انجمن کاربران تماس با ما پیگیری سفارش
سایت کلیکی اسپریز ادز

Sprizads

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی سایت اسپریز ادز

سایت کلیکی اسپریز ادز در ماه مارس 2018 راندازی شده و شروع و رشد قابل قبولی داشته است و در زمان معرفی sprizads در کلیکسوری بالغ بر 13 هزار کاربر در این سایت ثبت نام کرده اند و سایت اسپریز ادز نیز در مجموع نزدیک به 10 هزار دلار پرداختی داشته است.
با توجه به ثبت نام روزانه بیش از 50 کاربر جدید در سایت sprizads میتوان متوجه شد که کاربران این سایت از اشتیاق و انگیزه نسبی برای جذب زیر مجموعه مستقیم برخوردار هستند زیرا به طور کل تعداد ثبت نام روزانه یک سایت کلیکی نشان دهنده حجم تبلیغاتی است که کاربران آن سایت برای جذب دایرکت ریفرال در سایت های کلیکی دیگر انجام میدهند.
برای عضویت های استاندارد در سایت اسپریز ادز روزانه حدودا 40 تبلیغ برای کلیک کردن فعال میشود که حداقل 0.0001 دلار و حداکثر 0.0025 دلار ارزش دارند و اگر خوش شانس باشید و به تبلیغات Extended Advertisements برخورد کنید و آن را مشاهده کنید میتوانید بابت آن 0.005 دلار دریافت کنید.
در عضویت استاندارد محدودیت جذب دایرکت ریفرال 50 نفر و برای رنت ریفرال 100 نفر میباشد، البته هر دو محدودیت در عضویت نهایی نامحدود میشوند.
ارزش کلیک زیر مجموعه های مستقیم در عضویت های بالاتر افزایش می یابد اما این ارزش برای زیرمجموعه های اجاره ای بدون تغییر خواهد بود.
البته اکثر سایت هایی که ارزش کلیک رنت ریفرال های آنها در هر عضویت یکسان است محدودیت دریافت کمیسیون را بر روی یک نوع از تبلیغات بطور مثال تبلیغات استاندارد اعمال نمیکنند و تمامی کلیک های رنت ریفرال ها محاسبه خواهد شد.
 شما در سایت اسپریز ادز میتوانید از طریق حساب های پرفکت مانی، پی یر، بیت کوین ، پی پال و اسکریل پول واریز و دریافت کنید.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 3 $
بیشترین کاربران ایران - یونان - تایلند
انتظار پرداخت آنی - چند ساعت
ارزش کلیک 0.0001 الی  0.04 $
تعداد تبلیغات + 40
پرداخت به perfectmoney - payeer - bitcoin - paypal - skrill
کشور مورد قبول تمام کشورها
شروع فعالیت 2018
میانگین کلیک ریفرال 4 +
ارزش کلیک ریفرال DR: 0.0003 Up To 0.01      -      RR: 0.001
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه 975 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات