انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت کلیکس یونیورس با استفاده از اسکریپت قانونی EvolutionScript در اواسط سال 2017 راه اندازی شد. سایت clixuniverse در زمان نگارش این مطلب بیش از 36000 کاربر به خود جذب کرده و چیزی بالغ بر 22500 دلار به کاربران خود پرداخت کرده است. “کلیکس یونی ورس” رشد نسبتا خوبی دارد و روزانه بیش از 100 کاربر جدید در این سایت ثبت نام می کنند.

شما میتوانید در سایت کلیکس یونیورس روزانه بیش از 40 آگهی برای کلیک کردن پیدا کنید که ارزشی بین 0.0001 تا 0.005 دلار برخوردار هستند. جدا از آگهی های روتین، شما میتوانید در آفر وال های این سایت نیز تبلیغات کلیکی دیگری را نیز برای کلیک کردن مشاهده کنید. سایت clixuniverse تقریبا از تمامی offerwall ها پشتیبانی میکند.

این سایت 8 نوع عضویت برای آپگرید در اختیار کاربران قرار داده است که عمده ترین تفاوت آنها در محدودیت اجاره ریفرال دیده میشود که برای عضویت استاندارد یا همان رایگان 50 عدد و برای عضویت نهایی محدودیت 6000 تایی در نظر گرفته شده است. اما شما در هیچ یک از عضویت ها محدودیتی در قبال جذب زیر مجموعه مستقیم نخواهید داشت.

ارزش کلیک های زیر مجموعه مستقیم در عضویت های بالاتر بیشتر خواهد شد اما این ارزش برای زیر مجموعه های اجاره ای ثابت میباشد و شما در هر عضویتی که باشید به ازای هر کلیک ریفرال های اجاره ای فقط 0.001 دلار دریافت خواهید کرد. البته نا گفته نماند که سایت clixuniverse کلیک های روی تبلیغات ثابت یا همان تبلیغات fixed که اگر توسط زیرمجموعه های اجاره ایی انجام شود را هم برای شما محاسبه خواهد کرد.

تعداد این تبلیغات بیش از 20 عدد است که ارزش 0.001 دلاری دارند، بنابراین اگر خوش شانس باشید و ریفرال های اجاره ای شما تمامی آگهی های fixed را به اضافه 4 آگهی استاندارد کلیک کنند، شما از هر زیر مجموعه میتوانید روزانه حدودا 0.025 دلار درآمد کسب کنید که باتوجه به هزینه 0.005 دلاری اجاره روزانه برای هر ریفرال، میتواند سود بسیار خوبی محسوب شود. شما این درآمد ها را میتوانید از طریق حساب های پرفکت مانی، پی ییر، بیت کوین و لایت کوین دریافت کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت کلیکس یونیورس تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت2 $
بیشترین کاربرانایران – هند – پاکستان
انتظار پرداخت2 الی 7 روز
ارزش کلیک0.005 الی  0.015 $
تعداد تبلیغات+ 40
پرداخت بهperfectmoney – payeer – bitcoin – litecoin
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2017
میانگین کلیک ریفرال4 +
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0025 Up To 0.01      –      RR: 0.001
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه480$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات