انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN


Scam Sites

سایت های اسکم و متقلب

هرگز با چشم بسته قدم از قدم برندارید...!
در زیر لیست بلند بالایی از سایت های اسکم و کلاهبردار وجود دارد زیرا تقریبا 99 درصد سایت های کسب درآمد اسکم هستند و به دلیل گستردگی فضای اینترنت و صد البته اشتیاق کاربران به عضویت در سایت های کسب درآمد آنلاین روزانه صده ها سایت کلاهبردار بوجود می آیند که به هر طریقی کاربرانی را جذب سایت خود بکنند. کلاه بزرگی که این نوع سایت ها بر سر کاربران خود میگذارند دزدیدن سرمایه و وقت گران بهای آنان میباشد.

روش های شناسایی سایت های اسکم

 

 


به بررسی اعتبار یک سایت نیاز داری؟ الان شروع کن!

درخواست بررسی

لیست سایت های اسکم و کلاهبردار

در هنگام بررسی سایت های اسکم و کلاهبردار به پسوند نام سایت ها نیز دقت داشته باشید چرا که گاها سایت های اسکمی وجود دارند که هم نام سایت های معتبر هستند اما پسوندشان متفاوت است. بطور مثال سایت neobux.com سایت معتبری میباشد اما سایت همنام neobux.lt اسکم میباشد. این مورد ممکن است باعث اشتباه برخی از کاربران گردد. برای دانستن وضعیت سایت ها نام سایت مورد نظر خود را به انگلیسی در کادر جستجوی جدول زیر وارد کنید. 

وضعیت "اسکم": در این حالت ادمین سایت هیچگونه پرداختی به کاربرانش ندارد و معمولا درخواست های برداشت درآمد کاربران در حالت انتظار باقی میمانند.

وضعیت "مشکوک": در این وضعیت ادمین سایت به برخی از کاربران پرداختی دارد و به برخی ندارد، به ندرت تیکت ها را پاسخ میدهد و مرتب قوانین سایت را تغییر میدهد.

وضعیت "پونزی": اکثر این سایت ها از پلن پونزی و ماتریکسی برای پرداخت سود به کاربرانشان استفاده میکنند و سود ها عملا از سرمایه های کاربران جدید تامین میشود.

وضعیت "بسته شد": آینده سه وضعیت بالا به این وضعیت ختم میشود و ادمین سایت در نهایت بعد از اینکه کلاهبرداری خود را از کاربرانش تکمیل کرد سایت را کلا منحل میکند.

توصیه بسیار مهم:
کاربران گرامی توصیه میکنیم به هیچ عنوان در سایت هایی که در جدول زیر قرار دارند فعالیت یا سرمایه گذاری نکنید همچنین توجه داشته باشید که تفاوتی بین وضعیت های اعلام شده در جدول وجود ندارد و ماهیت و هدف همه آنها در نهایت کلاهبرداری و سودجویی از کاربران میباشد. از این رو دسته بندی وضعیت ها صرفا به دلیل آگاهی از نوع رفتار سایت ها انجام شده است، به عنوان مثال اگر شما در یک سایت هایپ با سوددهی بالا سرمایه گذاری کرده اید و آن سایت احیانا به شما سود پرداخت میکند این موضوع نمیتواند اعتبار آن سایت را تایید کند چراکه مطمئن باشید به ازای آن سودی که به شما پرداخت شده است سوددهی به چند کاربر قدیمی تر متوقف شده و سرمایه آن کاربران به عنوان سود به شما و کاربران جدید به منظور فریب و ترغیب برای سرمایه گذاری بیشتر پرداخت میشود. بنابراین وضعیت این نوع سایت ها در جدول به عنوان یک سایت پونزی اعلام میشود که شما بدانید اگر سودی پرداخت میشود به روش طرح پونزی صورت گرفته است. برای تکرار و وضوح و برای گرفتار نشدن در دام کلاهبرداران اینترنتی توصیه میکنیم در سایت های موجود در جدول فعالیت و سرمایه گذاری نکنید.
هشدار مهم در مورد Trustpilot!
برای اعتماد به یک وب سایت هرگز به امتیاز بازخوردها و رتبه بندی ستاره اعتماد نکنید. اگر مدیران وبسایت ها حساب کاربری تجاری در Trustpilot داشته باشند ، به راحتی می توانند نظرات منفی را پرچم گذاری کنند و وقتی یک نظر چند بار پرچم گذاری شود بصورت خودکار حذف خواهد شد، آنها همچنین می توانند لینک های دعوت برای ارسال بازخورد داشته باشند تا کاربران خود را از طریق وب سایت های خود به Trustpilot جهت ارسال نظرات مثبت اجباری هدایت کنند. این لینک های دعوت در Trustpilot با عبارت invited نمایش داده میشود. علاوه بر این صاحبان همان وبسایت ها میتوانند با ایجاد حساب های فیک و تقلبی نظرات و بازخورد های مثبت غیر واقعی ثبت کنند.
بنابراین ، توجه داشته باشید که بررسی ها و امتیازات در آنجا به هیچ عنوان نمی تواند به عنوان معیار ارزیابی تلقی شود.

جدول سایت های اسکم

نام سایت / URLوضعیت / Status
jp-video.xyzScam / کلاهبردار
buxnext.comDoubtful / مشکوک
seedinvest-company.netScam / کلاهبردار
crypt-finance.netScam / کلاهبردار
globaltec.ltdScam / کلاهبردار
coinfountains.orgScam / کلاهبردار
elitesprominers.comPonzi / پونزی
strataguardianltd.comScam / کلاهبردار
fintechinvestlimited.comPonzi / پونزی
usdtiyuu.comScam / کلاهبردار

درخواست بررسی یک سایت

از آنجائیکه بازار کسب و کارهای اینترنتی به دلیل عدم وجود نظارت سایبری متمرکز یک بازار پر خطر برای فعالیت میباشد، نمی توان به هر سایتی که وارد آن شد اعتماد کرد. چراکه خلاء های نظارتی و عدم امکان پیگیری از تخلفات اینترنتی، بستر بسیار مناسبی را برای کلاهبرداران فراهم کرده است که براحتی با راه اندازی یک وب سایت و ارائه وعده های دروغین به کاربران، سرمایه های آنها را به اصطلاح به جیب بزنند و در هر زمان که اراده کنند سایت را منحل و پروژه یک وبسایت جدید را برای کلاهبرداری دیگر خود کلید بزنند.
بنابراین اگر از وضعیت اعتبار سایت مورد نظرتان آگاه نیستید و اگر میخواهید آن سایت توسط تیم آنالیز کلیکسوری بصورت دقیق و تخصصی بررسی شود، میتوانید درخواست بررسی اعتبار آن را برای ما ارسال کنید.

نکته مهم:
اگر ثبت نام در سایت مورد نظر مستلزم داشتن کد دعوت میباشد حتما در بخش "آدرس وبسایت" لینک ارجاع را وارد نمایید.

سوالات متداول

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2.5K دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات