انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

با تحقیقات روشنگرانه ما، حقیقت پشت پول درآوردن از اینترنت را کاوش کنید. احتمالات، چالش‌ها و استراتژی‌های واقعی مربوط به کسب درآمد از فرصت‌های آنلاین را کشف کنید. برای تمایز بین ادعاهای اغراق آمیز و مسیرهای واقعی موفقیت مالی، بینش های ارزشمندی به دست آورید. خود را با دانش حرکت در قلمرو دیجیتال و کشف حقیقت پنهان کسب درآمد آنلاین تقویت کنید.

در این مقاله قصد داریم ابهاماتی را که ممکن است برای عده ای از افراد پیرامون کسب درآمد میلیونی از اینترنت بوجود بیاید را مورد بررسی قرار دهیم تا افرادی که پتانسیل پیشرفت و موفقیت در این کار در وجودشان قرار دارد با خیالی آسوده و مطمئن وارد این عرصه بشوند و البته افرادی را هم که امیدی به موفقیت آنها نیست از انجام این کار منع کرده باشیم.

مهمترین ابهام کلی که ممکن است برای همه افرادی که با این کار آشنا میشوند بوجود بیاید ابهامی با عنوان تیتر این مقاله میباشد که کسب درآمد میلیونی از اینترنت آیا حقیقت دارد ، شدنی است یا اینکه خیر یک دروغ و بزرگنمایی بیشتر نیست و جنبه تبلیغاتی دارد…!؟ آیا واقعا میتوان از اینترنت درآمد کسب کرد؟

اگر این ابهام در شما وجود داشته باشد مسلما در پی آن هستید که هر چه سریع تر به جواب آن دست پیدا کنید تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این نوع از کسب و کار آنلاین را شروع کنید یا خیر..؟ پس مسلما به دنبال یک جواب قاطع و محکم ” بله ” یا ” خیر ” هستید اما باید به شما بگویم که این سوال نه جوابش بله است نه خیر و از زاویه ای دیگر هم جوابش بله است هم خیر .!

متعجب شده اید…  ! با خود فکر میکنید چطور چنین چیزی ممکن است که یک سوال چندین جواب متناقض داشته باشد.؟ من این سوالی را که اکنون در ذهن شما ایجاد شده است را بسیار ساده میتوانم پاسخ دهم. جواب این سوال در ذهنیت ، شخصیت ، افکار ، نگرش و خواسته های شماست…! اجازه بدهید با بیان چند مثال ساده پاسخ این سوال را توضیح دهم.

انسان ها وقتی با یک پدیده ی جدیدی مواجه میشوند در ابتدا نمیتوانند ماهیت و وجود آن را قبول کنند اما بعد از گذشت زمان و بعد از اینکه آن پدیده به مرور جای خود را در زندگی انسانها باز کرد حتی فراموش میکنند که یک روز به این فکر میکرده اند که آیا این پدیده حقیقت دارد یا خیر. بله وقتی ما انسان ها با یک شیوه ی جدیدی از کسب و کار آشنا میشویم قبول و باور آن برای ما سخت است و دلیل آن چیزی جز عدم آگاهی ما نسبت به آن کار جدید نیست. این نا آگاه بودن انسان ها نسبت به یک کار جدید باعث میشود آنها را در قبول انجام  آن کار باز دارد و یا اینکه حداقل در آنها تردید ایجاد میکنند و آنها را نسبت به انجام آن کار مردد میکند.

اما اگر هر شخصی قبل از ورود به مسیری نو در مورد آن آگاهی لازم را بدست بیاورد و آن آگاهی ها را در کنار ذهنیت ، شخصیت ، افکار ، نگرش و خواسته های خود قرار بدهد و اگر این آگاهی ها با خصوصیات فردی او هماهنگ باشد او وارد آن مسیر تازه خواهد شد و اگر هماهنگی با او نداشته باشد هرگز وارد آن مسیر نمی شود. این موضوع در مورد کسب و کارهای اینترنتی نیز صدق میکند.

باید به شما بگویم که این شیوه از کسب درآمد در تمام دنیا مرسوم میباشد و همه روزه در سراسر دنیا فرصت هایی از این دست خلق میشوند و افراد بسیاری همه روزه از این فرصت ها استفاده میکنند و به این مسیر تازه ورود پیدا میکنند اما سوالی که اینجا مطرح میشود این است که آیا میتوان در این کار موفق بود یا خیر؟

پاسخ این سوال هم مجددا در ذهنیت ، شخصیت ، افکار ، نگرش و خواسته های شماست…! بیایید این موضوع را در مشاغل و جنبه های دیگری مقایسه کنیم که همه ما به ماهیت و وجود آنها ایمان داریم.

چطور است بازی فوتبال و البته بازیکنان آن را مثال بزنیم…!   نظرتون در مورد بازی فوتبال چیست؟   در مورد درآمد های بازیکنانش چطور؟
آیا میدانستید لیون مسی بازیکن تیم بارسلونا روزانه 55 هزار یورو درآمد دارد ؟ این درآمد برای کریستیانو رونادو معادل 40 هزار یورو در روز میباشد و یا برای یک فوتبالیست درجه یک ایرانی در لیگ برتر این درآمد ماهانه بیش از 10 هزار یورو است !

حالا که با این ارقام آشنا شدیم چطور هست که همگی برویم و فوتبالیست بشویم..! اما چرا برویم….مگر قبلا فوتبال بازی نمیکردیم…!؟ بله تقریبا همه ما از کودکی با فوتبال آشنا بودیم و فوتبال بازی میکردیم اما پس چرا هیچکدام از ما فوتبالیست نشدیم و به این درآمد های میلیونی و میلیاردی دست پیدا نکردیم؟

حالا اگر شما بخواهید به این سوال من جواب بدهید چه پاسخی در جلوی آن میگذارید..؟ آیا جوابی بهتر از جوابی که من برای سوال شما دادم وجود دارد که همه چیز بستگی به ذهنیت ، شخصیت ، افکار ، نگرش و خواسته ها و استعداد های ما دارد…! امروز هر کدام از ما میتوانیم ده ها نفر را مثال بزنیم که نتوانسته اند فوتبالیست موفقی بشوند اما آیا فوتبال تجارت پول سازی نیست!

این مثال خیلی مردانه بود و شاید برای خانم ها جالب نبوده باشد چراکه خانم ها چندان فوتبالی نیستند اما هیمن مثال را میتوان در مورد پدیده ی کنکور عنوان کرد ، همه افرادی که مشغول تحصیل هستند کنکور را پلی برای رسیدن به موفقیت های اجتماعی و اقتصادی میدانند اما آیا همه افرادی که در کنکور شرکت میکنند موفق هستند و یا افرادی که به موفقیت رسیده اند بطور اتفاقی به موفقیت دست پیدا کرده اند. ؟ با این حال میتوان ماهیت و پتانسیل تحصیل و دانش را نادیده گرفت!؟

شغل بلند مرتبه پزشکی نیز از پتانسیل اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است اما چرا همه دانش آموزان رشته پزشکی را انتخاب نمیکنند…!؟
آیا کسب درآمد میلیونی از فوتبال و پزشکی دروغی بزرگ است یا حقیقتی پنهان؟ مسلما به یقین پاسخ میدهید که بله یک حقیقت است اما نه یک حقیقت پنهان بلکه یک حقیقت آشکار چراکه شما با پتانسیل رشته فوتبال و پزشکی کاملا آشنا هستید و از محدوده درآمد این افراد نسبتا آگاهی دارید.

در واقع اینطور به شما بگویم کسب درآمد میلیونی در هر کاری هم حقیقت دارد هم دروغ است هم میتوان به آن جواب مثبت داد هم منفی حتی میشود مثال متفاوتی زد از یک دست فروشی که موفق تر از یک مغازه دار پوشاک است. برای هیچ شیوه ای از کسب درآمد  نمیتوان پاسخ ثابتی ارائه داد که آیا میتوان در آن موفق بود یا خیر موفقیت در هر عرصه ای بستگی مستقیم به کننده و انجام دهنده آن کار دارد یعنی به خود ما بستگی دارد.

در پایان این مطلب باید به شما بگویم که بله کسب درآمد میلیونی از اینترنت حقیقت دارد و موفقیت در آن به خود شما بستگی دارد. کسب درآمد آنلاین در ابتدا برای بسیاری از افراد حقیقتی پنهان بود اما بعد از آشنا شدن با آن به یک حقیقت آشکار تبدیل شد و امروزه میلیون ها نفر در سراسر دنیا وجود دارند که از اینترنت درآمد های میلیونی کسب میکنند و بوسیله آن تغییرات چشمگیری در زندگی خود ایجاد کرده اند.

امید میرود شما نیز با تحقیق و بررسی بیشتر پیرامون روش های متنوع و متعدد کسب و کار های اینترنتی به این حقیقت پنهان دست پیدا کنید و این آگاهی ها را در کنار ذهنیت ، شخصیت ، افکار ، نگرش و خواسته های خود قرار دهید تا بتوانید تصمیمی قاطع برای ورود یا عدم ورود به این کسب و کار بگیرید.

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات