انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر

آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر

Neteller

نتلر Neteller برای بیش از یک دهه، به شرکت‌ها و افراد با روشی سریع، ساده و مطمئن برای انتقال پول به صورت آنلاین کمک کرده‌ است. نتلر به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های انتقال پول مستقل در جهان، سالانه میلیاردها دلار را پردازش میکند، در این مطلب میتوانید آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر Neteller را بصورت تصویری و گام به گام مشاهده کنید و به کمک آن یک حساب نتلر Neteller برای خود افتتاح و تایید نمایید.
افتتاح و وریفای حساب نتلر درست مانند آموزش افتتاح و وریفای حساب اسکریل میباشد و بطور کل نتلر و اسکریل در بسیار از جهات مشابه هم هستند.
برای افتتاح حساب نتلر قبل از انجام هر کاری یک vpn یا فیلتر شکن تهیه نمایید. توجه داشته باشید که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران هستند نمیتوانند در این سایت حساب افتتاح کنند و بطور کل امکان دسترسی به سایت و استفاده از آن از طریق آی پی ایران امکانپذیر نیست. به همین منظور شما برای افتتاح حساب در سایت neteller باید با آی پی کشوری به غیر از ایران وارد سایت اسکریل شوید.
با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید برای تهیه یک vpn اقدام کنید و یا از طریق این لینک از پکیج تغییر آی پی سایت کلیکسوری استفاده کنید.
اما چند نکته مهم درباره استفاده از vpn ها به منظور افتتاح حساب های اینترنتی باید رعایت شود. وی پی ان ها از سرورهای کشورهای مختلفی برای تغییر آی پی استفاده میکنند نکته مهمی که اینجا باید رعایت شود این است که برای افتتاح حساب نتلر بهتر است از سرور و آی پی کشورهای امریکا، کانادا و انگلیس استفاده نشود.
توجه داشته باشید که بعد از افتتاح حساب نتلر به دلیل مسایل امنیتی برای ورود به سایت neteller و استفاده از آن باید از IP همان کشوری استفاده شود که با آن ثبت نام را انجام داده اید. در ادامه با مراحل افتتاح حساب نتلر و وریفای کردن آن همراه ما باشید.
در ابتدا وی پی انی را که تهیه کردید باز کنید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و وی پی ان را فعال کنید. بهتر است از آی پی کشورهایی مانند ایتالیا یا آلمان برای ثبت نام در نتلر استفاده کنید. بعد از اینکه وی پی ان فعال شد برای اطمینان از تغییر آی پی به سایت زیر مراجعه کنید و اطلاعاتی را که در تصویر زیر مشخص شده است یادداشت کنید. این اطلاعات در حین افتتاح حساب مورد استفاده قرار میگیرد.

لینک سایت مشاهده اطلاعات آی پی آموزش افتتاح حساب نتلر

وقتی سایت اطلاعات آی پی را باز کردید اگر آی پی تغییر کرده باشد همان گونه که در تصویر بالا مشاهده میکنید بر روی نقشه شهری که آی پی شما در آن قرار دارد را نشان میدهد. در این حالت نقشه را زوم کنید تا نام خیابان های اطراف بالن سفید رنگ مشخص شود و بعد نام یک خیابان را بصورت تصادفی یادداشت کنید و بعد اطلاعات مربوط به آی پی را که در پایین صفحه مشخص شده یادداشت کنید.
بعد از آنکه از تغییر آی پی خود اطمینان حاصل کردید برای افتتاح حساب بر روی لینک اصلی سایت نتلر کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت منتقل بشوید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب خود را با موفقیت افتتاح و وریفای کنید.

لینک اصلی سایت نتلر

بعد از اینکه بر روی دکمه بالا کلیک کردید به صفحه اصلی سایت نتلر منتقل خواهید شد. حال مطابق با تصویر زیر بر روی دکمه Join for Free کلیک کنید.

آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر

در مرحله بعد، در فرم ثبت نام و در فیلد EMAIL یک ایمیل معتبر وارد کنید (لینک فعالسازی حساب به این ایمیل ارسال میشود) در فیلد Password نیز یک رمز عبور قوی که ترکیبی از اعداد و حروف باشید را به طول حداقل 8 کاراکتر وارد کنید. (یکی از حروف باید بزرگ باشد) و آن را در فیلد مقابل تکرار کنید.
در فیلد Account currency باید یک واحد ارزی را انتخاب کنید. (دلار امریکا USD میتواند گزینه مناسبتری باشد) توجه داشته باشید که این گزینه بعد از ثبت نام قابل تغییر نمیباشد.

آموزش افتتاح و تایید حساب نتلر

در ادامه فرم ثبت نام همانطور که در تصویر زیر قابل مشاهده است شما باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.
در فیلد First Name نام و در فیلد Last نام خانوادگی خود را مطابق با پاسپورت خود و به انگلیسی وارد کنید.
سپس در فیلد Date of Birth تاریخ تولدتان را مطابق با تاریخ پاسپورت خود وارد کنید. DD برای روز MM برای ماه و YYYY برای سال میباشد. توجه داشته باشید که اعداد روز و ماه تک رقمی را باید همراه با صفر (09/01/1980) قرار دهید. بعد از تکمیل این مرحله دکمه NEXT را بزنید.
در فیلد Gender اگر مذکر هستید Male و اگر مونث هستید Female رو انتخاب کنید.
سپس فیلدهای مربوط به آدرس را نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی آی پی خود پر کنید، در فیلد Address فقط نام خیابان و پلاک کفایت میکند.
در نهایت بعد از تکمیل فرم بر روی دکمه Open Account کلیک کنید.

آموزش افتتاح و تایید حساب نتلر

اگر آدرس و اطلاعاتی که در مرحله قبل وارد کردید، بخصوص در بخش آدرس، با آی پی شما تطابق نداشته باشد ممکن است شما پیامی که در تصویر زیر مشاهده میکنید را دریافت کنید.  در واقع در این حالت حساب نتلر از همان ابتدا به اطلاعات و مشخصات شما مشکوک شده است و اکر از قبل فرد دیگری با آن آی پی در نتلر حساب ایجاد کرده باشد، نتلر به شما هشدار "حساب تکراری" را میدهد و احتمال غیر فعال شدن حساب یا حساب ها وجود دارد.
در این شرایط بهتر است با زدن دکمه ضربدر این پنجره را ببندید و مجدد با تغییر آی پی و آدرس از ابتدا مراحل را انجام دهید.
با این حال اگر در دفعات بعدی نیز این پیام را دریافت کردید بر روی دکمه Continue sign up کلیک کنید که در این حالت شما برای استفاده از حساب باید از همان ابتدا حساب را وریفای نمایید.

روش وریفای حساب نتلر

در صورتیکه شما هشدار Duplicate Account را دریافت نکنید میتوانید با محدودیت هایی که وجود دارد از حسابتان استفاده کنید اما به دلیل حساسیت هایی که همه حساب های اینترنتی دارند بهتر است قبل از کار با حساب، آن را وریفای نمایید تا ریسک مسدود شدن حساب و بلوکه شدن موجودی و اعتبارات حسابتان نزدیک به صفر شود.
به هر حال بعد از تکمیل فرم و ایجاد حساب شما پیام زیر را دریافت خواهید کرد که حاوی یک secure ID یا همان شناسه امن میباشد.
این شناسه را در یک جای امن ذخیره کنید. از این شناسه به منظور تکمیل تراکنش های تجاری نتلر استفاده خواهد شد.

آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر

برای ادامه ایمیلی را که از طرف سایت نتلر به ایمیلتان ارسال شده است را باز کنید و بر روی گزینه آبی رنگ Sign in کلیک کنید.

آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر

بعد از آن در فرم ورود ایمیل و رمز ورود به حساب خود را وارد کنید و با کلیک بر روی دکمه Sign in وارد حساب کاربری خود بشوید.
توجه داشته باشید که در اینجا شناسه حساب (Account ID) از شناسه امن (Secure ID) متمایز است.
شناسه حساب را میتوانید بعد از ورود به حساب کاربری خود مشاهده کنید، پس در این مرحله با ایمیل و رمز وارد حساب شوید.

آموزش وریفای کردن حساب نتلر

تا به این مرحله شما توانسته اید یک حساب نتلر Neteller را بطور کامل و صحیح افتتاح کنید. اما همانطور که میدانید حساب های اینترنتی وریفای نشده دارای محدودیت های زیادی هستند به عنوان مثال وقتی شما در معرض حجم معینی از معاملات قرار بگیرید امکان برداشت یا خرید کردن توسط حسابتان مسدود خواهد شد و از شما درخواست ارائه مدارک هویتی و مکانی خواهد شد. ,و یا اگر درخواست برداشت یا انتقال شما از حد مجاز بیشتر باشد، ممکن است درخواست شما را رد کنند و در عوض شما را مجبور به ارسال اسناد برای تأیید هویت و آدرس خود کنند.
به همین منظور برای وریفای حساب نتلر خود و رهایی از محدودیت ها، در صفحه کاربری خود از باکس سمت چپ گزینه Unverified را بزنید.
همچنین در این بخش شما میتوانید شناسه حساب یا همان Account ID خود را هم مشاهده کنید.
(در نتلر شماره حساب شما جهت نقل و انتقالات Account ID شما میباشد)

آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر

در بخش وریفای همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید تمامی مراحل مشابه با مراحل وریفای در اسکریل میباشد.
اولین اقدام در وریفای حساب نتلر واریز سپرده در این حساب میباشد.
در صورتیکه در حساب خود اعتبار ندارید بر روی دکمه GO TO DEPOSIT کلیک کنید و از روش های واریز موجود مانند کارت های اعتباری، حساب اسکریل، حساب های بانکی و دیگر روش های موجود مبلغ مورد نظر را به حساب تان واریز کنید. همچنین میتوانید از افراد و سایت های دیگری که دارای حساب نتلر هستند اعتبار فوق را خریداری کنید تا به حساب شما منتقل کنند.

وریفای حساب نتلر

در این آموزش ما واریز سپرده از طرق اسکریل را انجام میدهیم.
بعد از کلیک بر روی دکمه GO TO DEPOSIT در صفحه بعد و از روش های واریز موجود گزینه اسکریل را انتخاب میکنیم.

آموزش تایید حساب نتلر

در مرحله بعد و در تنها فیلد موجود، مقدار پولی که میخواهیم واریز کنیم را مشخص میکنیم و بر روی دکمه Continue کلیک میکنیم.
همچنین در این بخش کارمزد تراکنش نیز قابل مشاهده است.

آموزش تایید حساب نتلر

در مرحله بعد شما به سایت اسکریل منتقل میشوید و باید با وارد کردن ایمیل و رمز ورود حساب اسکریل خود برای تایید انتقال آماده شوید.

آموزش تایید حساب نتلر

سپس بعد از ورود به حساب اسکریل خود موجودی شما نمایش داده خواهد شد و در صورت کافی بودن موجودی بر روی دکمه PAY NOW کلیک کنید.
با کلیک بر روی این دکمه انتقال انجام خواهد شد و در صفحه بعدی که در سمت راست تصویر زیر مشاهده میکنید پیام موفقیت آمیز بودن واریز مقدار پول مورد نظر را به حساب نتلر دریافت میکنید. در این مرحله بر روی Continue کلیک کنید و ادامه مراحل وریفای را پیش ببرید.

آموزش تایید حساب نتلر

بعد از سپرده گذاری و واریز پول به حساب خود، مجدد به بخش وریفای حساب برگردید.
در این مرحله و در قدم دوم شما مانند تصویر زیر صفحه وریفای از طریق اکانت فیس بوک را مشاهده میکنید. در صورتیکه شما اکانت فیس بوک خود را به حساب نتلر خود متصل بکنید، این اقدام مقداری وریفای حساب شما را تسهیل میبخشد، اما از آنجاییکه اطلاعات ثبت شده مکانی در اکانت فیس بوک شما ممکن است با کشور ایران مرتبط باشد بهتر است با کلیک بر روی گزینه NO THANKS از انجام این مرحله صرف نظر کنید.
ضمن اینکه بطور کل انجام این مرحله اختیاری میباشد. پس با کلیک بر روی گزینه ذکر شده به مرحله بعد میرویم.

مدارک مورد نیاز جهت وریفای نتلر

در قدم سوم همانطور که در تصور زیر مشاهده میکنید 3 گزینه برای تایید هویت شما پیش رویتان قرار دارد.
گزینه اول که سریعترین راه برای تایید هویت میباشد، ارسال مدارک از طریق یک اپلیکیشن میباشد. به گفته مدیران نتلر تایید هویت از این طریق بسیار سریع خواهد بود. در این گزینه شما باید اپلیکیشن مورد نظر را از طریق لینک های موجود بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و از طریق آن از خود به همراه مدارک هویتی تان عکس سلفی گرفته و برای اسکریل آپلود نمایید.
گزینه دوم نیز یکی دیگر از روش های سریع برای تایید هویت میباشد. برای استفاده از روش دوم، سیستم شما باید به یک "وب کم" مجهز باشد. در این حالت و بعد از کلیک بر روی این گزینه وب کم شما بطور خودکار روشن خواهد شد و شما باید مجوز دسترسی نتلر به وب کم خود را در مرورگر تایید کنید و سپس از خود و مدرک تان از طریق وب کم عکس بگیرید و آن را آپلود نمایید. مدت زمان انتظار برای بررسی و تایید مدارک در این روش نیز کمتر از 24 ساعت میباشد.
اما در این آموزش ما گزینه سوم را که بصورت معمول در اکثر سایت ها برای تایید هویت در دسترس است را انتخاب میکنیم. البته انتخاب هر یک از گرینه ها بستگی به شما و شرایط مدارکتان دارد. با این حال بر روی گزینه سوم که آپلود تصویر و فایل مدارک است کلیک میکنیم و ادامه وریفای کردن حساب نتلر را پیش میبریم.

مدارک مورد نیاز جهت وریفای حساب نتلر

در مرحله بعدی شما باید انتخاب کنید که چه مدرکی را جهت تایید هویت میخواهید ارائه دهید.
تنها مدرک قابل استفاده برای ایرانیان "پاسپورت" میباشد. بنابراین برای رفتن به مرحله بعد گزینه Passport را انتخاب میکنیم.

نحوه وریفای حساب نتلر

در مرحله بعد با کلیک بر روی دکمه Choose file از سیستم خود فایل پاسپورت خود را انتخاب کنید و برای ارسال آن دکمه Confirm را بزنید.

نحوه وریفای حساب نتلر

سپس در اقدام بعد شما باید تصویر پاسپورت در کنار صورت خود را انتخاب کنید و برای ارسال آن بر روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.

نحوه وریفای حساب نتلر

بعد از آپلود و ارسال مدارک، چند روز زمان احتیاج است تا مدارک شما توسط کارشناسان نتلر بررسی و تایید شود که نتیجه آن از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید. بنابراین برای ادامه و تکمیل مراحل وریفای بر روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.

آموزش وریفای نتلر

در قدم بعدی از شما درخواست شده است آدرس خود را از طریق گزینه های موجود تایید نمایید. در این بخش 2 روش برای تایید آدرس وجود دارد، روش اول تایید آدرس از طریق Geolocation میباشد. خدمات تایید آدرس از این روش فقط برای کشورهای منتخب در دسترس است.
در صورتیکه از آی پی استاتیک برای تغییر آی پی استفاده کرده اید میتوانید از این گزینه برای تایید آدرستان استفاده کنید که به سرعت تایید خواهد شد. اما اگر کشوری که با آی پی آن ثبت نام کردید پشتیبانی نمیشود، شما میتوانید از طریق گزینه دوم یک سند تأیید آدرس را آپلود کنید.
برای این کار گزینه Upload Address Document را انتخاب کنید و از سیستم خود فایل مدرک آدرس خود را آپلود نمایید. بررسی مدارک از طریق این روش نیز به چند روز زمان احتیاج دارد و نتیجه آن از طریق ایمیل به اطلاعتان خواهد رسید.

آموزش وریفای نتلر

در پنجره بعدی شما باید نوع مدرک که میخواهید جهت تایید آدرس ارائه دهید را انتخاب کنید، بنابراین از فیلد کشویی موجود نوع مدرک مورد نظرتان را انتخاب و بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

آموزش وریفای نتلر

سپس در اقدام بعد شما باید فایل و مدرک مورد نظر را از سیستم خود انتخاب کنید و برای ارسال آن بر روی دکمه CONTINUE کلیک کنید.

آموزش وریفای نتلر

بعد از مشاهده تصویر زیر شما مدرک تایید آدرستان را نیز برای بررسی به نتلر ارسال کرده اید.
در این مرحله برای تکمیل شدن فرآیند Continue را بزنید.

آموزش وریفای نتلر

بعد از انجام اقدامات و ارسال مدارک لازم، خلاصه درخواست وریفای حساب خود را در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد و همانطور که گفته شد نتیجه بررسی مدارک به ایمیلتان ارسال خواهد شد. در پایان بر روی دکمه GO TO DASHBOARD کلیک کنید و از حساب خود خارج شوید.

آموزش وریفای نتلر

در پایان اگر شما همه مراحل را به درستی انجام داده باشید و همه چیز به درستی با هم مطابقت داشته باشد، بعد از گذشت چند روز پیام وریفای شدن حساب نتلر خود را از طرف سایت Neteller در ایمیل خود مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد.

آموزش وریفای نتلر

آموزش افتتاح و وریفای حساب نتلر (Neteller) به پایان رسید.
توجه داشته باشید که برای موفقیت آمیز بودن افتتاح و وریفای حساب نتلر باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید و مدارک و تصاویر ارسالی شما از کیفیت و شرایط لازم برخوردار باشد. با این حال اگر نتوانستید به درستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را از طریق این لینک به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.
امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.
مدیر سایت کلیکسوری

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات