انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت گرین پانترا از جمله سایت های نظرسنجی معتبر میباشد که در ژانویه 2015 شروع به کار کرده است، شما بعد از ثبت نام در سایت greenpanthera پنج دلار به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.در گرین پانترا نظرسنجی های با ارزشی وجود دارد. سایت Greenpanthera فرصت های زیادی را برای کسب درآمد مانند نظرسنجی روزانه، آفرها و سایر وظایف دیگر ارائه می دهد. برای استفاده از این امکانات، به سادگی وارد حساب کاربری خود شوید به بخش personal account بروید و برگه “Earn Money” را انتخاب کنید. در بخش earn money حداقل 4 تا 5 نظرسنجی را مشاهده خواهید کرد که ارزش حدودی آنها 3 تا 5 دلار خواهد بود.

در منوی دیگری این بخش آفرهای شرکت adscend و persona برای انجام وجود دارد. گزینه ی دیگر کسب درآمد در این سایت بخش shops میباشد که برای کاربران ایرانی کاربردی نخواهد داشت چون در این بخش برای کسب درآمد باید کالاهایی را که تخفیف خورده اند خریداری کنید.

استفاده از خدمات سایت گرین پانترا برای تمامی کشورها از جمله ایران در دسترس میباشد اما پیشنهاد میکنیم برای اینکه به نظرسنجی ها و آفرهای بیشتری دسترسی داشته باشید با اطلاعات کشورهای دیگر مانند برزیل، امریکا یا مکزیک در این سایت ثبت نام کنید. توجه داشته باشید که بعد از انجام موفق نظرسنجی ها اعتبار آن بلافاصله به حساب شما منظور نمیگردد و این روند 3 الی 7 روز بطول می انجامند، بنابراین صبور باشید و بعد از انجام وظایف نگران این موضوع نباشید.

علاوه بر نظرسنجی ها و آفرها شما میتوانید از درآمدهای زیرمجموعه های مستقیم خود نیز 10 درصد کمیسیون دریافت کنید. عضویت در این سایت رایگان است و هیچگونه عضویت پولی در این سایت وجود ندارد و شما مجبور نخواهید بود برای ارتقاء حساب خود عضویت خاصی را خریداری کنید چون محدودیتی از این بابت در گرین پانترا وجود ندارد. سقفی نیز برای دایرکت ریفرال و برداشت نیز تعیین نشده است اما شما برای برداشت درآمد باید به کف 30 دلار درآمد رسیده باشید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت گرین پانترا تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت30 $
بیشترین کاربرانبرزیل – مکزیک – ایتالیا
انتظار پرداختنامشخص
ارزش نظرسنجی5 سنت الی 1 دلار
تعداد نظرسنجی+ 4
پرداخت بهpaypal 
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2015
میانگین فعالیت ریفرال
ارزش فعالیت ریفرال10 %
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه300 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات