انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

پتانسیل کلیکس سنس را کشف کنید، سایتی که به شما برای فعالیت های آنلاین پاداش می دهد. یاد بگیرید که چگونه با انجام کارها، شرکت در نظرسنجی و معرفی دوستان، درآمد کسب کنید. بررسی ما را بخوانید و از امروز شروع به کسب درآمد کنید.

سایت کلیکس سنس را میتوان به عنوان قدیمی ترین و معتبرترین سایت نظرسنجی و سایت کلیکی دانست که از سال 2007 شروع به کار کرده است و تا به امروز و بعد از گذشت چندین سال از فعالیت خود بیش از 8 میلیون کاربر به خود جذب کرده و بالغ بر 34 میلیون دلار به آنها پرداختی داشته است.

سایت کلیکس سنس در ابتدا به عنوان یک پلتفرم نظرسنجی بین کاربران شناخته میشد اما بعد از تغییرات برزگی که مدیران این سایت در ماه جولای 2017 انجام دادند و بخش PTC و Grid را با این سایت اضافه کردند میتوان از آن به عنوان یک سایت کلیکی نیز یاد کرد. همچنین آدرس و نام این سایت از Clixsense به ysense تغییر پیدا کرده است.

تعداد زیادی سایت نظرسنجی و PTC در اینترنت وجود دارد که به شما کمک می کند تا بصورت آنلاین درآمد کسب کنید. اما، همه این سایت ها درآمد و پول شما را پرداخت نمی کنند و یا اگر هم به کاربران خود پرداختی داشته باشند نمیتواند این روند را برای سال های متوالی ادامه بدهند. فقط چند سایت توانسته اند به کاربران خود درآمدهایشان را بطور کامل پرداخت کنند که یکی از آنها Clixsense است که میتوان آن را همتای رقیب قدرتمند خود یعنی نئوباکس دانست. Clixsense توانسته در 11 سال گذشته به کاربران خود به طور منظم پرداختی داشته باشد.

شما می توانید در سایت Clixsense از طریق موارد زیادی درآمد کسب کنید از جمله شرکت در نظرسنجی ها، تماشای تبلیغات، مشاهده فیلم های کوتاه، انجام میکرو تسک ها و کامل کردن آفرها، همچنین میتوانید شانس خود را در Clixgrid امتحان کنید و یا دوستان خود را به Clixsense ارجاع دهید و از فعالیت هایی که آنها انجام میدهند کمیسیون های خوبی دریافت کنید. اعضای فعال می توانند انتظار داشته باشند که به راحتی 5 تا 10 دلار در روز از طریق سایت کلیکس سنس کسب کنند.

درآمدهای شما توسط روش انتخابی شما پرداخت می‌شود مشروط بر اینکه برخی شرایطی که در قوانین مشخص شده‌اند را دارا باشد. حساب های اینترنتی پایونیر – اسکریل – تانگو کارت و دولا هر روز پردازش می‌شوند و درخواست برداشت شما درصف انتظار قرار خواهد گرفت تا پردازش شود و این کار به ترتیب الویت انجام می‌شود که معمولا بین ۵ تا ۷ روز کاری پرداخت میشود. البته اولین برداشت شما ممکن است زمان بیشتری برای پردازش نیاز داشته باشد.

همچنین امکان دریافت درآمد از طریق چک نیز وجود دارد که استفاده از این روش فقط برای ساکنین کشور امریکا و کانادا میسر میباشد.
فعالیت در سایت کلیکس سنس مزیت های فراوانی دارد و شما میتوانید تنها با 17 دلار حساب خود را در این سایت به پریمیوم ارتقاء دهید تا 8 سطح از زیر مجموعه های مستقیم خود کمیسیون دریافت کنید.

در کلیکس سنس امکان خرید یا اجاره ریفرال وجود ندارد زیرا مدیران کلیکس سنس معتقد هستند که فروش یا اجاره ریفرال یک عمل بد است چون ممکن است یک ارجاع را خریداری کنید که بعد از آن هرگز وارد سایت نشود و یا در ClixSense فعال نباشد و این را فقط هدر دادن پول کاربران میدانند.

بله کلیکس سنس را میتوان سایتی ایده آل برای کسب درآمد بر شمرد اما متاسفانه با توجه به اینکه کلیکس سنس یک سایت امریکایی هست، مجبور به رعایت قوانین امریکا و اعمال تحریم های بین الملی علیه کاربران ایرانی میباشد، بنابراین این سایت هیچگونه خدماتی به کاربران ایرانی ارائه نمیدهد و شما با IP ایران میتوانید در کلیکس سنس ثبت نام و فعالیت کنید. اما افسوس دومی هم برای کاربران ایرانی وجود دارد و آن اینست که شما با تغییر آی پی نیز قادر نخواهید بود در این سایت ثبت نام و فعالیت کنید زیرا سیستم امنیتی و ضد تقلب کلیکس سنس قادر به شناسایی وی پی ان – پروکسی و فیلتر شکن ها است و از این طریق نیز امکان فعالیت در این سایت وجود نخواهد داشت.

در حال حاضر تنها راه برای عبور از این محدودیت ها استفاده از وی پی ان پریمیوم شرکت goldenfrog با نام VyprVPN میباشد که با استفاده از پروتکل Chameleon میتواند این محدودیت را دور بزند که هزینه استفاده از این وی پی ان سالانه 80 دلار میباشد. البته با برخی از ریموت آی پی ها نیز میتوان از این محدودیت عبور کرد.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های نظرسنجی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت کلیکس سنس تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت10 $
بیشترین کاربرانهند – برزیل – امریکا
انتظار پرداخت5 تا 7 روز
ارزش نظرسنجی5 سنت الی 1 دلار
تعداد نظرسنجی+ 20
پرداخت بهpayoneer – tango card – skrill – Dwolla 
کشور مورد قبولاکثر کشورها
شروع فعالیت2007
میانگین فعالیت ریفرال4 + 
ارزش فعالیت ریفرالتا 20 %
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1000 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات