دانلود آنی محصول

رایگان

به مدت محدود

نام محصول: Ad Groups v1 
توضیحات: فایل PDF حاوی یکصد لینک سوپر گروه تبلیغاتی تلگرام  فعال
قیمت محصول: 30000 تومان 
درصد تخفیف: 90 % 
مبلغ قابل پرداخت: 3000 تومان

کسب درآمد از تلگرام
ارتقاء و توسعه کانال،گروه و کسب و کارهای تلگرامی

Telegram

حتما شما نیز مانند بسیاری دیگر برای رشد و توسعه کانال،گروه و کسب و کار خود ۱۰ ها و یا ۱۰۰ ها هزار تومان هزینه تبلیغات مختلف کرده اید. هزینه هایی همچون افزایش ممبر،افزایش بازدید و یا تبلیغ محصولات و خدماتتان... اما چیزی که مشخص هست این است که این هزینه و تبلیغات تمامی ندارد و شما مادامیکه به فکر توسعه و رشد کسب و کار،کانال و گروهتان هستید باید به فکر هزینه های بالای تبلیغات نیز باشید.
به همین منظور ما استفاده از پکیج " Ad Groups v1"را به شما پیشنهاد میکنیم. پکیج "Ad Groups v1" برای ارتقا و توسعه کانال ها و گروه های telegram توسط خود افراد فراهم گردیده است که شامل یکصد سوپر گروه تبلیغاتی اختصاصی  میباشد که  تعداد اعضای آنها نیز پیوسته در حال رشد میباشد.
مزیت استفاده از گروه های تبلیغاتی موجود در پکیج ذکر شده بدین شرح میباشد:
۱-عضویت شما در این گروهای تبلیغاتی دائمی و همیشگی میباشد و هرگز از گروه ها حذف نخواهید شد.
۲-تبلیغات در تمامی گروه ها به هر تعداد آزاد و بدون محدودیت میباشد.
۳-فوروارد کردن پست ها در گروه های تبلیغاتی باعث جذب مخاطب هدف به کانال یا گروه مورد نظر میشود. (مخاطب هدف کاربری میباشد که به محتوا، خدمات و یا کالای ارائه شده توسط شما نیاز دارد بنابراین با مشاهده پست شما در گروه های تبلیغاتی جذب کانال و یا گروه شما میشود که این نوع عضویت ماندگارترین نوع عضو شدن کاربران میباشد زیرا به انتخاب خودشان و با توجه به نیازشان عضو میشوند)
۴-فوروارد کردن پست ها و تبلیغات شما در این گروه ها باعث افزایش ممبر و متعاقبا افزایش اعتبار کانال و گروه شما میشود و این امر موجب برتری یافتن شما نسبت به رقبا میشود.
۵-ارسال تبلیغات در گروهای تبلیغاتی باعث افزایش بازدید پست ها میشود و باعث افزایش مشتری و ممبر خواهد شد و اعتبار محتوا،پست ها و کانال و گروه شما را بالا میبرد زیرا بالا بودن بازدید نشان دهنده ویژه بودن پست ها و استقبال عمومی میباشد.
۶-هزینه تبلیغ یک پست در ۱۰۰ گروه تبلیغاتی توسط واسطه ها رقمی بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان میباشد. ولی شما با عضویت در این ۱۰۰ گروه میتوانید برای همیشه هر تعداد پست و تبلیغ که دارید در این گروه ها بدون هیچگونه محدودیتی و بطور رایگان ارسال کنید.
۷-هزینه افزایش هر ۱۰۰۰ بازدید برای هر پست توسط واسطه ها رقمی بین ۲ تا ۵ هزار تومان میباشد. ولی شما با عضویت در این گروه ها میتوانید براحتی با فوروارد کردن پست های خود در این گروه ها بازدید تمامی پست های خود را به رایگان افزایش دهید.
۸-هزینه افزایش ۱۰۰ ممبر واقعی توسط واسطه ها رقمی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان میباشد که البته اکثر این نوع افزایش ها هدفمند نمیباشند و کاربران عضو شده ظرف چند روز از کانال مورد نظر خارج میشوند. اما شما با ارسال تبلیغات خود در این گروه ها میتوانید افرادی را که به کالا و خدمات و محتوای ارائه شده توسط شما نیاز دارند را جذب کنید.
۹-هزینه قرار دادن یک تبلیغ به مدت یکروز در کانالی با ۲۰ هزار ممبر رقمی بین ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان میباشد. اما شما با عضویت در این گروه ها میتوانید ۱۰۰ ها تبلیغ را بدون محدودیت زمانی به دید کاربران آن برسانید.
۱۰-و ویژگی بسیار مهم سوپر گروه های این پکیج ارزش افزوده آن میباشد. به این منظور که هریک از این سوپر گروه ها در حال حاضر دارای تعداد زیادی عضو هستند و ارزش مادی این گروه ها با توجه به همین تعداد اعضا قیمت گذاری شده است و متعاقبا وقتی تعداد اعضای این گروه ها هر چه بیشتر شود قیمت گروه ها نیز ۲ تا چند برابر خواهد شد. اما شما با رشد گروه ها هیچ هزینه اضافه دیگری پرداخت نخواهید کرد چون از قبل عضویت این سوپر گروه ها را بصورت دائمی خریداری کرده اید. 
۱۱-تفاوت و مزیت دیگری این پکیج نسبت به پکیج های مشابه در اختصاصی بودن گروه ها میباشد. در پکیج های مشابه افراد در زمان طولانی مدت اقدام به جمع آوری لینک گروه های مختلف میکنند که همه آنها نیز تبلیغاتی نمیباشند و درواقع لینک گروه های دیگران را بفروش میرسانند که در نتیجه اکثر این لینک ها منقضی شده اند و در اصل ادمین های گروه ها لینک گروه هایشان را تغییر داده اند و دیگر لینک های قدیمی قابل استفاده نمیباشد و در صورتی هم که بتوانید عضو آنها شوید با محدودیت ارسال پست و حتی حذف از گروه مواجه خواهید شد. اما سوپر گروه های قرار گرفته در این پکیج همگی اختصاصی و تضمینی میباشند و شما میتوانید بدون محدودیت پست ارسال کنید و هرگز هم از گروه حذف نخواهید شد. 
*اکثر افرادی که تبلیغات آنها را در گروه های مختلف مشاهده کرده اید که خدمات افزایش ممبر،افزایش بازدید و تبلیغ را انجام میدهند همگی از طریق ارسال و فوروارد کردن در گروه ها میتوانند این خدمات را انجام دهند. بنابراین شما نیز با در اختیار داشتن و عضویت در این 100 سوپر گروه براحتی میتوانید این خدمات را خودتان برای خودتان انجام دهید و در هزینه تبلیغات خود صرفه جویی بسیاری انجام دهید. 
همانطور که میدانید مهمترین اصل رشد و توسعه کسب و کار و خدمات تبلیغات مستمر و پیوسته میباشد که باعث برند شدن کالا و خدمات شما میگردد. حتی اگر شما بهترین کالا و خدمات را ارائه دهید تا زمانیکه کالا و خدمات شما دیده نشود هیچگونه بهره ای برای شما نخواهد داشت و تنها راه دیده شدن کالا و خدمات تبلیغات است‌.
اما از آنجا که هزینه های تبلیغاتی بسیار بالا میباشد ما این پکیج فوق العاده را به شما پیشنهاد میکنیم که بسیار بسیار برای شما مقرون به صرفه خواهد بود و جدا از تمام مزیت های ذکر شده در بالا شما حتی میتوانید با عضویت در این سوپر گروه ها تبلیغات افراد دیگر را نیز به عهده بگیرید و در صورت دلخواه از این طریق نیز درآمد کسب کنید. 
"Ad Groups v1" فقط در سایت کلیکسوری و به صورت 100% تضمینی ارائه میگردد.
میتوانید این محصول را با تخفیف 90 درصدی خریداری کنید و بلافاصله بعد از پرداخت فایل PDF َحاوی یکصد لینک سوپر گروه تبلیغات آزاد را دریافت و دانلود کنید و از این طریق به  ممبرهای آن دسترسی پیدا کنید و شروع به کسب درآمد ارتقاء و رشد و توسعه کانال و گروه خود بکنید.
در ضمن دوستان کلیکر نیز میتوانند با ارسال لینک های معارفه خود و تبلیغ سایت های کسب درآمد در این گروه ها شانس جذب زیر مجموعه مستقیم را برای خود بسیار افزایش دهند.

کلیپ معرفی پکیج Ad Groups v1

26
دیدگاه بگذارید

avatar
20 دیدگاه های مطرح شده
6 پاسخ داده شده
2 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش به دیدگاه
داغ ترین دیدگاه
21 نویسندگان دیدگاه
ماهاننگارنئوکاوهaliملوسک آخرین نویسندگان دیدگاه
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
من را با خبر کن از
ماهان
مهمان
ماهان

کاش لینک تو تکس میزاشتی بهتر بود

نگارنئو
مهمان
نگارنئو

چه خوب رایگان کردید ممنون
فقط تلگرام نمیزاه توی یه روز توی همه گروها عضو شد لینک گروهارو غیر فعال نکنید تا بتونیم توی همش عضو بشیم

کاوه
مهمان
کاوه

ممنون گروه ها خیلی به دردم خورد

ali
مهمان
ali

واقعا مزخرفه
90درصد اعضای این گروههای سیصد نفره و تکراری اخرین بازدیدشون مربوط به یک ماه قبل میشه

ملوسک
مهمان
ملوسک

قیمت گروه ها فوق العادس میییییییییییییییییییسسسسسسسسسی

سمانه
مهمان
سمانه

ممنون از گروه ها و سایت خوبتون

پارسا
مهمان
پارسا

سلام محصولی راجب کسب درآمد از اینترنت دارم خوشحال می شوم بازاریاب بنده شوید و بابت هر فروش 7500 تومان دریافت کنید.آیا موافق هستید؟لطفا به ایمیل بنده پاسخ را بفرستید.

محمد
مهمان
محمد

سلام لینک خرید خرابه

ساسان
مهمان
ساسان

از وقتی تلگرام همه گیر شده مشاغل خانگی هم زیاد شده

روباه برفی
مهمان
روباه برفی

من گروه های بیشتری میخوام اگه دارید بازم بزارید

جاوید
مهمان
جاوید

100 تا سوپر گروه!
خوبه

سپیده
مهمان
سپیده

من گروه هارو خریداری کردم اما امروز و فردا نمیتونم عضو بشم.مشکلی که بعدا پیش نمیاد؟

سمیرا زرگر
مهمان
سمیرا زرگر

سلام
یعنی هرچقدر تبلیغ کنیم و پست ارسال کنیم از گروه ها حذف نمیشیم؟

پرنسس
مهمان
پرنسس

گروهاتون خیلی خوب بود ولی چرا نمیشه پشت سر هم توی گروه ها عضو شد؟

کمیل
مهمان
کمیل

خرید راحت و آسونی بود.تشکر

امیر علی
مهمان
امیر علی

آقا ایول ما ها که مثل شما سایت نداریم جذب زیرمجموعه مستقیم برای سایت های کلیکی سخت بود ولی با این گروه ها حداقل میتونیم کلی تبلیغ سایتی که عضو هستیم رو بکنیم

banoo
مهمان
banoo

salam.
man hamin alan in pakegro kharidam va failesham download kardam
az hamin alan mitoonam toye goroha ozv besham , ax mahsoolatam ro ersal konam?

مهسا خانوم
مهمان
مهسا خانوم

تمام لینک ها کار میکرد.
کارمون رو خیلی راحت کردید با این گروهاتون.
یکسال تلاش کرده بودم فقط تونستم توی 40 تا گروه عضو بشم که هروز هم بخاطر ارسال تبلیغات همش دیلیتم میکردن.

taghavi
مهمان
taghavi

عالیه دمتون گرم
خیلی وقت بود دنبال یه همچین گروه هایی میگشتم.
ممنون که تخفیف زدید

مهین
مهمان
مهین

سلام.خیلی ممنون سریع بعد از پرداخت دانلود شد.