انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی سایت کلیکی دیکس ند، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

سایت دیکس ند dixned یکی دیگر از سایت های کلیکی میباشد از سال 2016 فعلیت خود را آغاز کرده است، سایت dixned از ماه جولای 2018 سیر صعودی به خود گرفته و در حال پیشرفت میباشد. استفاده از لایسنس قانونی اسکریپت EvolutionScript، قالب اختصاصی و هاست مناسب نشان میدهد که ادمین “سایت دیکس ند” قصد توسعه و پیشرفت سایت خود را دارد.

همانطور که در مقاله آموزش شناسایی سایت های اسکم مطالعه کردیم، بسیاری از سایت های اسکم از اسکریپت نال شده (کرک شده) و هاست ارزان یا رایگان استفاده میکنند، در واقع چون قصد کلاهبرداری دارند بنابراین برای راه اندازی یک سایت کلیکی هزینه چندانی نمیکنند.

در بررسی از پلن سایت دیکس ند با مورد نا معقولی مواجه نشدیم، البته در بخش ارزش کلیک ریفرال ها، تعیین کمیسیون به صورت درصدی مشخص شده است که در تمامی عضویت ها بصورت ثابت برای دایرکت ریفرال و رنت ریفرال، 100 % از ارزش کلیک تعیین شده است. این نوع تعیین کمیسیون که در برخی ار سایت ها مشاهده میشود همیشه ابهاماتی را برای کاربر به همراه دارد که آیا این 100% شامل ارزش کل کلیک هایی است که زیر مجموعه انجام میدهد یا فقط مربوط به کلیک های یک نوع تبلیغ خاص مثلا تبلیغات استاندارد میباشد! محدودیت های عضویت رایگان این سایت در بخش زیر مجموعه گیری، برای دایرکت ریفرال 30 و برای رنت ریفرال 100 میباشد.
بازه اجاره ریفرال 10 روز و بازه برداشت درآمد نیز هر 15 روز تعیین شده است.

در حال حاضر نیز تنها راه کسب درآمد از سایت dixned بخش مشاهده تبلیغات میباشد و هنوز ادمین سایت روش های دیگر مانند آفر ها را به سایت خود اضافه نکرده است. برای بررسی های بیشتر و مشاهده معایب و مزایای دیگر سایت دیکس ند در آن ثبت نام کنید و به بخش آپگرید سایت مراجعه کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت دیکس ند تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت3.5 $
بیشترین کاربرانایران – هند – صربستان
انتظار پرداخت24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک70% تا 1600% $
تعداد تبلیغات+ 15
پرداخت به Perfect Money – Payeer
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2016
میانگین کلیک ریفرال2 +
ارزش کلیک ریفرال% 100
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانهنا مشخص
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات