انجمن کاربران ورود - ثبت نام EN

سایت فامیلی کلیکس از سال 2014 آنلاین میباشد. سایت Familyclix نیز از بهترین های سایت های کلیکی میباشد و یک مدیر معتبر دارد. شما میتوانید روزانه بین 30 تا 35 تبلیغ در سایت فمیلی کلیکس کلیک کنید، شما همچنین میتوانید بابت هر 1 دلار 5 زیر مجموعه به مدت یک ماه اجاره کنید که هر کلیک آنها برای شما یک سنت به همراه خواهد داشت. 

حداقل برداشت در این سایت 2 دلار میباشد و شما برای دریافت درآمدها باید حداقل 70 آگهی را در یک هفته کلیک کرده باشید. اگر عضویت شما استاندارد هست باید در زمان ریست یا صفر شدن ساعت سایت درخواست برداشت درآمد خود را ثبت کنید زیرا به دلیل بالا بودن تعداد کاربران و درخواست برداشت ها، مدیر سایت محدودیتی را برای این مورد ایجاد کرده است و اگر در ساعات دیگر روز اقدام به برداشت کنید  با پیغام تکمیل ظرفیت پرداخت در آن روز مواجه میشوید.

اعضا میتوانند از Crowdfunding نیز درآمد کسب کنند که درآمد 200٪  را در 1 سال تضمین میکند. میتوانید از طریق PayeerBitcoin ,OKPay, SolidTrustPay, Payza, PerfectMoney درآمد خود را دریافت کنید.

نکته مهم: قبل از شروع فعالیت توجه داشته باشید که اکثر سایت های کلیکی در نهایت اسکم و یا بسته خواهند شد. همچنین ممکن است وضعیت کنونی این سایت متفاوت از زمان نگارش این مقاله باشد. بنابراین توصیه میکنیم برای اطلاع از وضعیت کنونی این سایت به بخش بررسی اعتبار سایت ها مراجعه و روی دکمه راهنما کلیک کنید.

جدول اطلاعات

داده های موجود در جدول با توجه به اطلاعات درج شده در سایت فامیلی کلیکس تنظیم شده است.

حداقل برداشت2$
بیشترین کاربرانایران – هند – ونزوئلا
انتظار پرداخت24 الی 48 ساعت
ارزش کلیک0.000125 الی  0.02 $
تعداد تبلیغات+ 30
پرداخت بهPayeer – Bitcoin – OKPay – SolidTrustPay – Payza – PerfectMoney
کشور مورد قبولتمام کشورها
شروع فعالیت2014
میانگین کلیک ریفرال1
ارزش کلیک ریفرالDR: 0.0015 Up To 0.02      –      RR: 0.01 Up To 0.02
واحد پرداختدلار $
پتانسیل درآمد ماهانه4500$
اشتراک در
من را با خبر کن از
guest
195 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات