انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام

AirTM

ایر تی ام Airtm یک پلتفرم پرداخت آنلاین با هدف تسهیل در نقل و انتقالات ارزی است که با استفاده از آن، شما می‌توانید اعتبارات ارزی خود را در سطوح مختلف مدیریت کنید. در این مطلب میتوانید آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm) را بصورت تصویری و گام به گام مشاهده کنید و با روند ارسال پول در حساب ایر تی ام آشنا شوید.
اگر هنوز این حساب را ندارید میتوانید با کمک آموزش افتتاح و وریفای حساب ایر تی ام AirTM یک حساب برای ود باز کنید.
روش های واریز و برداشت AirTM عبارتند از بانک ها و شبکه های پول الکترونیکی (حساب های اینترنتی)، کارت های هدیه، ارز های رمزنگاری شده و همچنین پول نقد میباشد. با استفاده از AirTM، شما می توانید پول خود را در یک مکان ذخیره کنید، سپس با طیف وسیعی از روش های انتقال الکترونیکی مختلف به آن دسترسی پیدا کنید. حتی اگر شما نیاز دارید که پول AirTM خود را به شکل پول محلی واقعی برداشت کنید، می توانید به شبکه شرکت های صندوقدار آموزش دیده در سراسر جهان مراجعه کنید. 
در ادامه با مراحل واریز، برداشت و ارسال پول در حساب ایر تی ام AirTM همراه ما باشید.
در ابتدا مراحل واریز یا Deposit به حساب ایر تی ام را انجام خواهیم داد.
برای واریز یا Deposit پول به حساب ایر تی ام طیف وسیعی از روش های الکترونیکی مختلف وجود دارد، اما برای این آموزش واریز پول از طریق حساب پرفکت مانی را در نظر گرفته ایم و مراحل آن را به شما نشان خواهیم داد.
برای شروع کار وارد حساب ایر تی ام خود بشوید و مانند تصویر زیر بر روی گزینه DEPOSIT TO AIRTM کلیک کنید.

آموزش واریز پول به حساب ایر تی ام AirTM

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از کلیک بر روی گزینه فوق پنجره ای باز خواهد شد که در آن توضیح داده است که واریز پول به حساب ایر تی ام چگونه انجام میشود.
همانطور که میدانید ایر تی ام بصورت یک واسط عمل میکند و در این حالت ایر تی ام شما را با یک همتای فعال و تایید شده برای تکمیل تراکنش شما هماهنگ خواهد کرد. این همتایان بصورت محلی انتخاب میشوند، یعنی اگر شما یک کاربر از کشور آلمان باشید یک همتای آلمانی برای تکمیل تراکنش شما انتخاب میشود. سپس شما از طریق روش پرداختی که در ادامه انتخاب خواهید کرد مبلغ مورد نظر را به شماره حساب همتای خود در آن روش پرداختی که انتخاب کردید واریز خواهید کرد.
( به عنوان مثال مقدار پول مورد نظرتان را از حساب پرفکت مانی خود به حساب پرفکت مانی همتای خود واریز میکنید)
سپس رسید پرداخت را برای همتای خود در AirTM ارسال میکنید و او هم بعد از دریافت پول، تراکنش شما را تایید خواهد کرد.
نقش ایر تی ام این است که همتای شما در هنگامی که میپذیرد این تراکنش را انجام دهد همان مقدار پول از حساب AirTm آن همتا کسر میشود و بعد از اینکه همتای شما تایید کرد که شما پول را به حساب پرفکت مانی او ارسال کردید، ایر تی ام پولی که از حساب ایر تی ام همتای شما کسر کرده بود را به تعادل AirTM شما منتقل میکند.
حال با دانستن اینکه واریز پول چگونه در ایر تی ام انجام میشود برای ادامه بر روی دکمه GOT IT کلیک میکنیم.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در ادامه فرایند واریز پول آغاز میشود و شما با طی کردن 5 مرحله میتوانید تراکنش خود را تکمیل کنید.
در قدم اول که جزییات تراکنش است شما باید در فیلد select a payment method category روش واریز خود را انتخاب کنید. برای واریز پول از طریق حساب های اینترنتی مانند پرفکت مانی، پی یر، اسکریل و دیگر حساب های اینترنتی باید گزینه Electronic Transfer را انتخاب کنید.
سپس از فیلد بعدی که ظاهر خواهد شد یعنی از فیلد select a Electronic Transfer Method باید نوع حسابی که میخواهید با آن پول واریز کنید را انتخاب کنید که در این آموزش ما حساب پرفکت مانی را انتخاب کردیم.
بعد از آن باید در فیلد AMOUNT مقدار پول مورد نظر را وارد کنید. بعد از وارد کردن مقدار دلخواه یک رسید ظاهر خواهد شد که در آن مقدار واریز نهایی به همراه هزینه ها و کارمزد های تراکنش به شما نشان داده میشود.
بعد از آن شما باید در فیلد ایمیل، آدرس ایمیل حساب اینترنتی خود که در select a Electronic Transfer Method انتخاب کردید را وارد کنید.
بعد از تکمیل تمامی فیلد ها بر روی دکمه SUBMIT REQUEST کلیک کنید تا درخواست شما ارسال شود.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در این مرحله از شما خواسته شده برای ارسال پول به همتای خود آماده باشید، در واقع به عنوان مثال باید وارد حساب پرفکت مانی خود بشوید و به بخش ارسال پول بروید.
همچنین هنگامیکه همتای airtm شما، واریز شما را میپذیرد شما مسئول هستید مقدار مورد نظر را خارج از ایر تی ام به حساب آن شخص واریز کنید.
در واقع این واریز همانطور که گفته شد بصورت اتوماتیک در خود ایر تی ام انجام نمیشود و شما باید وارد حساب اینترنتی خود بشوید و مبلغ مورد نظر را به حساب همتای خود که جزییات آن در مرحله بعد نمایش داده خواهد شد واریز کنید.
با علم به این موضوع بر روی دکمه YES کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از آنکه شما بر روی دکمه YES کلیک کنید درخواست واریز شما به شبکه ارسال خواهد شد، سپس بعد از گذشت چند ثانیه یا دقیقه درخواست شما توسط یکی از همتایان ایر تی ام جهت انجام پذیرفته خواهد شد، به همین منظور در این مرحله بر روی دکمه OK کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در مرحله بعد مجددا برای آگاهی، توضیحاتی را به شما گوشزد می کنند.
به عنوان مثال از شما خواسته میشود برای اینکه همتای شما بتواند پولی که از طریق حساب اینترنتی (پرفکت مانی) ارسال میکنید را شناسایی کند در فیلد memo یا توضیحات، یک عبارت منحصر به فرد را بنویسید و آن را در چت که در زیر همین صفحه قرار دارد برای همتای خود ارسال کنید.
همچین تذکر داده شده است که از عبارت (AirTM) استفاده نکنید چون ممکن است دیگران نیز از این عبارت استفاده کنند و شناسایی پرداخت شما با تاخیر انجام شود.
همچنین در این توضیحات زمانی را برای مهلت تکمیل کردن پرداخت مشخص کرده اند که اگر در زمان تعیین شده تراکنش تکمیل نگردد بصورت خودکار درخواست شما لغو خواهد شد.
علاوه بر موارد بالا به شما تذکر داده شده است که از ارسال جزییات انتقال که در بخش Transaction Details قرار دارد به همتای خود پرهیز کنید.
با علم به این موضوع بر روی دکمه آبی رنگ I UNDERSTAND کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از کلیک بر روی دکمه فوق جزییات مورد نیاز جهت انتقال پول به همتای شما در زیر عبارت PEER E-TRANSFER DETAILS نمایش داده میشود.
به عنوان مثال برای انتقال از طریق پرفکت مانی به آدرس ایمیل حساب پرفکت مانی همتای شما نیاز است که در جلوی عبارت Email قابل مشاهده است.
بنابراین برای کپی کردن شماره حساب همتای خود که همان آدرس ایمیل است بر روی دکمه کپی کلیک میکنیم.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

حال برای واریز مقدار پول مورد نظر به حساب همتای خود، وارد بخش ارسال پول در حساب اینترنتی خود (پرفکت مانی) میشویم.
سپس فیلد های لازم را پر میکنیم. ابتدا در فیلد Amount مقدار پول مورد نظر را جهت واریز وارد میکنیم.
توجه داشته باشید که مبلغی که در فیلد Amount وارد میکنید با مبلغی که در فرم درخواست در سایت airtm وارد کردید باید یکسان باشد.
به عنوان مثال ما مبلغ 10.91 دلار را در airtm وارد کرده بودیم بنابراین در پرفکت مانی هم همان مقدار را وارد میکنیم.
در فیلد Email، آدرس ایمیل حساب اینترنتی همتای خود را که در مرحله قبل کپی کردیم وارد میکنیم.
بعد از آن در فیلد Description یک عبارت منحصر به فرد وارد میکنیم، این عبارت میتواند هر چیزی باشد، به عنوان مثال میتواند نام شما یا یک شماره چند رقمی باشد.
بعد از وارد کردن توضیحات و تکمیل کردن فرم، بر روی دکمه Payment preview کلیک میکنم.
نکته: شما میتوانید با خیال راحت این پرداخت را به همتای خود انجام دهید و نگران هیچ موردی نباشید، زیرا همتای شما نیز موظف است معادل آن را به حساب airtm شما منتقل کند.
در واقع در مرحله قبل وقتی یک همتا انجام یک تراکنش را میپذیرد، آن مقدار پول توسط ایر تی ام از حساب airtm آن شخص کسر میشود و نزد ایر تی ام به امانت باقی میماند. بنابراین قبل از اینکه شما پول را برای همتای خود پرداخت کنید ایر تی ام آن را از حساب همتای شما کسر کرده است، اما تا قبل از اینکه همتای شما تایید نکند که شما پول را برای او واریز کردید، airtm مبلغ مورد نظر را به حساب شما واریز نخواهد کرد.
حتی اگر شما پول را واریز کنید و همتای شما به دروغ تایید نکند (که البته هرگز اینطور نخواهد بود) باز هم جای نگرانی وجود ندارد زیرا اولا قبل از آن پول از حساب همتای شما کسر شده است و دوما در این حالت تراکنش شما به بخش میانجیگری خواهد رفت و از هر دو طرف برای اثبات حرفشان درخواست سند و مدرک میشود و اثبات آن برای شما با ارسال جزییات تراکنش موجود در حساب پرفکت مانی یا هر حساب اینترنتی دیگر به راحتی قابل انجام است.
البته همانطور که در ابتدا گفته شد، تمامی همتایانی که وظیفه انجام و تکمیل تراکنش ها را به عهده دارند همگی فعال و تایید شده هستند.
پس با خیال راحت پول را به همتای خود واریز کنید و ادامه مراحل را انجام دهید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در ادامه برای تکمیل ارسال پول بر روی دکمه Send money و سپس بر روی دکمه Return کلیک کنید تا انتقال پول به همتای شما تکمیل گردد.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در اقدام بعدی میتوانید برای اطمینان بخشیدن به همتای خود، جزییات تراکنش موجود در حساب اینترنتی را کپی کنید و به همراه عبارت منحصر به فردی که در بخش قبل وارد کردید را در مرحله بعدی در قسمت چت برای همتای خود ارسال کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از ارسال پول به حساب همتای خود، به سایت airtm برگردید و بر روی دکمه E-TRANSFER SEND کلیک کنید.
با کلیک بر روی این گزینه شما تایید میکنید که مبلغ مورد نظر را خارج از ایر تی ام به حساب اینترنتی همتای خود واریز کردید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در پنجره بعدی برای اطمینان از ارسال پول از شما سوال شده است آیا انتقال شما تکمیل شده است یا خیر.
در صورتیکه از انتقال پول به حساب همتای خود مطمئن هستید این مرحله را انجام دهید، زیرا در برخی از روش های پرداخت مانند پرداخت از طریق بانک ممکن است این فرایند 2 روز زمان ببرد و یا اینکه شما پرداخت را انجام داده باشید ولی به دلیل مشکل دار بودن حساب شما این پرداخت در حالت تعلیق درآمده باشد. بنابراین در صورتیکه از انتقال وجه به حساب همتای خود مطمئن هستید، جزییات تراکنش خود را در فیلدی که در این پنجره قرار دارد کپی کنید و مجدد بر روی دکمه E-TRANSFER SENT کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

سپس به انتهای همان صفحه بروید و در بخش چت، جزییات تراکنش را به همراه عبارت منحصر به فردی که در حین واریز پول در قسمت توضیحات وارد کردید را برای همتای خود ارسال کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از انجام اقدامات گفته شده و ارسال نکات مورد نیاز در چت، بین چند ثانیه تا چند دقیقه زمان خواهد برد که تراکنش شما به مرحله آخر یعنی مرحله DEPOSIT COMPLETE برسد. در این مرحله پیام تکمیل شدن تراکنش به شما نشان داده خواهد شد و حساب ایر تی ام شما با کسر کارمزد شبکه AirTM با مبلغ مورد نظر شارژ خواهد شد.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

خب، دوستان آموزش واریز پول به حساب ایر تی ام تمام شد، مراحل واریز پول با روش ها و حساب های دیگر نیز به همین ترتیب میباشد.
حالا در ادامه با آموزش برداشت پول از حساب AirTM همراه ما باشید.

آموزش برداشت پول از حساب ایر تی ام AirTM

شما میتوانید پولی که در حساب AirTM خود دارید را از طریق روش های مختلفی برداشت کنید.
زمانی که نیاز دارید پول خود را برداشت کنید، می‌توانید وارد حساب کاربری خود بشوید و بر روی دکمه WITHDRAW FROM AIRTM کلیک کنید، سپس مقدار پولی که می‌خواهید برداشت کنید را وارد کنید، و بعد روش انتقال الکترونیکی را که می‌خواهید از آن استفاده کنید را انتخاب کنید. شما می‌توانید پول خود را به بانک‌های عادی،کیف پول های ارزهای رمزنگاری شده، حساب های اینترنتی یا حتی کارت‌های هدیه به دست آورید. زمانی که نیاز به برداشت پول از حساب AirTM داشته باشید، AirTM یک‌ بار دیگر با یک همتای محلی تراکنش شما را تایید و تکمیل خواهد کرد.
نتیجه نهایی این است که شما می‌توانید در هر جایی در دنیا و به راحتی، پرداخت‌ها را ارسال و دریافت کنید. AirTM به دنبال سریع‌ترین، ارزان‌ترین و راحت‌ترین راه برای مدیریت دلار بدون اتکا به بانک‌های سنتی است. همه اینها ممکن است برای کسانی که در بخش‌های خوبی از جهان زندگی می‌کنند غیر ضروری به نظر برسد، مانند کشورهای دارای زیرساخت بانکی خوب. به همین دلیل است که AirTM برای مخاطبان آمریکای‌ لاتین تعریف شده است، همچنین مشتریان اصلی این شرکت از مکزیک، ونزویلا و آرژانتین می‌آیند و البته از کشورهایی که همه آنها در سال‌ های اخیر با کاهش ارزش پول مواجه بوده‌ اند. حتی اگر در بخشی از جهان با زیر ساخت بانکی خوب زندگی کنید می‌توانید از AirTM برای مدیریت ارزهای بین المللی خود استفاده کنید.

بنابراین برای برداشت پول خود بر روی دکمه WITHDRAW FROM AIRTM کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

سپس در پنجره باز شده بر روی دکمه GOT IT کلیک کنید.
در صورتیکه میخواهید این پنجره توضیحات در درخواست های بعدی نمایش داده نشود گزینه Dont show this again را انتخاب کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

سپس در مرحله بعد جزییات برداشت خود را مشخص کنید.
در فیلد اول شما میتوانید روش پرداخت را انتخاب کنید. در صورتیکه حساب ایر تی ام خود را وریفای کرده باشید گزینه های بیشتری برای انتخاب فعال خواهند بود. شما میتوانید برداشت پول به حساب بانکی، برداشت به شکل ارزهای دیجیتال، برداشت به شکل کارت های هدیه و همچنین برداشت به حساب های اینترنتی را انتخاب کنید.
در این آموزش ما با انتخاب گزینه Electronic Transfer برداشت به حساب های اینترنتی را انتخاب میکنیم و از فیلد بعدی نوع حساب که حساب اسکریل میباشد را انتخاب کردیم. سپس در فیلد AMOUNT مبلغ مورد نظر را انتخاب میکنیم و در آخرین فیلد شماره حساب اسکریل خود را که همان آدرس ایمیل اسکریل میباشد را وارد میکنیم.
(نکته: در صورتیکه میخواهید برداشت به حساب پرفکت مانی شما انجام شود توجه داشته باشید که بعد از انتخاب حساب پرفکت مانی باید در این فیلد Email آدرس ایمیل پرفکت مانی خود را وارد کنید. زیرا همانطور که میدانید در سایت پرفکت مانی علاوه بر شماره حساب دلاری که با حرف U شروع میشود، انتقال از طریق ایمیل نیز میسر است)
بعد از مشخص کردن جزییات پرداخت و تکمیل فرم، بر روی دکمه SUBMIT REQUEST کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از کلیک بر روی دکمه فوق در پنجره بعدی برای تایید درخواست برداشت خود، بر روی دکمه YES کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

با کلیک بر روی دکمه YES درخواست شما به شبکه AirTM ارسال خواهد شد و ایر تی ام مبلغ مورد نظر را با کسر کارمزد ها از حساب شما برداشت میکند و نزد خود نگه میدارد. حال در این مرحله شما برای ادامه بر روی دکمه OK کلیک کنید تا درخواست شما توسط یک همتای فعال و تایید شده پذیرفته و تکمیل شود.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در مرحله بعدی درخواست شما پردازش میشود و همتایی که درخواست شما را برای انجام پذیرفته است به شما نشان داده خواهد شد.
به عنوان مثال برای درخواست برداشت ما در این آموزش آقای WILMER به عنوان همتا انتخاب شده است.
همچنین در این مرحله از شما خواسته شده منتظر بمانید تا همتای شما مبلغ مورد نظر را به حساب اینترنتی شما واریز کند.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در این مرحله شما باید وارد حساب اینترنتی خود بشوید و حساب خود را بررسی کنید.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید در حساب اسکریلی که ما در این آموزش از آن استفاده کردیم، یک تراکنش از طریق آقای Wilmer tovar به ارزش 5 دلار و 43 سنت برای ما واریز شده است.
(نکته: توجه داشته باشید که کارمزد تراکنش ها همیشه با فردی است که درخواست را ارسال میکند، بنابراین درخواست برداشت 6 دلاری ما با کسر 57 سنت کارمزد انتقال در اسکریل به حساب ما واریز گردید)

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از چک کردن حساب اینترنتی خود و اطمینان از واریز شدن مبلغ مورد نظر به حساب ایر تی ام خود بر میگردیم و برای تایید کردن واریز پول توسط همتا (WILMER) بر روی دکمه E-TRANSFER RESEIVED کلیک میکنیم.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

در پنجره که باز خواهد شد AirTM از شما سوال میکند که آیا مقدار مبلغی که دریافت کردید صحیح بوده است یا خیر.
همانطور که که در تصویر زیر مشاهده میکنید از ما پرسیده شده آیا 6 دلار را دریافت کردید؟ همانطور هم که در تصاویر قبلی مشاهده کردید ما مبلغ 5.43 $ دریافت کردیم. این بدان معنی نیست که همتای ما آقای Wilmer مقدار صحیح را واریز نکرده است بلکه همانطور که گفته شده کارمزد ها بر عهده درخواست کننده میباشد و حداقل کارمزد شبکه اسکریل GBP 0.43 معادل 0.57 USD میباشد که از مبلغ 6 دلار توسط اسکریل کسر گردیده است.
بنابراین آقای Wlimer مبلغ صحیح را برای ما واریز کرده اند.
پس ما با علم به این موضوع بر روی دکمه YES کلیک میکنیم و با انجام این عمل تایید میکنیم مبلغ صحیح را دریافت کرده ایم.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از کلیک بر روی دکمه فوق مراحل برداشت شما تکمیل خواهد شد.
همچنین در صورتیکه از عملکرد و سرعت عمل همتای خود رضایت کامل داشتید میتوانید با انتخاب 5 ستاره به او رای بدهید. 

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

خب، دوستان آموزش برداشت پول از حساب ایر تی ام تمام شد، مراحل برداشت پول با روش ها و حساب های دیگر نیز به همین ترتیب میباشد.
حالا در ادامه با آموزش انتقال یا ارسال پول در حساب AirTM همراه ما باشید.

آموزش انتقال یا ارسال پول در حساب ایر تی ام AirTM

علاوه بر امکان واریز و برداشت پول از طریق طیف وسیعی از روش های پرداخت کاربران ایر تی ام AirTM میتوانند مانند دیگر حساب های اینترنتی وجوه موجود در حساب ایر تی ام خود را به حساب سایر کاربران AirTM نیز ارسال کنند.
در انتقال یا ارسال پول، بر خلاف واریز یا برداشت، تراکنش به عملیات خارج از شبکه airtm متکی نمیباشد و تراکنش ها بصورت اتوماتیک داخل خود شبکه ایر تی ام انجام میپذیرد.
پس برای انتقال پول به سایر کاربران وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی گزینه SEND کلیک کنید.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

بعد از کلیک بر روی گزینه SEND و در مرحله بعدی، فرم ارسال را با جزییات مورد نظر تکمیل کنید.
در فیلد I WANT TO SENT مقدار پول مورد نظر وارد کنید و از فیلد روبروی آن نوع ارز را انتخاب کنید.
(در حال حاضر در ایر تی ام فقط ارز دلار برای تبادل وجود دارد)
بعد از آن در فیلد TO THIS EMAIL ADDRESS آدرس ایمیل کاربر مورد نظر را وارد.
(در AirTM نیز مانند اکثر حساب های اینترنتی از ایمیل به عنوان شماره حساب استفاده میشود)
در فیلد FOR شما میتوانید دلیل ارسال پول به کاربر دیگر را وارد کنید. البته پر کردن این فیلد اختیاری است.
در نهایت برای ارسال و انتقال پول بر روی دکمه SEND MONEY کلیک بکنید تا ارسال صورت پذیرد.

آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (airtm)

کاربران گرامی سایت کلیکسوری آموزش واریز، برداشت و انتقال پول در حساب ایر تی ام (AirTM) بطور کامل و جامع در اختیار شما عزیزان قرار گرفت.
امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شود.
مدیریت سایت کلیکسوری

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات