انجمن کاربران ورود - ثبت نام
سایت نظرسنجی کلیکس سنس

Clixsense

ثبت نام
سایت های نظرسنجی معتبر

معرفی سایت کلیکس سنس

سایت کلیکس سنس را میتوان به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین سایت نظرسنجی و سایت کلیکی دانست که از سال 2007 شروع به کار کرده است و تا به امروز و بعد از گذشت 11 سال از فعالیت خود بیش از 8 میلیون کاربر به خود جذب کرده و بالغ بر 34 میلیون دلار به آنها پرداختی داشته است.
سایت کلیکس سنس در ابتدا به عنوان یک پلتفرم نظرسنجی بین کاربران شناخته میشد اما بعد از تغییرات برزگی که مدیران این سایت در ماه جولای 2017 انجام دادند و بخش PTC و Grid را با این سایت اضافه کردند میتوان از آن به عنوان یک سایت کلیکی نیز یاد کرد.
تعداد زیادی سایت نظرسنجی و PTC در اینترنت وجود دارد که به شما کمک می کند تا بصورت آنلاین درآمد کسب کنید. اما، همه این سایت ها درآمد و پول شما را پرداخت نمی کنند و یا اگر هم به کاربران خود پرداختی داشته باشند نمیتواند این روند را برای سال های متوالی ادامه بدهند.
 فقط چند سایت توانسته اند به کاربران خود درآمدهایشان را بطور کامل پرداخت کنند که یکی از آنها Clixsense است که میتوان آن را همتای رقیب قدرتمند خود یعنی نئوباکس دانست.
Clixsense توانسته در 11 سال گذشته به کاربران خود به طور منظم پرداختی داشته باشد.
شما می توانید در سایت Clixsense از طریق موارد زیادی درآمد کسب کنید از جمله شرکت در نظرسنجی ها، تماشای تبلیغات، مشاهده فیلم های کوتاه، انجام میکرو تسک ها و کامل کردن آفرها، همچنین میتوانید شانس خود را در Clixgrid امتحان کنید و یا دوستان خود را به Clixsense ارجاع دهید و از فعالیت هایی که آنها انجام میدهند کمیسیون های خوبی دریافت کنید.
 اعضای فعال می توانند انتظار داشته باشند که به راحتی 5 تا 10 دلار در روز از طریق سایت کلیکس سنس کسب کنند.
درآمدهای شما توسط روش انتخابی شما پرداخت می‌شود مشروط بر اینکه برخی شرایطی که در قوانین مشخص شده‌اند را دارا باشد.
حساب های اینترنتی پایونیر - اسکریل - تانگو کارت و دولا هر روز پردازش می‌شوند و درخواست برداشت شما درصف انتظار قرار خواهد گرفت تا پردازش شود و این کار به ترتیب الویت انجام می‌شود که معمولا بین ۵ تا ۷ روز کاری پرداخت میشود. البته اولین برداشت شما ممکن است زمان بیشتری برای پردازش نیاز داشته باشد.
همچنین امکان دریافت درآمد از طریق چک نیز وجود دارد که استفاده از این روش فقط برای ساکنین کشور امریکا و کانادا میسر میباشد.
فعالیت در سایت کلیکس سنس مزیت های فراوانی دارد و شما میتوانید تنها با 17 دلار حساب خود را در این سایت به پریمیوم ارتقاء دهید تا 8 سطح از زیر مجموعه های مستقیم خود کمیسیون دریافت کنید.
در کلیکس سنس امکان خرید یا اجاره ریفرال وجود ندارد زیرا مدیران کلیکس سنس معتقد هستند که فروش یا اجاره ریفرال یک عمل بد است چون ممکن است یک ارجاع را خریداری کنید که بعد از آن هرگز وارد سایت نشود و یا در ClixSense فعال نباشد و این را فقط هدر دادن پول کاربران میدانند.
بله کلیکس سنس را میتوان سایتی ایده آل برای کسب درآمد بر شمرد اما متاسفانه با توجه به اینکه کلیکس سنس یک سایت امریکایی هست، مجبور به رعایت قوانین امریکا و اعمال تحریم های بین الملی علیه کاربران ایرانی میباشد، بنابراین این سایت هیچگونه خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمیدهد و شما با IP ایران میتوانید در کلیکس سنس ثبت نام و فعالیت کنید.
اما افسوس دومی هم برای کاربران ایرانی وجود دارد و آن اینست که شما با تغییر آی پی نیز قادر نخواهید بود در این سایت ثبت نام و فعالیت کنید زیرا سیستم امنیتی و ضد تقلب کلیکس سنس قادر به شناسایی وی پی ان - پروکسی و فیلتر شکن ها است و از این طریق نیز امکان فعالیت در این سایت وجود نخواهد داشت.
در حال حاضر تنها راه برای عبور از این محدودیت ها استفاده از وی پی ان پریمیوم شرکت goldenfrog با نام VyprVPN میباشد که با استفاده از پروتکل Chameleon میتواند این محدودیت را دور بزند که هزینه استفاده از این وی پی ان سالانه 80 دلار میباشد.
 البته با برخی از ریموت آی پی ها نیز میتوان از این محدودیت عبور کرد.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 10 $
بیشترین کاربران هند - برزیل - امریکا
انتظار پرداخت 5 تا 7 روز
ارزش نظرسنجی 5 سنت الی 1 دلار
تعداد نظرسنجی + 20
پرداخت به payoneer - tango card - skrill - Dwolla 
کشور مورد قبول اکثر کشورها
شروع فعالیت 2007
میانگین فعالیت ریفرال 4 + 
ارزش فعالیت ریفرال تا 20 %
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه 1000 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات