق خواهد شد.
-کاربران باید در برخی از سایت ها به منظور برداشت درآمد هویت خود را تایید کنند، بنابراین در هنگام ثبت نام از مشخصات حقیقی خود استفاده کنید.
- در هنگام ثبت نام از نام و نام خانوادگی حقیقی استفاده کنید اما برای انتخاب نام کاربری یا همان User Name میتوانید از اسم های مستعار استفاده کنید. 
- نام و نام خانوادگی شما در سایت مخفی خواهد ماند اما نام کاربری شما در لینک معارفه قرار خواهد گرفت .
- برای تیکت زدن و درخواست پشتیبانی از سایت و ارتباط با مدیران سایت باید به زبان انگلیسی درخواست بزنید که البته خیلی به ندرت به این کار ممکن است احتیاج پیدا کنید که در صورت نیاز میتوانید به راحتی از مترجم گوگل استفاده کنید.
- شما در هر سایت فقط میتوانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب کاربری و قرار دادن آن به عنوان زیر مجموعه خود به مسدود شدن تمامی آنها می انجامد.
- اگر شما اطلاعات کاربری خود را فراموش کرده اید آن را از طریق پست الکترونیکی به شما ارسال میکنند پس حتما در هنگام ثبت نام از یک ایمیل معتبر استفاده کنید زیرا در اکثر سایت برای تایید ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیلتان نیز ارسال خواهد شد.
- حساب های کاربری در یک فرمت غیر قابل برگشت.نگه داشته میشود و در صورت  هک شدن حساب کاربری سایت ها هیچ مسئولیتی را قبول نخواهند کرد.
- در صورت استفاده از نرم افزار های خودکار کلیک کردن و ترویج دادن آن به اشخاص دیگر و یا تلاش برای دور زدن و یا گول زدن سایت ها حساب شما بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف خواهد شد و در صورت نقض این قوانین همه مانده حساب خود را نیز از دست خواهید داد .
-سیاست ضد تقلب. هر گونه تلاش برای استفاده از نرم افزار کلیک خودکار، برای ورود به سیستم با استفاده از نرم افزار و تلاش برای هک سیستم را توسط یک سیستم قدرتمند مانیتورینگ، تجزیه و تحلیل میکند و به محض مشاهده تخلف بصورت اتوماتیک حساب فرد خاطی مسدود خواهد شد.
- تبلیغات نباید در روی گوشی های تلفن همراه و یا تبلت ها مشاهده شود. انجام این کار ممکن است به تعلیق دائم حساب شما منجر شود. تبلیغات باید فقط در سیستم های کامپیوتر و یا لپ تاپ و با استفاده از ماوس صورت بگیرد.
 - داشتن یک نام کاربری نامناسب و غیر اخلاقی ممکن است به تعلیق حساب شما منجر شود. 
- ورود به سیستم از پراکسی ها، فیلتر شکن ها یا شبکه های به اشتراک گذاشته مانند: (مدارس، شبکه های LAN، کافی نت، و غیره) مجاز نیست.
-هرگز از یک آی پی در یک روز وارد دو یا چند حساب کاربری نشوید، اینکار منجر به مسدود شدن حساب شما خواهد شد.
- به منظور کسب درآمد از زیرمجموعه ها شما موظف هستید روزانه تبلیغات حساب خود را نیز مشاهده کنید، تعدا مورد نیاز در اکثر سایت های کلیکی 4 و در برخی 6 و یا 10 تبلیغ میباشد. 
- حساب قابل انتقال و یا فروش نیست.
- اگر هر یک از اعمال شما باعث آسیب رساندن به شهرت و اعتبار سایت ها شود، آنها این حق را دارند که حساب کاربری شما را به طور دائم به حالت تعلیق دربیاورند.
- ارسال پول به حساب اینترنتی شخص دیگری غیر از شما امکان پذیر نمیباشد و شما نمیتوانید از حساب شخص دیگری که در سایت عضویت دارد استفاده کنید و انجام این کار به تعلیق حساب شما منجر میشود.
- مدت زمان انتظار پرداخت ها در سایت ها متفاوت است در بعضی بصورت آنی همان لحظه انتقال میابد و در بعضی دیگر از چند ساعت تا گاها یک هفته انجام میشود. برای اطلاع دقیق به بخش قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.
- در هنگام پر کردن اطلاعات پرداخت یا همان شماره حساب های اینترنتی تمامی مسئولیت آن بر عهده شماست و در صورتی که اشتباه اطلاعات را وارد کنید و پول شما به حساب شخص دیگری واریز شود مسئول خود شما هستید.

سوالات متداول

-چند تا حساب میتوانیم داشته باشیم ؟ 
هرشخص با یک کامپیوتر و یک خط اینترنت ( IP ) ، فقط و فقط میتواند یک حساب باز کند ، یعنی فقط میتوانید یک بار در هر سایت ثبتنام کنید ، اگر حساب دیگری باز کنید،که بطور مثال آن را زیر مجموعه خودتان بکنید هر دو حساب بسته خواهد شد و هر مقدارموجودی در حساب باشد از دست میرهود و دیگر قابل برگشت نیست .
دقت کنید که هر خط اینترنت یک آی پی آدرس داره ( IP ) و وقتی شما ثبتنام میکنید این آی پی آدرس در سیستم ثبت میشه و اگه شخص دیگری با این آی پی ثبتنام کنه و جزو زیر مجموعه شما قرار بگیرد ،تقلب محسوب میشود و هر دوحساب بسته خواهد شد.

- ما در خانه یک خط اینترنت داریم و یکی دیگر از اعضای خوانواده میخواهد عضو شود ، میتوانم با VPN آی پی را تغییر بدم و یک حساب باز کنم؟
تحث هیچ شرایطی این کارا نکنید ،زیرا به غیر از آی پی ،آدرس مک دستگاه شما نیز در سیستم ثبت میشود اگر این کار را بکنید هر دو حساب بسته میشود . 

- چگونه میتوانیم برای یک نفر دیگر از اعضای خانواده ام در سایت حساب باز کنیم ؟
باید بطور واضح بگویم مشکل اصلی زمانی ایجاد میشود که شخص دوم زیر مجموعه شما گردد و یا با یک آی پی و یک سیستم او هم تبلیغات را کلیک کند اگر شخص دیگری از اعضای خانواده تان میخواهد عضو  شود ، باید یک خط اینترنت و یک سیستم مجزا داشته باشد ، در غیر اینصورت اگر با اینترنت و کامپیوتری که شما ثبتنام کرده اید ، این کار رو انجام بدهد و عضو زیر مجموعه شما شود ، هر دو حساب بسته میشود .

- آیا من فقط باید با آی پی آدرس و اینترنت و کامپیوتری که حساب باز کرده ام همیشه کار کنم و نمیتوانم اینترنت و کامپیوتر دیگری استفاده کنم و وارد حسابم بشوم و فعالیت کنم ؟
برای وارد شدن به حساب و چک کردن میتوانید از هر جا و هر کامپیوتری وارد حسابتان بشوید ، اما نمیتوانید برای کسب درآمد و یا کلیک کردن اگهی ها اقدام کنید چون ممکن است شخص دیگری نیز همان روز از آن آی پی و سیستم بطور اتقاقی ثبت نام کرده باشد و بروی تبلیغات کلیک کرده باشد و اگر حساب دومی هم این کار را انجام بدهد آن حساب تعلیق خواهد شد.

- اگر یکی از قوانین سایت را رعایت نکنم و حسابم بسته شود ، موجودی حسابم چه میشود؟
هر زمان حسابی بسته شود ، موجودی حساب غیر قابل برگشت است .

- اگر حساب بسته شود دوباره میتوانیم در همان سایت ثبت نام کنیم ؟
بله ، برای ثبت نام مجددباید با نام کاربری و ایمیل جدید ثبت نام کنید.

- آیا میتوانم حسابم را به نام شخص دیگری انتقال بدهم ؟
خیر این کار امکان پذیر نیست .

- آیا میتوانم نام کاربری خود ( Username) را تغییر بدهم ؟
خیر این کار امکان پذیر نیست .

- آیا میتوانم پسووردم را عوض کنم ؟
بله این کار را میتوانید به دفعات در قسمت Personal Setting انجام دهید.

- آیا فقط باید با اینترنت و کامپیوتری که با آن حساب باز کردایم آگهی ها رو کلیک کنم  ؟
 خیر شما میتوانید از اینترنت و سیستم دیگری نیز برای کلیک کردن برروی آگهی ها استفاده کنید  بطور مثال از کامپیوتر و اینترنت محل کار،اما با رعایت چند نکته اول مطمئن شوید شخص دیگری از آن برای ثبت نام و کلیک کردن در سایت های کسب درآمد استفاده نمیکند.
در هر روز ( 24 ساعت )شما میتوانید فقط با یک IP آگهی هایتان را کلیک کنید به این ترتیب که اگر بطور مثال در محل کار صبح  بر روی تعدادی از تبلیغاتتان کلیک کنید تا زمانیکه زمان سرور سایت به اصطلاح تایم سرور صفر نشده (زمان صفر یعنی 12 شب به وقت سایت) شما نمیتوانید در خانه  بر روی تبلیغات کلیک کنید .

- در چه ساعاتی از روز باید آگهی ها را کلیک کرد؟
در هر زمان از روز میتوانید بر روی تبلیات کلیلک کنید.
 
- از چه زمانی میتوانیم زیرمجموعه اجاره کنیم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.

- از چه زمانی میتوانیم زیرمجموعه مستقیم بگیریم و دوستانمان را زیرمجموعه خودمان کنیم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی  در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.
نکته مهم:
از روزی که مجموعه دار میشوید، حال چه اجاره ای و چه مستقیم ، اگر یک روز بر روی آگهی هایتان کلیک نکنید روز بعد از کلیک های زیر مجموعه ها  پورثانت دریافت نخواهید کرد.درواقع کسب درآمد از زیر مجموعه ها منوط به کلیک کردن آگهی ها توسط خودتان نیز هست. 

- اگر زیرمجموعه شخص دیگری بشوم، آیا ایشان اطلاعات حساب من را دارد ؟ یا اینکه اطلاعات شخصی من مثل پسوورد ، ایمیل را دارد؟
خیر، وقتی شما زیر مجموعه شخص دیگری میشوید فقط یوزرنیم ، تاریخ ثبت نام و تعداد کلیک های شما برای او قابل مشاهده است .

- آیا از کلیک های زیر مجموعه ی زیر مجموعه ی خودم نیز  مبلغی دریافت میکنم؟
خیر در اکثر سایت ها شما فقط از زیر مجموعه های خودتون درآمد خواهید داشت اما در بعضی از سایت ها تا چند لول پایین تر نیز میتوانید درآمد داشته باشید که البته معتبر ترین سایت ها این گزینه را ندارند و فقط بعضی از سایت ها برای جذب بیشتر کاربر این امتیاز را در نظر میگیرند که این کار در پلن های سود دهی چندان منطقی و معقول نیست.

- آیا میتوانم از حساب بانکی اینترنتی شخص دیگری برای دریافت پول از سایت ها استفاده کنیم؟
خیر اگر حساب اینترنتی شخص دیگری در آن سایت ثبت شده باشد نمیتوانید از آن برای دریافت درآمدتان استفاده کنید و باید خودتان یک حساب اینترنتی مجزا برای خود افتتاح کنید.

- از چه زمانی میتوانم عضویتم را ارتقا بدم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید .

- چه زمانی میتوانم درآمد کسب شده ام را از سایت  دریافت کنم ؟   
در تمامی سایت های کسب درآمد یک حد نصاب برای درخواست برداشت درآمد وجود دارد که در اکثر آنها 2 دلار میباشد و زمانیکه موجودی حسابتان به حد نصاب مشخص شده برسد میتوانید درخواست انتقال درآمد به حساب الکترونیکی خود را به سایت بدهید . 

امید میرود این مطلب برای شما مفید واقع گردد

مدیر سایت کلیکسوری

69
دیدگاه بگذارید

avatar
32 دیدگاه های مطرح شده
37 پاسخ داده شده
3 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش به دیدگاه
داغ ترین دیدگاه
25 نویسندگان دیدگاه
M.lashgariامیدمحمدSamiروشا آخرین نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
من را با خبر کن از
M.lashgari
مهمان
M.lashgari

سلام وقت تون بخیر .۱.می خواستم بدونم اگر جابجایی منزل انجام بشه و با کامپیوتر و اینترنت جدید وارد حسابم بشم حسابم بسته میشه؟
۲.آیا میشه با یک کامپیوتر اما با دو اینترنت یعنی یکی اینترنت منزل و دیگری مودم جیبی دو اکانت داشت یا اینکه کامپیوتر هم باید عوض بشه؟
۳.در صورت مهاجرت با آی پی جدید و کامپیوتر جدید مشکلی برای اکانت به وجود میاد؟

امید
مهمان
امید

سلامم.اگه از خونه توی دوتا سایت کلیکی عضو شم مثلا نیوباکس واوجو آیا بسته میشن هردو حساب؟

محمد
مهمان
محمد

سلام
میخواستم بدونم اگه نیوباکس اکانتمون رو ببنده یا بلاک کنه چطور متوجه میشیم؟

روشا
مهمان
روشا

سلام ببخشید اگه امریکا اینترنتومونو قطع کنه تکلیف ما که تو چند تا سایت کلیکی معتبر خارجی عضویم چی میشه؟من خیلی نگرانم😭

Alireza
مهمان
Alireza

با سلام وقتی روی withdraw کلیک می کنم کشور منو شناسایی نمی کنه لطفا راهنمایی کنید
از فیلتر شکن هم استفاده نکردم

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

سلام توروخدا به دادم برسید مدتیه که تو سایت کیلیکس یونیورس کار میکنم اون چهار تا تبلیغ اصلی که بابت هر کدوم نیم سنت میده باز نمیکنه کمکم کنین

محمد
مهمان
محمد

لطفا بفرماین این قوانین از کجا در اوردید بعدش یه نمونه مثال بزنید

Ali12
مهمان
Ali12

با عرض سلام و درود فراوان من نام اصلی خودمو یه چیز دیگه نوشتم چطوری میتونم تغییرش بدم.با تشکر

ابراهیم
مهمان
ابراهیم

سلام ببخشید یک سوال داشتم
من با لب تاب خود در ۴ سایت کلیکی مجزا ثبتنام کردم ایا برای زدن کلیک در این ۴ سایت برای من مشکلی به وجود نمی اید و در هر سایت من فقط یک حساب کاربری دارم ممنون میشم اگر کمک کنید

mohanad
مهمان
mohanad

سلام میخاستم بپرسم اگه به مسافرت بریم مثلا یک هفته میشه کلیک نکنیم تا روزی که برگردیم و دوباره ادامه بدیم نمیبندن حسابو
و اینکه میشه از مودم های همراه یا به اصتلاح جیبی کلیک کرد که همه جا کنارمونباشه ممنون

محمد مهدی
مهمان
محمد مهدی

سلام ببخشید مزاحمتون میشم میخاستم بپرسم که من با دو یا چند کامپیوتر با مودم های جداگانه کار کنم ولی برای برداشت پول توی همش آدرس یه کیف پول بدم اونا مشکلی برام ایجاد نمیکنن ممنون

مریم
مهمان
مریم

سلام و ممنون از مطالب مفید شما، اگر مودم رو خاموش و روشن کنیم که ip تغییر کنه، میشه از یک خط اینرتنت برای وارد شدن به دو اکانت از دو کامپیوتر مختلف استفاده کرد؟

من یک خط اینترنت و سه کامپیوتر دارم که با خاموش و روشن کردن مودم، هر روز یک بار وارد اکانت ها بشم. ممنون

علی
مهمان
علی

سلام آیا عوض کردن ویندوز مشکلی ایجاد میکنه

محمد
مهمان
محمد

سلام من از یکی از فعالای کلیکی شنیدم که باید سر ساعت دقیق کلیک هارو انجام بدیم یعنی اگه روز اول ساعت 10 صبح کلیک کردی باید هر روز همون موقع کلیک کنی و نزاری این ور اون ور شه آیا حقیقت داره یا نه باید هر 24 ساعت کلیک کنیم

محمد
مهمان
محمد

سلام من در خانه با مودم ثابت و لب تابم کلیک هام رو انجام میدم اگه مسافرت چه داخلی و چه خارجی لب تابم رو به مودم همراه مثلا ایرانسل متصل کنم و کلیک کنم مشکلی ایجاد میشه ممنون اگه راهنمایی کنم

رضا كريميان
مهمان
رضا كريميان

سلام
خسته نباشيد
ممنون از راهنمايي هاتون
يه سوالي دارم خيلي برام دغدغه شده
من دانشجو هستم و خوابگاهي
الان در خونه با نت خونه حساب هاي خودم رو افتتاح كردم
الان براي امتحانات كه ميخوام برم خوابگاه برام سواله اگر لبتابمو ببرم با نت خوابگاه وصل بشم و كليك كنم
ايا حسابم مسدود ميشه؟؟

یسنا
مهمان
یسنا

سلام من توی سایت کلیکی قسمت تاریخچه ورود که رفتم. توی قسمت ip برای هر روزی که وارد شدم ipهم تغییر کرده و شبیه به هم نیستند در صورتیکه من رعایت خیلی زیادی کردم که هنگام ورود به سایت فقط با یک اینترنت ثابت و بدون تغییر وارد بشم حتی فیلترشکن هم روشن نکردم.اما قسمت اطلاعات سیستم دقیقا برای همه روزهایی که وارد شدم اسم سیستم و حتی مرورگری هم که استفاده کردم دقیق نوشته و بدون هیچ تغییری فقط قسمت ipبا هر روز ورودم تغییر کرده.الان من چیکار کنم یعنی حسابم مسدود میشه؟آخه گفتید سایت های کلیکی حساس به… ادامه مطلب »

Soheil
مهمان
Soheil

سلام ، من تو دیفباکس نمیخوام با کامپیوتر کار کنم چونجا به جا میشم بعضی وقتا ، لپ تاپ هم ندارم ، با گوشی هم میگه نمیشه تبلیغارو دید ، موس هم با otg وصل کردم به گوشی باز نشد ، راه حل چیه؟

Soheil
مهمان
Soheil

۱) شما گفتی بعد از ۳۴ ساعت و با پاک کردن کوکی ها و تاریخته مرورگر میشه با همون گوشی و اینترنت یه اکانت جدید ساخت بدون مشکل دیگه؟
۲) میشه کوکی ها و تاریخچه رو پاک نکنم و با یه گوشی و اینترنت دیگه ای یه اکانت بسازم و بعد از ۲۴ ساعت با گوشی و نت خودم وارد اکانت شم؟!

Soheil
مهمان
Soheil

اخرین سواللم بپرسم چون به شما اطمینان دارم میام اینجا❤با یه نت تو یه اکانتی کلیک میکنیم یه مدت بعد از یه روز گذشتن با یه اکانت جدید وارد میشیم و کار میکنیم ، برا جفت اکانتا مشکل پیش نمیاد که اینترنتشون مشترک بوده؟ یا بهتره بگم از یه اینترنت دو تا اکانت استفاده کرده

Soheil
مهمان
Soheil

یه سوال دیگه هم داشتم
من با نت و گوشی خودم یه اکانت ساختم و دوستم هم با نت و گوشی خودش یه اکانت ساخته ، میخوایم اکانت های همو عوض کنیم با هم ، من اکانت اونو با گوشی و نت خودم وارد شم و اونم تو اکانت من با گوشی و نت خودش وارد شه ، راه حل چیست؟

Soheil
مهمان
Soheil

سلام ، من یه اکانت دارم دیگه نمیخوام باهاش کار کنم و میخوام یه اکانت جدید بزنم و با اون کار کنم ،و میخوام با همین گوشی که اکانتمو ساختم و بعضی وقتا هم با همین اینترنت که اکانتمو باهاش ساختم و بعضی وقتا هم مثل زمان مسافرت با یک اینترنت دیگه کار کنم ،راه حل چیه؟

سامان
مهمان
سامان

سلام چند سوال داشتم خدمتتون
1- در این سایت های کلیکی با فیلتر شکن ثبت نام کنیم و وارد بشیم بهتره یا لا زم نیست از فیلتر شکن استفاده کنیم ؟
2- من یک یک ایمیل دارم که موقع ساخت ایمیل از شماره تلفن خودم استفاده کردم .اگه از این ایمیل برای ثبت نام در سایت هایی که ایران رو تحریم کردند استفاده کنم مثل حساب پیزا یا برخی سایت های کلیلی ، اونا از روی ایمیلم متوجه نمی شن که من از ایران هستم حتی اگر فیلتر شکن وصل کنم؟
ممنونم بابت پاسخگویی تون.

فرهاد
مهمان
فرهاد

سلام
من قبلاتوچندتاسایت کلیکی خارجی فعالیت داشتم ولی بنابه دلایلی حدودسه چهارماه است نتونستم به حسابهام سربزنم.الان تصمیم گرفتم یه حساب جدیدبراخودم بازکنم (سیستمم واینترنتم همون قبلیه)بایه ایمیل متفاوت ولی توهمه این سایتهاکه ثبت نام میکنم وبعدlog in میشم یه چیزمشترک مینویسه:
your account security is important to usمشکل کجاس؟ایادیگه نمیتونم فعالیت کنم بااین سیستم وبااین خط اینترنت؟لطفاراهنماییم کنین.
ممنون اززحماتتون

ناصر
مهمان
ناصر

سلام-من دو حساب با دو اینترنت و یک سیستم در نئوباکس ایجاد کردم و هردو حسابم مسدود شد. این مسدود شدن موقتیه؟ اگر موقتی است چقدر طول میکشه تا باز بشه؟ و اگر دائمی است می توانم با همین اینترنت و سیستم یک حساب جدید باز کنم؟ لطفا برام توضیح بدین-خیلی مهمه-خیلی ممنون.

amir
مهمان
amir

من بعد 3 ماه کار کردن توی سایت بوک به دلیل مدیریت نادرست به فنا دارم میرم میتونم بزارم اکانتم بسته شه بعد با همین خط اینترنت و کامپیوتر ولی با یک ایمیل جدید فعالیتمو با مدیریت درست استارت کنم ( همشم بخاطر ایزی ترید بود فکر بشناسیدشون)

mohsen
مهمان
mohsen

با سلام و احترام
لطفا اگه امکان داره بنده رو راهنمایی بفرمائین . من با اسم غیر واقعی تو چند تا سایت ثبت نام کردم .میخواستم ببینم ازین بابت برام مشکلی پیش نمیاد ( با توجه به اینکه نام حسابم با نام ثبت نام شده در سایت ها فرق میکنه )
اگر مشکل ساز میشه شما چه راهکاری پیشنهاد میکنید . با تشکر

mohsen
مهمان
mohsen

با سلام و احترام . یه سوالی از خدمتتون داشتم. من توی چند تا سایت در زمان ثبت نام با نام واقعی خودم ثبت نام نکردم (در قسمت نام حقیقی). با این شرایط نام من تو سایت باید با نام حسابم دقیقا یکی باشه تا بتونم واریزی به حسابم داشته باشم ؟ من از حساب پرفکت مانی استفاده میکنم اگه پاسخ سوال اولم مثبته میتونم بعد وریفای حساب پرفکت مانی مجددا اسم حساب خودمو عوض کنم ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید

آرمین
مهمان
آرمین

سلام من 3 روز پیش از طریق سایت شما با سایت های کلیکی اشنا شدم و توی چهارتاشون دارم فعالیت میکنم . من اکثر قسمت های سایتتون رو خوندم یه جایی تو نظرات گفتید که میتونیم ad alert سایت neobux رو برای مرورگرمون فعال کنیم و از vpn هم استفاده کنیم تا اگهی های 1 سنتی و 2 سنتی و نیم سنتی برامون فعال بشه. درسته؟ اگه از vpn موقع استفاده از سایت استفاده کنیم چون ip مدام تغییر میکنه مشکلی پیش نمیاد ؟ شما خودتون استفاده میکنید ؟ من الان همه اگهی هام توی نوباکس یک هزارم دلاری هست!… ادامه مطلب »

آرمین
مهمان
آرمین

سلام من با یک سیستم و یک ip اینترنت دارم کلیک میکنم حالا اگر خونه دوستم برم و با همین سیستم فعلی از طریق wifi خونه دوستم اگهی ها رو کلیک کنم مشکلی پیش نمیاد؟