انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

به دنبال فرصتی برای برنده شدن بزرگ با بیت کوین هستید؟ فراتر از FreeBitco.in نگاه نکنید! بررسی ما از این پلتفرم محبوب بازی آنلاین تمام راه های هیجان انگیزی را که می توانید بیت کوین و جوایز دیگر را به دست آورید، نشان می دهد. بررسی ویژگی های قرعه کشی در سایت رایگان فری بیت کوین freebitco.in، از جمله قرعه کشی هفتگی آنها، مسابقه بلیط طلایی و نحوه کسب بلیط رایگان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت فوق العاده برای برنده شدن با بیت کوین به ادامه مطلب مراجعه کنید!

همان طور که میدانید میتوان سایت freebitcoin را بهترین و محبوب ترین سایت ارائه دهنده بیت کوین رایگان در بین سایت های مشابه دانست. این موضوع را میتوان با نگاه به تعداد کاربرانی که در این سایت ثبت نام کردند را تایید کرد. تعدادی بیش از 10 میلیون ثبت نام!  

تعداد اعضا

علت استقبال کاربران از این سایت چیست؟

خب مهم ترین علت در نگاه اول اعتبار این سایت میباشد که این اعتبار ارتباط مستقیم با پرداخت به موقع درآمد ها به کاربران دارد. اما بی تردید یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت سایت فری بیت کوین بخش لاتاری یا همان بخت آزمایی این سایت میباشد که با پرداخت جوایز بسیار با ارزشی موجب شده است کاربران بسیاری در این سایت به فعالیت خود ادامه بدهند. به همین منظور قصد داریم در این مطلب شما را بطور کامل با بخش Lottery سایت Freebitco.in آشنا کنیم.

بعد از ورود به بخش لاتاری سایت شما میتوانید پلکان جوایز اهدایی به 10 نفر اول را مشاهده کنید. ارزش این جوایز با توجه به تعداد تیکت های خریداری شده توسط کاربران متغییر خواهد بود و هر چه به زمان قرعه کشی نزدیک تر شویم ارزش این جوایز با توجه به خرید تیکت های بیشتر افزایش میابد. البته جدا از تعداد تیکت ها ارزش خود بیت کوین نسبت به دلار نیز بروی ارزش این جوایز تاثیر مستقیم دارد، اما اگر بخواهیم حدود این جوایز را مشخص کنیم باید آن را به دلار در نظر بگیریم که با توجه به شرایط فعلی بالاترین جایزه این بخت آزمایی حدودا نزدیک به 20 هزار دلار میباشد.

بنابراین جایزه 20 هزار دلاری (80 میلیونی) به نفر اول تعلق میگیرد و همانطور که در پلکان جوایز مشاهده میکنید این جایزه برای نفر دوم نصف نفر اول میباشد و به همین ترتیب نفرات بعدی نصف جوایز نفر بالاتر از خودشون رو دریافت خواهند کرد که در پایان و نفر دهم جایزه ای حدودا نزدیک به 40 دلار (160 هزار تومانی) دریافت خواهد کرد.  

هرم جوایز

حتما شما هم در این لحظه با خودتان میگویید چقدر احتمال دارد بتوانید برنده این جوایز باشید..! در پایین پلکان جوایز و در جدول win chance شما میتوانید درصد شانس برنده شدن خود را مشاهده کنید. این درصد با توجه به تعداد تیکت های شما نسبت به کل تیکت های موجود محاسبه خواهد شد.

بلیط قرعه کشی

بنابراین هرچه تعداد تیکت های شما بیشتر باشد شانس برنده شدنتان نیز به همان اندازه افزایش خواهد یافت. نکته قابل توجه این میباشد که شما برای شرکت در این قرعه کشی حتما به خرید تیکت ها نیازی ندارید بلکه خود سایت به ازای هر بار رول زدن 2 تیکت نیز به شما میدهد و شما بصورت خودکار در بخت آزمایی شرکت داده خواهید شد. (شما میتوانید از منوی Free BTC رول بزنید و علاوه بر دریافت بیت کوین رایگان تیکت های لاتاری را نیز دریافت کنید و در این قرعه کشی بزرگ شرکت کنید)

با این حال عده بسیاری هم هستند که برای اینکه شانس برنده شدن خود را افزایش دهند به تیکت های رایگان بسنده نمیکنند و به طور مستقیم از سایت تیکت خریداری میکنند. حتی افرادی هستند که با خرید تیکت های بسیار زیاد درصد برنده شدنشان را تا به بیش از 1 درصد میرسانند که احتمال برنده شدن این افراد بسیار بالا میباشد. درواقع میتوان گفت برخی از افراد با خرید تیکت های فراوان خود را برنده لاتاری خواهند کرد، حال یا نفر اول میشوند یا نفر آخر…!

به همین منظور شما نیز میتوانید از جدول buy lottery tickets برای خرید تیکت اقدام کنید. قیمت هر تیکت 0.00000001 BTC میباشد که رقم بسیار پایینی میباشد. شما میتوانید این تیکت ها را با بیت کوین هایی که از خود سایت و توسط رول زدن بدست آورده اید خریداری کنید و یا میتوانید توسط کیف پول بیت کوین خود مقداری بیت کوین به حسابتان در سایت فری بیت کوین انتقال دهید و تیکت های بیشتری خریداری کنید.
در جدول زیر و در کادر NO. OF TICKETS میتوانید تعداد تیکت های مورد نظر خود را وارد کنید و با کلیک بر روی دکمه BUY آنها را خریداری کنید.

خرید بلیط لاتاری

لازم به ذکر است که قرعه کشی هر هفته انجام میشود و نتایج آن در پایان هر یکشنبه مشخص و در همان بخش LOTTERY اعلام میشود و جزییات آن در یک جدول به نمایش گذاشته میشود. نکته بسیار جالبی که میتوان هر هفته در جدول نتایج قرعه کشی مشاهده کرد قرار گیری افراد خوش شانسی هست که با کمترین تیکت ممکن در لیست 10 نفره برندگان قرار گرفته اند.

بطور مثال شما در جدول زیر که متعلق به قرعه کشی 132 میباشد مشاهده میکنید که نفر دوم تنها با 8 تیکت در این بخت آزمایی جذاب برنده شده است..! درواقع میتوان گفت این شخص فقط با 1 بار کلیک کردن و رول زدن 0.57778665 BTC برنده شده است که اگر این رقم را در ارزش هر بیت کوین که در حال حاضر 16500 دلار است ضرب کنیم رقم 9533 دلار بدست خواهد آمد.

قرعه کشی راند 132 را میتوان یکی از جالبترین قرعه کشی ها برشمرد چراکه نفر سوم نیز با تیکت های بسیار اندکی برنده شده است آن هم فقط با 288 تیکت..! اگر نگاهی به ستون 9 لیست برندگان بیاندازید مشاهده میکنید که آن شخص خوش شانس نیز تنها با 112 تیکت در این بخت آزمایی برنده شده است..!

برندگان بیت کوین رایگان

شاید با خودتان بگویید این هفته اتفاقی این افراد برنده شده اند و بیشتر افرادی که تیکت های بیشتری در اختیار دارند برنده خواهند شد. اما من به شما میگویم اینطور نیست و افرادی که تیکت های اندکی هم داشته اند به دفعات بسیار در این قرعه کشی ها برنده شده اند. به همین منظور شما میتوانید برای مشاهده نتایج قرعه کشی های قبلی بر روی دکمه OLDER کلیک کنید و نتایج تمامی هفته ها را مشاهده کنید و وجه اشتراک تمامی این قرعه کشی ها قرار گیری افرادی با تیکت های اندک در لیست برندگان میباشد.

لیست برندگان لاتاری بیت کوین

نکته دیگری نیز قابل ذکر میباشد که مربوط به قیمت خرید تیکت ها میباشد. همانطور که پیشتر گفتیم قیمت هر تیکت 0.00000001 BTC میباشد که اگر هر بیت کوین را 16500 دلار در این تاریخ در نظر بگیریم شما با 1 دلار میتوانید بیش از 6000 تیکت خریداری کنید و شاید شما هم مانند نفر اول این هفته بتوانید با کمتر از 6000 تیکت برنده 80 میلیون تومان شوید. اما اگر قصد ندارید هزینه ای بابت خرید تیکت پرداخت کنید پیشنهاد میکنیم تا جایی که فرصت دارید برنامه ریزی کنید و هر ساعت یک بار رول بزنید و از بیت کوین های رایگانی که بدست میاورید تیکت خریداری کنید.

بطور مثال اگر بتوانید در هر روز 12 بار رول بزنید و با بیت کوین های بدست آمده تیکت خریداری کنید میتوانید در پایان هفته با بیش از 1000 تیکت در این لاتاری شرکت کنید و شانس خودتون را برای برنده شدن جوایز بسیار ارزشمند امتحان کنید.

خب توضیحات بخش لاتاری یا همان بخت آزمایی سایت فری بیت کوین تمام شد اما شاید شما هم مانند بسیاری از افراد به این موضوع فکر کنید که چطور ممکن است یک سایت چنین جوایز ارزشمندی را بصورت قرعه کشی در اختیار کاربرانش قرار دهد و به زبان ساده این مقدار پول را از کجا می آورد.؟ جواب این سوال چندان پیچیده به نظر نمی آید و با یک حساب دو دو تا چهار تا میتوان به جواب آن رسید.

اکثر سایت های این چنینی یا همان Faucet ها تبلیغاتی هستند و شما در اینگونه سایت ها تبلیغات بنری بسیاری را مشاهده میکنید. بنابراین اگر سایتی کاربران بسیاری داشته باشد ارزش تبلیغاتی بسیار بالایی نیز بدست می آورد. فرض کنید سایتی روزانه بیش از 10000 بازدید کننده داشته باشد و هر کدام از این کاربران بطور متوسط اگر 1 بار بر روی این تبلیغات اعم از تبلیغات بنری یا پاپ آپی کلیک کنند مدیران سایت رقمی بین 10 سنت تا 1 دلار بابت هر کلیک از تبلیغ دهندگان دریافت خواهند کرد. حال اگر میانگین ارزش کلیک ها را 50 سنت در نظر بگیریم و عدد 10000 را بر 50 سنت ضرب کنیم روزانه رقمی بین 5000 دلار بدست خواهد آمد که در هفته معادل 35000 دلار خواهد بود.

اما خب مسلما کاربران بصورت رایگان در هیچ سایتی فعالیت نخواهند کرد بنابراین صاحبان سایت های Faucet برای ترغیب کاربران به فعالیت در سایت هایشان پرداخت بیت کوین رایگان و همچنین لاتاری های هفتگی یا ماهانه را در نظر میگیرند و بخشی از آن درآمد های تبلیغاتی (35000 $) را به همین مسائل اختصاص میدهند و بخش دیگر آن، درآمد خالص آنها خواهد بود.

اما سایت فری بیت کوین در حال حاضر تبلیغاتی نمیباشد و شما تبلیغاتی را در این سایت مشاهده نمیکنید که یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن همین موضوع نیز میباشد. ولی پس چگونه این سایت این مبالغ را بصورت رایگان یا قرعه کشی به کاربران خود پرداخت میکند.!؟ برای درک این موضوع نگاهی به اعداد و ارقام سایت و البته اعداد و ارقام هفته 132 قرعه کشی میاندازیم.

همانطور که در تصویر ابتدایی مشاهده کردید بیش از 10 میلیون نفر در این سایت ثبت نام کرده اند اما خب مسلما تمامی آنها در این سایت فعال نیستند و این رقم مشخص کننده ی تمامی کسانی هست که در این سایت ثبت نام کرده اند نه صرفا کاربران فعال. بنابراین از نظر آماری باید 1 دهم این تعداد را به عنوان کاربران فعال در نظر گرفت یعنی 1 میلیون نفر کاربر فعال.

حال اگر این تعداد کاربر بطور متوسط روزی 3 بار رول بزنند و در هر بار رول زدن 2 تیکت رایگان دریافت کنند جمعا 6 تیکت دریافت کرده است و با ضرب این عدد بر 1 میلیون کاربر در مجموع سایت در هر روز 6 میلیون تیکت رایگان به کاربرانش اختصاص داده است. در ادامه فرض را بر این نیز میگیریم که 10 درصد کاربران بیت کوین هایی را که بصورت رایگان از طریق رول زدن بدست آورده اند را هم خرج خرید تیکت بکنند.

به این ترتیب 100 هزار کاربر با توجه به 3 رولی که زده است میتواند 36 تیکت دیگر نیز در روز خریداری کند که در مجموع 100 هزار کاربر میتوانند 3.6 میلیون تیکت دیگر با بیت کوین های رایگان خود خریداری کنند که مجموع تیکت های رایگان و تیکت های خریداری شده توسط بیت کوین های رایگان حدودا 10 میلیون تیکت در روز خواهد بود. بنابراین مجموع کل تیکت های اختصاص داده شده به کاربران در یک هفته 70 میلیون تیکت خواهد بود. با در نظر گرفتن این ارقام نگاهی دوباره به جدول جزییات لیست برندگان راند 132 میاندازیم .

در ابتدا مجموع ارزش جوایز 10 نفر اول را محاسبه میکنیم. مجموع جوایز حدودا 2.300 بیت کوین میباشد. این رقم معادل 160 میلیون تومان میباشد. مجموع تیکت های خریداری شده توسط کاربران 402,216,638 تیکت عنوان شده است. در محاسبه اول رقم 70 میلیون به عنوان تیکت های اختصاص یافته رایگان بدست آمد. این تعداد را از کل تیکت ها که 402,216,638 است کم میکنیم. رقم بدست آمد 332216638 میباشد.

در واقع این تعداد تیکتی است که کاربران بصورت مستقیم و با پرداخت هزینه خریداری کرده اند تا شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشند.
 حال باید ارزش این تیکت ها را محاسبه کرد. پس رقم 332216638 را در 0.00000001 بیت کوین که ارزش هر تیکت هست ضرب میکنیم. عدد بدست آمده 3.32216638 بیت کوین است که ارزش تیکت هایی است که کاربران بصورت مجزا از سایت خریداری کرده اند.

حال باید در این مرحله از محاسبه،ارزش جوایز را از این عدد کم کرد. عدد بدست آمده 70226130 میلیون میباشد. این رقم سود خالصی است که سایت فری بیت کوین هر هفته میتواند بدست بیاورد. حال فرض کنید سایت Freebitco.in سایت خود را حاوی تبلیغات بنری و پاپ آپی نیز بکند و سود خالص خود را بیش از این رقم بدست بیاورد.

البته تمامی این اعداد و ارقام حدودی میباشند و هدف از این محاسبات پی بردن به چگونگی پرداخت جوایز ارزشمند توأم با سوددهی خود سایت فری بیت کوین برای صاحبانش بود. در پایان میتوان گفت پرداخت جوایز این چنینی توسط سایت های Faucet دور از انتظار نمیباشد و آنها سود های بسیار خوبی به واسطه حضور و فعالیت کاربران در سایت هایشان بدست می آورند.

اگر شما از آن دست افرادی هستید که هنوز در سایت فری بیت کوین ثبت نام نکرده اید پیشنهاد میکنیم در این سایت عضو شوید و علاوه بر دریافت بیت کوین رایگان شانس خود را نیز در بخت آزمایی آن امتحان کنید شاید شما برنده خوش شانس هفته آینده باشید. برای مشاهده بررسی و معرفی سایت فری بیت کوین و همچنین ثبت نام در این سایت بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

امیدواریم این مطلب برایتان مفید واقع شود.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات