انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

چرا کسب درآمد از اینترنت؟

Make Money Online

امروزه اینترنت نقش بسیار مهمی را در زندگی روزمره ما ایفا میکند.
شما میتوانید توسط آن به خواندن روزنامه ها بپردازید ایمیل های خود را چک کنید،وضعیت فیس بوک، اینستاگرام و تلگرام خود را بررسی کنید، از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید، با دوستان و خانواده تان در تماس باشید، در اینترنت جستجو کنید و صدها کار دیگر را توسط آن انجام دهید.
شما تقریبا میتوانید هر چیزی را در اینترنت انجام دهید.

برتری مشاغل اینترنتی

  اما آیا می دانستید شما همچنین میتوانید از آن برای کسب درآمد استفاده کنید آن هم یک درآمد ایده آل..!
 اگر شما از این موضوع بی خبر بودید باید به شما تبریک بگویم این یک فرصت عالیست برای پی بردن به این حقیقت بزرگ.
برخی از شما ممکن است بگویید کسب درآمد از اینترنت بسیار پیچیده و سخت میباشد و یا امکانات و سرمایه بسیاری برای ورود به این راه نیاز است و یا ممکن است به این فکر کنید که به مهارت های خاص و زیادی برای کسب درآمد از اینترنت احتیاج است. 

چرا باید کسب درآمد از اینترنت را انتخاب کنیم؟

از آنجا که شما احتمالا در شغل های سنتی مشغول به کار هستید و مجبورید هر روز در ترافیک، در زمستان و تابستان و در هوای گرم و سرد به سر کار خود بروید این باور برایتان ایجاد شده باشد که برای کسب درآمد جز این رویه راه دیگری وجود نداشته باشد.
 یا اگر هم راهی باشد شما به دلیل نداشتن تخصص و مهارت و یا سرمایه کافی قادر به انجام آن نخواهید بود و یا هیچ سرنخی از چگونگی کسب درآمد از شیوه ای جدید را نداشته باشید و حتی از فکر کردن به آن نیز دلسرد شوید.  

تفاوت مشاغل اینترنتی و سنتی

در اینجا نگاهی به تفاوت های کسب و کارهای اینترنتی با شغل های سنتی میاندازیم، تفاوت هایی که باعث شده است روزانه بسیاری از افراد برای تغییر و پیشرفت در زندگی خود روی به این شیوه از کسب کار بیاورند.
تفاوت اول در سرمایه، مدرک و شرط سنی است.
در شغل های سنتی شما برای راه اندازی یک کسب و کار نسبتا معمول نیاز به سرمایه اولیه زیادی دارید و یا برای به دست آوردن یک موقعیت شغلی مناسب باید سطح تحصیلات بالایی داشته باشید و یا برای استخدام در شغلی بهتر شرایط سنی مطرح میشود که شما با فیلترحداقل و حداکثر سن مواجه هستید.
اما در کسب و کارهای اینترنتی شرایط کاملا متفاوت است و برای شروع کار شما اصلا نیازی به داشتن سرمایه کلان ندارید.
داشتن مدرک تحصیلی اهمیتی ندارد و شرط سنی هم در این تجارت بی معنی میباشد چرا که شما یک فعالیت مستقل را شروع کرده اید و در واقع کارفرمای خودتان هستید.  

تفاوت های کار در ایترنت و کارهای سنتی

تفاوت دوم در محدودیت های زمان و مکان میباشد.
در شغل های سنتی شما باید هر روز در مدت زمان خاصی و در مکان خاصی فعالیت شغلی خودتان را انجام دهید و این زمان و مکان توسط مدیر یا کارفرمای شما تعیین میشود و شما موظف هستید به این محدودیت بطور کامل پایبند باشید و حتی برای درخواست مرخصی نیز محدودیت های بسیاری دارید.
اما در تجارت آنلاین شما هر زمان که خودتان بخواهید کار خواهید کرد و این زمان را خودتان برای خودتان تعیین میکنید و به دلیل فراگیر شدن اینترنت در همه جای دنیا شما محدودیت مکانی نیز نخواهید داشت و در هر لحظه و در هر کجا که باشید فقط با داشتن یک گوشی موبایل و اتصال به اینترنت میتوانید کسب و کار اینترنتی خودتان را مدیریت کنید و پیش ببرید.

مزایای کسب و کار های اینترنتی

تفاوت سوم در سقف و محدودیت در کسب درآمد میباشد.
در شغل های سنتی و معمول، برای شما یک پایه حقوق و یک سقف درآمد مشخص شده است و شما هر اندازه هم که تلاش کنید درآمدتان از آن سقف معین شده فراتر نخواهد رفت و شما همیشه در یک خط صاف در حال حرکت هستید و این محدودیت مانع پیشترفت و ترقی شما میشود.
 و یا حتی اگر کسب و کار مستقلی در مشاغل آزاد نیز داشته باشید باز هم سقف درآمد شما به کشش و پتانسیل اقتصادی محدوده جغرافیایی آن شغل آزاد بستگی پیدا میکنند که مسلما این نیز محدودیت های خاص خودش را دارد.
اما نکته جذاب در کسب و کار از طریق اینترنت این است که شما محدودیتی در کسب درآمد و پیشرفت نخواهید داشت چراکه وسعت تجارت شما به پهنای وسعت اینترنت میباشد یعنی به پهنای وسعت این کره خاکی زیرا میشود با اطمینان گفت که امروزه اینترنت در تمامی نقاط جهان در دسترس است و به دلیل همه گیر شدن آن تمامی مردم جهان به این پهنه متصل هستند و از اینترنت استفاده میکنند.

ویژگی های کسب درآمد از اینترنت

  ویژگی جذاب دیگر تجارت آنلاین این است که به دلیل جهانی بودن این کسب و کار درآمد شما هم به واحد پول جهانی و به دلار میباشد و این ویژگی مخصوصا برای افرادی که در ایران میخواهند وارد این عرصه بشوند بسیار ارزشمند است چراکه ارزش واحد دلار بسیار بالاتر از ارزش ریال میباشد و فعالیت در این حیطه بسیار پرسودتر از فعالیت در مشاغل معمول سنتی خواهد بود.
به همین علت و البته به دلایل بیشمار دیگر این نوع فعالیت در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و همه روزه افراد بسیاری روی به کسب و کارهای اینترنتی می آورند.
به احتمال قوی شما نیز با خواندن این مقاله و دیدن تفاوت های کسب کار های اینترنتی و سنتی به دنبال آن خواهید بود که هرچه سریعتر وارد این عرصه بشوید و یک کسب و کار آنلاین را آغاز کنید.
شما میتوانید در سایت کلیکسوری با روش های متنوع کسب درآمد از اینترنت آشنا بشوید. 

امیدوارم این مقاله برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات