انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت کلیکی اسپریز ادز در ماه مارس 2018 راندازی شده و شروع و رشد قابل قبولی داشته است و در زمان معرفی sprizads در کلیکسوری بالغ بر 13 هزار کاربر در این سایت ثبت نام کرده اند و سایت اسپریز ادز نیز در مجموع نزدیک به 10 هزار دلار پرداختی داشته است.

با توجه به ثبت نام روزانه بیش از 50 کاربر جدید در سایت sprizads میتوان متوجه شد که کاربران این سایت از اشتیاق و انگیزه نسبی برای جذب زیر مجموعه مستقیم برخوردار هستند زیرا به طور کل تعداد ثبت نام روزانه یک سایت کلیکی نشان دهنده حجم تبلیغاتی است که کاربران آن سایت برای جذب دایرکت ریفرال در سایت های کلیکی دیگر انجام میدهند.

برای عضویت های استاندارد در سایت اسپریز ادز روزانه حدودا 40 تبلیغ برای کلیک کردن فعال میشود که حداقل 0.0001 دلار و حداکثر 0.0025 دلار ارزش دارند و اگر خوش شانس باشید و به تبلیغات Extended Advertisements برخورد کنید و آن را مشاهده کنید میتوانید بابت آن 0.005 دلار دریافت کنید. در عضویت استاندارد محدودیت جذب دایرکت ریفرال 50 نفر و برای رنت ریفرال 100 نفر میباشد، البته هر دو محدودیت در عضویت نهایی نامحدود میشوند.

ارزش کلیک زیرمجموعه های مستقیم در عضویت های بالاتر افزایش می یابد اما این ارزش برای زیرمجموعه های اجاره ای بدون تغییر خواهد بود. البته اکثر سایت هایی که ارزش کلیک رنت ریفرال های آنها در هر عضویت یکسان است محدودیت دریافت کمیسیون را بر روی یک نوع از تبلیغات بطور مثال تبلیغات استاندارد اعمال نمیکنند و تمامی کلیک های رنت ریفرال ها محاسبه خواهد شد.

شما در سایت اسپریز ادز میتوانید از طریق حساب های پرفکت مانی، پی یر، بیت کوین ، پی پال و اسکریل پول واریز و دریافت کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت اسپریز ادز تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت3 $
بیشترین کاربرانایران – یونان – تایلند
انتظار پرداختآنی – چند ساعت
ارزش کلیک0.0001 الی  0.04 $
تعداد تبلیغات+ 40
پرداخت بهperfectmoney – payeer – bitcoin – paypal – skrill
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2018
میانگین کلیک ریفرال4 +
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0003 Up To 0.01      –      RR: 0.001
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه975 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات