انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

با راهنمای جامع ما، هر آنچه را که باید در مورد سکه ها در نئوباکس بدانید، کاوش کنید. در مورد انواع مختلف سکه ها، کاربرد آنها و نحوه کسب درآمد و مدیریت موثر آنها اطلاعات کسب کنید. استراتژی هایی را برای به حداکثر رساندن موجودی سکه خود و استفاده از مزایای آنها در سایت نئوباکس کشف کنید. با استفاده از راهنمای جامع ما، دانش خود را برای استفاده حداکثری از سکه های نئوباکس و فرصت های هیجان انگیز برای بهینه سازی درک خود از سکه ها در نئوباکس را تقویت کنید. در مورد انواع مختلف سکه ها، عملکردهای آنها و نحوه کسب درآمد و مدیریت موثر آنها اطلاعات کسب کنید. استراتژی هایی را برای به حداکثر رساندن موجودی سکه خود و استفاده از مزایای آنها در پلتفرم نئوباکس کشف کنید. دانش خود را برای تصمیم‌گیری آگاهانه و باز کردن فرصت‌های هیجان‌انگیز برای رشد و موفقیت تقویت کنید.

همانطور که میدانید یکی از راه های کسب درآمد در سایت نئوباکس بخش Offers  یا همان پیشنهادات است که coins نیز یکی از زیرگزینه های بخش آفرز میباشد که ازهمین قسمت قابل دسترس است.

بخش سکه نئوباکس

وقتی شما وارد بخش سکه ها (Coins) میشوید چندین تب را با نام های متفاوت  نظیر AdGateMedia ,Persona.ly  و چند تب دیگر مشاهده میکنید که هر یک از این تب ها مربوط به شرکتی میباشد که طرف قرار داد سایت نئوباکس میباشد و از این طریق پیشنهاداتی را در اختیار کاربران سایت نئوباکس قرار میدهد که کاربران نیز در صورت انجام دادن این پیشنهادات میتوانند سکه ها یا همان Coins را از این شرکت ها دریافت کنند.

ارزش هر پیشنهاد با توجه به شرکت ارائه دهنده و همچنین مدت زمان و دستورالعمل انجام آن پیشنهاد متفاوت است و این ارزش با واحد Coin محاسبه میشود که عبارت اختصاری آن حرف انگلیسی (C) میباشد. به طور مثال در تصویر زیر چند پیشنهاد را مشاهده میکنید که ارزش آنها در کادر آبی مشخص شده اند و دستورالعمل انجام آنها نیز در کادر قرمز قابل مشاهده است.

پیشنهاد کسب سکه در نئوباکس

یک نکته لازم به ذکر است که به دلیل اینکه کشور ایران توسط اکثر کشورها و کمپانی های جهانی تحریم شده است شما معمولا در بخش coins با پیشنهادات کمی مواجه میشوید و حتی در برخی از تب ها نیز عملا هیچ پیشنهادی برای انجام وجود ندارد. دلیل دیگر این موضوع این میباشد که کشور ایران ارزشی از نظر آماری برای کمپانی های اروپایی و امریکایی ندارد و درواقع برای آنها اهمیتی ندارد که مثلا در ایران چه جامعه آماری چقدر درآمد سالیانه دارد زیرا اکثر این پیشنهادات معمولا شرکت در نظرسنجی های این چنینی میباشد و البته نصب بازی ها و همچنین خرید برخی از محصولات نیز جزو این پیشنهادات میباشد.

بنابراین شما برای دسترسی به پیشنهادات بیشتر نیاز دارید با تغییر آی پی وارد این بخش شوید و برای درک بهتر دستورالعمل ها بهتر است از مترجم گوگل یا همان سایت Google Translate استفاده کنید. توجه داشته باشید که درصورتیکه پیشنهاد مورد نظر یک نظرسنجی است شما باید در فرم های آن از اطلاعات حقیقی استفاده کنید مثلا اگر از شما در فرم نظرسنجی پرسیده میشود که ساکن کدام کشور و شهر هستید و کد پستی شما چند است باید این اطلاعات را با توجه به تغییر آی پی خود در فرم نظرسنجی وارد کنید. این اطلاعات را میتوانید از سایت زیر بدست بیاورید.

توجه داشته باشید که در یک نظر سنجی ممکن است یک یا چند سوال بصورت تکراری نیز از شما پرسیده شود این امر بخاطر اعتبار سنجی پاسخ های شما میباشد و از آنجایی که نظر سنجی ها بصورت 4 گزینه ای (تستی) میباشد از تیک زدن و انتخاب تصادفی گزینه ها خودداری کنید.

بنابراین بهتر است درصورت آشنایی نداشتن به زبان انگلیسی از مترجم گوگل استفاده کنید و با توجه به ترجمه سوال و جواب ها پاسخ متناسب به خودتان را انتخاب کنید اما در مورد پیشنهاداتی نظیر نصب یک نرم افزار شما نیاز دارید که از ایمیل حقیقی خود استفاده کنید،آن نرم افزار را نصب و اجرا کنید و یا با توجه به دستورالعمل آن تا چند مرحله نیز پیش بروید که شما در تصویر بالا یک پیشنهاد نرم افزاری سایت بامیلو را هم مشاهده میکنید که در دستورالعمل آن نوشته شده دانلود کنید و بعد آن را اجرا کنید.

در ضمن ممکن است شما پیشنهاداتی را مشاهده کنید که ارزش بالایی دارند به عنوان مثال بیش از 2000 سکه ارزش دارند در اکثر مواقع در دستورالعمل این پیشنهادات شما باید محصول فیزیکی یا مجازی را خریداری کنید که مسلما با توجه به شرایط موجود عملا این پیشنهادات برای ما ایرانیان قابل انجام نیست زیرا از شما اطلاعات کارت اعتباری نظیر ویزا یا مستر کارت را برای خرید محصول میخواهد.

درصورتیکه بتوانید با آزمون و خطا مهارت کافی در انجام این پیشنهادات را بدست بیاورید میتوانید روزانه درآمد خوبی از این بخش از سایت نئوباکس کسب کنید. در نظر داشته باشید که اگر شما بتوانید یک پیشنهاد را با موفقیت به اتمام برسانید حداکثر بعد از 20 دقیقه ارزش آن پیشنهاد یا همان Coins و سکه های آن پیشنهاد در حساب شما منظور میگردد. شما میتوانید از صفحه اصلی حساب خود و از زیر گزینه های بخش Other  وارد لیست Coins ها شوید و پیشنهاداتی را که تکمیل کردید را مشاهده کنید.  

دریافت سکه در نئوباکس

البته این سکه ها در ابتدا در حالت Pending و یا انتظار قرار دارند و درواقع بعد از گذشت 60 روز Credited یا معتبر میشوند. این مدت زمان به دلیل مسائل امنیتی میباشد ، بطور مثال یک شخص پیشنهادی را انجام میدهد که خرید یک محصول میباشد، بعد از تکمیل پیشنهاد سکه های خود را دریافت میکند و در حسابش بصورت Pending قرار میگیرد اما بعد از اینکه محصول خود را دریافت کرد ممکن است به هر دلیلی آن محصول را نپسندد و بخواهد محصول را مرجوع کند بنابراین در این حالت انتظار است که شرکت مورد نظر میتواند پرداخت آن سکه ها را لغو کند. در تصویر زیر سکه های در حالت انتظار و یا معتبر شده قابل مشاهده میباشد.  

کمیسیون ارجاع ها

در سایت نئوباکس Coins یا سکه ها مانند Points یا امتیازات در دیگر سایت ها قابل تبدیل شدن به دلار هستند که به آن،عمل کانورت (Convert) میگویند. حداقل سکه کافی برای تبدیل کردن به دلار 2500 Coins میباشد. بنابراین در ابتدا گزینه Convert Coins در بخش لیست پیشنهادات انجام شده فعال نمیباشد تا زمانیکه شما به اولین 2500 سکه خود دست پیدا کنید. بعد از اینکه شما اولین 2500 سکه خودتان را بدست آورید (ملاک سکه های Credited یا معتبر شده میباشد) گزینه Convert Coins در کادر بالای لیست سکه ها نمایان خواهد شد که در تصویر زیر قابل مشاهده است.

تبدیل سکه به دلار در نئوباکس

نرخ تبدیل Coins ها به دلار به شرح زیر میباشد.  

تعداد سکهارزش در هر 1000 سکهارزش کل به دلار
2,500$ 0.8 برای هر 1000 سکه $ 2
5,0001.0 دلار برای هر 1000 سکه $ 5
10,000 1.1 دلار برای هر 1000 سکه $ 11
20,0001.2 دلار برای هر 1000 سکه $ 24
30,0001.3 دلار برای هر 1000 سکه$ 39
40,0001.4 دلار برای هر 1000 سکه$ 56
60,0001.5 دلار برای هر 1000 سکه$ 90
80,0001.6 دلار برای هر 1000 سکه$ 128
100,0001.7 دلار برای هر 1000 سکه$ 170

با توجه به جدول نرخ تبدیل متوجه میشویم که اگر هرچه بیشتر صبر کنیم و با سکه های بیشتری این تبدیل را انجام دهیم سود بیشتری بدست خواهیم آورد. بطور مثال اگر با حداقل سکه،که 2500 سکه میباشد این تبدیل را انجام دهیم بابت هر 1000 سکه 80 سنت دریافت خواهیم کرد اما اگر با 100000 سکه ،تبدیل را انجام دهیم بابت هر 1000 سکه 1 دلار و 70 سنت بدست خواهیم آورد. به هر حال شما با توجه به سکه هایی که بدست آورده اید میتوانید از منوی کشویی Convert Coins تعداد مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی دکمه Convert Coins کلیک کنید و سکه های خود را به دلار تبدیل کنید.

تبدیل سکه به دلار

بعد از انجام این عمل معادل دلاری سکه های شما به بالانس اصلی حساب نئوباکس تان افزوده میشود. نکته پایانی در مورد Conis ها این میباشد که شما علاوه بر پیشنهاداتی که خودتان انجام میدهید از پیشنهادات انجام شده توسط زیرمجموعه های مستقیم تان نیز کمیسیون دریافت خواهید کرد.

این پورسانت برابر با 20% سکه هایی میباشد که زیرمجموعه های مستقیم شما بدست می آورند. به عنوان مثال اگر زیرمجموعه مستقیم شما 1000 سکه بدست آورده باشد به حساب شما نیز 200 سکه افزوده خواهد شد و نکته جالب این میباشد که مقدار سکه هایی که میتوانید از کمیسیون زیرمجموعه های مستقیم خود بدست بیاورید نامحدود است.

امیدواریم آموزش این بخش برایتان مفید واقع شود

اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات