قوانین استفاده از انجمن

 

مقدمه

-از شما برای انتخاب سایت کلیکسوری و همچنین انجمن آن سپاسگزاریم.

-بخش پرسش و پاسخ که در اینجا به عنوان “انجمن سایت کلیکسوری” نامیده می‌شود شبکه ای مرتبط با ارزهای دیجیتال، سایت های کلیکی، تجارت آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی برای پرسش و پاسخ است که توسط سایت clixori.com اداره می‌شود.

-ما امیدواریم که راه اندازی انجمن سایت به عنوان ابزار گفت و گو و تبادل نظر در دستیابی به نیازهای شما مفید باشد.

-کلیکسوری به شما برای ورود به این انجمن خوش آمد می گوید و از پیوستن شما به این جامعه بزرگ‌ استقبال می‌کند، و شما را به مشارکت در انجمن با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود با افراد دیگر دعوت می‌کند.

-مانند همه جوامع، از شما می‌خواهیم که به شیوه‌ای در این انجمن مشارکت کنید که به یکدیگر و اعضای جامعه احترام گذاشته شود.

-در این راستا، ما قوانین و شرایط استفاده از انجمن سایت کلیکسوری را به شما ارائه میدهیم تا به شما در مورد تعهدات قانونی که در هنگام فعالیت در این بخش متوجه شماست توصیه کنیم.

-این قوانین و شرایط حاکم بر تمامی شبکه های عمومی میباشد که هر یک از استفاده کنندگان ملزم به اجرای آن میباشند که منجر به استفاده بهینه و درست از این سرویس خواهد شد.

-بدیهی است رعایت این موارد بر سهولت استفاده از دانش و تجربیاتی که همه ما در این انجمن به اشتراک می گذاریم میافزاید.

 

۱- مقررات عمومی انجمن

1.1 -لطفا قبل از دسترسی و یا استفاده از این شبکه عمومی قوانین استفاده از آن را به دقت بخوانید. این قوانین یک توافق بین “کلیکسوری” و شما را تشکیل می‌دهد.

1.2 -شما تایید میکنید که قوانین انجمن و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی را به دقت مطالعه و درک کرده اید و موافقت خود را با این قوانین اعلام کرده اید.

1.3 -کلیکسوری این حق و صلاحیت را دارد که به اقتضای زمان و شرایط موجود این قوانین را تغییر دهد و یا آن را اصلاح کند، بنابراین شما مسئول مرور، مطالعه مجدد و آشنا شدن با هرگونه تغییراتی خواهید بود.

1.4 -لازم به ذکر است تغییر و اصلاحات احتمالی قوانین از طریق روش هایی از جمله ایمیل (درصورت امکان) و یا اعلامیه در هنگام ورود به انجمن به اطلاع شما خواهد رسید.

1.5 -بنابراین دسترسی شما به انجمن یا استفاده از آن پس از تغییرات یا اصلاح قوانین، به منزله ی پذیرش قوانین انجمن تلقی خواهد شد.

1.6 -برای تکرار، و برای وضوح، این قوانین برای تمام کسانی که به هر نحو به انجمن دسترسی دارند یا از این شبکه عمومی استفاده می‌کنند، از جمله مدیران، کارکنان و کاربران انجمن اعمال می‌شود.

 

۲- قراردادها الزام‌آور و قانونی هستند – – لطفا بخوانید !

2.1 -همانطور که در بالا ذکر شد، قوانین عمومی انجمن قراردادی بین “کلیکسوری” و شما را تشکیل می‌دهد و بر استفاده شما از انجمن نظارت می‌کند.

2.2 -قوانین انجمن، استفاده از محصولات و خدمات سایت کلیکسوری و به طور کل خدماتی را که بخشی از انجمن نیستند را کنترل نمی‌کنند، لذا محصولات و خدماتی که مجزا از بخش انجمن سایت هستند مانند، افتتاح حساب و تبلیغات در سایت با قوانین مربوط به خود نظارت میشوند.

 

۳- شرایط سنی

3.1 -شما برای استفاده از انجمن باید حداقل ۱۶ سال داشته باشید.

3.2 -با دسترسی یا استفاده از انجمن به هر نحو، تایید کرده اید که شما حداقل ۱۶ سال سن داشته اید.

 

۴- دسترسی به انجمن

4.1 -از هر کاربر انجمن برای شرکت در بحث‌ها، پرسیدن سوال، پاسخ دادن به سوالات، و تقسیم دانش و تجربه خودبا شرکت کنندگان دیگر انجمن استقبال می‌شود، مشروط بر اینکه آن‌ها با الزامات تعیین‌شده در این قوانین انجمن مطابقت داشته باشند ، و تا حدی که استفاده از انجمن با قوانین و مقررات حوزه صلاحیت کاربر تضاد نداشته باشد.

4.2 -کلیکسوری حق امتناع، تعلیق و یا خاتمه دادن دسترسی شما به انجمن را در صورتی که مشخص شود شما به هر طریقی قوانین انجمن را نقض کرده و یا فاقد شرایط لازم برای دسترسی و استفاده از انجمن هستید را دارد.

 

۵- تعهدات کاربر

5.1 – انجمن سایت کلیکسوری یک خانواده است و ما انتظار داریم که شما با هر کدام از اعضای خانواده با احترام رفتار کنید. حتی زمانیکه یک عضو انجمن سوالی پیش پا افتاده مطرح میکند، یا هنگامیکه امتیاز منفی دریافت می کند.

5.2 – ما در هر شرایط به شما احترام می‌گذاریم و از شما استقبال می‌کنیم، اما همچنین برای جلوگیری از ایجاد یک تجربه اجتماعی منفی ما نیاز داریم که نسبت به هم مهربان باشید.

5.3 -ما آنچه را که باور داریم قواعد عقل سلیم برای مشارکت در انجمن هستند و حق توقف یا خاتمه دادن به حساب شما، در صورتی که سیاست های گنجانده شده‌ در این قوانین را نادیده بگیرید را داریم.

5.4 -برای دسترسی به برخی از ویژگی‌های انجمن شما باید با ایجاد یک حساب کاربری و موافقت با قوانین انجمن به عنوان یک فرد ثبت‌نام کنید، اگر شما با قوانین انجمن موافقت نکنید، کلیکسوری حق امتناع، تعلیق و یا خاتمه دادن به دسترسی شما به انجمن را دارد.

5.5 -شما باید در هنگام ثبت نام در انجمن، از ایمیل و نام حقیقی خود استفاده نمایید.

5.6 -تمامی کاربران ملزم هستند برای نام کاربری خود از عبارات مناسب استفاده کنند.

5.7 -تمامی کاربران در هنگام استفاده از انجمن ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی و شئونات اجتماعی هستند.

5.8 -قبل از طرح سوال ابتدا موضوع سوال خود را در بین سوال ها و پاسخ های قبلی جستجو کنید، زیرا ممکن است فرد دیگری قبل از شما آن سوال را پرسیده باشد و شما بتوانید سریعتر به جواب خود برسید.

5.9 -کاربران در هنگام ارسال پرسش و پاسخ و دیدگاه در انجمن سایت باید از کلمات مناسب استفاده نمایند و از به کارگیری کلمات رکیک، توهین آمیز و نا مناسب خودداری کنند.

5.1.0 -برای پرسیدن سوال باید از عنوان کوتاه، مناسب و مرتبط استفاده شود و متن اصلی و کامل سوال، در کادر مشخص شده وارد گردد.

5.1.1 -هرگز در عنوان سوال از  عبارات: کمک، کمک کنید، کمک فوری، خبر، خبر مهم، خیلی مهم، لطفا کمک کنید، خواهش کردن و دیگر عبارات گمراه کننده استفاده نکنید.

5.1.2 -متن و محتوای اصلی سوال نباید خالی گذاشته شود و نباید صرفا به عنوان سوال بسنده کرد.

5.1.3 -برای سوال مطرح شده باید یک دسته بندی مناسب و مرتبط با موضوع سوال انتخاب شود.

5.1.4 -برای سوال مطرح شده باید حداقل یک برچسب مناسب و مرتبط با موضوع سوال انتخاب شود.

5.1.5 -از طرح چندین موضوع در یک سوال خودداری کنید و موضوعات دیگر را در سوالی جداگانه مطرح کنید.

5.1.6 -از مطرح کردن سوالات غیر مرتبط با حوضه فعالیت انجمن خودداری کنید.

5.1.7 -در صورتیکه دانش یا تجربه ای در زمینه سوال مطرح شده توسط کاربران دیگر ندارید از پاسخ دادن به آن خودداری کنید.

5.1.8 -تمامی کاربران ملزم به استفاده از حروف پارسی هستند(پارسی را پاس بداریم)

5.1.9 -افراد و کاربرانی که از تجربه و دانش کافی برخوردارند میتوانند به سوالات کاربران دیگر پاسخ دهند و دانش و تجربیات خود را با آنها به اشتراک بگذارند.
البته این امر به عنوان یک تعهد محسوب نمی شود بنابراین ما از افرادی که دانش و تجربیات خود را با کاربران دیگر به اشتراک میگذارند با تخصیص امتیاز به آنان قردانی میکنیم.

(دریافت امتیازات منجر به ارتقاء سطح و اعتبار افراد در انجمن خواهد شد)

5.2.0 -بدیهی است که با راه اندازی انجمن سایت کلیکسوری تمامی پرسش و پاسخ ها و بحث ها باید در محیط انجمن صورت پذیرد و کاربران سایت حق ارسال سوال در بخش دیدگاه های مطالب سایت کلیکسوری را نخواهند داشت و فقط امکان ارسال دیدگاه های شخصی در مورد آن مطالب وجود خواهد داشت.
به همین منظور سوالات ارسالی در زیر مطالب سایت تایید نخواهند شد.

5.2.1 – لازم به ذکر است سوالاتی که فاقد شرایط فوق باشند از انجمن حذف خواهند شد.

 

6- فعالیت هایی که منجر به امتناع، تعلیق و خاتمه دادن دسترسی شما به انجمن خواهد شد:

6.1 -هرگونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و ممنوع میباشد.

6.2 – هرگونه فعالیت سیاسی در انجمن ممنوع بوده و حساب کاربری فرد خاطی سریعا مسدود و دسترسی او به سایت بسته خواهد شد.

6.3 -ارسال پست،مطلب، تصاویر و محتوای غیر اخلاقی ممنوع میباشد و در صورت مشاهده سریعا با فرد خاطی طبق قوانین برخورد خواهد شد.

6.4 -استفاده از عبارات نامناسب برای نام کاربری و نام کامل، ممنوع بوده و در صورت مشاهده حساب کاربری وی حذف خواهد شد.

6.5 -هرگونه فعالیت یا اظهار نظرهایی که توهین به قوم یا نژادهای دیگران تلقی شود در انجمن ممنوع میباشد.

6.6 -هرگونه بی احترامی به مدیران، کارکنان و کاربران سایت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در انجمن ممنوع میباشد.

6.7 -در صورتی که تشخیص داده شود فعالیت های یک کاربر منجر به برهم زدن نظم انجمن میشود، حساب کاربری وی حذف و دسترسی او برای همیشه به سایت کلیکسوری و انجمن قطع خواهد شد!

6.8 -هرگونه پست تبلیغاتی چه در قالب پرسش چه در قالب پاسخ در انجمن ممنوع میباشد.

6.9 -قرار دادن لینک های تبلیغاتی، ارجاع دادن کاربران به سایر سایت‌ ها و شبکه های اجتماعی، لینک دانلود، لینک معارفه و… بر خلاف قوانین میباشد.

6.1.0 -قرار دادن اطلاعات تماس از جمله: شماره موبایل، تلفن، ایمیل و همچنین ID شبکه های پیام رسان و شبکه های اجتماعی در پست ها ممنوع میباشد.

6.1.1 -ارتباط برقرار کردن با سایر کاربران به هر جهت در محیط انجمن بر خلاف قوانین بوده و چت ها و گفتگو های متفرقه و خارج از موضوعات انجمن، ممنوع میباشد.

6.1.2 -ارتباط برقرار کردن با سایر کاربران صرفا برای هماهنگی در جهت تبادلات ارزی (خرید و فروش ارز) فقط و فقط در بخش “تبادل ارز” و از طریق قرار دادن ایمیل مجاز خواهد بود. (پیوست: بند 7.2)

6.1.3 -هر کاربر تنها حق ایجاد و استفاده از یک حساب کاربری را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند حساب کاربری همه ی حساب های وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

6.1.4 – انتشار و به اشتراک گذاشتن خدمات، محصولات و آموزش های ویژه کلیکسوری و همچنین بازگو کردن جزییات و روش های موجود در آنها ممنوع میباشد.

6.1.5 – قرار دادن و به اشتراک گذاشتن خدمات، محصولات و آموزش هایی که مشابه با خدمات، محصولات و آموزش های کلیکسوری است ممنوع میباشد.

6.1.6 – تغییر دادن عنوان و متن سوالاتی که به آنها پاسخ داده شده است ممنوع میباشد.

6.1.7 – کاربران موظف هستند قبل از طرح سوال، آن را در انجمن جستجو کنند و از طرح سوالات تکراری اکیدا خودداری کنند.

7-رفع مسئولیت

7.1 -مدیریت سایت کلیکسوری هیچگونه مسئولیتی را در قبال تمامی مطالب، فایل ها، تصاویر و… که توسط کارکنان یا کاربران در انجمن ارسال می گردد بر عهده نمیگیرد و مسئولیت مطالب ارسال شده متوجه خود ایشان خواهد بود.

7.2 -سایت کلیکسوری هویت و اعتبار هیچ یک از کاربران انجمن را تایید یا تکذیب نمیکند و هیچ گونه دخالتی در هرگونه معاملات و تبادلات احتمالی که ممکن است در انجمن بین کاربران صورت گیرد را ندارد و مسئولیت تمامی موارد و مشکلات احتمالی آن بر عهده خود کاربران انجمن میباشد.

7.3 -کارکنان و همکاران انجمن اختیار کامل دارند تا پست هایی که صلاحیت لازم برای انتشار را ندارند ویرایش و یا پاک کنند و محدودیت هایی برای کاربران خاطی اعمال کنند.

7.4 -پاسخ گویی به سوالاتی که مربوط به خدمات و محصولات سایت کلیکسوری نمیباشد بر عهده مدیران، کارشناسان و کارکنان سایت نمی باشد، البته این بینش در کل مجموعه کلیکسوری وجود دارد که دانش و تجربیات خود را با افراد دیگر به اشتراک بگذاریم و سعی بر این است که هیچ سوالی در انجمن کلیکسوری بدون پاسخ باقی نماند هر چند که ما ملزم به پاسخگویی به سوالات کاربران نمیباشیم.

7.5 -محتوای موجود در انجمن نباید به عنوان تایید اعتبار ارزهای رمزنگاری شده یا کسب و کارهای اینترنتی تعبیر شوند. این محتویات یک توصیه برای تجارت نیست. بازار ارزهای دیجتال و کسب و کارهای اینترنتی بسیار پیچیده بوده و شامل خطرات و ریسک‌های قابل توجهی هستند.

7.6 -ارزهای رمزنگاری شده بسیار ناپایدار و حساس به فعالیت های ثانویه هستند.عملکرد و رشد آنها غیرقابل‌ پیش‌بینی است و عملکرد و رشد گذشته تضمین عملکرد و رشد آینده آنها نیست.

7.7 -به طور کل کسب و کارهای اینترنتی از جمله سایت های کلیکی نیز از این موضوع مستثنا نیستند.

7.8 -شما باید شرایط و موقعیت خود را در نظر بگیرید و قبل از این که به این اطلاعات تکیه کنید ، مشاوره های لازم را از متخصصین این حوزه دریافت کرده باشید.
همچنین باید از ماهیت هر محصول یا سرویس از جمله وضعیت قانونی و الزامات قانونی مربوطه اطمینان و آگاهی کسب کنید و قبل از تصمیم‌گیری برای ورود به این بازار با وب سایت‌های مرتبط با آن‌ها مشورت کنید و سوابق فعالیت افراد مجرب را جویا شوید.

7.9 -بنابراین مسئولیت هرگونه سود و یا ضرر و زیان متوجه خود شما خواهد بود و هیچ فردی در قبال آن ملزم به پاسخگویی به کاربران انجمن نخواهد بود.