مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

معرفی و بررسی سایت گب (GAB)

معرفی و بررسی سایت گب، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

سایت کلیکی گب (GAB) در اواخر سال 2017 راه اندازی شده است و شما میتوانید از آن به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد از طریق مشاهده تبلیغات استفاده کنید و با ارجاع دیگر کاربران به سایت گب یا گپ و همچنین ارتقاء عضویت درآمد خود را افزایش دهید.

در اولین بررسی هایی که توسط تیم آنالیز کلیکسوری از سایت گب انجام دادیم متوجه شدیم که ادمین این سایت تمامی عکس های موجود را در سایتی واسط (imgur) بارگزاری و از آنجا بر روی سایت خود فراخوانی میکند. این اقدام میتواند یک پیام واضح را به همراه داشته باشد و آن پیام این است که ادمین سایت گب gab با کمبود منابع (پهنای باند، ظرفیت دیسک) مواجه است.

همچنین در حال حاضر تمامی تبلیغات موجود در این سایت توسط خود ادمین ایجاد شده اند و کاربران این سایت به ندرت تبلیغات بخش advertise را خریداری می کنند. بنابراین به نظر میرسد ادمین سایت گب از این بخش از سایت خود فعلا درآمدی کسب نمیکند و این موضوع میتواند آینده این سایت را تحت تاثیر خود قرار دهد. اما صرف نظر از ماهیت تبلیغات، میتوان به تعداد آنها اشاره کرد. در سایت گب روزانه بیش از 50 تبلیغ در دسترس شما خواهد بود که در عضویت استاندارد ارزش تقریبی 3 سنت برای کاربر به همراه خواهد داشت.

در بخش آبگرید نیز شما بطور مستقیم نمیتوانید از اعتبار موجود در حساب خود عضویت خود را ارتقاء دهید، موردی که قبل از آن در برخی از سایت ها مانند پلانت کلیکس و دایموند کلیکس مشاهده کرده بودیم، البته با این تفاوت که شما میتوانید یک درخواست مستقیم از طرق تیکت به پشتیبانی سایت ارسال کنید و سپس اعتبار خود را به حساب خرید (Purchase) منتقل کنید و منتظر بمانید ادمین سایت بصورت دستی عضویت مورد نظر را برای شما فعال کند.

همچنین شما میتوانید از متدهای پرداخت پرفکت مانی و پی یر نیز برای خرید عضویت و یا برداشت درآمد استفاده کنید. نکته جالب دیگری که در بررسی های سایت گب با آن مواجه شدیم مربوط به بخش Earn Money میشود که گزینه آخر آن clixsense survey میباشد. در واقع این بخش هیچگونه نفعی برای کاربر ندارد و ادمین این سایت لینک معارفه خود را به این بخش پیوند کرده است و کاربران سایت خود را به سایت کلیکس سنس برای جذب زیر مجموعه ارجاع میدهد.! اما اگر بخواهیم خوشبینانه به این موضوع نگاه کنیم، شاید ادمین سایت گب قصد دارد درآمد های خود از سایت های دیگر را صرف پشتیبانی از سایتی که متعلق به خودش است بکند تا بتواند گب را بهتر پیش ببرد و آن را توسعه دهد.

با همه این تفاصیل در زمان نگارش این مطلب، سایت گب سایت معتبری است که از استقبال نسبتا خوبی از سوی کلیکر ها نیز مواجه است و طبق آمار موجود در سایت هر لحظه بیش 1000 کاربر در این سایت آنلاین هستند. شما نیز میتوانید در این سایت عضو شده و با بررسی های شخصی با معایب و مزایای دیگر آن آشنا شوید و از فرصت های درآمد زایی آن به نفع خود استفاده کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت گب تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت3 $
بیشترین کاربرانایران – مصر – روسیه
انتظار پرداخت24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک0.001 تا 0.10 $
تعداد تبلیغات+ 50
پرداخت به Perfect Money – Payeer
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2017
میانگین کلیک ریفرال4 +
ارزش کلیک ریفرالDR 0.0001 upto 0.001  $
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانهنا مشخص
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Conditions for submitting website validation request

The websites we check are websites that are relevant to the scope and subject matter of our website. For example: Forex websites, brokers, ICOs, exchange, HYIP, cloud mining, PTC, Survey, faucet, investment, wallet, trading, betting, digital payments and the like. Request to check websites whose subject matter is unrelated to the scope of Clixori activity will not be accepted and Clixori will not have any obligation to check them.

Before submitting a request, the user is required to search for the desired website in the scams table, and if the website in question is in the table, do not send a request for it.

Sending requests for websites that are in the scam table is prohibited.

If a request is submit for the websites in the table, Clixori will not have any obligation to Check them and the user will receive a warning from us, and if the user does not heed the warning and for the second time If he submits such a request, his access will be blocked on the application form.

Announcing the status of websites (under any title) by us should not be considered as definitive status of websites.

Any profit, loss or consequences of the decision and action of users in order to operate or not, investment or non-investment and other items on any website is the responsibility of the users themselves and we are not responsible for this.

Submitting a website validation request is only part of the research that a user can do to find out the validity of a website.

Therefore, users are obliged to take any other action that is necessary to gain more awareness.

Ultimately, all users are free to trust on any information they want, and users are responsible for their own decisions and actions.

Therefore, no responsibility rests with the managers, experts and employees of Clixori.

Growبه لیست سفید ما بپیوندید!

برای اینکه بخشی از لیست سفید انحصاری مجموعه پالت پارتی شوید و ان اف تی ها را بصورت رایگان بدست بیاورید، از شما می‌خواهیم کانال‌های توییتر، اینستاگرام و دیسکورد ما را دنبال کنید.

مشاهده صفحه دراپ
DiscordTwitterInstagram