انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت اچ دی کلیکس hdclix یک سایت کلیکی میباشد که به کاربران خود روش های مختلفی را برای کسب درآمد ارائه میدهد. سایت hdclix در اکتبر 2017 راه اندازی شده است که در زمان معرفی این سایت کمتر از 1 ماه تا پایان مهلت دامنه آن باقی مانده است.

در زمان نگارش این مطلب (18 شهریور 97) وضعیت سایت اچ دی کلیکس “معتبر” میباشد، با این حال باید منتظر بمانیم و ببینیم ادمین این سایت در این بیست و چند روز مهلت باقی مانده آیا دامنه خود را تمدید میکند یا به جمع سایت های بسته شده میپیوندد.! ضمنا تخفیف های حدودا 20 درصدی که ادمین اچ دی کلیکس برای عضویت های خود در نظر گرفته است نگرانی ما را نسبت به عدم تمدید دامنه و بسته شدن سایت افزایش میدهد، هرچند که اینها احتمالات است و باید منتظر روزهای آینده ماند.

در این سایت روزانه بین 20 تا 30 کاربر جدید ثبت نام میکنند که بیش از 50 % آن را کاربران ایرانی تشکیل میدهند و کاربران هندی، یونانی و روسی نیز در رده های بعدی قرار دارند. تعداد تبلیغات مناسبی در اچ دی کلیکس به چشم میخورد و شما روزانه میتوانید بیش 60 تبلیغ را کلیک کنید و مبلغی حدودا 4 سنت از این تبلیغات بدست بیاورید.

سقف داشتن دایرکت ریفرال و رنت ریفرال برا عضویت استاندارد 100 نفر میباشد و همچنین کف برداشت 3 دلار و سقف آن 5 دلار برای کاربران استاندارد تعیین شده است. ارزش کلیک زیر مجموعه های اجاره ای یک پنجم سنت یعنی 0.002 دلار تعیین شده است، این در حالیست که هزینه اجاره هر ریفرال همان 20 سنت مرسوم میباشد که در اکثر سایت های کلیکی دیگر ریفرال هایی که با این قیمت اجاره میشوند از کلیک هایی با ارزش نیم و یک سنتی برخوردار هستند.

با تمام این تفاصیل سایت اچ دی کلیکس رشد خوبی داشته است و با استقبال خوبی از طرف کلیکرها روبه رو شده است شما نیز میتوانید در سایت hdclix ثبت نام کنید و  از طریق حساب های پرفکت مانی، پی یر، بیت کوین و اسکریل به این سایت پول واریز و دریافت کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت اچ دی کلیکس تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت3 $
بیشترین کاربرانایران – هند – یونان
انتظار پرداختچند روز
ارزش کلیک0.0005 الی  0.02 $
تعداد تبلیغات+ 60
پرداخت بهperfectmoney – payeer – bitcoin – skrill
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2017
میانگین کلیک ریفرال2 +
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0015 Up To 0.01      –      RR: 0.002
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه1000 $
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات