انجمن کاربران ورود - ثبت نام
سایت کلیکی گب

GAB

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی گب

سایت کلیکی گب (GAB) در اواخر سال 2017 راه اندازی شده است و شما میتوانید از آن به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد از طریق مشاهده تبلیغات استفاده کنید و با ارجاع دیگر کاربران به سایت گب یا گپ و همچنین ارتقاء عضویت درآمد خود را افزایش دهید.
در اولین بررسی هایی که توسط تیم آنالیز کلیکسوری از سایت گب انجام دادیم متوجه شدیم که ادمین این سایت تمامی عکس های موجود را در سایتی واسط (imgur) بارگزاری و از آنجا بر روی سایت خود فراخوانی میکند.
این اقدام میتواند یک پیام واضح را به همراه داشته باشد و آن پیام این است که ادمین سایت گب gab با کمبود منابع (پهنای باند، ظرفیت دیسک) مواجه است. همچنین در حال حاضر تمامی تبلیغات موجود در این سایت توسط خود ادمین ایجاد شده اند و کاربران این سایت به ندرت تبلیغات بخش advertise را خریداری می کنند. بنابراین به نظر میرسد ادمین سایت گب از این بخش از سایت خود فعلا درآمدی کسب نمیکند و این موضوع میتواند آینده این سایت را تحت تاثیر خود قرار دهد.
اما صرف نظر از ماهیت تبلیغات، میتوان به تعداد آنها اشاره کرد. در سایت گب روزانه بیش از 50 تبلیغ در دسترس شما خواهد بود که در عضویت استاندارد ارزش تقریبی 3 سنت برای کاربر به همراه خواهد داشت.
در بخش آبگرید نیز شما بطور مستقیم نمیتوانید از اعتبار موجود در حساب خود عضویت خود را ارتقاء دهید، موردی که قبل از آن در برخی از سایت ها مانند پلانت کلیکس و دایموند کلیکس مشاهده کرده بودیم، البته با این تفاوت که شما میتوانید یک درخواست مستقیم از طرق تیکت به پشتیبانی سایت ارسال کنید و سپس اعتبار خود را به حساب خرید (Purchase) منتقل کنید و منتظر بمانید ادمین سایت بصورت دستی عضویت مورد نظر را برای شما فعال کند.
همچنین شما میتوانید از متدهای پرداخت پرفکت مانی و پی یر نیز برای خرید عضویت و یا برداشت درآمد استفاده کنید.
نکته جالب دیگری که در بررسی های سایت گب با آن مواجه شدیم مربوط به بخش Earn Money میشود که گزینه آخر آن clixsense survey میباشد.
در واقع این بخش هیچگونه نفعی برای کاربر ندارد و ادمین این سایت لینک معارفه خود را به این بخش پیوند کرده است و کاربران سایت خود را به سایت کلیکس سنس برای جذب زیر مجموعه ارجاع میدهد.!
اما اگر بخواهیم خوشبینانه به این موضوع نگاه کنیم، شاید ادمین سایت گب قصد دارد درآمد های خود از سایت های دیگر را صرف پشتیبانی از سایتی که متعلق به خودش است بکند تا بتواند گب را بهتر پیش ببرد و آن را توسعه دهد.
با همه این تفاصیل در زمان نگارش این مطلب، سایت گب سایت معتبری است که از استقبال نسبتا خوبی از سوی کلیکر ها نیز مواجه است و طبق آمار موجود در سایت هر لحظه بیش 1000 کاربر در این سایت آنلاین هستند.
شما نیز میتوانید در این سایت عضو شده و با بررسی های شخصی با معایب و مزایای دیگر آن آشنا شوید و از فرصت های درآمد زایی آن به نفع خود استفاده کنید.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 3 $
بیشترین کاربران ایران - مصر - روسیه
انتظار پرداخت 24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک 0.001 تا 0.10 $
تعداد تبلیغات + 50
پرداخت به  Perfect MoneyPayeer 
کشور مورد قبول همه کشورها
شروع فعالیت 2017
میانگین کلیک ریفرال 4 +
ارزش کلیک ریفرال DR 0.0001 upto 0.001  $
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه نا مشخص
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات