انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

معرفی و بررسی سایت کلیکی آزوباکس، بررسی ویژگی‌های آن، راه‌حل‌های تبلیغاتی و پتانسیل درآمد برای کاربرانی که در حوزه تبلیغات آنلاین و شبکه‌های PTC (پرداخت به ازای کلیک) فعالیت می‌کنند.

آزوباکس azobux، یکی دیگر از سایت های کلیکی میباشد که در اوایل سال 2018 راه اندازی شده است. با مطالعه این بررسی میتوانید در یک نگاه متوجه شوید که آیا سایت آزوباکس azobux برای فعالیت مناسب است یا خیر.

در داخل سایت آزوباکس یا تلفظ صحیح تر “اِیزوباکس” تاریخ راه اندازی، سال 2017 درج شده است اما در بررسی ها متوجه شدیم دامنه این سایت در تاریخ 09-03-2018 به ثبت رسیده است! این اولین تناقض در ظاهر و باطن این سایت بود که با آن مواجه شدیم که البته این موضوع نمیتواند از اهمیت بسیاری برخوردار باشد.

اما مورد جالبی که در این سایت نظر ما را به خود جلب کرد، تعداد متعدد بازدیدکننده کانادایی و امریکایی آزوباکس بود که در کمتر سایت کلیکی دیده شده است که از قاره امریکا کاربر و بازدید کننده داشته باشد. البته یکی از دلایل اصلی آن این است که سایت azobux با ادمین کانادایی اداره میشود.مواردی که در بررسی پلن ها و عضویت های این سایت مشاهده شد به شرح ذیل میباشد.

ارزش کلیک های شخصی و زیرمجموعه ها، بصورت درصدی تعیین شده است، تا قبل از آپگرید و ارتقا عضویت نمیتوان اطلاع دقیقی از ارزش واقعی تبلیغات و کلیک ها در عضویت های بالاتر به دست آورد. اما در عضویت استاندار، کمترین ارزش کلیک برای کاربر، 0.0001 و بیشترین 0.001 دلار میباشد، همچنین ارزش کلیک زیرمجموعه های شما در این عضویت 25% از کل ارزش آنها تعیین شده است. در عضویت رایگان آزوباکس، محدودیت دایرکت ریفرال 200 و رنت ریفرال 100 نفر میباشد که در 3 عضویت آخر، این محدودیت بطور کامل برداشته میشود.

درصد کمیسیون های آپگرید و خرید تبلیغات ریفرال ها نیز ناچیز است و از نظر ما بهتر بود اصلا ادمین آزوباکس آن را درج نمیکرد! اما در عوض هزینه بازیافت و یا تعویض ریفرال ها کاملا به نفع کاربر تعیین شده است که فقط برای هر بازیافت 0.003 دلار دریافت میشود، البته این هزینه در 3 عضویت آخر به صفر خواهد رسید. تایم فریم یا مدت زمان برداشت نیز در عضویت استاندارد هر 21 روز و در عضویت نهایی هر 7 روز یکبار تعیین شده است. عضویت نهایی آزوباکس diamond نام دارد و هزینه ارتقا به این عضویت 250 دلار به مدت 1 سال میباشد.

گزینه های دیگر کسب درآمد در آزوباکس، مینی جاب، نظرسنجی، آفر و بازی میباشد. در بخش بازی، شما به ازای هر 45 ثانیه میتوانید 0.0001 دلار دریافت کنید، بخش جالب دیگری در این سایت بنام Lucky Box وجود دارد که شما میتوانید 16 بار شانس خود را با باز کردن جعبه هایی امتحان کنید.

بازی کردن در این بخش آسان است. فقط روی هر جعبه کلیک کنید تا یک جایزه به طور تصادفی برنده شوید که به حساب شما اعمال خواهد شد. هر جعبه یک سایت اسپانسر را باز می‌کند که شما باید برای چند ثانیه آن را مشاهده کنید. بعد از این زمان، شما متوجه میشوید که برنده هستید یا نه. شما می‌توانید مقداری توازن اصلی، توازن خرید، اعتبار بنر، اعتبار تبلیغ، اعتبار تبلیغ ویژه، اعتبارات لینک ویژه و شانس های اضافی دیگر را به دست آورید.!

از سایت azobux با توجه به ماهیت کانادایی خود میتوان انتظار داشت سایت پایدار و قابل اطمینانی باشد.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت آزوباکس تنظیم شده است.

حدنصاب برداشت2 $
بیشترین کاربرانایران – کانادا – امریکا
انتظار پرداخت1 الی 7 روز
ارزش کلیک0.0001 تا 0.001 $
تعداد تبلیغات+ 50
پرداخت به  Perfect Money – Payeer – solidtrustpay
کشور مورد قبولهمه کشورها
شروع فعالیت2018
میانگین کلیک ریفرال4 +
ارزش کلیک ریفرالDR & RR: 25% upto 100%
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانهنا مشخص
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات