مشاوره رایگان ورود / ثبت نام 09200546654 021-91691154

مشاوره تخصصی رایگان

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
انتقال پول

آموزش انتقال پول در حساب پی زا

با راهنمای جامع ما بر انتقال پول در حساب پی زا خود مسلط شوید. روش های گام به گام، ناوبری و بهترین روش ها برای انتقال بدون درز داخلی را بیاموزید. بینش ارزشمندی در مورد تنظیمات حساب، محدودیت های تراکنش و اقدامات امنیتی به دست آورید. دانش خود را برای انتقال بی دردسر وجوه در حساب Payza خود تقویت کنید و مدیریت راحت و ایمن پول را ممکن می سازد.

انتقال درآمد از حساب پی زا خود به حساب پی زا شخص دیگر

انتقال پول در حساب پی زا مرحله ای است که اگر شما بخواهید درآمدتان را در حساب پی زای خود به ریال تبدیل کنید باید آن را انجام دهید. البته این تبدیل به خودی خود در حساب پی زا انجام نمیشود و شما باید برای انجام این کار در ابتدا سایت های معتبری را پیدا کنید که خدمات تبدیل پول های الکترونیکی به ریال را انجام میدهند.

در نهایت شما با هماهنگی هایی که با این قبیل سایت ها انجام میدهید باید اعتبار و درآمد اندوخته شده در حساب پی زا خود را به حساب پی زا آن سایت ها منتقل کنید و آنها نیز معادل ریالی آن را به حساب شما در بانک های ایران منتقل یا به اصطلاح کارت به کارت میکنند.

به همین منظور ما در سایت کلیکسوری یک نمونه انتقال را برای شما بصورت آموزش تصویری فراهم کرده ایم تا با نحوه انجام آن آشنا شوید.
برای شروع کار ابتدا با تغییر آی پی وارد حساب پی زای خود شوید و مانند تصویر زیر بر روی گزینه Send کلیک کنید. 

همچنین بخوانید:  افتتاح و وریفای رایگان حساب پی زا
ارسال پول

در مرحله بعد شما باید تنظیمات اصلی این انتقال و همچنین اطلاعات اصلی انتقال پول را وارد کنید کنید. در بخش from اطلاعات شما بطور خودکار قرار گرفته است. اما در کادر “TO” شما باید شماره حساب پی زا شخصی را که میخواهید مقدار پول مورد نظر را به حسابش واریز کنید را وارد کنید. (شماره حساب در حساب پی زا بصورت ایمیل میباشد)

در بخش Currency از گزینه های موجود گزینه U.S. Dollars را انتخاب کنید این بخش واحد پول را برای انتقال مشخص میکنید که معمولا چون تمامی درآمد های ما به دلار بوده است ما این گزینه را انتخاب میکنیم زیرا در این حساب دلار ما اعتبار وجود دارد.

بخش Amount برای تعیین مقدار پولی است که میخواهیم انتقال دهیم،بطور مثال اگر میخواهید 10 دلار انتقال دهید عدد 10 را داخل کادر Amount وارد کنید. (احیانا اگر مقدار پول انتقالی شما خرده نیز داشت یا به اصطلاح سنت هم داشت مقدار آن را باید با نقطه ( . ) جدا کنید. مثال : 10.95 که میشود 10 دلار و نود و پنج سنت.

بخش Fees به معنی هزینه انتقال میباشد.این بخش مانند زمانی میباشد که شما کارت به کارت انجام میدهید و بانک از شما 500 تومان بابت انتقال کسر میکند اما شما در این بخش میتوانید انتخاب کنید که آیا این هزینه انتقال از شما که انتقال دهنده پول هستید کم شود یا از دریافت کننده پول کم شود که معمولا باید انتخاب کنید از شما که انتقال دهنده هستید کم شود،برای این کار میتوانید گزینه دوم را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که اگر شما 10 دلار انتقال دهید و گزینه اول را انتخاب کرده باشید هزینه انتقال از همین 10 دلار کم میشود و مثلا 9.55 سنت به حساب گیرنده منتقل میشود، اما اگر گزینه دوم را انتخاب کنید 10 دلار بطور کامل به حساب گیرنده منتقل میشود و هزینه انتقال از بالانس اصلی حساب شما کم میشود.

همچنین بخوانید:  آموزش افتتاح و وریفای حساب پرفکت مانی
جزییات انتقال

در بخش Founding Options شما انتخاب میکنید که مقدار پول انتقالی از کدام قسمت حساب شما کسر شود و به حساب گیرنده منتقل شود. گزینه اول Available Balance اصلی ترین گزینه برای انتخاب میباشد زیرا معمولا گزینه های بعدی در در حساب پی زای شما فعال نیستن. گزینه دوم کردیت کارت میباشد که اگر شما در بانکی در خارج کشور حساب داشته باشید و کارت فیزیکی داشته باشید و آن را در حساب پی زای خود ثبت کرده باشید قابل استفاده میباشد. گزینه سوم هم برای انتقال مستقیم از حساب بانکی میباشد که خب این هم معمولا قابل استفاده نیست.

در بخش Purchase Type شما باید از گزینه های موجود انتخاب کنید که برای چه چیزی دارید این انتقال پول را انجام میدهید. بطور مثال برای خرید محصول یا خدمات یا چه چیز دیگری،که شما بهتر است گزینه Other را انتخاب کنید.

بخش NOTE اختیاری است و شما اگر بخواهید توضیحاتی را همراه با این انتقال برای شخص دریافت کننده پول بفرستید میتوانید متن آن را در کادر مورد نظر وارد کنید تا شخص دریافت کننده در هنگام مشاهده رسید تراکنش توضیحات شما را نیز مشاهده کند. بعد از تکمیل فیلد های مورد نیاز و برای رفتن به مرحله بعد مانند تصویر زیر بر روی گزینه Next کلیک کنید.

برداشت پول

در مرحله بعدی که مرحله پایانی نیز میباشد شما یک پیشنمایش از رسید انتقال پول مشاهده میکنید. در پایین آن و در بخش Shipping Address شما باید گزینه پیشفرض که همان …No shipping میباشد را انتخاب کنید. گزینه های بعدی برای این است که اگر شما محصول فیزیکی خریداری کرده باشید و این انتقال برای آن خرید باشد به شما امکان میدهد که آدرسی را برای دریافت محصول خریداری شده ثبت کنید تا به دست شما برسد.

همچنین بخوانید:  راهنمای افتتاح و وریفای حساب های آنلاین

حالا در آخرین مرحله و در بخش Transaction PIN شما باید رمز اصلی حساب خود را وارد کنید (مانند رمز کارت عابر بانک). بعد از وارد کردن رمز و اطمینان از صحیح بودن اطلاعاتی که وارد کردید برای نهایی شدن انتقال بر روی گزینه send کلیک کنید تا انتقال پول انجام شود.

رسید انتقال پول

بعد از زدن دکمه send انتقال بلافاصله انجام میشود و شما پیغامی مبنی بر تکمیل انتقال پول را به همراه رسید آن مانند تصویر زیر دریافت میکنید.

تایید انتقال پول

بله انتقال پول با موفقیت انجام شده و میتوانید به دریافت کننده اطلاع دهید که مبلغ مورد نظر به حساب پی زای آن واریز شده. شخص دریافت کننده نیز برای اطمیان از این انتقال نیازی نیست که وارد حساب پی زا خود شود بلکه با چک کردن ایمیل خود میتواند رسیدی را که مانند تصویر زیر بلافاصله بعد از انتقال به ایمیلش ارسال شده ببیند و از صحت این انتقال اطمینان حاصل کند.

ایمیل دریافت پول

امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

Growهمین حالا..!

سه NFT رایگان خود را دریافت کنید