انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی سایت کلیکی کش تراول، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

سایت کش تراول cashtravel یک وب سایت کلیکی است که در سال ۲۰۱۲ راه اندازی شد، شرکتی کانادایی که توسط تونی ژو تاسیس شده‌ است. با اینکه cashtarvel یک وبسایت کانادایی میباشد اما عمده کاربران آن را کلیکرهای هندی، ایرانی و یونانی تشکلیل داده اند.

در کش تراول همه چیز ساده، روتین و بدون چالش میباشد، یعنی کلیک کنید، درآمد کسب کنید و برداشت کنید! حد نصاب برداشت در این سایت در متد پی پال تنها 5 سنت و برای پرفکت مانی 1.05 دلار و با کارمزد 1% تعیین شده است.

علاوه بر عضویت رایگان، 6 عضویت پولی در کش تراول برای ارتقاء وجود دارد، عضویت ها از قیمت های کاملا ارزانی برخوردار هستند به طوری که در اولین سطح ارتقاء میتوانید با پرداخت 2 دلار به مدت 2 ماه از مزایای این عضویت بهره مند شوید. همچنین عضویت نهایی کش تراول با 50 دلار و به مدت 1 سال در دسترس شما میباشد، در این عضویت شما از 100% کلیک های زیرمجموعه های خود کمیسیون دریافت خواهید کرد، علاوه بر آن از خرید یا ارتقاء عضویت زیرمجموعه های خود نیز 4% پاداش دریافت میکنید. از مزایای دیگر این عضویت، دریافت ماهانه اعتبار تبلیغ کلیکی میباشد که هر ماه جمعا 8000 اعتبار برای ایجاد آگهی در کش تراول به حساب شما منظور میگردد. همچنین با خرید این عضویت 30000 اعتبار ترافیک اکسچنج، 100000 اعتبار بنر و 160000 هزار اعتبار تبلیغات ویژه دریافت خواهید کرد. عضویت های دیگر نیز تمامی این مزایا را در اختیار شما قرار میدهند اما با مقدار و مدت کمتر.

در cashtarvel امکان اجاره زیرمجموعه وجود ندارد و شما فقط میتوانید زیرمجموعه های مستقیم را به این سایت ارجاع دهید، البته محدودیتی و سقفی برای DR در نظر گرفته نشده است.

در نظر ما سایت کش تراول بیش از هر چیزی، مناسب خرید تبلیغات میباشد، علاوه بر این شما میتوانید با فعالیت در بخش click exchange اعتبار رایگان دریافت کنید. شما میتوانید هر 5 ثانیه 1 کلیک انجام دهید و 1 اعتبار دریافت کنید و سپس با جمع آوری اعتبارات بیشتر تبلیغات خود را در این بخش قرار دهید.

بطور کل بخش، TE یا همان ترافیک اکسچنج که در همه سایت های کلیکی وجود دارد میتواند کمک قابل توجهی به شما برای جذب زیرمجموعه مستقیم بکند. بدین ترتیب شما میتوانید در این بخش کلیک کنید، اعتبار رایگان دریافت کنید و در همین بخش بنر و لینک معارفه اکانت های خود در سایت های دیگر را تبلیغ کنید، که میتواند منجر به جذب DR برای حساب های دیگر شما شود.

همچنین برای سهولت در کسب اعتبار رایگان، میتوانید از پکیج کلیک خودکار استفاده کنید تا بصورت اتومات تبلیغات این بخش برای شما کلیک شوند تا اعتبارات بیشتری دریافت کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت کش تراول تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت0.05 $
بیشترین کاربرانهند – ایران – یونان
انتظار پرداخت24 ساعت
ارزش کلیک0.0001 تا 0.001 $
تعداد تبلیغات+ 30
پرداخت بهPerfect Money – Paypal
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2012
میانگین کلیک ریفرال4 +
ارزش کلیک ریفرالDR: 5% upto 100% $
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانهنا مشخص
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات