انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

وب سایت planetclix از سال 2015 فعالیت خود را آغاز کرده است. پلانت کلیکس بعد از روند بسیاری خوبی که در مدت فعالیت خود سپری کرد در سال 2017 میلادی توانست به جمع سایت های امید بخش و در حال رشد راه پیدا کند. ویژگی های قابل توجهی در این وب سایت دیده میشود.

شما بعد از ثبت نام در پلانت کلیکس 1 دلار به عنوان هدیه عضویت در بالانس خرید خود دریافت میکنید. همچنین یک عضویت رایگان ارانیوم با رول 65% دریافت خواهید کرد که ارزش کلیک های شما را بسیار بالا میبرد. به طور متوسط ​​روزانه بالغ بر 70 تبلیغ برای کلیک کردن در حساب کاربران فعال میشود. میانگین ارزش کل کلیک ها چیزی حدود 20 سنت در روز میباشد که چندین برابر سایت های مشابه است.

ویژگی دیگر پلانت کلیکس ریفرال های اجاره ای ارزان قیمت آن میباشد. شما با 30 سنت میتوانید 5 ریفرال اجاره کنید که در سایت های مشابه این تعداد به مبلغ 1 دلار فروخته میشود. جالب توجه این است که میانگین کلیک های این ریفرال ها نیز بالاتر از سایت های دیگر میباشد. همچنین هزینه تعویض هر ریفرال فقط 0.002 $ میباشد که به مراتب ارزانتر از سایت های رقیب میباشد. گرافیک و طراحی پلانت کلیکس نیز بسیار کاربر پسند توصیف شده است.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت اپیک کلیکس تنظیم شده است.

حداقل برداشت2.5 $
بیشترین کاربرانهند-ایران-تایلند
انتظار پرداختچند ساعت
ارزش کلیک0.02 الی  0.06 $
تعداد تبلیغات+ 70
پرداخت بهSolid Trust Pay, Skrill, PayzaPerfectMoney
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2015
میانگین کلیک ریفرال4+
ارزش کلیک ریفرالDR & RR : 30% UP TO 300%
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه2000$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
86 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات