انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام

آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام

MoneyGram

در این مطلب میتوانید آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام moneygram را بصورت تصویری و گام به گام مشاهده کنید و به کمک آن یک حساب مانی گرام moneygram برای خود افتتاح و تایید نمایید.
زمانی که به خدمات انتقال پول فکر می‌کنید، ممکن است MoneyGram اولین نامی نباشد که به ذهن می‌رسد. اما این به این دلیل نیست که در این صنعت جایگاه فوق‌العاده‌ای ندارد. در واقع، MoneyGram دومین ارائه دهنده بزرگ انتقال پول در جهان است. مانیگرام دارای یک شبکه جهانی وسیع است و حدود ۳۵۰۰۰۰ موقعیت کارگزاری در بیش از ۲۰۰ کشور دارد. خدمات آن‌ها برای افرادی مناسب است که خواستار تنوع گسترده‌ای از گزینه‌های انتقال پول، چه به صورت آنلاین و چه به صورت شخصی به موقعیت‌های داخلی و بین‌المللی هستند. همچنین برای افرادی مفید است که نیاز به انتقال فوری دارند زیرا بسیاری از انتقالات مانی گرام در عرض چند دقیقه کامل می‌شوند.
برای افتتاح حساب مانی گرام قبل از انجام هر کاری یک vpn یا فیلتر شکن تهیه نمایید. توجه داشته باشید که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران هستند نمیتوانند در این سایت حساب افتتاح کنند و بطور کل امکان دسترسی به سایت و استفاده از آن از طریق آی پی ایران امکانپذیر نیست. به همین منظور شما برای افتتاح حساب در سایت Moneygram باید با آی پی کشوری به غیر از ایران وارد این سایت شوید.
با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید برای تهیه یک vpn اقدام کنید و یا از طریق این لینک از پکیج تغییر آی پی سایت کلیکسوری استفاده کنید. اما چند نکته مهم درباره استفاده از vpn ها به منظور افتتاح حساب های اینترنتی باید رعایت شود. وی پی ان ها از سرورهای کشورهای مختلفی برای تغییر آی پی استفاده میکنند نکته مهمی که اینجا باید رعایت شود این است که برای افتتاح حساب مانی گرام بهتر است از سرور و آی پی کشورهای امریکا، کانادا و انگلیس استفاده نشود. توجه داشته باشید که بعد از افتتاح حساب مانیگرام به دلیل مسایل امنیتی برای ورود به سایت moneygram و استفاده از آن باید از IP همان کشوری استفاده شود که با آن ثبت نام را انجام داده اید.
در ادامه با مراحل افتتاح حساب مانی گرام و وریفای کردن آن همراه ما باشید.
در ابتدا وی پی انی را که تهیه کردید باز کنید و سرور کشور مورد نظر را انتخاب کنید و وی پی ان را فعال کنید.  بهتر است از آی پی کشور ایتالیا یا آلمان برای ثبت نام در این سایت استفاده کنید.
در هر صورت بعد از اینکه وی پی ان فعال شد برای اطمینان از تغییر آی پی به سایت زیر مراجعه کنید و اطلاعاتی را که در تصویر زیر مشخص شده است یادداشت کنید. این اطلاعات در حین افتتاح حساب مورد استفاده قرار میگیرد.

لینک سایت مشاهده اطلاعات آی پی آموزش افتتاح حساب مانی گرام

وقتی سایت اطلاعات آی پی را باز کردید اگر آی پی تغییر کرده باشد همان گونه که در تصویر بالا مشاهده میکنید بر روی نقشه شهری که آی پی شما در آن قرار دارد را نشان میدهد. در این حالت نقشه را زوم کنید تا نام خیابان های اطراف بالن سفید رنگ مشخص شود و بعد نام یک خیابان را بصورت تصادفی یادداشت کنید و بعد اطلاعات مربوط به آی پی را که در پایین صفحه مشخص شده یادداشت کنید.
بعد از آنکه از تغییر آی پی خود اطمینان حاصل کردید برای افتتاح حساب بر روی لینک اصلی سایت مانی گرام کلیک کنید تا به صفحه اصلی ثبت نام سایت منتقل بشوید. بعد از آن مطابق توضیحاتی که در زیر برای شما فراهم شده قدم به قدم عمل کنید تا براحتی حساب خود را با موفقیت افتتاح و وریفای کنید.

لینک اصلی سایت مانی گرام

بعد از اینکه بر روی دکمه بالا کلیک کردید به صفحه اصلی سایت مانی گرام منتقل خواهید شد. حال مطابق با تصویر زیر بر روی دکمه SIGN UP کلیک کنید.

آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام

در مرحله بعد، فیلد های زیر را پر کنید و بر روی next کلید کنید.

آموزش افتتاح و تایید حساب مانی گرام

در ادامه باید فیلد هایی را که ترجمه فارسی آن را در فرم زیر مشخص کردیم با اطلاعات درست پر کنید  و سپس بر روی دکمه Create profile کلیک کنید.

آموزش افتتاح و تایید حساب مانی گرام

در ادامه شما وارد حساب مانی گرام خود خواهید شد اما در بدو ورود به حساب، سایت از شما میخواهد برای تایید هویت خود یکی از روش های موجود را انتخاب کنید. در صورتی که پاسپورت دارید گزینه پاسپورت را انتخاب کرده و در کرحله باید تصویر پاسپورت خود را آپلود و بر روی Submit کلیک کنید.

روش وریفای حساب مانی گرام

بعد از ارسال مدرک شما پیامی را دریافت میکنید با محتوای اینکه برای بررسی مدرک شما به زمان بیشتری نیاز داریم و نتیجه بررسی بعد 30 دقیقه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
در زمان شما بر روی گزینه log out  کلیک کنید و منتظر دریافت متیجه آن در ایمل خود باشید.

آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام

مرحله بررسی مدرک ارسالی به سرعت انجام خواهد شد و شما در کمتر از 30 دقیقه نتیجه درخواست خود را از طریق ایمیلتان مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد.

آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام

بسیار خب...
آموزش افتتاح و وریفای حساب مانی گرام (moneygram) به پایان رسید. توجه داشته باشید که برای موفقیت آمیز بودن افتتاح و وریفای حساب مانیگرام باید تمامی مراحل را به درستی انجام دهید و مدارک و تصاویر ارسالی شما از کیفیت و شرایط لازم برخوردار باشد. با این حال اگر نتوانستید به درستی حساب تان را افتتاح و وریفای نمایید میتوانید انجام این کار را از طریق این لینک به کارشناسان مجرب سایت کلیکسوری بسپارید.
امیدواریم این آموزش برایتان مفید بوده باشد.
مدیر سایت کلیکسوری

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات