انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت 154پک از سال 2016 شروع به کار کرده است و در مدت کوتاهی کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است. جذابیت این سایت برای کاربران به دلیل سود دهی بالا در سرمایه گذاری های آن میباشد. سایت 154pack در بخش سرمایه گذاری 154 درصد ماهیانه سود میدهد ، حدودا 5 درصد روزانه.

در بخش پرداخت به ازای کلیک هم پتانسیل بالایی از خود نشان داده است و درآمد 10 سنتی از کلیک های روزانه را برای تمامی کاربران خود گارانتی کرده است و در بخش ریفرال ها نیز در دو لول کمیسیون پرداخت میکنید.

این سایت اسکریپت اختصاصی خود را دارد و همچنین در راهنمای خود عنوان کرده است پلن کاری آنها با سایر سایت های کلیکی تفاوت دارد و تا کنون در پرداختی های خود به کاربران موفق عمل کرده است و پیش بینی میشود اکثر افرادی که در زمینه کسب درآمد از اینترنت فعالیت دارند بزودی به عضویت این سایت درآیند.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت 154پک تنظیم شده است.

حداقل برداشت 10 $
بیشترین کاربرانهند-ونزوئلا-ایران
انتظار پرداخت24 ساعت
ارزش کلیک  0.01 $
تعداد تبلیغات+ 10
پرداخت بهNETELLER, BitcoinPayzaPerfectMoney
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2008
میانگین کلیک ریفرال6
ارزش کلیک ریفرالDR : Lvl 1  10%  –  Lvl 2  5%
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه5000$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
52 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات