انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN
سایت آزوباکس

Azobux

ثبت نام
سایت های کلیکی معتبر

معرفی سایت آزوباکس

آزوباکس azobux، یکی دیگر از سایت های کلیکی میباشد که در اوایل سال 2018 راه اندازی شده است. با مطالعه این بررسی میتوانید در یک نگاه متوجه شوید که آیا سایت آزوباکس azobux برای فعالیت مناسب است یا خیر.
در داخل سایت آزوباکس یا تلفظ صحیح تر "اِیزوباکس" تاریخ راه اندازی، سال 2017 درج شده است اما در بررسی ها متوجه شدیم دامنه این سایت در تاریخ 09-03-2018 به ثبت رسیده است! این اولین تناقض در ظاهر و باطن این سایت بود که با آن مواجه شدیم که البته این موضوع نمیتواند از اهمیت بسیاری برخوردار باشد.
اما مورد جالبی که در این سایت نظر ما را به خود جلب کرد، تعداد متعدد بازدیدکننده کانادایی و امریکایی آزوباکس بود که در کمتر سایت کلیکی دیده شده است که از قاره امریکا کاربر و بازدید کننده داشته باشد.
البته یکی از دلایل اصلی آن این است که سایت azobux با ادمین کانادایی اداره میشود.
مواردی که در بررسی پلن ها و عضویت های این سایت مشاهده شد به شرح ذیل میباشد
ارزش کلیک های شخصی و زیرمجموعه ها، بصورت درصدی تعیین شده است، تا قبل از آپگرید و ارتقا عضویت نمیتوان اطلاع دقیقی از ارزش واقعی تبلیغات و کلیک ها در عضویت های بالاتر به دست آورد.
اما در عضویت استاندار، کمترین ارزش کلیک برای کاربر، 0.0001 و بیشترین 0.001 دلار میباشد، همچنین ارزش کلیک زیرمجموعه های شما در این عضویت 25% از کل ارزش آنها تعیین شده است.
در عضویت رایگان آزوباکس، محدودیت دایرکت ریفرال 200 و رنت ریفرال 100 نفر میباشد که در 3 عضویت آخر، این محدودیت بطور کامل برداشته میشود.
درصد کمیسیون های آپگرید و خرید تبلیغات ریفرال ها نیز ناچیز است و از نظر ما بهتر بود اصلا ادمین آزوباکس آن را درج نمیکرد!
اما در عوض هزینه بازیافت و یا تعویض ریفرال ها کاملا به نفع کاربر تعیین شده است که فقط برای هر بازیافت 0.003 دلار دریافت میشود، البته این هزینه در 3 عضویت آخر به صفر خواهد رسید.
تایم فریم یا مدت زمان برداشت نیز در عضویت استاندارد هر 21 روز و در عضویت نهایی هر 7 روز یکبار تعیین شده است.
عضویت نهایی آزوباکس diamond نام دارد و هزینه ارتقا به این عضویت 250 دلار به مدت 1 سال میباشد.
گزینه های دیگر کسب درآمد در آزوباکس، مینی جاب، نظرسنجی، آفر و بازی میباشد.
در بخش بازی، شما به ازای هر 45 ثانیه میتوانید 0.0001 دلار دریافت کنید، بخش جالب دیگری در این سایت بنام Lucky Box وجود دارد که شما میتوانید 16 بار شانس خود را با باز کردن جعبه هایی امتحان کنید.
بازی کردن در این بخش آسان است. فقط روی هر جعبه کلیک کنید تا یک جایزه به طور تصادفی برنده شوید که به حساب شما اعمال خواهد شد. هر جعبه یک سایت اسپانسر را باز می‌کند که شما باید برای چند ثانیه آن را مشاهده کنید. بعد از این زمان، شما متوجه میشوید که برنده هستید یا نه. شما می‌توانید مقداری توازن اصلی، توازن خرید، اعتبار بنر، اعتبار تبلیغ، اعتبار تبلیغ ویژه، اعتبارات لینک ویژه و شانس های اضافی دیگر را به دست آورید.!
از سایت azobux با توجه به ماهیت کانادایی خود میتوان انتظار داشت سایت پایدار و قابل اطمینانی باشد.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد، بنابراین همیشه جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

جدول اطلاعات سایت
حدنصاب برداشت 2 $
بیشترین کاربران ایران - کانادا - امریکا
انتظار پرداخت 1 الی 7 روز
ارزش کلیک 0.0001 تا 0.001 $
تعداد تبلیغات + 50
پرداخت به   Perfect MoneyPayeer - solidtrustpay
کشور مورد قبول همه کشورها
شروع فعالیت 2018
میانگین کلیک ریفرال 4 +
ارزش کلیک ریفرال DR & RR: 25% upto 100%
واحد پرداخت دلار $
پتانسیل درآمد ماهانه نا مشخص
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات