انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

پتانسیل کامل عملیات استخراج ارز دیجیتال خود را با کریپتو تب کشف کنید! معرفی و بررسی جامع ما از این مرورگر نوآورانه، فناوری پیشرفته پشت توانایی آن برای افزایش سود شما را نشان می دهد. بیاموزید که چگونه الگوریتم های پیشرفته و رابط بصری کریپتو تب می تواند به شما در بهینه سازی عملکرد استخراج، کاهش هزینه ها و افزایش بازده کلی شما کمک کند. چه یک ماینر باتجربه باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، کریپتو تب ابزار عالی برای ارتقای عملیات استخراج شما به سطح بعدی است. بررسی ما را بخوانید تا بیشتر بدانید و همین امروز شروع به به حداکثر رساندن سود ارزهای دیجیتال خود کنید!

کریپتو تب چیست؟

کریپتو تب CryptoTab یک مرورگر اینترنتی است که دارای یک الگوریتم داخلی استخراج است. مرورگر کریپتو تب (CryptoTab) در حالی که مشغول وبگردی هستید ، از الگوریتم ماینینگ داخلی برای استخراج بیت کوین بهره می برد. این مرورگر نه تنها تظمین کرده است که هنگام مرور و وبگردی در اینترنت ، فرآیند استخراج را انجام میدهد ، بلکه همچنین ادعا می کند که سرعتهایی تا 8 برابر سریعتر از گوگل کروم را ارائه می دهد. CryptoTab با Honeyminer مقایسه شده است ، که به هر کسی امکان می دهد با استفاده از رایانه خود استخراج کند. همچنین شبیه Nicehash است که ویژگی های مشابهی را ارائه می دهد.

با یک جستجوی سریع در گوگل میتوانید برخی ادعاهای جسورانه را از کاربران کریپتو تب مشاهده کنید. بعنوان مثال برخی از کاربران ادعا می کنند که مبلغ 30،000 دلار در ماه از طریق کریپتو تب درآمد کسب می کنند.! بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه کار کریپتو تب و آنچه باعث تفاوت آن با رقبا مانند Honeyminer است، بیاندازیم.

کریپتو تب چگونه کار می کند؟

CryptoTab یک مرورگر اینترنتی است که به صورت دانلود رایگان از CryptoBrowser.site در دسترس است. این مرورگر از الگوریتم ماینینگ داخلی بهره می برد و ادعا می کند که سرعت آن 8 برابر سریعتر از گوگل کروم است. در کل ، رابط کاربری کریپتو تب مشابه گوگل کروم است. می توانید ضمن داشتن قابلیت استخراج ارز در پس زمینه ، از رابط و شمای آشنای کروم لذت ببرید.

کریپتو تب برای دانلود و نصب کمتر از سه دقیقه زمان می برد. توسعه دهندگان این مرورگر تأکید بر روی نرم افزارهای سبک و سریع قابل که قابل همگام سازی در چندین دستگاه هستند تأکید دارند. حتی می توانید داده های مرورگر کروم خود را به کریپتو تب وارد کنید تا تمام پرونده ها ، پوشه ها ، بوکمارک ها و تاریخچه خود را منتقل کنید. شما می توانید کریپتو تب را به عنوان یک مرورگر مستقل یا به عنوان افزونه برای مرورگر فعلی خود دانلود و نصب کنید. همچنین اپلیکیشن اندروید و آی او اس آن در دسترس است.

ویژگی‌ های کریپتو تب

کریپتو تب همه ویژگی‌های زیر را ادعا می‌کند:

150،000 برنامه افزودنی: کریپتو تب از افرونه های کروم پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد که کلیه برنامه های افزودنی را که معمولاً در گوگل کروم از آن لذت می برید ، از جمله مسدود کننده تبلیغات ، ابزارهای امنیتی ، ابزارهای تقویت کننده عملکرد ، موضوعات و موارد دیگر.

دانلود رایگان: کریپتو تب به صورت رایگان از CryptoBrowser.site در دسترس است.

وارد کردن داده‌ها: کریپتو تب به شما امکان می دهد داده ها را از کروم و مرورگرهای دیگر وارد کنید ، به این معنی که نشانک ها ، تاریخچه ، برنامه های افزودنی ، موارد دلخواه و رابط کاربری شما نیز منتقل می شوند.

استخراج بیت کوین: کریپتو تب به طور اتوماتیک بیت کوین را از داخل مرورگر شما استخراج می‌کنند. کریپتو تب ادعا می‌کند که به طور مداوم از طریق مرورگر استخراج انجام میشود، این بدان معنی است که هر زمان که برگه های مرورگر را باز کردید ، به طور خودکار ماینینگ می کنید. با این حال، کریپتو تب ادعا می‌کند که سرعت استخراج زمانی بالاتر است که پنجره مرورگر فعال باشد (“کریپتو تب هنگام فعال بودن پنجره مرورگر از منابع پردازنده به طور کارآمدتری استفاده می کند”). تمام معدن‌کاری از طریق یک افزونه که در کدهای مرورگر قرار داده شده است انجام می‌شود. تا آنجا که ما می‌توانیم بگوییم، کریپتو تب منحصرا بیت کوین را استخراج می‌کند.

پشتیبانی از چند مرورگر: کریپتو تب به صورت یه مرورگر مستقل در دسترس است ، اما اجازه می دهد تا داده ها از Chrome ، Firefox ، Microsoft Edge ، Opera و Safari و از طریق نصب افزونه بر روی این مرورگر ها وارد شوند.

دعوت از دوستان: کریپتو تب پاداش هایی برای ارجاع را ارائه می دهد. با ارجاع و دعوت کردن دوستان و افراد می توانید درآمد بیشتری کسب کنید. در حقیقت ، کریپتو تب دارای یک شبکه ارجاع 10 سطحی است. بدین معنا که از ارجاع ارجاعات خود تا لول 10 میتوانید کمیسیون دریافت کنید.

همگام سازی در همه دستگاه ها: مرورگر کریپتو تب می تواند در چندین دستگاه همگام شود. فقط کافیست در هر دستگاه با مشخصات خود وارد سیستم شوید تا تغییرات در همه دستگاه ها کپی شود.

پرداخت مستقیم به یک کیف پول: شما می‌توانید درآمدهای کریپتو تب خود را در هر زمانی مستقیما به یک کیف پول بیت کوین منتقل کنید، با این حال کم ‌ترین میزان برداشت که 0.00001 BTC میباشد وجود دارد.

چقدر می‌توان با کریپتو تب درآمد کسب کرد؟

کریپتو تب در مورد این که چقدر کاربران می‌توانند انتظار داشته باشند که با استفاده از کریپتو تب به عنوان مرورگر خود میتوانند استخراج کنند، توضیحات شفافی ارائه نکرده و ابهاماتی وجود دارد. با این حال، این شرکت ادعا می‌کند که شما می‌توانید انتظار داشته باشید که حداقل میزان برداشت “در روز اول” را به دست آورید. کم‌ترین میزان برداشت 0.00001 BTC است که برابر با ۰.۰۶۵ دلار آمریکا است.

کریپتو تب ادعا می‌کند که شما باید انتظار داشته باشید حداقل میزان برداشت را در روز اول به دست آورید، اما آن‌ها آن را تضمین نمی‌کنند. بنابراین در یک سناریوی ایده‌آل، شما قصد دارید تا حدود 0.07 دلار در هر روز درآمد داشته باشید، که تا ۲.۱۰ دلار در هر ماه یا حدود ۲۵ دلار در سال است. (باتوجه به قیمت بیت کوین، متغیر است) این مساله هزینه تامین برق کامپیوتر شما را در نظر نمی‌گیرد، که به احتمال زیاد می‌تواند هر گونه درآمدی را از بین ببرد. به یاد داشته باشید: این بهترین سناریو است. به نظر می‌رسد در کریپتو تب بعضی روزها کم‌تر از ۰.۰۷. دلار درآمد خواهید داشت.

بازخوردها نشان می دهد که کاربران درآمد روزانه حتی بدتر از 0.07 دلار در روز را نیز گزارش می کنند. در نهایت ، استخراج بیت کوین روی یک سیستم معمولی یا رایانه رومیزی غیرممکن است ، و به طور خاص کار و بهره مندی با استفاده از یک مرورگر که قدرت پردازش کامپیوتر و رم را اشغال میکند دشوار به نظر میرسد.

با این حال ، تفاوت هایی بین استخراج بیت کوین به تنهایی با استفاده از کامپیوتر و استخراج بیت کوین از طریق شبکه کریپتو تب وجود دارد. CryptoTab در واقع یک استخر استخراج بوجود آورده است که به طور جمعی منابع و قدرت سیستم های اعضا را جمع می کند و به همه شانس بیشتری برای کسب پاداش بلوک می دهد.

کریپتو تب به شما امکان می دهد از طریق یک طرح هرمی تا 10 سطح کمیسیون بدست آورید.

درنهایت ، مانند سیستم های استخراج ارزهای دیجیتال مشابه ، نکته CryptoTab این نیست که با استخراج بیت کوین از طریق مرورگر خود درآمد کسب کنید. چون امروزه، حتی رایانه هایی با GPU های با کارایی بالا و کارآمد ، نمی توانند بیت کوین را بطور سودآوری استخراج کنند و مطمئناً نمی توانید با مرورگری که فقط از CPU شما استفاده می کند، بیت کوین استخراج کنید.

در عوض ، نکته کریپتو تب این است که شما را به سمت سیستم ارجاع سوق دهد و شما را تشویق به پول درآوردن در این راه کند. با ارجاع هرچه بیشتر مردم و مراجعه به دوستان خود ، می توانید هرم خود را پر کنید ، سپس بر اساس تعداد افرادی که در 10 سطح هرم خود که در طی 24 ساعت گذشته فعال بوده اند ، درآمد کسب کنید.

طرح هرمی کریپتو تب

هرچه تعداد افراد بیشتری به کریپتو تب ارجاع دهید ، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

چه کسی در پشت کریپتو تب قرار دارد؟

توسعه دهندگان کریپتو تب اطلاعات محدودی درباره خود به صورت آنلاین منتشر کرده‌اند. وب سایت CryptoBrowser.site دارای یک آدرس ایمیل است: support@cryptobrowser.site. گذشته از آن ، ما نمی توانیم اطلاعات دیگری از اطلاعات تماس ، اطلاعات مکان یا نام هایی برای توسعه دهندگان کریپتو تب پیدا کنیم.

کریپتو تب در مقابل نایس هش و هانی ماینر

امروزه تعدادی از سیستم های معدن مبتنی بر مرورگر در اینترنت وجود دارد. CryptoTab ، Nicehash و HoneyMiner سه مورد از بزرگترین آنها هستند. گزینه های کمتر شناخته شده شامل Winminer ، Minergate و Computta هستند.

تا آنجا که می توانیم بگوییم ، همه این سیستم‌های ماینینگ به یک روش کار می‌کنند: آن‌ها همه وعده استخراج آسان را به هر کسی که مرورگر آن‌ها را در سیستم خود اجرا می‌کند، می‌دهند با این حال ، تنها راه واقعی برای سودآوری ، متقاعد کردن مردم به پیوستن از طریق لینک ارجاع شماست.

در نهایت، اگر شما به دنبال یک راه آسان برای استخراج و کسب درآمد با یک دسکتاپ یا لپ‌تاپ استاندارد هستید شما نمی‌توانید آن را بدون پیوستن به یک طرح هرمی مثل CryptoTab یا Honeyminer پیدا کنید.

نتیجه گیری: آیا واقعاً می توانید 30،000 دلار در ماه از طریق کریپتو تب کسب کنید؟

نه ، شما نمی توانید 30 هزار دلار در ماه از طریق کریپتو تب درآمد کسب کنید. در واقع ، شما نمی توانید بیت کوین را از طریق سیستم های خانگی استخراج کنید. مگر این که شما یک ASIC یا یک نوع دیگر از ماینرهای مختص بیت کوین را داشته باشید. کریپتو تب ادعا می کند شما می توانید با استخراج بیت کوین از طریق سیستم مرورگر آنها انتظار داشته باشید که در هر روز 0.07 دلار بدست آورید. در واقعیت ، اکثر کاربران روزانه کمتر از این میزان بدست می آورند.

بنابراین چرا مردم ادعا می کنند شما می توانید 30،000 دلار در ماه از طریق کریپتو تب درآمد کسب کنید؟ خوب ، این پلتفرم اساسا یک حقه است، یک طرح هرمی عظیم. کریپتو تب دارای سیستم ارجاع در 10 سطح است. شما بر اساس تعداد افراد فعال شبکه خود در طی 24 ساعت گذشته درآمد کسب می کنید. اگر می‌توانید از یک گروه از افراد برای پیوستن به کریپتو تب از طریق لینک ارجاعتان استفاده کنید، می‌توانید درآمد اضافی به دست آورید.

در نهایت ، اگر معتقدید که می توانید صدها کاربر را متقاعد کنید که از طریق لینک ارجاع شما به کریپتو تب بپیوندند ، ممکن است بتوانید کمی درآمد کسب کنید. با این حال ، اکثر کاربران از طریق CryptoTab پولی در نخواهند آورد. با این حال اگر بعد از خواندن این مقاله هنوز فکر میکنید که استفاده از کریپتوتب حداقل به عنوان یک مرورگر برای شما مفید خواهد بود میتوانید آن را از طریق دکمه زیر دانلود و بر روی سیستم خود نصب کنید و خودتان عملکرد و بازده آن را امتحان و بررسی کنید.

این مقاله در کلیکسوری به عنوان یک توصیه برای کسب درآمد نگارش نشده است و صرفا به منظور معرفی و بررسی کریپتوتب ایجاد شده است.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات