انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت باکس اینساید یکی از سایت های کلیکی معتبر میباشد که از اواخر سال 2015 راه اندازی شده است. سایت buxinside از اسکریپت اختصاصی خودش استفاده میکند، بنابراین شما بعد از ثبت نام در این سایت با شکل و ظاهری متفاوت از سایت های کلیکی دیگر روبرو خواهید شد.

در سایت باکس اینساید روش های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد، روش هایی مانند مشاهده تبلیغات، انجام تسک های مرتبط با سایت و همچنین با سورف زدن نیز میتوانید درآمد کسب کنید. شما متوانید روزانه 1000 سورف را مشاهده کنید و به ازای هر 1000 سورف 10 سنت دریافت کنید علاوه بر آن در حین سورف زدن شما شانس بسیار بالایی برای برنده شدن امتیازات و T.E. credits را خواهید داشت. مشاهده هر سورف حدودا 10 ثانیه و 1000 سورف نزدیک به 3 ساعت زمان خواهد برد اما شما میتوانید با پکیج کلیک خودکار برای سورف های سایت buxinside اتوماسیون ایجاد کنید تا در زمان هایی که از سیستم خود استفاده نمیکنید مشاهده سورف ها بطور خودکار انجام شود.

بخش دیگری که میتوان از آن درآمد کسب کرد بخش ProPTP میباشد که در آن یک لینک اختصاصی دریافت خواهید کرد که با به اشتراک گذاشتن آن در اینترنت و به ازای جذب هر بازدید کننده برای سایت باکس اینساید 0.0001 دلار دریافت خواهید کرد. بطور مثال شما میتوانید با درآمدهایی که در سایت های اسکم بدست آوردید و نمیتوانید آن را برداشت کنید تبلیغ کلیکی از آنها خریداری کنید و در لینک هدف خود لینک اختصاصی ProPTP خود را قرار دهید و از این طریق بازدید کننده جذب و درآمد کسب کنید.

در بخش آپگرید سایت buxhnside تنها یک عضویت پریمیوم برای ارتقاء مشاهده خواهید کرد که قیمت آن 50 دلار برای مادام العمر میباشد.
BuxInside کاملا منحصر به فرد است، زیرا شما در آن به جای عضویت های مختلف افزودنیها را خریداری خواهید کرد. برای خرید افزودنی ها باید ابتدا عضویت Premium که مادام العمر میباشد را داشته باشید.  اگر شما 4 افزونه را خریداری کنید، عضویت شما Pro خواهد شد، برای 7 افزونه Elite خواهد شد و برای بیش از 10 افزودنی ویژگی های Ultimate را بدست خواهید آورد.

کاربرد افزودنیها این است که شما می توانید هر افزونه خاصی را که مورد نیاز شما است خریداری کنید، فرض کنید شما میخواهید فقط فرمهای Direct Referral را بدست آورید و سپس می توانید تنها افزونه مربوط به DR خریداری کنید، اگر بخواهید تنها از RR پول کسب کنید، پس فقط باید افزودنی های مربوط به RR را خریداری کنید و اگر شما می خواهید فقط از کلیک خود درآمد کسب کنید باید افزونه مربوط به آن را خریداری کنید و یا شما می توانید تمام افزودنی ها را در یک مرحله خریداری کنید. به طور کل افزودنی ها یا همان addon ها کمک بسیاری برای کسب درآمد بیشتر به شما خواهند کرد.

در پایان با توجه تفاوت های سایت باکس اینساید فعالیت در آن میتواند بسیار جالب باشد.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت باکس اینساید تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت2 $
بیشترین کاربرانامریکا – روسیه – قزاقستان
انتظار پرداخت24 ساعت / آنی
ارزش کلیک0.001 تا 0.05 $
تعداد تبلیغات+ 20
پرداخت بهPerfectmoney – Okpay – Neteller – Paypal – Payza – Payeer
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2015
میانگین کلیک ریفرال4 + 
ارزش کلیک ریفرالDR 0.0005 upto 0.01 RR 0.004 upto 0.01 $
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1000 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات