انجمن کاربران ورود - ثبت نام
سایت کلیکی زیم باکس

zimbux

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی زیم باکس

سایت کلیکی زیم باکس zimbux در تاریخ 17 نوامبر 2018 با هدف ایجاد راهی برای کسب درآمد آنلاین و مکانی برای تبلیغات راه اندازی شده است که کاربران آن بتوانند درآمد کسب کنند و یا در آن تبلیغ کنند.
بررسی ها نشان میدهد سایت زیمباکس رشد خوبی داشته است و در کمتر از یکماه از راه اندازی آن نزدیک به 4000 کاربر به خود جذب کرده است.
zimbux با 3 عضویت golden - silver و ultimate معرفی شده است.
عضویت سیلور، 30 روزه و با مبلغ 10 دلار عرضه شده است که مزیت آن نسبت به عضویت رایگان این سایت در سقف دایرکت ریفرال و رنت ریفرال و همچنین سقف برداشت درآمد میباشد.
عضویت گلدن و آلتیمیت نیز بصورت سالانه و با مبالغ 70 و 650 دلار در دسترس کاربران قرار دارد.
ارزش کلیک رنت ریفرال ها در تمامی عضویت های یکسان و معادل 0.001 دلار میباشد، اما این رقم برای دایرکت ریفرال ها در عضویت استاندارد 0.0005، در سیلور 0.0025، در گلدن 0.005 و در عضویت نهایی معادل 0.01 دلار تعیین شده است.
بنابراین عضویت نهایی میتواند برای افرادی که توانایی جذب زیر مجموعه مستقیم را دارند بسیار مناسب و سود ده باشد.
همچنین با توجه به چهارچوب زمانی برداشت درآمد در عضویت نهایی، که هر 4 روز یکبار و با ماکسیموم برداشت 50 دلار میباشد، پتانسیل درآمد این سایت حدودا 350 دلار در ماه میباشد.
البته این مقداری است که شما میتوانید از سایت خارج کنید و میتوانید در صورت داشتن درآمد مازاد بر محدودیت برداشت، از آن برای تبلیغات در خود سایت زیم باکس استفاده کنید. درآمد مازاد میتواند صرف تمدید عضویت و ریفرال ها و همچنین خرید تبلیغات شود.
سایت zimbux در ابتدای مسیر خود قرار دارد و در صورت مدیریت درست میتواند پیشرفت قابل توجهی بدست آورد، هر چند که در همین ابتدای راه نیز توانسته جایی در بین سایت های کلیکی معتبر برای خود باز کند.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد، بنابراین همیشه جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 1 $
بیشترین کاربران آنگولا - ایران - هند
انتظار پرداخت 24 الی 72 ساعت
ارزش کلیک 0.0001 تا 0.005 $
تعداد تبلیغات + 10
پرداخت به  Perfect MoneyPayeer
کشور مورد قبول همه کشورها
شروع فعالیت 2018
میانگین کلیک ریفرال 2 +
ارزش کلیک ریفرال  DR 0.0005 upto 0.01 - RR 0.001 $
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه 350 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات