مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آموزش افتتاح و وریفای حساب سالید تراست پی (solidtrustpay)

با راهنمای جامع ما، نحوه افتتاح و وریفای حساب سالید تراست پی را بدون دردسر بیاموزید. فرآیند گام به گام، نکات و اطلاعات ضروری برای ایجاد و احراز هویت حساب سالید تراست پی خود را کشف کنید.

در این مطلب میتوانید آموزش افتتاح و وریفای حساب سالید تراست پی solidtrustpay را بصورت تصویری و گام به گام مشاهده کنید و به کمک آن یک حساب سالید تراست پی solidtrustpay برای خود افتتاح و تایید نمایید. SolidTrust Pay (STP) اگر چه مانند سایر حساب های اینترنتی مانند پی پال و اسکریل رایج نیست اما یک کیف پول آنلاین بسیار مطمئن است که در سال 2006 راه اندازی شد و در حال خدمت به میلیون ها مشتری در سراسر جهان است.

برای افتتاح حساب سالید تراست پی قبل از انجام هر کاری یک vpn یا فیلتر شکن تهیه نمایید. توجه داشته باشید که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران هستند نمیتوانند در این سایت حساب افتتاح کنند و بطور کل امکان دسترسی به سایت و استفاده از آن از طریق آی پی ایران امکانپذیر نیست. به همین منظور شما برای افتتاح حساب در سایت solidtrustpay باید با آی پی کشوری به غیر از ایران وارد سایت شوید.

با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید برای تهیه یک vpn اقدام کنید و یا از طریق این لینک از پکیج تغییر آی پی سایت کلیکسوری استفاده کنید. اما چند نکته مهم درباره استفاده از vpn ها به منظور افتتاح حساب های اینترنتی باید رعایت شود. وی پی ان ها از سرورهای کشورهای مختلفی برای تغییر آی پی استفاده میکنند. نکته مهمی که اینجا باید رعایت شود این است که برای افتتاح حساب سالید تراست پی بهتر است از سرور و آی پی کشورهای امریکا، کانادا و انگلیس استفاده نشود.

توجه داشته باشید که بعد از افتتاح حساب سالید تراست پی به دلیل مسایل امنیتی برای ورود به سایت solidtrustpay و استفاده از آن باید از IP همان کشوری استفاده شود که با آن ثبت نام را انجام داده اید. در ادامه با مراحل افتتاح حساب سالید تراست پی و وریفای کردن آن همراه ما باشید.

در ابتدا وی پی انی را که تهیه کردید باز کنید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و وی پی ان را فعال کنید. توجه داشته باشید کشوری را انتخاب کنید که بتوانید مدارک تایید هویت و آدرس صادر شده از آن کشور را برای وریفای حساب خود ارائه دهید، اما اگر قصد دارید وریفای حساب خود را به کلیکسوری بسپارید بهتر است از آی پی کشور ایتالیا برای ثبت نام در سالید تراست پی استفاده کنید. در هر صورت بعد از اینکه وی پی ان فعال شد برای اطمینان از تغییر آی پی به سایت زیر مراجعه کنید و اطلاعاتی را که در تصویر زیر مشخص شده است یادداشت کنید. این اطلاعات در حین افتتاح حساب مورد استفاده قرار میگیرد.

نقشه

وقتی سایت اطلاعات آی پی را باز کردید اگر آی پی تغییر کرده باشد همان گونه که در تصویر بالا مشاهده میکنید بر روی نقشه شهری که آی پی شما در آن قرار دارد را نشان میدهد. در این حالت نقشه را زوم کنید تا نام خیابان های اطراف بالن سفید رنگ مشخص شود و بعد نام یک خیابان را بصورت تصادفی یادداشت کنید و بعد اطلاعات مربوط به آی پی را که در پایین صفحه مشخص شده یادداشت کنید.

بعد از آنکه از تغییر آی پی خود اطمینان حاصل کردید برای افتتاح حساب بر روی لینک اصلی سایت سالید تراست پی کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت منتقل بشوید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب خود را با موفقیت افتتاح و وریفای کنید.

بعد از اینکه بر روی دکمه بالا کلیک کردید به صفحه اصلی سایت سالید تراست پی منتقل خواهید شد. حال مطابق با تصویر زیر بر روی دکمه SIGN UP کلیک کنید.

دکمه ثبت نام

در مرحله بعد، گزینه PERSONAL Account را انتخاب و بر روی SUBMIT کلید کنید.

انتخاب نوع حساب

در ادامه باید فیلد های ستاره دار و الزامی موجود در فرم را با اطلاعات درست پر کنید. نکاتی در مورد برخی از فیلد ها لازم به ذکر است، به عنوان مثل شما در فیلد legal citizenship باید ملیت خود را انتخاب، در این فیلد نام کشور ایران وجود دارد و انتخاب آن مشکلی برای حساب شما بوجود نخواهد آورد.

اما در فیلد country of residence باید کشوری را انتخاب کنید که آی پی خود را به آن تغییر داده اید. بعد از انتخاب کشور فیلد provine/state فعال خواهد شد و شما باید استان یا ایالت را انتخاب کنید. در مورد فیلد secondary password هم رمزی متفاوت از فیلد login password باید انتخاب شود. در فیلد secret question هم نیازی به وارد کردن سوال پیچیده ای نیست، به عنوان مثال میتوانید وارد کنید my car و در فیلد secret answer هم جواب آن را وارد کنید، مثلا مدل ماشین خود را وارد. مابقی فیلدها را نیز پر کرده و در نهایت اطلاعات وارد شده را در یک فایل word برای خود یادداشت و ذخیره کنید و سپس بر روی دکمه submit کلیک کنید.

فرم ثبت نام

در ادامه پیام تبریک تکمیل کردن اولین مرحله ثبت نام را دریافت خواهید کرد، در این زمان شما باید به ایمیل خود برای فعال سازی حساب وارد شوید.

پیام تکمیل ثبت نام

در ادامه ایمیل دریافتی را باز کرده و بر روی لینک موجود در آن کلیک کنید.

تایید ایمیل

بعد از کلیک بر روی لینک فوق شما به سایت Solidtrust pay هدایت شده و پیام فعال شدن حساب را مشاهده خواهید کرد. در این زمان از قسمت بالایی صفحه بر روی نام خود کلیک کنید تا وارد حساب خود شوید. اگر نامتان در بالای صفحه نبود بر روی Login کلیک کرده و با وارد کرده نام کاربری و رمز ورود خود وارد حساب شوید.

ورود به حساب

بسیار خب. تا اینجا مراحل افتتاح حساب بطور کامل انجام شده است اما برای وریفای حساب خود ابتدا باید تنظیماتی را انجام دهید. به همین منظور در صفحه حساب خود و از منوی موجود بر روی Security کلیک کرده و از زیرمنوی آن وارد بخش GDPR Settings شوید.

بخش تنظیمات

این بخش مربوط به تنظیمات حریم خصوصی کاربران میباشد، شما باید در این بخش با گزینه های مشخص شده در تصویر زیر موافقت کنید تا به سالید تراست پی این اجازه را بدهید تا آنها بتوانند مدارک ارسالی شما را بررسی کنند.

پذیرش شرایط

بعد از اعمال تنظیمات حریم خصوصی از منوی موجود بر روی My Account کلیک کرده و از زیرمنوی آن وارد بخش Verify Account شوید.

بخش وریفای حساب

در بخش وریفای حساب 3 سطح برای وریفای حساب کاربران در دسترس هست که هر یک محدودیت ها و امکانات خود را دارند. بهترین سطح وریفای برای یک حساب شخصی در سایت سالید تراست پی گزینه standard verified میباشد که برای تایید این سطح شما باید با ارائه مدارک معتبر هویت و آدرس خود را تایید کنید. بنابراین بر روی این سطح کلیک کرده و به مرحله بعد بروید.

سطوح وریفای

در مرحله بعد توضیحاتی در مورد مدارک قابل پذیرش داده شده است، توجه داشته باشید که در این سایت مدارک هویتی صادر شده توسط دولت ایران مانند پاسپورت قابل پذیرش و تایید نمیباشند و شما باید برای وریفای حساب خود مدارک هویتی و آدرس صادر شده از کشوری دیگر ارائه دهید. حال برای ورود به مرحله بعد مانند تصویر زیر بر روی گزینه here کلیک کنید.

بخش ارائه مدارک

در مرحله بعد این امکان برای شما فراهم شده است که 4 مدرک را برای تایید هویت و آدرس خود به سایت سالید تراست پی ارائه دهید با این حال ارسال 2 مدرک برای این کار کفایت میکند. به همین منظور در فیلد اول نوع مدرک هویتی را که میخواهید ارسال کنید انتخاب کرده و در فیلد زیر آن فایل مورد نظر به آن مدرک را از روی سیستم خود انتخاب کنید. سپس از فیلد دوم نوع مدرک آدرس را انتخاب کرده و از فیلد زیر آن نیز فایل مرتبطش را وارد کنید. در ادامه تیک گزینه By uploading را زده و بر روی دکمه Send Documents کلیک کنید.

بارگذاری مدارک

بعد از ارسال مدارک حدودا 1 تا 3 روز کاری زمان میبرد تا مدارک شما بررسی و نتیجه از طریق ایمیل به شما ابلاغ شود. اگر مدارک ارسالی شما مورد تایید سایت قرار بگیرد شما ایمیلی مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد که در آن به شما اعلام شده است که حساب شما با نام کاربری مورد نظر در سطح استاندارد تایید شده است.

پیام وریفای شدن حساب

علائه بر آن شما میتوانید با ورود به حساب خود و در بخش جزییات ثبت شده، اکانت خود را که به Standard Verified تغییر وضعیت داده است مشاهده کنید.

بخش جزییات ثبتی

بسیار خب، آموزش افتتاح و وریفای حساب سالید تراست پی (solidtrustpay) به پایان رسید. توجه داشته باشید که برای موفقیت آمیز بودن افتتاح و وریفای حساب سالید تراست پی باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید و مدارک و تصاویر ارسالی شما از کیفیت و شرایط لازم برخوردار باشد. با این حال اگر نتوانستید به درستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را از طریق این لینک به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.

امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Conditions for submitting website validation request

The websites we check are websites that are relevant to the scope and subject matter of our website. For example: Forex websites, brokers, ICOs, exchange, HYIP, cloud mining, PTC, Survey, faucet, investment, wallet, trading, betting, digital payments and the like. Request to check websites whose subject matter is unrelated to the scope of Clixori activity will not be accepted and Clixori will not have any obligation to check them.

Before submitting a request, the user is required to search for the desired website in the scams table, and if the website in question is in the table, do not send a request for it.

Sending requests for websites that are in the scam table is prohibited.

If a request is submit for the websites in the table, Clixori will not have any obligation to Check them and the user will receive a warning from us, and if the user does not heed the warning and for the second time If he submits such a request, his access will be blocked on the application form.

Announcing the status of websites (under any title) by us should not be considered as definitive status of websites.

Any profit, loss or consequences of the decision and action of users in order to operate or not, investment or non-investment and other items on any website is the responsibility of the users themselves and we are not responsible for this.

Submitting a website validation request is only part of the research that a user can do to find out the validity of a website.

Therefore, users are obliged to take any other action that is necessary to gain more awareness.

Ultimately, all users are free to trust on any information they want, and users are responsible for their own decisions and actions.

Therefore, no responsibility rests with the managers, experts and employees of Clixori.

Growبه لیست سفید ما بپیوندید!

برای اینکه بخشی از لیست سفید انحصاری مجموعه پالت پارتی شوید و ان اف تی ها را بصورت رایگان بدست بیاورید، از شما می‌خواهیم کانال‌های توییتر، اینستاگرام و دیسکورد ما را دنبال کنید.

مشاهده صفحه دراپ
DiscordTwitterInstagram